repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

7 marca (wtorek)
11 marca (sobota)  
15 marca (środa)   
17 marca (piątek)
19 marca (niedziela)
24 marca (piątek)
27 marca (poniedziałek)  
28 marca (wtorek)   
30 marca (czwartek)

19:00 Shirley Valentine
19:00 Diva Show
19:00 One
19:00 Demon Stróż
19:00 Szach Mat
13:00 Spowiedź chuligana
19:00 DT: Mioklonopolis – PREMIERA
20:40 DT: Mioklonopolis
17:30 20:00 DT: Matryca [prześwit 1/8] – PREMIERA

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w marcu brak informacji o spektaklach
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)
16:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
16:00 Czerwony Kapturek
16:00 Brzydkie Kaczątko
16:00 Kot w butach
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
16:00 Calineczka
16:00 Biała foka
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
28 marca (wtorek)    
29 marca (środa)
19:00 DT: Dziecko na plaży
20:30 DT: Homuś
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w marcu brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
1 marca (środa)    
2 marca (czwartek)    
3 marca (piątek)    
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
6 marca (poniedziałek)  
7 marca (wtorek)    
8 marca (środa)    
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)    
12 marca (niedziela)
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
20 marca (poniedziałek)    
21 marca (wtorek)    
22 marca (środa)    
23 marca (czwartek)   
24 marca (piątek)    
26 marca (niedziela)
27 marca (poniedziałek)    
28 marca (wtorek)    
29 marca (środa)    
30 marca (czwartek) 
31 marca (piątek)
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 Konik Garbusek 11:07 Jaki Taki
19:07 Jaki Taki
12:00 O diable i cyruliku 19:07 Jaki Taki
9:00 11:00 O diable i cyruliku 9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 O diable i cyruliku 9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 O diable i cyruliku 9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 O diable i cyruliku 9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 O diable i cyruliku 9:00 11:00 Szary Chłopiec
12:00 O diable i cyruliku
18:00 Królewna z drewna – PREMIERA
16:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
12:00 Tajemnica Wesołgo Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołgo Miasteczka 9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 Tajemnica Wesołgo Miasteczka 9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 Tajemnica Wesołgo Miasteczka 9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 Tajemnica Wesołgo Miasteczka 9:00 11:00 W pogoni za…
19:00 Mistrz i Małgorzata
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

12 marca (niedziela)   
14 marca (wtorek)    
15 marca (środa)    
17 marca (piątek)    
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)

17:00 20:00 Stand Up Polska
19:00 Bang Bang
19:00 Bang Bang
17:30 20:15 Kłamstewka
16:00 19:00 Kłamstewka
16:00 19:00 Ani Mru Mru

Scena kameralna

2 marca (czwartek)   
3 marca (piątek)       
7 marca (wtorek)   
8 marca (środa)   
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
17 marca (piątek)   
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)

19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże mój
19:00 Boże mój
19:00 Boże mój
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
Scena mała
10 marca (piątek)    
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)   
28 marca (wtorek)   
29 marca (środa)     
31 marca (piątek)
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Filoktet – PREMIERA
19:00 Filoktet – PREMIERA
19:00 Filoktet
19:00 Filoktet
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
12 marca (niedziela)
13 marca (poniedziałek)    
27 marca (poniedziałek)    
28 marca (wtorek
19:00 Toast
19:00 Toast
19:00 Spowiedź w drewnie
19:00 Spowiedź w drewnie
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl  tel. 795-036-770
teatr w trakcie przenosin
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
4 marca (sobota)   
8 marca (środa)    
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)    
11 marca (sobota)
17 marca (piątek)    
18 marca (sobota)
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)   
31 marca (piątek)
16:30 Umrzeć ze śmiechu – pokaz przedpremierowy
19:15 Umrzeć ze śmiechu – PRAPREMIERA
19:15 Ocalić od zapomnienia
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
19:15 Balladyna
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Michał Bajor – moja miłość
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 marca (środa)    
2 marca (czwartek)    
3 marca (piątek)    
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
7 marca (wtorek)    
8 marca (środa)
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
13 marca (poniedziałek)    
14 marca (wtorek)
16 marca (czwartek)
17 marca (piątek)    
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
20 marca (poniedziałek)
21 marca (wtorek)
23 marca (czwartek)
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)
27 marca (poniedziałek)   
28 marca (wtorek)    
29 marca (środa)     
31 marca (piątek)
18:30 Festiwal OFF-Północna: Być jak Charlie Chaplin
18:30 Festiwal OFF-Północna: Emigrantka
18:30 Festiwal OFF-Północna: Gołoledź
OFF-Północna 11:00 Wykład 13:00 Warsztat 18:30 Nasz Portret
18:00 Beata Kozidrak
11:00 Zorro
11:00 Zorro 18:30 Ach te Baby
19:00 Stanisława Celińska
18:00 20:30 SYmphonica
17:30 20:15 Być jak Elizabeth Taylor
15:00 18:30 Między łóżkami
18:30 Klimakterium… i już
18:30 Jak nie oszaleć z facetem, czyli Ranczo na scenie
18:30 Wesoła wdówka
18:30 Cyrano
18:30 Cyrano
18:00 Wielcy Romantycy Muzyki
18:30 Klub Mężusiów
18:30 Don Vasyl i gwiazdy pieśni cygańskiej
18:30 Łajza
11:00 Łajza
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat
17:00 Powróćmy jak za dawnych at
18:00 Po co nam ta awangarda? 19:00 Taneczne miraże
19:00 Stare Dobre Małżeństwo
19:00 Monika Kowalczyk
18:30 Wielka Księżna Gerolstein
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 marca (środa)    
2 marca (czwartek)    
3 marca (piątek)    
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
8 marca (środa)    
9 marca (czwartek)
10 marca (piątek)    
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)   
15 marca (środa)    
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)   
21 marca (wtorek)
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
16:00 Przyjazne dusze
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump 19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 Mayday 19:00 Impro Atak! Musical improwizowany
10:00 Impro Atak
19:00 Ziemia Obiecana
16:00 Ziemia Obiecana
10:00 Impro Atak! edycja dla szkół
19:00 Czego nie widać
19:00 Czego nie widać
16:00 Czego nie widać
Mała Sala
3 marca (piątek)    
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)    
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
14 marca (wtorek)    
15 marca (środa)    
17 marca (piątek)    
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)   
21 marca (wtorek)    
22 marca (środa)    
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)

19:15 Kto nie ma, nie płaci 21:15 Impro Atak!
19:15 Kto nie ma, nie płaci 21:15 Impro Atak!
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Romantycy
21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
19:15 Zofia
19:15 Zofia
21:15 Impro Atak!
16:00 Policja 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Policja
19:15 Niżyński
19:15 Niżyński
19:15 Komeda
19:15 Komeda
19:15 Komeda

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 marca (niedziela)   
10 marca (piątek)    
12 marca (niedziela)
19 marca (niedziela)   
21 marca (wtorek)
22 marca (środa)
24 marca (piątek)    
26 marca (niedziela)   
29 marca (środa)    
30 marca (czwartek)
12:30 Bałwankowa Kraina
10:00 Zakochany Miś
12:30 Zakochany Miś
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
11:00 Fer Play
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

1 marca (środa)    
2 marca (czwartek)    
3 marca (piątek)    
5 marca (niedziela)
6 marca (poniedziałek)    
7 marca (wtorek)    
8 marca (środa)
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)    
12 marca (niedziela)
13 marca (poniedziałek)
14 marca (wtorek)    
15 marca (środa)    
16 marca (czwartek)   
17 marca (piątek)    
19 marca (niedziela)
20 marca (poniedziałek)
21 marca (wtorek)    
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)
28 marca (wtorek)
29 marca (środa)    
30 marca (czwartek)

9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 Pokolorowanki 11:00 Gdzie jest Lailonia?
9:00 Pokolorowanki 11:00 Gdzie jest Lailonia?
12:00 Pokolorowanki 18:00 Gdzie jest Lailonia?
10:00 Gdzie jest Lailonia?
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
10:00 12:00 14:00 Tuliluli
9:00 Tuliluli
9:00 Tuliluli
17:00 Samograj – premiera nauczycielska
17:00 Samograj – PREMIERA
12:00 Samograj
9:00 11:00 Samograj
9:00 11:00 Samograj
9:00 11:00 Samograj
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
7 marca (wtorek)    
8 marca (środa)    
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)    
12 marca (niedziela)
15 marca (środa)    
16 marca (czwartek)
17 marca (piątek)    
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
21 marca (wtorek)    
22 marca (środa)
23 marca (czwartek)
24 marca (piątek)
26 marca (niedziela)
30 marca (czwartek)
31 marca (piątek)
MFSPiN 17:00 Awangarda to stan umysłu 18:00 Triumf woli
MFSPiN 20:00 Wszystko o mojej matce
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
MFSPiN 19:00 Żony stanu, dziwki rewolucji, a może i uczone białogłowy
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
MFSPiN 19:00 Sceny myśliwskie Dolnej Bawarii
MFSPiN 19:00 Matki i synowie
11:00 Żona potrzebna od zaraz
11:00 19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz
MFSPiN 19:00 Rogucki koncert
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
Mała Sala
1 marca (środa)    
2 marca (czwartek)    
3 marca (piątek)    
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)   
7 marca (wtorek)   
8 marca (środa)    
9 marca (czwartek)    
10 marca (piątek)
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
13 marca (poniedziałek)    
14 marca (wtorek)
19 marca (niedziela)
20 marca (poniedziałek)    
21 marca (wtorek)
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)
27 marca (poniedziałek)
28 marca (wtorek)    
29 marca (środa)    
30 marca (czwartek)    
31 marca (piątek)
10:00 Ony
10:00 Ony
9:00 11:30 Impreza
15:00 Tango Łódź
16:00 Tango Łódź
10:00 Stopklatka
10:00 Stopklatka
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
16:00 Brancz
16:00 Brancz
MFSPiN 19:00 Teatr na żywo czy z DVD
MFSPiN 19:15 Eiswind/Hideg Szelek
MFSPiN 13:00 Awangarda, teatr i cała reszta 19:00 Matki i synowie
MFSPiN 19:00 Garderobiany
MFSPiN 19:00 Garderobiany
MFSPiN 19:15 Blackout – PRAPREMIERA
MFSPiN 16:00 Blackout
19:15 Blackout
19:15 Blackout – dla emerytów
19:15 Blackout – dla bezrobotnych
19:15 Blackout
19:15 Blackout
Opus Film, Łąkowa
23 marca (czwartek) MFSPiN 19:00 Punkt Zero. Łaskawe
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
4 marca (sobota)
5 marca (niedziela)
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
20 marca (poniedziałek)    
21 marca (wtorek)    
22 marca (środa)
26 marca (niedziela)
19:07 Diabeł, który…
19:07 Diabeł, który…
19:07 Lovercraft – PREMIERA
19:07 Lovercraft – premiera prasowa
19:07 Lovercraft
19:07 Lovercraft
19:07 Lovercraft
19:07 Diabeł, który…
Mała Sala
w marcu brak informacji o spektaklach
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
w marcu brak informacji o spektaklach
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 marca (piątek)    
5 marca (niedziela)
7 marca (wtorek)    
8 marca (środa)    
10 marca (piątek)    
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
13 marca (poniedziałek)        
15 marca (środa)
24 marca (piątek)    
25 marca (sobota)
26 marca (niedziela)
28 marca (wtorek)   
29 marca (środa)    
30 marca (czwartek)   
31 marca (piątek)
18:30 Holender Tułacz
17:00 Holender Tułacz
18:00 XII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej…
18:00 XII Koncert Galowy Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej…
18:30 Święto wiosny / Krzesany
18:30 Święto wiosny / Krzesany
17:00 Święto wiosny / Krzesany
19:00 Ta Nasza Miłość – Piwnica Pod Baranami
18:30 Nie Tylko Opera – Kwimtet z Blaskiem
18:30 Lamaila – pokaz przedpremierowy
12:00 Bajkopera 19:00 Lamaila – PREMIERA
12:00 Sellinarium 19:00 Lamaila – PREMIERA
18:30 Lamaila – premiera z Expressem
11:00 Lamaila
18:30 Nie Tylko Opera – Saudades
11:00 Lamaila
18:30 Lamaila
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
11 marca (sobota)
12 marca (niedziela)
13 marca (poniedziałek)    
14 marca (wtorek)
19:00 Ach… ten Nowy York
19:00 Ach… ten Nowy York
9:30 12:30 Dracula – TNT Theatre Britain
9:00 12:00 Dracula – TNT Theatre Britain
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
18 marca (sobota)
19 marca (niedziela)
25 marca (sobota)
19:00 Ego Te Absolvo
19:00 #DBRMPP
19:00 Ego To Absolvo
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
9 marca (czwartek) 19:15 Ocalić od zapomnienia (w Teatrze Małym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2012
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2016
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*