repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
2 marca (środa)
5 marca (sobota)
18 marca (piątek)
29 marca (wtorek)
10:00 Koziołek Matołek
19:00 Wraki
19:00 Scena Ruchu
20:00 DT: Dyptyk na trzy duety cz. I i II
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
31 marca (czwartek) 19:00 DT: Szczelina – PREMIERA
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
16:00 Kot w butach – PREMIERA
16:00 Kot w butach
15:30 Kot w butach
16:00 Kot w butach
15:30 Lokomotywa – podróż j. Tuwimem
16:00 Czerwony Kapturek
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
14 marca (poniedziałek)
18 marca (piątek)   
29 marca (wtorek)
30 marca (środa)    
31 marca (czwartek)
19:00 Wyznanie komiwojażera
19:00 Tlen
19:00 DT: Życie jak kabaret – PREMIERA
19:00 DT: Agata szuka pracy – PREMIERA
19:00 DT: Agata szuka pracy
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
11 marca (piątek) 
16 marca (środa)
29 marca (wtorek)
19:00 Sierpień w Coyoacon – próba generalna
19:00 Sierpień w Coyoacon – PREMIERA
18:00 DT: Kawa – Teatr Tańca OffPRO
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)   
13 marca (niedziela)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
12:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
12:00 Złodziej Czasu
18:00 O diable i Cyruliku – PREMIERA
16:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 marca (wtorek)    
2 marca (środa)    
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
9 marca (środa)    
10 marca (czwartek)    
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
23 marca (środa)    
24 marca (czwartek)
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
17:00 Iwona Księżniczka Burgunda
17:00 Iwona Księżniczka Burgunda
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Książę Niezłomny
19:00 Książę Niezłomny
19:00 Książę Niezłomny
19:00 Antoniusz i Kleopatra
19:00 Antoniusz i Kleopatra
Scena kameralna
4 marca (piątek)    
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)    
9 marca (środa)    
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
17 marca (czwartek)    
18 marca (piątek)
20 marca (niedziela)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
19:00 Komediant
20:00 Komediant
20:00 Komediant
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
Scena mała
9 marca (środa)    
10 marca (czwartek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)   
31 marca (czwartek)
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Mroczne perwersje codzienności
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
14 marca (poniedziałek)
15 marca (wtorek)
19:00 O Łazarzu
19:00 O Łazarzu
20:00 Podróż do zielonych cieni
20:00 Podróż do zielonych cieni
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. 795-036-770
5 marca (sobota)   
12 marca (sobota)
18 marca (piątek)
17:00 Wszystko o mężczyznach
20:00 Wielka Trasa Stand-Up Polska
19:00 Scena Połączonych Pasją – wieczór z K. Sienkiewicz i A. Biedrzyńską
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
8 marca (wtorek)
11 marca (piątek)   
12 marca (sobota)
16 marca (środa)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
28 marca (poniedziałek)
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 To nie była piąta…
19:15 Ocalić od zapomnienia. Piosenki Marka Grechuty
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
18:30 Dni Frankofonii: Djague – myśliwy
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
16:15 Bajki La fontaine’a
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Robert Kasprzycki – koncert
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
8 marca (wtorek)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
31 marca (czwartek)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
10:00 Smurfowisko 17:30 20:30 Dziwna Para
11:00 Cyrano
18:30 Cyrano
17:00 SKrzypek na dachu
18:30 Kiedy kota nie ma
18:30 Ach te baby
18:30 Wesoła wdówka
18:30 Wesoła wdówka
15:00 18:30 Klimakterium… i już
15:00 18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
17:30 20:15 Hiszpańska mucha
11:00 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
17:00 Jesus Christ Superstar
18:30 Cyrano
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)   
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
16:00 19:00 Dwie morgi utrapienia
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Ziemia obiecana
19:00 Ziemia obiecana
19:00 Ziemia obiecana
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle… 19:00 Impro Atak! Musical improwizowany
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 Mayday
Mała Sala
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)
11 marca (piątek)   
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
30 marca (środa)
19:15 Spowiedź Masochisty 21:15 Impro Atak!
19:15 Spowiedź Masochisty 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
11:00 Daj rodzinę za kurtynę 19:15 Spowiedź masochisty
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Juliusz Cezar wierzy w poranek 21:15 Impro Atak!
19:15 Juliusz Cezar wierzy w poranek
16:00 Mała Literacka 19:15 Juliusz Cezar wierzy w poranek
17:30 Bardzo Mała Literacka
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 DT: Historia t-shirtu
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
9 marca (środa)
13 marca (niedziela)
20 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek)
12:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
9:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
12:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
9:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)   
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
18 marca (piątek)
20 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
31 marca (czwartek)

9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
12:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
10:00 Echy i achy 12:00 Bruno Schulz. Historia występnej wyobraźni
10:00 Echy i achy 18:00 Bruno Schulz. Historia występnej wyobraźni
10:00 Echy i achy 18:00 Bruno Schulz. Historia występnej wyobraźni
12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:15 Koralina
?:?? Koralina
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 18:00 Księga Dżungli

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)   
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
19:00 Beoing, boeing
19:00 Beoing, boeing
19:00 Beoing, boeing
19:00 Beoing, boeing
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
Mała Sala
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)
10 marca (czwartek)   
12 marca (sobota)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
30 marca (środa)
19:15 Ony
19:15 Ony
10:00 Ony
10:00 Ony
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
11:00 Szkoła żon
19:15 Szkoła żon
16:00 Szkoła żon
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
19:15 Czad
19:15 Czad
9:00 Oczy nieba
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
EC-1
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)   
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
Mała Sala
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
29 marca (wtorek) 17:00 20:00 DT: Łysa śpiewaczka
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
11 marca (piątek)   
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)   
16 marca (środa)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)   
23 marca (środa)
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Cyrulik Sewilski
19:00 Stanisława Celińska – Atramentowa
11:30 17:00 Oniegin
18:30 Oniegin
11:00 Oniegin – odwołane
18:30 Don Giovanni
18:30 Don Giovanni
17:00 Don Giovanni
12:00 Magiczne Moce Sceny
18:30 Tosca
18:30 Tosca
18:30 Tosca
18:30 Metropolis z muzyką na żywo
18:00 Opera bez granic
18:00 XI Koncert Galowy Ogólnakształcącej Szkoły Baletowej im. Parnella
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
19 marca (sobota) 16:30 W 80 Kroków Dookoła Świata! 18:30 Mordercza bombonierka
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
30 marca (środa) 19:00 DT: Zanikam – PREMIERA
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
8 marca (wtorek)

19:15 Ocalić od zapomnienia. Piosenki Marka Grechuty (w Teatrze Małym)

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2015
Repertuary teatrów – listopad 2019
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*