repertuarPoniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299

5 października (sobota)
6 października (niedziela)
12 października (sobota)
13 października (niedziela)
19 października (sobota)
20 października (niedziela)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)

15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
17:00 Lokomotywa
15:30 Dlaczego słonie mają trąby
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Lokomotywa
15:30 Dlaczego słonie mają trąby
17:00 Lokomotywa

TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)

1 października (wtorek)  
2 października (środa)
3 października (czwartek)
4 października (piątek)
6 października (niedziela)
7 października (poniedziałek)
8 października (wtorek)
9 października (środa)
10 października (czwartek)
11 października (piątek)
13 października (niedziela)
14 października (poniedziałek) 
15 października (wtorek)
16 października (środa)
17 października (czwartek)
18 października (piątek)
20 października (niedziela)
21 października (poniedziałek)
22 października (wtorek)
23 października (środa)
24 października (czwartek)
25 października (piątek)
27 października (niedziela)
28 października (poniedziałek)   
29 października (wtorek)
30 października (środa)
31 października (czwartek)

9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 Czerwony Kapturek
12:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek   
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 Niebieski piesek
10:00 Pstryk 12:00 Alicja w krainie czarów
9:00 Alicja w krainie czarów   
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9 11 Alicja… 19 Dura…  – PREMIERA (w Domu Literatury)   
9:00 11:00 Alicja… 19:00 Dura Sex Sed Sex (w Scenografii)
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
12:00 Piotruś Pan 19:00 Dura Sex Sed Sex (w Scenografii)
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan   
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan
10 Pstryk 12 Mała syrenka 19 Dura… (w Scenografii)
9:00 11:00 Mała syrenka   
9:00 11:00 Mała syrenka   
9:00 11:00 Mała syrenka
9:00 11:00 Mała syrenka

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

8 października (wtorek)   
9 października (środa)
10 października (czwartek)  
19 października (sobota)
20 października (niedziela) 
22 października (wtorek)    
24 października (czwartek)
25 października (piątek)
29 października (wtorek)
30 października (środa)

18:30 Baba Chanel   
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel   
19:00 Kapliczka.pl – PREMIERA
19:00 Kapliczka.pl   
19:00 Kapliczka.pl       
19:00 Poskromienie złośnicy – pożegnanie z tytułem   
19:00 Poskromienie złośnicy – pożegnanie z tytułem
19:00 Rewizor   
19:00 Rewizor

Scena kameralna

1 października (wtorek)  
2 października (środa)   
4 października (piątek)  
5 października (sobota)
6 października (niedziela)
12 października (sobota)
13 października (niedziela)  
19 października (sobota)
20 października (niedziela)
22 października (wtorek) 
23 października (środa)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)

19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal   
19:00 Sex prochy i rock and roll   
19:00 Sex prochy i rock and roll
19:00 Sex prochy i rock and roll   
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow    
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza

Scena mała

3 października (czwartek) 
4 października (piątek)
9 października (środa)
10 października (czwartek)
16 października (środa)
17 października (czwartek)
24 października (czwartek) 
25 października (piątek) 
29 października (wtorek)   
30 października (środa)

19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody       
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy    
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
18:00 Habitat   
18:00 Habitat   
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

8 października (wtorek) 
9 października (środa) 
15 października (wtorek) 
16 października (środa)
22 października (wtorek) 
23 października (środa)
29 października (wtorek)  
30 października (środa)

19:00 Salome   
19:00 Salome   
20:00 Podróż do zielonych cieni    
20:00 Podróż do zielonych cieni    
19:00 Moje urodziny    
19:00 Moje urodziny
19:00 Kolęda    
19:00 Kolęda

TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)

6 października (niedziela)
13 października (niedziela)
17 października (czwartek)
19 października (sobota)   
26 października (sobota)
27 października (niedziela)

16:00 18:30 Kabaret Limo
16:00 Wspomnienie o Annie German   
18:00 20:30 Kabaret Łowcy.B       
19:00 Abonent Czasowo Dostępny    
17:30 Kabaret Skeczów Męczących
17:00 Jerzy Połomski – koncert

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

4 października (piątek)  
5 października (sobota)
6 października (niedziela)prezencie   
9 października (środa)
11 października (piątek)
12 października (sobota)
13 października (niedziela)   
16 października (środa)
18 października (piątek)
19 października (sobota)
20 października (niedziela) 
25 października (piątek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
28 października (poniedziałek)

19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko
11:15 Czarodziejskie okulary 18:15 Dał ci Bóg koniec wojny…
18:15 Pocałunek   
11:15 19:15 Zemsta   
19:15 Kukła
18:15 Trzeci oddech kaczuchy   
9:00 10:30 Baśń o dwóch braciach
19:15 Pocałunek – próba generalna z publicznością   
19:15 Pocałunek – PREMIERA
18:15 Pocałunek   
19:15 Pocałunek   
19:15 Pocałunek
11:15 Czarodziejskie okulary 19:15 Zwariować można
18:15 Zemsta

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

2 października (środa)
3 października (czwartek)
4 października (piątek)
5 października (sobota)
6 października (niedziela)
7 października (poniedziałek) 
10 października (czwartek)
11 października (piątek)
12 października (sobota)
13 października (niedziela)
16 października (środa)
17 października (czwartek)
18 października (piątek)
19 października (sobota)
23 października (środa)
24 października (czwartek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
28 października (poniedziałek)  
30 października (środa)
31 października (czwartek)

18:30 Jeszcze nie pora nam spać
18:30 Jeszcze nie pora nam spać    
19:00 Śpiewnik Pana W.   
19:00 Adi Jazz Festiwal
15:30 19:00 Klimakterium… i już
19:30 Jezioro łabędzie (Kharkiv National Ballet Company)   
18:30 Wielka sława to żart   
18:30 Wielka sława to żart   
19:00 Adi Jazz Festiwal
16:00 19:00 Długi Łykend   
18:30 Łajza   
11:00 Łajza
18:00 20:00 Beata i Bajm
19:00 Adi Jazz Festiwal   
18:30 Wesoła Wdówka   
18:30 Wesoła Wdówka       
18:30 Wonderful Town
17:00 Wonderful Town
10:00 Wonderful Town   
18:30 Skrzypek na dachu   
18:30 Skrzypek na dachu

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
5 października (sobota)
6 października (niedziela)  
8 października (wtorek)
9 października (środa)
13 października (niedziela)
14 października (poniedziałek)
21 października (poniedziałek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
19:00 Samuel Zborowski – PREMIERA
19:00 Samuel Zborowski   
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump
19:00 Chcę do nieba. LeningradŁódź
17:00 Tuwim dla dorosłych (dla nauczycieli)
19:00 Koncert Adrzeja Poniedzielskiego
19:00 Roma i Julian – PREMIERA
16:00 19:00 Roma i Julian
Mała Sala
4 października (piątek)
5 października (sobota)
6 października (niedziela)  
11 października (piątek)
12 października (sobota)
13 października (niedziela)
16 października (środa)
20 października (niedziela)
23 października (środa)
24 października (czwartek)
25 października (piątek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
19:15 Dorian – PREMIERA   
19:15 Dorian   
19:15 Dorian       
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie
10:00 Belfer       
19:15 Savannah Bay   
19:15 Wszystko o kobietach   
19:15 Wszystko o kobietach   
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
Klub Wytwórnia
19 września (sobota) 18:00 Bal w operze – PREMIERA
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

4 października (piątek) 
5 października (sobota)
6 października (niedziela)
8 października (wtorek)
9 października (środa)
10 października (czwartek)
11 października (piątek)
12 października (sobota)
13 października (niedziela) 
15 października (wtorek)
16 października (środa)
17 października (czwartek)
18 października (piątek)
19 października (sobota)
20 października (niedziela)  
22 października (wtorek)
23 października (środa)
24 października (czwartek)
25 października (piątek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
29 października (wtorek)
30 października (środa)
31 października (czwartek)

10:00 Nić Ariadny   
11:00 Warsztaty artystyczne PaT
12:30 Złota Kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku
11:00 Warsztaty artystyczne PaT
12:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi
11:00 Warsztaty artystyczne PaT
12:30 Zakochany miś   
10:00 Zakochany miś   
10:00 Zakochany miś   
10:00 Zakochany miś
10:00 Skarb Kapitana Haka   
11:00 Warsztaty artystyczne PaT
12:30 Złota Kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku       
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku       
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 października (wtorek)   
4 października (piątek)  
7 października (poniedziałek)
8 października (wtorek)
9 października (środa)
10 października (czwartek)
11 października (piątek)
12 października (sobota)  
15 października (wtorek)
16 października (środa)
17 października (czwartek)
20 października (niedziela)
22 października (wtorek)
23 października (środa)
24 października (czwartek)
25 października (piątek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
28 października (poniedziałek)  
29 października (wtorek)
30 października (środa)
31 października (czwartek)
10:00 Koralina    
10:00 Koralina   
9:00 Jaś i Małgosia 11:00 Oskar i Pani Róża   
9:00 Jaś i Małgosia 11:00 Oskar i Pani Róża    
9:00 Jaś i Małgosia 11:00 18:00 Oskar i Pani Róża
11:00 Oskar i Pani Róża 19:00 Balladyny i romanse   
11:00 Oskar i Pani Róża   
19:00 Wielki Chór Młodej Chorei   
9:00 11:00 Kopciuszek   
9:00 11:00 Kopciuszek   
9:00 11:00 Kopciuszek
12:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Tuwimki   
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 Pinokio   
19:00 The Blue Rabbit
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 13:00 Pinokio
9:00 11:00 Koralina
9:00 18:00 Koralina
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
2 października (środa)
3 października (czwartek) 
4 października (piątek)
5 października (sobota)
6 października (niedziela) 
8 października (wtorek)
9 października (środa)
11 października (piątek)
12 października (sobota)
13 października (niedziela)
16 października (środa)
17 października (czwartek)
18 października (piątek)
19 października (sobota)
20 października (niedziela) 
22 października (wtorek)
23 października (środa)
24 października (czwartek)
25 października (piątek) 
26 października (sobota)
27 października (niedziela)  
29 października (wtorek)  
30 października (środa)
31 października (czwartek)
11:00 Boeing, Boeing
11:00 Boeing, Boeing   
19:00 Boeing, Boeing   
16:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing   
11:00 Boeing, Boeing   
11:00 Boeing, Boeing    
19:00 Kolacja dla głupca   
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca   
11:00 Next-ex   
11:00 Next-ex   
19:00 Dobre rzeczy   
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy   
11:00 Szalone nożyczki   
11:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki   
11:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Mayday 2 – dla emerytów   
11:00 Mayday 2   
11:00 Mayday 2
Mała Sala
5 października (sobota)
6 października (niedziela)  
8 października (wtorek)
9 października (środa)
11 października (piątek)
12 października (sobota)
15 października (wtorek) 
16 października (środa) 
17 października (czwartek)
18 października (piątek) 
23 października (środa)
24 października (czwartek)
25 października (piątek)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
19:15 Tu-wim – PRAPREMIERA
19:15 Tu-Wim – PREMIERA   
19:15 Tu-Wim – spektakl dla bezrobotnych   
19:15 Tu-wim – spektakl dla emerytów   
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Artyści prowincjonalni    
9:30 Niezwykły Dom Pana A…   
9:30 Niezwykły Dom Pana A…   
9:30 Niezwykły Dom Pana A…
9:30 Niezwykły Dom Pana A…   
19:15 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice   
19:15 Tu-wim   
19:15 Tu-wim
19:15 Tu-wim
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
5 października (sobota)
6 października (niedziela)
19 października (sobota)
20 października (niedziela)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
19:00 Poskromienie złośnicy (w PWSFTviT  bud. Z)
19:00 Poskromienie złośnicy (w PWSFTviT  bud. Z)
19:00 Poskromienie złośnicy (w PWSFTviT  bud. Z)
19:00 Poskromienie złośnicy (w PWSFTviT  bud. Z)
19:00 Poskromienie złośnicy (w PWSFTviT  bud. Z)
19:00 Poskromienie złośnicy (w PWSFTviT  bud. Z)
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
12 października (sobota)   
18 października (piątek)
19 października (sobota)
20:00 Pograjka Piąta – potańcówka
20:00 Brzydal – PREMIERA   
20:00 Brzydal – PREMIERA
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 października (środa)
4 października (piątek)  
6 października (niedziela)  
9 października (środa)
13 października (niedziela)  
16 października (środa)
17 października (czwartek)  
18 października (piątek)
20 października (niedziela)
26 października (sobota)
27 października (niedziela)
29 października (wtorek)
18:30 Nabucco   
18:30 Cyganeria   
18:30 Traviata   
18:30 Carmen
18:30 Anna Bolena   
18:30 My Fair Lady   
18:30 My Fair Lady   
19:00 Enea Grand Prix Jazz Melomani 2012   
19:00 Marek Torzewski – koncert
19:00 ŁSB: Don Kichot – PREMIERA
19:00 ŁSB: Don Kichot – PREMIERA
19:00 ŁSB: Don Kichot
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
3 października (czwartek)
4 października (piątek)
9:30 12:30 Dr Jekyll and Mr Hyde
9:00 12:00 Dr Jekyll and Mr Hyde
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o repertuarze

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – luty 2019
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2016
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*