repertuarPoniżej zamieszczamy październikowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
7 października (piątek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
14 października (piątek)
15 października (sobota)
16 października (niedziela)
21 października (piątek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Brzydkie Kaczątko
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Latający Kufer
17:00 Latający Kufer
18:00 Brzydkie Kaczątko
12:00 Spotkanie z Książką 15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Chiński Cesarz i Żaba
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
2 października (niedziela)
3 października (poniedziałek) 
4 października (wtorek)
5 października (środa)
6 października (czwartek)
7 października (piątek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
10 października (poniedziałek)
11 października (wtorek)
12 października (środa)
13 października (czwartek)
16 października (niedziela)
17 października (poniedziałek)
18 października (wtorek)
19 października (środa)
20 października (czwartek)
21 października (piątek)
23 października (niedziela)
24 października (poniedziałek)
25 października (wtorek)
26 października (środa)
27 października (czwartek)
28 października (piątek)
30 października (niedziela)
12:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 Kot w butach
18:00 Wyprawa na Szklaną Górę – PREMIERA
16:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę   
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
12:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka   
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 Mała Syrenka
12:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan   
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan
12:00 Cynowy żołnierzyk
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
3 października (poniedziałek)
11 października (wtorek)
12 października (środa)
13 października (czwartek)
15 października (sobota)
16 października (niedziela)
18 października (wtorek)
19 października (środa)
26 października (środa)
27 października (czwartek)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
19:00 Apokalipsa
19:00 Apokalipsa
19:00 Apokalipsa
18:00 Makbet   
18:00 Makbet
18:00 Makbet
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Dybuk   
19:00 Dybuk       
19:00 Słowo   
19:00 Słowo
19:00 Kaskada
19:00 Kaskada
19:00 Kaskada
Scena mała
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
3 października (poniedziałek)
5 października (środa)
12 października (środa)
13 października (czwartek)
14 października (piątek)
15 października (sobota)
18 października (wtorek)
19 października (środa)
20 października (czwartek)
21 października (piątek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
26 października (środa)
27 października (czwartek)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy
10:00 19:00 Ślub   
18:00 Habitat   
18:00 Habitat
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody   
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Produkt   
19:00 Produkt
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
Scena kameralna
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
5 października (środa)
6 października (czwartek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
11 października (wtorek)
12 października (środa)
13 października (czwartek)
15 października (sobota)
16 października (niedziela)
18 października (wtorek)
19 października (środa)
20 października (czwartek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
25 października (wtorek)        
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie   
19:00 Gorące lato w Oklahomie        
19:00 Balkon
19:00 Balkon
19:00 Balkon
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
19:00 U progu nieba
19:00 U progu nieba
19:00 Spowiedź w drewnie
19:00 Spowiedź w drewnie
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
4 października (wtorek) 
5 października (środa)
6 października (czwartek)
7 października (piątek)
8 października (sobota)
11 października (wtorek)
12 października (środa)
13 października (czwartek)
14 października (piątek)
15 października (sobota
16 października (niedziela)
18 października (wtorek)
19 października (środa)
21 października (piątek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
24 października (poniedziałek)
25 października (wtorek)
26 października (środa)
27 października (czwartek)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Wariat i zakonnica   
11:15 Wariat i zakonnica
11:15 Wariat i zakonnica
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka
19:15 Lekcja   
11:15 Lekcja   
11:15 Lekcja
19:15 Kukła
19:15 Kukła
19:15 Wieczór Bardów – Gaczarek/Brzeski
19:15 Wydmuszka   
19:15 Mysterious Tremendum Ensamble   
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka
19:15 Zbrodnia i kara
10:15 Zbrodnia i kara
10:15 Zbrodnia i kara
10:15 Szaro, buro… kolorowo
10:15 Szaro, buro… kolorowo
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Wielki jazz w Teatrze Małym
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
5 października (środa)
6 października (czwartek)
7 października (piątek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
15 października (sobota)
16 października (niedziela)
17 października (poniedziałek)
22 października (sobota)  
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
18:30 Wonderful Town – PREMIERA
18:30 Wonderful Town – PREMIERA II
18:30 Wonderful Town
18:30 Wonderful Town
18:30 Wonderful Town
18:30 Wonderful Town
17:00 Wonderful Town   
18:30 Skrzypek na dachu
17:00 Skrzypek na dachu
19:00 Gruziński Teatr Tańca
17:00 20:00 Kabaret Ne-Nówka   
18:00 Soundedit 2011
18:00 Soundedit 2011
18:00 Soundedit 2011
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala

4 października (wtorek)   
5 października (środa)
6 października (czwartek)
8 października (sobota)
19 października (środa)  
20 października (czwartek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
25 października (wtorek)
26 października (środa)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)

10:00 Pippi Långstrumpf   
10:00 Pippi Långstrumpf
10:00 Pippi Långstrumpf
19:00 Mayday    
19:00 Diabli mnie biorą   
10:00 19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
10:00 Pippi Långstrumpf
10:00 Pippi Långstrumpf
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday

mała sala
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
5 października (środa)
6 października (czwartek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
10 października (poniedziałek)
14 października (piątek)
15 października (sobota)
17 października (poniedziałek)
21 października (piątek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
24 października (poniedziałek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
19:15 Święta Joanna szlachtuzów – PREMIERA II
19:15 Święta Joanna szlachtuzów        
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
19:15 Piaskownica – PREMIERA
19:15 Piaskownica
19:15 Piaskownica
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm
19:15 a3 / Meandrująca rzeka
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 a3 / Meandrująca rzeka
19:15 Trzy siostry – PREMIERA
19:15 Trzy siostry – PREMIERA II
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
12 października (środa)
15 października (sobota)
16 października (niedziela)
19 października (środa)
20 października (czwartek)
22 października (sobota)
24 października (poniedziałek)
25 października (wtorek)
29 października (sobota)

10:00 Pat-warsztaty  artystyczne dla młodzieży-PaT
12:00 Zakochany Miś
10:00 Pat-warsztaty  artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Zakochany Miś   
10:00 Zakochany Miś
10:00 Pat-warsztaty  artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Zakochany Miś    
10:00 Zakochany Miś   
10:00 Zakochany Miś   
10:00 Pat-warsztaty  artystyczne dla młodzieży-PaT
8:30 11:00 Wybieram Życie – program profilaktyczny
8:30 11:00 Wybieram Życie – program profilaktyczny
10:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 października (niedziela)
3 października (poniedziałek)
4 października (wtorek) 
5 października (środa)
6 października (czwartek)
7 października (piątek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)
10 października (poniedziałek)
11 października (wtorek)
13 października (czwartek) 
14 października (piątek)
16 października (niedziela)
17 października (poniedziałek)
18 października (wtorek)
19 października (środa)
20 października (czwartek)
21 października (piątek)
22 października (sobota)
27 października (czwartek)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
30 października (niedziela)
12:00 13:30 Pokolorowanki
9:00 10:30 Pokolorowanki
9:00 10:30 17:00 Pokolorowanki   
9:00 10:30 Pokolorowanki
9:00 11:00 Calineczka   
9:00 11:00 Calineczka
17:00 Calineczka
12:00 Calineczka
9:00 11:00 Calineczka    
9:00 11:00 Calineczka       
9:00 11:00 Moje nie moje   
10:00 Moje nie moje
17:00 Mikrokosmos
9:00 11:00 Mikrokosmos
9:00 11:00 Mikrokosmos   
9:00 11:00 Tuwimki
9:00 11:00 Tuwimki   
10:00 Magic Egg
17:00 Magic Egg   
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 Pinokio
17:00 Pinokio
12:00 Pinokio
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 października (sobota)
2 października (niedziela)
3 października (poniedziałek)
4 października (wtorek) 
5 października (środa) 
7 października (piątek)
8 października (sobota)
9 października (niedziela)  
12 października (środa)
13 października (czwartek)
14 października (piątek)
15 października (sobota)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
25 października (wtorek)
26 października (środa)   
27 października (czwartek)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki   
11:00 Szalone nożyczki   
19:00 Weekend na wsi
19:00 Weekend na wsi
19:00 Weekend na wsi   
11:00 Molier w pudełku + edukacja   
9:00 11:30 Molier w pudełku + edukacja   
19:00 Letnisko
16:00 19:00 Letnisko
19:00 Życie – PRAPREMIERA
19:00 Życie
19:00 Życie – spektakl dla bezrobotnych   
10:00 19:00 Życie 13:00 Teatr Czytany Kantata na cztery skrzydła   
10:00 19:00 Życie   
10:00 19:00 Życie
19:00 Życie
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
29 października (sobota)
30 października (niedziela)

19:15 Trzy siostry – PREMIERA (w Teatrze Nowym)
19:15 Trzy siostry – PREMIERA II (w Teatrze Nowym)

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
1 października (sobota)
2 października (niedziela)  
14 października (piątek)
15 października (sobota)
17 października (poniedziałek)
20 października (czwartek) 
21 października (piątek)
22 października (sobota)
23 października (niedziela)
24 października (poniedziałek)
28 października (piątek)
29 października (sobota)
31 października (poniedziałek)

Festiwal Teatralny Spotkania 2011
Festiwal Teatralny Spotkania 2011    
19:00 Jan Peszek – Scenariusz… 21:00 Kwartet Jorgi
11:00 Warsztaty w Szwalni
19:00 Szwalnia czyta dzieciom       
19:00 Clapham Junction   
19:00 Clapham Junction
11:00 Warsztat w Szwalni 19:00 Ecce Homo
19:00 Ecce Homo
19:00 Szwalnia czyta dzieciom
219:00 Grotowski, próba odwrotu 21:00 Psychocukier
11:00 Warsztat w Szwalni
19:00 Szwalnia czyta dzieciom

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 października (niedziela)
5 października (środa)
6 października (czwartek) 
15 października (sobota)
16 października (niedziela)
19 października (środa)
20 października (czwartek)
21 października (piątek)
23 października (niedziela)
25 października (wtorek)
27 października (czwartek)

18:30 Carmen   
18:30 Jezioro Łabędzie
11:00 Jezioro Łabędzie   
19:00 Maria Stuarda – PREMIERA
19:00 Maria Stuarda – PREMIERA II   
18:30 Dziadek do orzechów   
11:00 Dziadek do orzechów
18:30 Księżniczka Czardasza
18:00 Maria Stuarda   
18:30 Hrabina Marica   
18:30 Nabucco

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
repertuar wkrótce
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2010
Repertuar teatrów – maj 2019
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*