Poniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.

UWAGA! Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne teatry są nieczynne od 11 marca do odwołania, w większości do 25 marca.

Spektakle w Baśniowej Kawiarence są odwołane do 24 marca, w AOIA do 25 marca, Fundacji Kamila Maćkowiaka do 23 marca.

Spektakl 21 marca w Teatrze DOM na ten moment odbędzie się.

Teatr Piccolo i Teatr Studyjny odwołały spektakle do końca marca.

Teatr V6  nie podał żadnej informacji dot. odwołania spektakli.

AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
1 marca (niedziela)
27 marca (piątek)
30 marca (poniedziałek)
31 marca (wtorek)
17:00 Ryba Biba
21:30 DT: Będę Twoim diabłem stróżem – PREMIERA
19:00 DT: Pearl Chaber – PREMIERA
20:15 DT: Klatka – PREMIERA

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA

www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w marcu brak informacji o spektaklach

BAŚNIOWA KAWIARENKA

www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
1 marca (niedziela)
8 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
22 marca (niedziela)
29 marca (niedziela)
13:00 Dlaczego słonie mają trąby 16:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
13:00 Śpiąca królewna 16:00 Brzydkie Kaczątko
16:00 Ada i Kosmitek – PREMIERA
13:00 Ada i Kosmitek 16:00 Ada i Kosmitek
13:00 Calineczka 16:00 Do góry nogami, czyli nieznana przygoda Kapturka
13:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna 16:00 Czerwony Kapturek

DOM LITERATURY W ŁODZI

www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w marcu brak informacji o spektaklach

MONOPOLIS (ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS)

www.monopolis.pl Wydawnicza 4
1 marca (niedziela)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)
10 marca (wtorek)
12 marca (czwartek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
18:00 Wielka Gala Polskich Tenorów
20:15 Ciao Ciao Bambina
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
9:00 Wielki Odkrywca
9:00 Słodki Domek
9:00 Trolololo
20:00 Rod Stewart inaczej
16:00 Kabaret Jurki
19:00 Wigilia
10:30 12:30 W stronę słońca 20:00 Ralph Kamiński
19:00 Cudowna Terapia
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński

ŁÓDZKI DOM KULTURY

www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
8 marca (niedziela)
11 marca (środa)
27 marca (piątek)
18:00 Wieczór kabaretowy, czyli Joanna Szczepkowska kontra…
19:00 Teatr Improwizacji TADAM – BA! Łódzka bajka dla dorosłych
19:00 Teatr Improwizacji TADAM – Spektakl improwizowany

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA

www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
1 marca (niedziela)
3 marca (wtorek)
4 marca (środa)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
10 marca (wtorek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
29 marca (niedziela)
12:00 Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka 10:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 11:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 11:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
10:00 Huśtawka 10:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
16:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
12:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
9:00 11:00 Tomcio Paluszek – gdzie ten maluszek?
17:00 Jak zostałam wiedźmą – PREMIERA
16:00 Jak zostałam wiedźmą
10:00 Jak zostałam wiedźmą
9:00 11:30 Jak zostałam wiedźmą
9:00 11:30 Jak zostałam wiedźmą
10:00 Jak zostałam wiedźmą 13:00 Rutka
12:00 Niedziela inna niż wszystkie – Jak zostałam wiedźmą
9:00 11:00 13:00 Rutka
10:00 Jak zostałam wiedźmą
9:00 11:30 Jak zostałam wiedźmą
9:00 11:30 Jak zostałam wiedźmą
18:00 Inauguracja Międzynarodowego Dnia Teatru – Jak zostałam wiedźmą
12:00 Czerwony Kapturek

TEATR IM. STEFANA JARACZA

www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
1 marca (niedziela)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)
11 marca (środa)
12 marca (czwartek)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
31 marca (wtorek)
18:00 Operetka
19:00 Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazów
19:00 Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazów
19:00 Ustawienia ze świętymi, czyli rozmowy obrazów
15:00 18:00 Weekend z R.
17:30 20:30 Berek, czyli upiór w moherze 2
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
19:00 Dzieci widzą duchy
19:00 Dzieci widzą duchy
19:00 Dzieci widzą duchy
17:30 20:00 Ludzie inteligentni
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
17:00 20:00 Kabaret Ani Mru-Mru
18:00 Idioci
Scena Kameralna
1 marca (niedziela)
3 marca (wtorek)
4 marca (środa)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:00 Marzenia Nataszy
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
19:00 MFSPiN: Róża Jerychońska
19:00 MFSPiN: Róża Jerychońska
19:00 Róża Jerychońska
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Kto zabił Kaspara Hausera
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
Scena Mała
4 marca (środa)
5 marca (czwartek)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności

TEATR LOGOS

www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
3 marca (wtorek)
10 marca (wtorek)
16 marca (poniedziałek)
23 marca (poniedziałek)
19:00 Krzesła
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
19:00 Szelmostwa lisa Witalisa
19:00 Szelmostwa lisa Witalisa

TEATR DOM

www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
1 marca (niedziela)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)
10 marca (wtorek)
21 marca (sobota)
10:00 V Festiwal Głos kobiet dla świata
19:00 Jubileusz Andrzeja Poniedzielskiego
18:00 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
13:00 Show Szalonych Naukowców
19:00 Doda z Łódzką Orkiestrą Filmową
17:30 20:30 Mateusz Socha
17:30 20:30 Mateusz Socha
13:00 Balonowe Show

TEATR MAŁY

www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
28 marca (sobota)
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show
19:15 Proszę, proszę rozgość się serdecznie
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
19:15 Geriatrix Show

TEATR MUZYCZNY

www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 marca (niedziela)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)
12 marca (czwartek)
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)
31 marca (wtorek)
17:00 Les Miserables
11:00 Skrzypek na dachu 19:00 Michał Bajor
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
17:00 Skrzypek na dachu
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda 19:30 Blef
11:00 Madagaskar – odwołane 18:00 20:15 Pozytywni
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda – odwołane
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda – odwołane
13:30 Muzyczny Plac zabaw
15:00 18:30 Tydzień, nie dłużej
19:00 Koncert 10 Tenorów
18:30 Miss Saigon
18:30 Miss Saigon
18:30 Miss Saigon
17:00 Miss Saigon
18:30 Klimakterium… i już
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
20:00 Marek Torzewski
18:30 Miss Saigon
18:30 Miss Saigon
10:00 Muzyczny Plac Zabaw 18:30 Miss Saigon
17:00 Miss Saigon
17:30 20:30 Przygoda z ogrodnikiem
18:30 C’est si bon

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA

www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 marca (niedziela)
4 marca (środa)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
16:00 Mayday
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 Ślubu nie będzie
19:00 Lolita
19:15 Lolita
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 16:00 Lolita
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
16:00 Złodziej
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele 19:00 Młynarski – róbmy swoje
20:30 Mayday
20:30 Mayday
18:00 Czytanie Performatywne – Antoni Czechow – Sala nr 6
Mała Sala
1 marca (niedziela)
2 marca (poniedziałek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:15 Humanka
18:00 Mistrzowska Akademia Teatralna
19:15 Bum 21:15 Impro Atak! Show
19:15 Bum 21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany w 2-ch aktach
11:00 Impro Atak! Bajka nie tylko dla dziewczynek 19:15 Bum
19:15 Winny 21:15 Impro Atak! Show
19:15 Winny 21:15 Impro Atak! Koncert życzeń
19:15 Winny
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak! Show
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak! Musical improwizowany
11:00 Impro Atak! Bajka z tatusiem 19:15 Kobro
18:00 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! Show
18:00 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! Tarantino – krwawa pulka
19:15 Wszystko o kobietach
Scena Pod Sufitem
1 marca (niedziela)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:15 Ostatnie słowo
17:00 Znikomość – przedpremierowy
19:00 Amant na czerwonym dywanie
17:00 Bogom nocy równi
19:00 Bogom nocy równi
17:00 Jeszcze słowo
19:00 Jeszcze słowo
17:00 Amant na czerwonym dywanie
19:00 Znikomość – przedpremierowy

TEATR PICCOLO

www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 marca (niedziela)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)
10 marca (wtorek)
12 marca (czwartek)
13 marca (piątek)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
24 marca (wtorek)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
30 marca (poniedziałek)
12:30 Doktor Nieboli
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Nić Ariadny
10:00 Nić Ariadny
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
12:30 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru

TEATR PINOKIO

www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 marca (niedziela)
2 marca (poniedziałek)
4 marca (środa)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)
12 marca (czwartek)
13 marca (piątek)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)
31 marca (wtorek)
12:00 Ander-sen
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:45 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:45 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:45 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
12:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Pokolorowanki
10:00 12:00 Pokolorowanki
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
10:00 12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:15 Ander-sen
9:00 11:15 Ander-sen
9:00 11:15 Ander-sen
9:00 Ander-sen
9:00 11:00 Koralina
16:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Wielki Pytanie

TEATR POWSZECHNY

www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 marca (niedziela)
8 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:00 Szalone nożyczki
19:00 MFSPiN: Magnolia
19:00 MFSPiN: Panny z Wilka
19:00 MFSPiN: Panny z Wilka
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Manewry weselne
11:00 Manewry weselne
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
Mała Sala
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)
12 marca (czwartek)
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
31 marca (wtorek)
19:15 MFSPiN: Jednorożec – PREMIERA
19:15 MFSPiN: Jednorożec
19:15 Jednorożec – dla emerytów
19:15 Jednorożec – dla bezrobotnych
19:15 Jednorożec
19:15 Wykapany zięć
16:00 19:15 Wykapany zięć
19:15 Wykapany zięć
19:15 Wykapany zięć
19:15 Taniec albatrosa
19:15 Taniec albatrosa
19:15 Taniec albatrosa
10:00 Dotknąć pustki
10:00 Dotknąć pustki
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj – dla studentów
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
10:00 19:15 Szkoła żon
Hala EXPO
15 marca (niedziela) 19:00 MFSPiN: Hamlet

TEATR STUDYJNY

www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
1 marca (niedziela)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
19:07 Nie jedz tego! To jest na święta!
19:07 Hamlet x 4
19:07 Hamlet x 4

TEATR SZWALNIA

www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
w marcu brak informacji o spektaklach

TEATR WIELKI

www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 marca (niedziela)
3 marca (wtorek)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
9 marca (poniedziałek)
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)
13 marca (piątek)
15 marca (niedziela)
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
23 marca (poniedziałek)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
31 marca (wtorek)
19:00 Grek Zorba – PREMIERA II
18:00 XV Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego w Łodzi ››
18:30 Baron Cygański
18:30 Baron Cygański
12:30 Opera na poduchach 17:30 20:00 Wiesz, że wiem
18:30 Robert Ulatowski & Band
19:00 Pasion de Buena Vista
18:30 Grek Zorba – odwołane
18:30 Królewna Śnieżka i Siedmiu krasnoludków – odwołane
18:00 Madama Butterfly
18:30 Aida
18:30 Aida
18:30 Moniuszkowy zawrót głowy: Dróżki Pana Moniuszki
18:30 Cisza/Silence
18:30 Cisza/Silence
18:30 Halka
16:00 19:30 Kabaret Neo-Nówka
18:30 Halka

TEATR V6

www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
7 marca (sobota)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)
20 marca (piątek)
18:00 20:30 Never-Ending Story
9:30 12:30 Frankenstein
9:00 12:00 Frankenstein
9:00 12:00 Frankenstein

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2014
Repertuar teatrów – marzec 2019
Repertuar teatrów – sierpień 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*