repertuarPoniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

3 października (wtorek)   
8 października (niedziela)
12 października (czwartek)   
18 października (środa)       
29 października (niedziela)

19:00 Wywiad
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Czary-mary i…
19:00 Diva Show
18:00 Retro Teatr
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

16 października (poniedziałek)
27 października (piątek)  
28 października (sobota)    
29 października (niedziela)

Error 404
Festiwal Teatralny Perspektywy 2017
Festiwal Teatralny Perspektywy 2017
Festiwal Teatralny Perspektywy 2017

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
1 października (niedziela)
8 października (niedziela)
15 października (niedziela)
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
29 października (niedziela)
13:00 O wilku i siedmiu koźlątkach 16:00 Dlaczego słonie mają trąby
13:00 Brzydkie Kaczątko 16:00 Kot w butach   
13:00 Na wyspach Bergamutach 16:00 Biała Foka
16:00 Śpiąca Królewna – PREMIERA
13:00 Śpiąca Królewna 16:00 Śpiąca Królewna   
13:00 Calineczka 16:00 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
8 października (niedziela) 19:00 Młynarski. O tych co się za pewnie poczuli
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
6 października (piątek)
7 października (sobota)   
8 października (niedziela)
11 października (środa)
ŁóPTA 2017
ŁóPTA 2017
ŁóPTA 2017
19:00 Ja wiem, że Ty tego nie widzisz
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

1 października (niedziela)
2 października (poniedziałek)    
3 października (wtorek)  
4 października (środa)
5 października (czwartek)
8 października (niedziela)
9 października (poniedziałek)    
10 października (wtorek)    
11 października (środa) 
12 października (czwartek)    
13 października (piątek)
15 października (niedziela)
16 października (poniedziałek)    
17 października (wtorek)    
18 października (środa)
19 października (czwartek)    
20 października (piątek)   
22 października (niedziela)
23 października (poniedziałek)    
24 października (wtorek)    
25 października (środa)
26 października (czwartek)    
27 października (piątek)
28 października (sobota)    
29 października (niedziela)
30 października (poniedziałek)    
31 października (wtorek)

III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt
III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt
III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt
III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt
III Międzynarodowy Festiwal Sztuki Animacji AnimArt
12:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
12:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Szary chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

4 października (środa)
5 października (czwartek)    
6 października (piątek)
7 października (sobota)
15 października (niedziela)
18 października (środa)
19 października (czwartek)    
21 października (sobota)
24 października (wtorek)    
25 października (środa)
26 października (czwartek)    
29 października (niedziela)
31 października (wtorek)

19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
16:30 Marcin Daniec
17:00 20:00 Stand Up-Polska
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku

Scena kameralna

1 października (niedziela)
3 października (wtorek)
7 października (sobota) 
8 października (niedziela)
12 października (czwartek)    
13 października (piątek)
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
24 października (wtorek)    
27 października (piątek)
28 października (sobota)

19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie

Scena mała

1 października (niedziela)   
4 października (środa)
5 października (czwartek)    
6 października (piątek)
10 października (wtorek)    
11 października (środa)
14 października (sobota)    
15 października (niedziela)   
17 października (wtorek)    
18 października (środa)
27 października (piątek)
28 października (sobota)

19:00 Aszkenazy. Menel z Łodzi
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Filoktet
19:00 Filoktet
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Cień
19:00 Cień

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
25 października (środa) 
26 października (czwartek)   

19:00 Kobold – PREMIERA
19:00 Kobold

TEATR DOM
strona fb, Piotrkowska 243 tel. 668 306 100

14 października (sobota)    
15 października (niedziela)
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
27 października (piątek)  
29 października (niedziela)

19:00 An Dreo e Karina
17:00 Koncert Wiedeński
19:30 Muzyczna Komedia Improwizowana
16:00 19:00 Złodziej
19:00 Zła Matka
19:00 Upadek

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

4 października (środa)   
5 października (czwartek)   
6 października (piątek)  
13 października (piątek) 
14 października (sobota)
16 października (poniedziałek)    
20 października (piątek) 
21 października (sobota)
27 października (piątek)
28 października (sobota)

19:15 Konopielka
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Złota pantera. Kocham cię i nienawidzę
19:15 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
19:15 Zemsta
19:15 Niepoważna śmierć

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

8 października (niedziela)
12 października (czwartek)   
13 października (piątek)   
14 października (sobota)
15 października (niedziela)
16 października (poniedziałek)    
17 października (wtorek)
19 października (czwartek)   
20 października (piątek)   
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
24 października (wtorek)
25 października (środa)   
26 października (czwartek)       
28 października (sobota)   
29 października (niedziela)
30 października (poniedziałek)

18:30 Les Miserables – pokaz przedpremierowy
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables – PREMIERA
18:30 Les Miserables
17:30 20:15 Pikantni
17:30 20:15 Triathlon Story czyli Chłopaki z żelaza
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
19:00 Przygoda z ogrodnikiem
18:30 Nasz portret  19:00 Kagyuma
18:30 Sen nocy (nie)letniej
18:30 Wesoła wdówka
18:30 Wesoła wdówka
17:30 20:15 Selfie.com.pl

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

13 października (piątek)    
14 października (sobota)    
15 października (niedziela)
19 października (czwartek)    
20 października (piątek)
22 października (niedziela)   
25 października (środa)
26 października (czwartek)
27 października (piątek)    
28 października (sobota)    
29 października (niedziela)

19:00 Fabryka muchołapek – PREMIERA
19:00 Fabryka muchołapek
16:00 Fabryka muchołapek
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
12:00 Doktor Dolittle i… 18:00 Wieczór pieśni seradyńskich   
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Wiele demonów
19:00 Wiele demonów
16:00 Wiele demonów

Mała Sala

1 października (niedziela)   
6 października (piątek)    
7 października (sobota)    
8 października (niedziela)
13 października (piątek)    
14 października (sobota)    
15 października (niedziela)
17 października (wtorek)    
18 października (środa)    
27 października (piątek)    
28 października (sobota)    
29 października (niedziela)

11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:!5 Policja
10:00 Belfer 19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
19:15 Kobro
19:15 Mój boski rozwód 21:15 Impro Atak!
19:15 Mój boski rozwód 21:15 Impro Atak! Improwizowana…
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 19:15 Mój boski rozwód
10:00 Belfer
10:00 Belfer
19:15 Ostatni tramwaj – PREMIERA
19:15 Ostatni tramwaj 21:15 Impro Atak!
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Ostatni tramwaj

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

1 października (niedziela)
6 października (piątek)
8 października (niedziela)
15 października (niedziela)
16 października (poniedziałek)    
17 października (wtorek)    
18 października (środa)  
19 października (czwartek)    
20 października (piątek)
23 października (poniedziałek)
24 października (wtorek)    
25 października (środa) 
26 października (czwartek)    
27 października (piątek) 
29 października (niedziela)
30 października (poniedziałek)    
31 października (wtorek)

12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Zakochany Miś
12:30 Zakochany Miś
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 W środku miasta
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

1 października (niedziela)
2 października (poniedziałek)    
3 października (wtorek)
4 października (środa)  
5 października (czwartek)    
6 października (piątek) 
8 października (niedziela)
9 października (poniedziałek)    
10 października (wtorek)    
11 października (środa)
12 października (czwartek)        
17 października (wtorek)    
18 października (środa)
19 października (czwartek)    
20 października (piątek)
22 października (niedziela)
23 października (poniedziałek)    
25 października (środa) 
26 października (czwartek)    
27 października (piątek)
29 października (niedziela)
30 października (poniedziałek)    
31 października (wtorek)

12:00 Samograj
9:00 11:00 Samograj
9:00 Samograj
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
12:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Pinokio
9:00 Pinokio 11:00 17:00 Maszyna do opowiadania bajek
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Echy i Achy, Chlipy i Chachy
9:00 11:00 Echy i Achy, Chlipy i Chachy
9:00 11:00 Echy i Achy, Chlipy i Chachy
9:00 11:00 Echy i Achy, Chlipy i Chachy
10:00 Echy i Achy, Chlipy i Chachy 12:00 B2jki robotów
9:00 11:00 B2jki robotów
11:00 B2jki robotów
9:00 11:00 B2jki robotów
9:00 B@jki robotów
12:00 Koralina
9:00 11:15 Koralina
10:00 18:00 Koralina

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

1 października (niedziela)
4 października (środa)
5 października (czwartek)   
6 października (piątek)   
7 października (sobota)   
8 października (niedziela)
13 października (piątek)   
14 października (sobota)   
15 października (niedziela)
17 października (wtorek)
19 października (czwartek)   
20 października (piątek)   
21 października (sobota)
22 października (niedziela)

19:00 Żona potrzebna od zaraz
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożczyki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
11:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz

Mała Sala

3 października (wtorek)   
6 października (piątek)   
7 października (sobota)   
8 października (niedziela)
10 października (wtorek)   
11 października (środa)   
12 października (czwartek)   
13 października (piątek)   
14 października (sobota)   
15 października (niedziela)
17 października (wtorek)   
18 października (środa)   
19 października (czwartek)    
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
24 października (wtorek)
25 października (środa)   
26 października (czwartek)   
27 października (piątek)   
28 października (sobota)   
29 października (niedziela)

10:00 Stopklatka
19:15 Dryl – dla emerytów
19:15 Dryl
19:15 Dryl
10:00 Stopklatka
10:00 Ony
10:00 Ony
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
9:00 Impreza
10:00 13:00 Impreza
13:00  Teatr dla niewidomych i słabo widzących: 57 premiera
19:15 Miarka za miarkę
19:15 Miarka za miarkę
19:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
brak informacji o październikowym repertuarze
Mała Sala
brak informacji

o październikowym repertuarze

TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

6 października (piątek)   
7 października (sobota)   
14 października (sobota)
28 października (sobota)

17:00 18:00 19:00 szwalnia.DOK2: Tsunami Tendenko
19:00 szwalnia.DOK2: Brudło z Wąchabna
19:00 szwalnia.DOK2: Ilbaz Moh
19:00 szwalnia.DOK2: Wolny Kordystan

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

1 października (niedziela)
4 października (środa) 
6 października (piątek)
7 października (sobota)
8 października (niedziela)
10 października (wtorek)
11 października (środa)
14 października (sobota)
15 października (niedziela)
16 października (poniedziałek)    
18 października (środa)  
19 października (czwartek)
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
27 października (piątek) 
28 października (sobota)

17:00 Turandot
18:30 Noc w Wenecji
20:00 Życie jest piosenką – Jacek Cygan i goście
18:30 Spartakus
17:00 Spartakus
18:30 Nabucco
18:30 Nie tylko opera – pieśni znad Missisipi
18:30 Eugeniusz Oniegin
17:00 Eugeniusz Oniegin
18:30 Kopciuszek
11:00 Kopciuszek
18:30 Madama Butterfly
17:00 Madama Butterfly
18:30 Noc w Wenecji
19:00 Dużo kobiet, bo aż trzy

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51

20 października (piątek)
27 października (piątek)

9:00 12:00 Fahrenheit 451   
9:00 12:00 Fahrenheit 451

TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)

5 października (czwartek)   
6 października (piątek)   
13 października (piątek)   
14 października (sobota)
21 października (sobota)
22 października (niedziela)
28 października (sobota)

19:00 Soma – PREMIERA
19:00 Soma – PREMIERA II
19:00 Ego Te Absolvo
19:00 Ego Te Absolvo
Festiwal Monofest
Festiwal Monofest
19:00 Schron
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2011
repertuar
Repertuar teatralny – lipiec 2015
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*