Poniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
6 marca (środa)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
23 marca (sobota)
29 marca (piątek)
19:00 Echo November Delta
19:00 Totalnie Szczęśliwi
19:00 Totalnie Szczęśliwi
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
19:00 Echo November Delta
18:00 DT: Sen Panny Franciszki
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w marcu brak informacji o spektaklach
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
3 marca (niedziela)
10 marca (niedziela)
17 marca (niedziela)
24 marca (niedziela)
31 marca (niedziela)
13:00 O wilku i 7 koźlątkach 16:00 Czerwony Kapturek
13:00 Calineczka 16:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
13:00 Bajka do góry nogami, czyli nieznana przygoda Kapturka 16:00 Śpiąca królewna
13:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie 16:00 Byczek Fernando
13:00 Brzydkie Kaczątko 16:00 Kot w butach
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
20 marca (środa)
27 marca (środa)
19:00 Fredro Improwizowany – Teatr Improwizacji TADAM
19:00 Teatr Yeta – Kolor chłodnego dnia – PREMIERA
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
19:00 Teatr tańca PRO
19:00 Teatr Pod Lupą – Febe wróć
19:00 Grupa teatralna Peron 323 – Hikikomori
19:00 Teatr YETA – Epiedemia – PREMIERA
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela)
17:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc – PREMIERA
16:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
10:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
10:00 Piątkowe granie na śniadanie – O dwóch takich, co ukradli księżyc
10:00 Pan Teatr 16:00 Skrzaty Książkojady – Pan Teatr
12:00 Niedziela inna niż wszystkie – O dwóch takich, co ukradli księżyc
10:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
10:00 Piątkowe granie na śniadanie – O dwóch takich, co ukradli księżyc
16:00 Skrzaty Książkojady – Pan Teatr
12:00 Królewna z drewna
10:00 Królewna z drewna 10:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
10:00 Piątkowe granie na śniadanie – Królewna z drewna
16:00 Skrzaty Książkojady – Szary chłopiec
12:00 Szary chłopiec
9:00 Szary chłopiec
19:00 DT: Włókniarki – inauguracja Dotnij Teatru
9:00 11:00 Szary chłopiec
16:00 Skrzaty Książkojady – Szary chłopiec
10:00 DT: Tanecznie – widzenie miasta 12:00 Tymoteusz wśród ptaków 16:00 DT: Po(Widoki)
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela)
21:00 Wielka Trasa Stand-up Polska
17:00 Nikt nie jest doskonały
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Operetka
18:00 Operetka
18:00 Operetka
19:00 Idioci
19:00 Idioci
19:00 Idioci
16:00 19:00 Tydzień, nie dłużej
16:00 19:00 Tydzień, nie dłużej
17:00 20:00 Dwoje na huśtawce
18:00 Trzy siostry
18:00 Trzy siostry
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
17:00 20:00 Wielka Trasa Stand-up Polska
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
19:00 Selfie.com.pl
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
Scena kameralna
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
19 marca (wtorek)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
Scena mała
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
7 marca (czwartek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
29 marca (piątek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela)
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
18:00 Lew na ulicy
16:00 Dyskusyjny Klub Jaracza
18:00 Lew na ulicy
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
5 marca (wtorek)
13 marca (środa)
20 marca (środa)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
20:00 Krzesła
19:00 Krzesła
19:00 Krzesła
19:00 Moje urodziny
19:00 Moje urodziny
TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
2 marca (sobota)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
11 marca (poniedziałek)
13 marca (środa)
17 marca (niedziela)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
31 marca (niedziela)
16:00 4 Pory Muzyki – Biało-Czerwone
17:00 Warsztaty teatralne dla dzieci i młodzieży
20:00 Anna Karwan
19:00 Ciao Ciao Bambina
9:00 18:30 Teatr Baniek Mydlanych
19:00 Michał Wójcik – Live Volume 1
11:00 Słodki Domek
19:00 Straty/Nadmiary
19:00 Kabaret Moherowe Berety
9:00 O piracie Buciorze, który zgubił skarn
9:00 18:00 Magiczny Program Komiczny
18:30 Stand-Up. Trzy Kobiety!
19:00 Wyklęci
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
27 marca (środa)
29 marca (piątek)
31 marca (niedziela)
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
18:15 Bolewski/Tubis
19:15 Motel pod Mocnym Amorem – III generalna
19:15 Motel pod Mocnym Amorem – przedpremierowo na Dzień Kobiet
19:15 Motel pod Mocnym Amorem – PREMIERA
17:15 Zemsta
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
18:15 Sklep to żaden interes
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Zemsta
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
16:15 Balladyna
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
-1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela) 
9:00 12:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
19:00 Sebastian Riedel i Cree
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
19:00 10 Tenorów
18:30 Zbigniew Macias i jego goście dla pań
18:30 Zbigniew Macias i jego goście dla pań
18:00 Od Wysockiego do Kaczmarskiego
17:30 20:30 Berek 2, czyli upiór w moherze
17:30 20:30 Fredro dla dorosłych – Mężów i żon
19:00 Wieczór z Gwiazdą – Piotr Płuska
11:00 18:30 Les Miserables
16:00 Spotkanie autorskie: Daniel Wyszogrodzki 18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
19:00 Stanisława Celińska
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
11:00 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
17:30 20:15 Serce na odwyku
18:30 The Best of Muzyczny
18:30 The Best of Muzyczny
18:30 The Best of Muzyczny
17:00 The Best of Muzyczny
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
24 marca (niedziela)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela)
19:00 Kokolobolo
19:00 Kokolobolo
16:00 Kokolobolo
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 16:00 Ślubu nie będzie
10:00 My, psy
10:00 My, psy
19:00 Poczekalnia Kaczmarski/Tymański
19:00 Poczekalnia Kaczmarski/Tymański
19:00 Poczekalnia Kaczmarski/Tymański
12:00 Daj rodzinę za kurtynę
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny – PREMIERA
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
Mała Sala
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
27 marca (środa)
21:15 Impro Atak! Improwizowana komedia romantyczna w 3-ech aktach
19:15 Testament Szekspira
10:00 Antygona w Nowym Jorku
10:00 Antygona w Nowym Jorku 19:30 Impro Atak! Musical improwizowany
10:00 19:15 Antygona w Nowym Jorku
19:15 Testament Szekspira 21:15 Impro Atak!
10:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Testament Szekspira
19:15 Seks dla opornych
19:15 Seks dla opornych 21:30 Impro Atak! Improwizowana komedia romantyczna
19:15 Policja 21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
19:15 Policja 21:15 Impro Atak!
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 19:15 Policja
10:00 Policja
10:00 19:15 Policja 21:15 Impro Atak!
19:15 Policja 21:30 Impro Atak!
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Policja
17:30 19:00 DT: 16 psów. Rzecz o treserce zwierząt
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 marca (niedziela)
7 marca (czwartek)
10 marca (niedziela)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
17 marca (niedziela)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
31 marca (niedziela)
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Zakochany Miś
12:30 Zakochany Miś
10:00 Nić Ariadny
10:00 Doktor Nieboli
11:00 Doktor Nieboli
12:30 Doktor Nieboli
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Calineczkia – magiczny świat teatru
10:00 Doktor Nieboli
10:00 W środku miasta
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:00 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 marca (piątek)
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
31 marca (niedziela)
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
12:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 Przygody Pędrka Wyrzutka 11:30 Balladyny i romanse
9:00 Przygody Pędrka Wyrzutka 11:30 Balladyny i romanse
9:00 Echy i achy, chlipy i chachy 13:00 Balladyny i romanse
12:00 Echy i achy, chlipy i chachy 18:00 Balladyny i romanse
9:00 11:00 13:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:45 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:45 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:45 Chłopcy z Placu Broni
12:00 17:00 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:45 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
8 marca (piątek)
10 marca (niedziela)
15 marca (piątek)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
30 marca (sobota)
11:00 19:00 Szalone Nożyczki
19:00 Szalone Nożyczki
16:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
19:00 MFSPiN: Rok z życia codziennego w Europie Środkowo-Wschodnie
19:00 MFSPiN: Dawni Mistrzowie
19:00 MFSPiN: Instytut Goethego
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
19:15 MFSPiN: Popiół i diament. Zagadka nieśmiertelności
Mała Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
24 marca (niedziela)
29 marca (piątek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela)
9:00 11:00 Siedemnaście
16:00 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
10:00 Ony
10:00 Ony
17:00 MFSPiN: Herling-Grudziński – panel 19:15 MFSPiN: Ferragosto – PRAPREMIERA
19:15 MFSPiN: Ferragosto
19:15 Ferragosto – dla bezrobotnych
19:15 Ferragosto – dla emerytów
15:00 MFSPiN: Publiczność – panel 19:15 MFSPiN: Hymn do miłości
19:15 MFSPiN: Wracaj – PRAPREMIERA
16:00 MFSPiN: Wrcaj
16:00 Wracaj
Hala EXPO
23 marca (sobota)
25 marca (poniedziałek)
19:00 MFSPiN: Pod presją
19:00 MFSPiN: Trojanki
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
Mała Sala
w marcu brak informacji o spektaklach
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
w marcu brak informacji o spektaklach
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
6 marca (środa)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
20 marca (środa)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
30 marca (sobota)
31 marca (niedziela)
18:30 Tramwaj zwany pożądaniem
18:00 Tramwaj zwany pożądaniem
11:00 18:00 Dziadek do orzechów
18:30 Halka
18:30 Halka
18:00 Nie tylko Opera – Klasyka Kosmosu
9:30 11:30 Alicja w krainie muzycznej magii 19:00 Symphonica
18:00 XIV Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej i Baletu Teatru Wielkiego
18:30 Ziemia Obiecana
18:30 Madama Butterfly
18:00 Madama Butterfly
18:30 Va, Pensiero – Najpiękniejsze chóry świata
18:30 Ścieżki życia
18:00 Ścieżki życia
18:30 Moniuszkowy zawrót głowy
19:00 Samson i Dalila – PREMIERA
19:00 Samson i Dalila – PREMIERA II
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 marca (piątek)
9 marca (sobota)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
19:00 Szambalia – PREMIERA
20:00 Ciao Italia!
9:30 12:30 Romeo & Julia (w języku angielskim)
9:00 12:00 Romeo & Julia (w języku angielskim)
TEATR ZAMIAST
facebook / teatr przeniesiony
brak informacji o pokazach teatralnych

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2011
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2010
Repertuar teatrów – lipiec 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*