repertuarPoniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99
1 października (poniedziałek)
2 października (wtorek) 
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
7 października (niedziela)
8 października (poniedziałek)
9 października (wtorek)   
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
21 października (niedziela)
22 października (poniedziałek)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)  
28 października (niedziela)
29 października (poniedziałek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
9:00 11:00 Niebieski Piesek
9:00 11:00 Niebieski Piesek   
9:00 11:00 Niebieski Piesek
9:00 11:00 Niebieski Piesek
9:00 Niebieski Piesek
10:00 Pstryk 12:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król   
9:00 11:00 Niewielki, niemały król   
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 Niewielki, niemały król
10:00 Pstryk 12:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę   
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę   
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 Wyprawa na Szklaną Górę
10:00 Pstryk 12:00 O żabce co nie została…
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 O żabce co nie została królewną   
10:00 Pstryk 12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 października (wtorek)
3 października (środa)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)
19:00 Jajo węża
19:00 Jajo węża
18:30 Hiszpańskie Fascynacje (Teatru Wielkiego)
18:30 Hiszpańskie Fascynacje (Teatru Wielkiego)
19:00 Król Ryszard III
19:00 Król Ryszard III
19:00 Król Ryszard III
19:00 Rewizor
19:00 Rewizor
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Tosca – PREMIERA I (Teatru Wielkiego)
19:00 Tosca – PREMIERA II (Teatru Wielkiego)
18:30 Tosca (Teatru Wielkiego)
Scena kameralna
2 października (wtorek)
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
11 października (czwartek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
23 października (wtorek)   
24 października (środa) 
26 października (piątek)  
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)  
31 października (środa)
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Spotkania u Jaracza: Mariusz Jakus
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach   
19:00 Gorące lato w Oklahomie   
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
Scena mała
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
18:00 Instynkt gry
18:00 Instynkt gry
18:00 Instynkt gry
19:00 Rowerzyści
19:00 Rowerzyści   
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy
19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
2 października (wtorek)
3 października (środa)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)

20:00 Salome
20:00 Salome
20:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa…
20:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa…
19:00 Rzeczy
19:00 Rzeczy

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 40 lat Kabaretu Elita
18:15 Trzy razy łóżko
19:!5 Morderstwo w hotelu
16:30 19:15 Morderstwo w hotelu
17:15 Romanca
15:00 17:15 Romanca
19:15 Emigranci
19:15 Kwintesencja
18:15 Dał ci Bóg koniec wojny w prezencie
19:15 Wydmuszka
19:15 Ocalić od zapomnienia
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
3 października (środa)    
4 października (czwartek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
9 października (wtorek)
10 października (środa)   
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
27 października (sobota)
29 października (poniedziałek)    
30 października (wtorek)
18:30 Jeszcze nie pora nam spać
18:30 Jeszcze nie pora nam spać
18:30 Wesoła wdówka
17:00 Wesoła wdówka
18:30 Skrzypek na dachu
11:00 Sprzypek na dachu
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat
17:00 Powróćmy jak za dawnych lat
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
10:00 Smurfowisko 19:00 Muzyczny Kameralnie…
10:00 Smurfowisko 18:00 20:15 Dzikie żądze
18:00 Koncert Charytatywny
17:00 Powróćmy jak za dawnych lat
20:00 Grand Prix Jazz Melomani 2012
17:30 20:30 Chory z urojenia
19:00 Biała Bluzka
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela) 
16 października (wtorek)
17 października (środa) 
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek) 
27 października (sobota)
28 października (niedziela)

19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…  
19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…  
16:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…
16:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach….
19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…  
19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…
16:00 19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…
19:00 Prawda to rzecz dobra, ale szczęście (Teatr ze Smoleńska)
19:00 Królowa Piękności z Leenane (Teatr ze Smoleńska)
10:00 19:00 Mayday  
19:00 Mayday
19:00 Mayday  
10:00 Pippi Långstrump  
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump  
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą

Mała Sala

2 października (wtorek)
3 października (środa)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
23 października (wtorek)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)

19:15 I Ifigenia  
19:15 I Ifigenia      
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie   
19:15 Święta Joanna szlachtuzów  
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
19:15 Święta Joanna szlachtuzów 
11:00 13:00 Belfer
19:15 Kto nie ma, nie płaci  
19:15 Kto nie ma, nie płaci
16:00 19:15 Kto nie ma, nie płaci

Hotel Savoy (Traugutta 6)
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
19:00 Hotel Savoy   
19:00 Hotel Savoy
19:00 Hotel Savoy
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 października (piątek)
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
18 października (czwartek)     
20 października (sobota)
21 października (niedziela) 
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
29 października (poniedziałek)
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00-15:00 PaT-warszataty artystyczne dla młodzieży
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00-15:00 PaT-warszataty artystyczne dla młodzieży
12:30 Zakochany miś    
10:00 Zakochany miś       
10:00-15:00 PaT-warszataty artystyczne dla młodzieży
12:00 Nić Ariadny – PREMIERA   
10:00-15:00 PaT-warszataty artystyczne dla młodzieży
12:30 Nić Ariadny
10:00 Nić Ariadny
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 października (poniedziałek)
2 października (wtorek)
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)
8 października (poniedziałek)  
9 października (wtorek)
10 października (środa)
11 października (czwartek)
12 października (piątek)
14 października (niedziela)
15 października (poniedziałek)
16 października (wtorek)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
22 października (poniedziałek)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
28 października (niedziela)
29 października (poniedziałek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 Pokolorowanki 11:00 Oskar i Pani Róża   
9:00 Pokolorowanki 11:00 Oskar i Pani Róża
11:00 Oskar i Pani Róża   
11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 11:00 Gra o szczęście   
9:00 11:00 Gra o szczęście   
9:00 11:00 Gra o szczęście
9:00 11:00 Gra o szczęście
9:00 11:00 Gra o szczęście
12:00 Gra o szczęście – pożegnanie z tytułem
9:00 11:00 Gra o szczeście
9:00 11:00 Tuwimki
9:00 11:00 Tuwimki   
9:00 11:00 Tuwimki
9:00 11:00 Tuwimki
19:00 Chorzy na Odrę
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio 18:00 Piosenki do grania na nosie
12:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Pokolorowanki 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Pokolorowanki 11:00 Oskar i Pani Róża   
9:00 Pokolorowanki 11:00 Oskar i Pani Róża
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 października (środa)
4 października (czwartek)
5 października (piątek)  
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
12 października (piątek)
13 października (sobota)
17 października (środa)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
10:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Kolacja dla głupca      
19:00 Kolacja dla głupca    
10:00 Next-Ex
10:00 Next-Ex   
10:00 Next-Ex        
10:00 Mayday 2   
10:00 Mayday 2   
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
Mała Sala
9 października (wtorek)  
10 października (środa)  
11 października (czwartek)  
20 października (sobota)
21 października (niedziela)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
25 października (czwartek)
26 października (piątek)
30 października (wtorek)
31 października (środa)
19:00 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice   
19:00 Spiski – PRAPREMIERA
19:00 Spiski
19:00 Spiski   
19:00 Spiski
19:00 Spiski   
10:00 Spiski   
19:00 Marsz Polonia – dla bezrobotnych   
19:00 Marsz Polonia – dla emerytów
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
22 października (poniedziałek)
23 października (wtorek)
24 października (środa)
26 października (piątek)   
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
4 października (czwartek)
11 października (czwartek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
18 października (czwartek)
19 października (piątek)
20 października (sobota)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)

18:00 Szwalnia czyta dzieciom
18:00 Szwalnia czyta dzieciom
12:00 Magiczny Pokój 19:00 Snow in Venice
12:00 Magiczny Pokój
18:00 Szwalnia czyta dzieciom
Festiwal Spotkania 2012
Festiwal Spotkania 2012
20:00 Pograjka Łódzka
19:00 Festiwal Szwalnia Kultury

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
6 października (sobota)
7 października (niedziela)
14 października (niedziela)
27 października (sobota)
28 października (niedziela)
30 października (wtorek)
18:30 Hiszpańskie Fascynacje (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Hiszpańskie Fascynacje (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Va, Pensiero (w Filharmonii Łódzkiej)
19:00 Tosca – PREMIERA I (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Tosca – PREMIERA II (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Tosca (w Teatrze im. Jaracza)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51

6 października (sobota)
7 października (niedziela)
8 października (poniedziałek)
13 października (sobota)
14 października (niedziela)
21 października (niedziela)

19:00 Sweet Chic Club
18:00 Sweet Chic Club
19:30 Zamknięty Świat
19:00 Sweet Chic Club
18:00 Sweet Chic Club
18:00 Sweet Chic Club

TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkróce

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2016
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2012
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*