Poniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
9 października (wtorek)
19 października (piątek)
22 października (poniedziałek)
23 października (wtorek)
26 października (piątek)
30 października (wtorek)
19:00 Łódź moja miłość
19:00 Łódź moja miłość
19:00 Cudowna Terapia
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Novecento. Monolog
19:00 Wywiad
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w październiku brak informacji o spektaklach
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
7 października (niedziela)
14 października (niedziela)
21 października (niedziela)
28 października (niedziela)
13:00 Bajka do góry nogami 16:00 Na wyspach Bergamutach
13:00 O wilku i 7 koźlątkach 16:00 Calineczka
13:00 Czerwony Kapturek 16:00 Biała foka
13:00 Śpiąca królewna 16:00 Byczek Fernando
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w październiku brak informacji o spektaklach
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
14 października (niedziela)
ŁÓPTA 2018 17:00 20:00 Jaskiniowcy
ŁóPTA 2018
ŁóPTA 2018
18:00 Tryptyk Łódzki
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
2 października (wtorek)
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
9:00 Czerwony Kapturek 9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Złota Rybka 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 Czerwony Kapturek 9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Złota Rybka
16:00 Szósty dzień tygodnia – Skrzaty Książkojady – Złota rybka
12:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
10:30 POD/NAD/Wodne światTY 12:30 Ślady
10:00 12:00 W pogoni za…
9:00 W pogoni za…
9:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
16:00 Szósty dzień tygodnia – Skrzaty Książkojady – W pogoni za…
17:00 Huśtawka – PRAPREMIERA
9:00 W pogoni za… 9:00 11:00 Huśtawka
9:00 W pogoni za… 9:00 11:00 Huśtawka
9:00 11:00 W pogoni za… 9:00 11:00 Huśtawka
9:00 11:00 W pogoni za… 9:00 11:00 Huśtawka
16:00 Szósty dzień tygodnia – Skrzaty Książkojady – Huśtawka
12:00 Niedziela Inna niż Wszystkie – Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 października (wtorek)
3 października (środa)
4 października (czwartek)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
19:00 Trzy siostry
19:00 Trzy siostry
19:00 Trzy siostry
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
18:00 Wielka Trasa Stand-up Polska
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
17:30 20:15 Przepraszam, co Pan tu robi?
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
21:00 Wielka Trasa Stand-up Polska
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
Scena kameralna
9 października (wtorek)
10 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
Scena mała
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
16:00 19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
3 października (środa)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
20 października (sobota)
20:00 Krzesła
20:00 Krzesła
20:00 Krzesła
18:00 20:00 Krzesła – 25-lecie Kościoła Środowisk Twórczych
TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
11 października (czwartek)
13 października (sobota)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
22 października (poniedziałek)
24 października (środa)
26 października (piątek)
28 października (niedziela)
29 października (poniedziałek)
30 października (wtorek)
18:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz – PREMIERA
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
9:00 18:30 Teatr Baniek Mydlanych – Tajemnica Bańki Szczęści
16:00 Mały Książę
8:30 Bogowie, herosi i ludzie
8:30 Bogowie, herosi i ludzie
12:00 ZET 19:00 Ocalona
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz 19:00 Bal u Posejdona
11:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
15:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
19:00 Rey Ceballo y TripulacionCUbana
9:00 Mały Książę
17:00 20:00 Żona potrzebna od zaraz
8:30 Bogowie, herosi i ludzie
8:30 Bogowie, herosi i ludzie
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
17:15 Skąpiec, albo sknera ukarany
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
17:15 Pan Tadeusz
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Umrzeć ze śmiechu
17:15 10x10x100 – poetycki cykl na 100 lecie Niepodległości RP
19:15 Rodzinny interes
17:15 Rodzinny interes
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
8 października (poniedziałek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
22 października (poniedziałek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
29 października (poniedziałek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar 17:00 Madagaskar – przedpremierowy
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda – PREMIERA
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
17:30 20:00 Pozytywni
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
16:00 19:00 Śmiertelna pułapka
19:00 Biała bluzka
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar 19:00 Środa z gwiazdą: Zbigniew Macias
18:30 Człowiek z La Manchy
17:00 Człowiek z La Manchy
19:00 Na cygańską nutę – Teatr Narodowy Operetki Kijowskiej
11:00 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
17:00 20:00 Szalone nożyczki
17:30 20:30 Kabaret Neo-nówka
9:00 12:00 Złota Rybka – Akademia Formy i Tańca Odoriko
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
18:00 Małżeński Rajd Dakar
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 Ślubu nie będzie
19:00 Mayday
19:00 Mayday
12:00 Daj rodzinę za kurtynę 16:00 Mayday
10:00 19:00 Szewcy
19:00 Szewcy
16:00 Szewcy
Mała Sala
5 października (piątek)
6 października (sobota)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:15 Seks dla opornych
18:00 21:00 Seks dla opornych
19:15 Gala’68. Wolność to luksus 21:15 Impro Atak!
19:15 Gala’68. Wolność to luksus 21:15 Impro Atak! Komedia…
10:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Gala’68…
19:00 Woody Sez
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko 19:15 Seks dla opornych 21:15 Impro Atak! Musical
19:15 Seks dla opornych 21:15 Impro Atak!
21:15 Impro Atak!
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
19:15 Czekam na telefon 21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
19:15 Czekam na telefon 21:15 Impro Atak! Komedia improwizowana
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Czekam na telefon
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
7 października (niedziela)
8 października (poniedziałek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
21 października (niedziela)
22 października (poniedziałek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
29 października (poniedziałek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
11:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Zakochany Miś
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 W środku miasta
10:00 W środku miasta
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Nić Ariadny
10:00 Nić Ariadny
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 października (poniedziałek)
2 października (wtorek)
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
7 października (niedziela)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
16 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
28 października (niedziela)
29 października (poniedziałek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
11:00 Samograj
11:00 Samograj
12:00 Samograj
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
16:00 Ronja, córka zbójnika – Halloween w Teatrze
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
9 października (wtorek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
Mała Sala
2 października (wtorek)
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
9:00 11:30 Dziewczyna jak ta
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
19:15 Hanna Arendt: Ucieczka
19:15 Hanna Arendt: Ucieczk
10:00 Ony
10:00 Ony
10:00 Ony
16:00 Arcydzieło na śmietniku
19:00 Arcydzieło na śmietniku
Niepodległa
9:00 Siedemnaście
9:00 Siedemnaście
19:15 Stopklatka
19:15 Stopklatka
19:15 lovebook
19:15 lovebook
16:00 Siódmy anioł
16:00 Siódmy anioł
11:00 Siódmy anioł 19:15 Siódmy anioł – dla bezrobotnych
19:15 Siódmy anioł – dla emerytów
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
w październiku brak informacji o spektaklach
Mała Sala
w październiku brak informacji o spektaklach
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
6 października (sobota)
13 października (sobota)
20 października (sobota)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:00 Szwalnia.DOK3 – Come True
12 13:30 Kalejdoskop wspomnień 19:00 Wspólna przestrzeń
19:00 Szwalnia.DOK3 – WI-MA/MONUMENT (w Wi-Mie)
10:00 VI MONOfest
10-22 VI MONOfest
18:30-22 VI MONOfest
14-22 VI MONOfest
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 października (środ)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)
18:30 Nabucco
18:30 Carmen
18:30 Carmen
18:30 Ścieżki życia
18:30 Ścieżki życia
18:00 Zemsta nietoperza
18:30 100 pieśni na 100 lat Niepodległości
18:30 Zemsta nietoperza
18:30 Zemsta nietoperza
19:00 Bal u Naczelnika – PREMIERA
19:00 Bal u Naczelnika – PREMIERA II
18:00 Bal u Naczelnika – PREMIERA III
20:00 Edyta Górniak akustycznie
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
2 października (wtorek)
10 października (środa)
12 października (piątek)
14 października (niedziela)
9:30 12:30 Pygmalion – w języku angielskim
9:00 12:00 Pygmalion – w języku angielskim
9:00 12:00 Pygmalion – w języku angielskim
17:00 Aquarius
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
11 października (czwartek)
13 października (sobota)
20:00 Idylluzja – próba otwarta
16:00 20:00 Przebrzmienia. Spektakl site-specific
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2018
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2010
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*