repertuarPoniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
2 października (czwartek) 
3 października (piątek)
4 października (sobota)
17 października (piątek)
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
21 października (wtorek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
28 października (wtorek)
10:00 Koziołek Matołek
19:00 Human Production
19:00 Human Production
18:00 Pamiętaj nie jesteś sam
19:00 Witkacy – Profanacja?
19:00 Witkacy – Profanacja?
10:00 Koziołek Matołek
19:00 de Luxe
11:00 Koziołek Matołek
10:00 Koziołek Matołek
AR_INKUBATOR
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
20:00 Z drugiej strony
19:00 Z drugiej strony
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Calineczka
15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
17:00 Dlaczego słonie mają trąby
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w październiku brak spektakli
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
26 października (niedziela) 19:00 Związek otwarty
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
1 października (środa)    
2 października (czwartek)
3 października (piątek)
5 października (niedziela)
6 października (poniedziałek)    
7 października (wtorek) 
8 października (środa)    
9 października (czwartek)
10 października (piątek)
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
13 października (poniedziałek)        
15 października (środa)
16 października (czwartek)    
17 października (piątek)
19 października (niedziela)    
20 października (poniedziałek)    
21 października (wtorek)  
22 października (środa)
23 października (czwartek)    
24 października (piątek) 
26 października (niedziela)    
27 października (poniedziałek)    
28 października (wtorek)  
29 października (środa)
31 października (piątek)
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 Alicja w krainie czarów
12:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 Mała syrenka
19:00 DekAmore
12:00 Piotruś Pan 19:00 DekAmore
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
12:00 Tymoteusz wśród ptaków 19:00 DekAmore
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 Tymoteusz wśród ptaków
12:00 O Żabce co nie została królewną 19:00 DekAmore
9:00 11:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 11:00 Szary chłopiec
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 października (środa)    
2 października (czwartek)
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
8 października (środa)    
10 października (piątek)
11 października (sobota)    
16 października (czwartek)         
18 października (sobota)
19 października (niedziela)        
24 października (piątek)
25 października (sobota)
29 października (środa) 
30 października (czwartek)
19:00 Rewizor
19:00 Rewizor
19:00 Iwona Księżniczka Burgunda
19:00 Iwona Księżniczka Burgunda
11:00 19:00 Według Agafii
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Nowa Klasyka Europy: Wnętrza
19:00 Nowa Klasyka Europy: Wnętrza
18:00 Nowa Klasyka Europy: Boska Komedia
18:00 Nowa Klasyka Europy: Raj
Scena kameralna
1 października (środa)    
2 października (czwartek)
3 października (piątek)
8 października (środa)    
9 października (czwartek)
10 października (piątek)
12 października (niedziela)
14 października (wtorek)
15 października (środa)  
16 października (czwartek)    
17 października (piątek)
26 października (niedziela)    
28 października (wtorek)  
29 października (środa)
30 października (czwartek)
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Ich czworo – PREMIERA
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
Scena mała
3 października (piątek)
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
18 października (sobota)
19 października (niedziela)        
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
20:30 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności – PREMIERA
19:00 Mroczne perwersje codzienności – PREMIERA
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
18:00 Habitat
18:00 Habitat
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
14 października (wtorek) 
15 października (środa)
21 października (wtorek)
22 października (środa)
23 października (czwartek)
27 października (poniedziałek)    
29 października (środa)

19:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin
19:00 Toast
19:00 Toast
19:00 Toast
19:00 Salome
19:00 Salome

TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
5 października (niedziela)
9 października (czwartek)
11 października (sobota)
13 października (poniedziałek)
20 października (poniedziałek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
19:30 Kabaret Ciach
19:30 Pod niemieckimi łóżkami
17:00 Alosza Awdiejew z zespołem
20:00 Kabaret Nowaki i Krzysztof Jaroszyński
17:00 19:30 Moherowe berety
19:00 Lifting suerte&fado
16:00 Andropauza 2
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
2 października (czwartek)
3 października (piątek) 
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
10 października (piątek)
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
17 października (piątek)  
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
23 października (czwartek) 
24 października (piątek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
31 października (piątek)
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
17:15 Zemsta
16:30 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
16:00 Miłość i polityka
19:15 Wesołego Powszedniego Dnia
16:30 Balladyna – III generalna z publicznością
17:15 Wydmuszka
19:15 Wesołego Powszedniego Dnia
19:15 Balladyna – PREMIERA
19:15 Wesołego Powszedniego Dnia
17:15 Romans z Czechowem
19:15 Trzy razy łódzko
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
3 października (piątek) 
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
9 października (czwartek)
10 października (piątek) 
11 października (sobota)
12 października (niedziela)    
16 października (czwartek)    
17 października (piątek)  
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
21 października (wtorek) 
22 października (środa) 
23 października (czwartek)    
24 października (piątek) 
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
27 października (poniedziałek)    
28 października (wtorek)  
30 października (czwartek)
18:30 Jesus Christ Superstar – próba generalna z publicznością
18:30 Jesus Christ Superstar – PREMIERA I
18:30 Jesus Christ Superstar – PREMIERA II
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar – premiera studencka
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Wielka sława to żart
18:30 Wielka sława to żart
19:00 Krzysztof Krawczyk
19:00 Marek Torzewski
10:00 Smurfowisko
10:00 Smurfowisko
18:30 Jeszcze nie pora nam spać
18:30 Jeszcze nie pora nam spać
18:00 Adi Jazz Festival
15:00 19:00 Klimakterium 2
18:00 20:30 Intryga
12:30 Księżniczka Sara
18:30 20:30 Ciao Ciao Bambina
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
3 października (piątek)
4 października (sobota
5 października (niedziela)
8 października (środa)
9 października (czwartek)  
10 października (piątek)
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
15 października (środa) 
16 października (czwartek)        
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
23 października (czwartek)    
24 października (piątek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
30 października (czwartek)    
31 października (piątek)
19:00 Akimudy – pokaz przedpremierowy
19:00 Akimudy – pokaz przedpremierowy
19:00 Akimudy – PREMIERA
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Akimudy
19:00 Akimudy
19:00 Akimudy
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Zamijmijmy się seksem!
16:00 19:00 Zamijmijmy się seksem!
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Podobno Marian…
17:00 20:00 Podobno Marian…
16:00 Mayday
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
Mała Sala
4 października (sobota
5 października (niedziela)
9 października (czwartek)
10 października (piątek) 
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
16 października (czwartek)    
17 października (piątek)
19 października (niedziela)    
22 października (środa)
23 października (czwartek)        
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
19:15 Wyszedł z domu – spektakl przedpremierowy
19:15 Wyszedł z domu – spektakl przedpremierowy
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
16:00 19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Dobrze
19:15 Dobrze
19:15 Ślad – Teatr WARSawy
19:15 Wyszedł z domu – spektakl przedpremierowy
19:15 Wyszedł z domu – premiera prasowa
19:15 Metoda Gronholm
19:15 Metoda Gronholm
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 października (niedziela)
9 października (czwartek) 
12 października (niedziela)
15 października (środa)  
19 października (niedziela)
24 października (piątek)
26 października (niedziela)
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
12:30 Zakochany Miś
11:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:30 Urodziny Baby Jagi
20:00 Narwani z kontekstu – Kabaret dla dorosłych
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 października (środa)    
2 października (czwartek)  
3 października (piątek) 
5 października (niedziela)
6 października (poniedziałek)    
7 października (wtorek)
8 października (środa)    
9 października (czwartek) 
10 października (piątek)  
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
13 października (poniedziałek)    
14 października (wtorek) 
15 października (środa)
16 października (czwartek)    
17 października (piątek) 
19 października (niedziela)    
20 października (poniedziałek)    
21 października (wtorek)  
22 października (środa) 
23 października (czwartek)    
24 października (piątek)  
26 października (niedziela)    
27 października (poniedziałek)    
28 października (wtorek)  
29 października (środa)  
30 października (czwartek)    
31 października (piątek)
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 12:00 Echa i achy, chlipy i chlachy
10:00 Księga dżungli
10:00 Księga dżungli
9:00 Księga dżungli 11:00 Trzy po trzy – PREMIERA
9:00 11:00 Wszystko się rusza
9:00 11:00 Wszystko się rusza
16:00 Wszystko się rusza
12:00 Wszystko się rusza
9:00 11:00 Wszystko się rusza
9:00 11:00 Wszystko się rusza
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża 19:00 Historia występnej wyobraźni
10:00 Oskar i pani Różą 19:00 Historia występnej wyobraźni
12:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 18:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 października (środa)    
2 października (czwartek) 
3 października (piątek)
5 października (niedziela)
11 października (sobota)
12 października (niedziela)
14 października (wtorek)
15 października (środa)
16 października (czwartek)    
17 października (piątek)
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
23 października (czwartek)    
24 października (piątek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)    
27 października (poniedziałek)
29 października (środa)
30 października (czwartek)
11:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
16:00 19:00 Boeing, boeing
19:00 Hotel Minister – PREMIERA
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister – spektakl dla bezrobotnych
11:00 Hotel Minister
11:00 Hotel Minister
11:00 19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
Mała Sala
2 października (czwartek)
3 października (piątek)    
9 października (czwartek)
10 października (piątek)
12 października (niedziela)
18 października (sobota)
19 października (niedziela)        
22 października (środa)
23 października (czwartek)    
24 października (piątek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)        
30 października (czwartek)    
31 października (piątek)
10:00 Niezwykły dom Pana A.
10:00 Niezwykły dom Pana A.
19:15 Prawda
19:15 Prawda
19:15 Prawda
19:15 Bóg Mordu
19:15 Bóg Mordu
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
19:15 Czad
19:15 Czad
19:15 Uwolnić karpia – spektakl dla emerytów
19:15 Uwolnić karpia
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
1 października (środa)    
2 października (czwartek)
3 października (piątek)
4 października (sobota)
5 października (niedziela)
23 października (czwartek)    
24 października (piątek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)    
28 października (wtorek)
29 października (środa)
30 października (czwartek)
19:07 Kamień – pokaz przedpremierowy
19:07 Kamień – pokaz przedpremierowy
19:07 Kamień – pokaz przedpremierowy
19:07 Kamień – PREMIERA
19:07 Kamień – premiera prasowa
19:07 Ślub – pokaz przedpremierowy
19:07 Ślub – pokaz przedpremierowy
19:07 Ślub – PREMIERA
19:07 Ślub – premiera prasowa
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Ślub
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
1 października (środa)    
17 października (piątek)
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
20 października (poniedziałek)    
23 października (czwartek)    
24 października (piątek)
25 października (sobota)
26 października (niedziela)
19:00 Technika Punktu Świetlnego
19:00 Ted Nemeth
10:00 Warsztat kolażu rysunkowo-fotograficznego 19:00 Sutari
10:00 Warsztat kolażu rysunkowo-fotograficznego
19:00 Matka Joanna
17:00 IV Festiwal Teatrów Jednego Aktora MonoFest
17:00 IV MonoFest
17:00 IV  MonoFest
11:00 IV MonoFest
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 października (czwartek) 
5 października (niedziela)     
8 października (środa) 
16 października (czwartek)    
17 października (piątek) 
18 października (sobota)
19 października (niedziela)
21 października (wtorek) 
25 października (sobota)
26 października (niedziela)    
30 października (czwartek)
18:30 Kopciuszek
18:30 Oniegin
18:30 Tosca
Teatr Wielki w Łodzi – otwarcie wystawy jubileuszowej
19:00 Straszny dwór – spektakl jubileuszowy
19:00 Straszny dwór – PREMIERA I
19:00 Straszny dwór – PREMIERA II
18:30 Straszny dwóch
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Nabucco
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
28 października (wtorek)
29 października (środa)
9:30 12:30 Frankenstein – po angielsku
9:00 12:00 Frankenstein – po angielsku
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
repertuar wkrótce
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2011
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2017
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*