repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

8 marca (czwartek)
11 marca (niedziela)   
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)
15 marca (czwartek)
17 marca (sobota)
21 marca (środa)
27 marca (wtorek)
29 marca (czwartek)

10:00 Pchła Szachrajka 19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Diva Show
19:00 Nasza kamienica
19:00 Moja droga B.
9:30 Pchła Szachrajka
19:00 Dom Bernardy Alba
19:00 Czary mary i
19:00 Szekspir Inter Improwizacja
19:00 Cudowna terapia

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
brak informacji o marcowym repertuarze
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

4 marca (niedziela)
11 marca (niedziela)
18 marca (niedziela)
25 marca (niedziela)

13:00 Biała foka 16:00 O wilku i 7 koźlątkach
13:00 Spotkanie z książką 16:00 Śpiąca królewna
13:00 Czerwony Kapturek 16:00 Brzydkie Kaczątko
13:00 Dlaczego słonie mają trąby 16:00 Kot w butach

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
5 marca (poniedziałek) 19:00 Młynarski – O tych co się za pewnie poczuli
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
brak informacji o marcowym repertuarze
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)   
13 marca (wtorek)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)   
18 marca (niedziela)   
24 marca (sobota)   
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)   
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)

9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
19:00 Jaki Taki
12:00 O diable i cyruliku 19:00 Jaki Taki
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
9:00 11:00 O diable i cyruliku
19:00 DekAmore
12:00 Matek Rozstawacz 19:00 DekAmore
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz 9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Matek Rozstawacz 9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Matek Rozstawacz 9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Matek Rozstawacz 9:00 11:00 Złota Rybka
12:00 Złota Rybka
18:00 KrUlewna Śnieżka – PREMIERA
16:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)
13 marca (wtorek)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)   
18 marca (niedziela)
20 marca (wtorek)   
21 marca (środa)   
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)

19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
17:00 20:00 Stand Up Polska
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
16:00 19:00 Berek czyli Upiór w Moherze
16:00 19:00 Berek czyli Upiór w Moherze
17:30 20:15 Przepraszam, co Pan tu robi?
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
18:00 21:00 Stand-up Polska

Scena kameralna

2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)   
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)   
24 marca (sobota)

19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo

Scena mała

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
17 marca (sobota)   
18 marca (niedziela)
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)   
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)

19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
26 marca (poniedziałek)   
27 marca (wtorek)

19:00 Tak się leci
19:00 Tak się leci
19:00 Tak się leci
19:00 Tak się leci
19:00 Tak się leci
19:00 Tak się leci
19:00 Moje urodziny
18:00 Moje urodziny

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333

10 marca (sobota) 
17 marca (sobota)
19 marca (poniedziałek)
20 marca (wtorek)
21 marca (środa)

10:30 To nasza radość
16:00 Teatr Baniek Mydlanych
18:00 Dzik – pokaz filmu
10:00 Impro Atak
10:00 Impro Atak

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
12 marca (poniedziałek)   
17 marca (sobota)   
18 marca (niedziela)
23 marca (piątek)   
24 marca (sobota)   
25 marca (niedziela)
27 marca (wtorek)

19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:00 Fanny De Marcel Pagnol
19:15 To nie była piątak, to była dziewiąta
18:00 Iwona Loranc i Grzegorz Tomczak
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
17:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Pan Tadeusz

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)   
17 marca (sobota)   
18 marca (niedziela)
19 marca (poniedziałek)
20 marca (wtorek)
23 marca (piątek)   
24 marca (sobota)

18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
18:30 Klimakterium… i już
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
18:30 Old Love
18:30 Świat Folku Irlandzkiego
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
19:00 Sławomir
18:30 Les Miserables
11:00 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
19:00 Michał Szpak z zespołem
18:30 Prawy do lewego
11:00 18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)   
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
20 marca (wtorek)   
21 marca (środa)   
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)   
24 marca (sobota)   
25 marca (niedziela)

19:00 Poczekalnia Kaczmarski/Tymański
19:00 Poczekalnia Kaczmarski/Tymański
19:00 Poczekalnia Kaczmarski/Tymański
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 20:00 Ślubu nie będzie
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Szewcy
19:00 Szewcy
16:00 20:00 Szewcy
10:00 Szewcy
19:00 Szewcy
10:00 Szewcy
19:00 Szewcy
19:00 Szewcy
16:00 Szewcy

Mała Sala

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)   
18 marca (niedziela)
21 marca (środa)
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)   
25 marca (niedziela)

11:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa 19:15 Czekam na telefon
19:15 Czekam na telefon
19:15 Czekam na telefon
20:00 Impro Atak! Koncert życzeń – przedpremierowy
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak! Koncert życzeń – PREMIERA
21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
19:15 Kobro
10:00 Belfer
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! Improwizowana komedia…
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
10:00 Impro Atak! Bajka…12:30 Krakowski Salon Poezji 19:15 Wszystko
11:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
11:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa 19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

1 marca (czwartek)   
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)   
13 marca (wtorek)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)   
18 marca (niedziela)
19 marca (poniedziałek)
23 marca (piątek)
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)   

10:00 Bałwankowa Kraina
12:30 Bałwankowa Kraina
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Ekomisie
10:00 Ekomisie
10:00 Złota Kaczka i Duch Staregi Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Staregi Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Staregi Zamku
12:30 Złota Kaczka i Duch Staregi Zamku
10:00 W środku miasta
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Zakochany Miś
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)       
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)   
13 marca (wtorek)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)
18 marca (niedziela)
19 marca (poniedziałek)
20 marca (wtorek)   
21 marca (środa)   
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)   
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)   
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)
29 marca (czwartek)

9:00 11:00 Pinokio
9:30 11:00 Pokolorowanki
10:00 12:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 B @jki robotów
9:00 11:00 B @jki robotów
9:00 B @jki robotów 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:30 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
17:00 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:30 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:30 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 Świnki 3
17:00 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 17:00 Chłopcy z Placu Broni
16:00 Wielkie Pytanie
9:00 11:30 Wielkie Pytanie
9:00 11:30 Wielkie Pytanie
10:00 Wielkie Pytanie
11:00 16:00 Pokolorowanki

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

5 marca (poniedziałek)
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)   
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)   
23 marca (piątek)   
24 marca (sobota)
29 marca (czwartek)

19:00 MFSPiN: Wesele
11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Wszystko w rodzinie
19:00 MFSPiN: K.
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 MFSPiN: Mefisto
19:00 MFSPiN: Zapiski z wygnania
18:00 MFSPiN: Sekretne życie Friedmanów
18:00 MFSPiN: Sekretne życie Friedmanów
19:00 MFSPiN: Wujaszek Wania

Mała Sala

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)   
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)   
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)   
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)

10:00 Impreza
10:00 Impreza
19:15 Brancz
19:15 Brancz
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
12:00 MFSPiN: Koniec świata wartości
19:15 MFSPiN: Hannah Arendt: Ucieczka – PRAPREMIERA
19:15 MFSPiN: Hannah Arendt: Ucieczka – PRAPREMIERA
14:00 MFSPiN: Cenzura
14:00 MFSPiN: Niebezpiecznie jest… 19:15 lovebook – PRAPREMIERA
19:15 MFSPiN: lovebook – PRAPREMIERA
19:15 lovebook – dla bezrobotnych
19:15 lovebook – dla emerytów

Hala EXPO

14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)

18:00 MFSPiN: Proces
18:00 MFSPiN: Proces

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)   
8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
11 marca (niedziela)
15 marca (czwartek)   
16 marca (piątek)   
17 marca (sobota)   
18 marca (niedziela)
22 marca (czwartek)   
23 marca (piątek)   
24 marca (sobota)   
25 marca (niedziela)

12:00 Operetka
12:00 Operetka
12:00 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny
19:07 Przebudzenie Wiosny

Mała Sala
w tym okresie brak informacji o spektaklach
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
25 marca (niedziela)

19:00 Szwalnia-Kijów-Łódź – Koncert Pieśni Ukraińskich
19:00 Szwalnia-Kijów-Łódź – Co to jest? (Tsesho)
19:00 Szwalnia-Kijów-Łódź – Jesteśmy / Ми-є
19:00 Smutny Benefis
15:00 17:00 19:00 Tsunami Tendenko
19:00 Wieczór Tischnerowski

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

1 marca (czwartek)   
2 marca (piątek)   
3 marca (sobota)
5 marca (poniedziałek)
8 marca (czwartek)   
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)
18 marca (niedziela)
20 marca (wtorek)
24 marca (sobota)   
25 marca (niedziela)
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)

17:30 20:30 Pikantni
16:30 Maria Callas 19:00 Święto Wiosny / Krzesany
19:00 Nie Tylko Opera – Kobiety vs Mężczyźni
19:00 IRA – 30 lat na scenie
19:00 Kabaret Smile
19:00 Baron Cygański
18:00 Baron Cygański
19:00 Baron Cygański
18:00 Va, Pensiero – Najpiękniejsze Chóry Świata
19:00 Moscow City Ballet – Romeo i Julia
19:00 Ścieżka życia – PREMIERA
19:00 Ścieżka życia – PREMIERA
18:00 XIII KOncert Galowy OSB i Baletu Teatru Wielkiego
19:00 Ścieżka życia

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51

8 marca (czwartek)
11 marca (niedziela)
19 marca (poniedziałek)
27 marca (wtorek)

20:00 Północ w Paryżu
18:00 Stare Dzwony
9:30 12:30 My Sister Syria
9:00 12:00 My Sister Syria

TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)

8 marca (czwartek)   
9 marca (piątek)   
17 marca (sobota)
30 marca (piątek)

19:00 Soma
19:00 Ego Te Absolvo
19:00 Para Nr 1 – PREMIERA
20:00 KIPISZ 3

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2016
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2017
repertuar
Repertuar teatralny – maj 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*