repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
11 marca (środa)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
21 marca (sobota
24 marca (wtorek)   
25 marca (środa)   
27 marca (piątek)
19:30 Spektakl KIJO – Spokojnie…inni mają gorzej
19:00 Ucieczka/wycieczka – Prapremiera
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Ucieczka/wycieczka – Premiera
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
19:00 de Luxe
19:00 Amok
19:00 Amok
20:00 Dotknij Teatru: Performance KIJO – Projekt KISZ
AR_INKUBATOR
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
19:00 Miłosz w żywych obrazach
19:00 Miłosz w żywych obrazach
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
1 marca (niedziela)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)

16:00 Czerwony Kapturek
15:30 Sekret detektywa – na tropie zaginionych książek
16:00 Calineczka
15:30 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
16:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
16:00 Śpiąca Królewna
15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Czerwony Kapturek

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
20 marca (piątek)   
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)
19:00 Wyznania komiwojażera
19:00 Dotknij Teatru – Tlen – PREMIERA
19:00 Dotknij Teatru – Tlen
19:00 Dotknij Teatru – Wampir ze Stambułu – czytanie
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.plul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl

1 marca (niedziela)
2 marca (poniedziałek) 
3 marca (wtorek)
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)  
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)
10 marca (wtorek) 
11 marca (środa)
12 marca (czwartek)    
13 marca (piątek)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)
17 marca (wtorek)  
18 marca (środa)
19 marca (czwartek)    
20 marca (piątek)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa) 
26 marca (czwartek)    
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)
31 marca (wtorek)

10:00 Pan Teatr 12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 Złodziej czasu
12:00 O Żabce… 19:00 A kiedy ja wyjdę, zaśpiewam po rosie…
9:00 10:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 10:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 10:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 10:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 10:00 O Żabce co nie została królewną
10:00 Pan Teatr 12:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 11:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Pan Teatr
12:00 O Żabce co nie została królewną
9:00 11:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Pan Teatr
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
18:00 Konik Gabrusek – PREMIERA
16:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
3 marca (wtorek)
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek)
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
10 marca (wtorek)
12 marca (czwartek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Rewizor
19:00 Iwona księżniczka Burgunda
19:00 Iwona księżniczka Burgunda
19:00 Zwłoka
19:00 Zwłoka
Scena kameralna
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
17 marca (wtorek) 
18 marca (środa)    
19 marca (czwartek) 
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
24 marca (wtorek) 
25 marca (środa)    
27 marca (piątek) 
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:00 Lekcje miłości – pokaz przedpremierowy
19:00 Lekcje miłości – PREMIERA
19:00 Lekcje miłości
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Ich czworo
11:00 19:00 Ich czworo
15:00 19:00 Ich czworo
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
Scena mała
1 marca (niedziela)
3 marca (wtorek)
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
11 marca (środa)    
12 marca (czwartek)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)    
19 marca (czwartek)
20 marca (piątek)
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
18:00 Habitat
18:00 Habitat
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
5 marca (czwartek)
10 marca (wtorek)   
24 marca (wtorek)   
26 marca (czwartek)
19:00 Toast
20:00 Toast
20:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
8 marca (niedziela) 16:00 Żona do adopcji
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
13 marca (piątek) 
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)   
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:15 Trzy razy
16:30 19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
16:00 19:00 Panie zawsze przodem – Daukszewicz & Company
19:15 Miłość i polityka
17:00 Miłość i polityka
16:30 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Wesołego powszedniego dnia. Młynarski
19:15 Wesołego powszedniego dnia. Młynarski
13:00 Wesołego powszedniego dnia. Młynarski
19:15 Szymon Zychowicz “Impresje i komety”
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
12:15 Dzieła wszystkie Szekspira… 18 Olek Grotowski – Koncert
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 marca (niedziela)
3 marca (wtorek)    
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek) 
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)    
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)    
18 marca (środa)    
19 marca (czwartek)        
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)    
26 marca (czwartek)    
29 marca (niedziela)
31 marca (wtorek)
17:00 Jesus Christ Superstar
10:00 Smurfowisko
10:00 SMurfowisko
18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
15:00 19:00 Klimakterium… i już
15:00 19:00 Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
18:00 Koncert Galowy OSB im. F. Parnella
17:30 20:15 Złodziej
18:30 Kraina uśmiechu
18:30 Kraina uśmiechu
17:00 Skrzypek na dachu
19:30 Magiczny Hollywood
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 Sen nocy (nie)letniej – PREMIERA
20:00 Filharmonia dowcipu
17:30 20:30 Hallo Szpicbródka
18:30 Jesus Christ Superstar
17:00 Jesus Christ Superstar
11:00 Jesus Christ Superstar
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 marca (niedziela)   
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
12 marca (czwartek)    
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
18 marca (środa)    
19 marca (czwartek)    
20 marca (piątek) 
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
26 marca (czwartek)    
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:00 Kokolobolo
19:00 Lśnię
19:00 Lśnię
19:00 Zajmijmy się seksem
18:00 20:30 Sex guru
19:00 Złodziej
19:00 ZŁodziej
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 19:00 Maydady
19:00 Melancholia/Violetta Villas
19:00 DT: Melancholia/Violetta Villas – PREMIERA
19:00 Melancholia/Violetta Villas
16:00 19:00 Podobno Marian…
Mała Sala
1 marca (niedziela)
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
11 marca (środa)    
12 marca (czwartek)    
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)   
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:00 Krople wody na rozpalone kamienie
19:15 Chcę do nieba. LeningradŁódź
19:15 Chcę do nieba. LeningradŁódź
19:15 Metoda Gronholm 21:15 Impro atak!
19:15 Metoda Gronholm 21:15 Impro atak!
19:15 Metoda Gronholm
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
21:15 Impro Atak!
19:15 Kto nie ma, nie płaci 21:15 Impro Atak!
16:00 19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
21:15 Impro Atak!
19:15 Dobrze 21:15 Impro Atak!
19:15 DObrze
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 marca (niedziela)   
4 marca (środa)    
8 marca (niedziela)
15 marca (niedziela)
22 marca (niedziela)
27 marca (piątek)
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Zakochany Miś
10:00 Nić Ariadny
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 marca (niedziela)
2 marca (poniedziałek)    
3 marca (wtorek)    
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)    
8 marca (niedziela)
9 marca (poniedziałek)    
10 marca (wtorek)
11 marca (środa)    
12 marca (czwartek)    
13 marca (piątek)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)    
17 marca (wtorek)  
18 marca (środa)    
19 marca (czwartek)    
20 marca (piątek)
22 marca (niedziela)
23 marca (poniedziałek)    
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)    
26 marca (czwartek)    
27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)
12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
11:00 Oskar i pani Róża
11:00 Oskar i pani Róża
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00  Księga Dżungli 11:00 Oskar i pani Róża
12:00 Świnki 3 17:00 Maszyna do opowiadania bajek
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:00 Czarnoksiężnik Oz
12:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
12:00 Wielkie pytanie
9:00 11:00 Wielkie pytanie
9:00 11:00 Wielkie pytanie
9:00 11:00 Wielkie pytanie
9:00 11:00 Wielkie pytanie
21:00 DT: Living squat – PREMIERA (Gdańska 19)
21:00 DT: Living squat (Gdańska 19)
12:00 Wielkie pytanie DT: 18:00 Przyciężka Łapa Michała Anioła
18:00 DT: Przyciężka Łapa Michała Anioła
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 marca (niedziela)
3 marca (wtorek)    
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
19 marca (czwartek)    
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
25 marca (środa)    
26 marca (czwartek)    
27 marca (piątek) 
28 marca (sobota)
19:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
16:00 Hotel Minister
16:00 Hotel Minister
10:00 Beoing, boeing
10:00 Boeing, beoing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
Mała Sala
1 marca (niedziela)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
16 marca (poniedziałek)
17 marca (wtorek)
18 marca (środa)   
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)   
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)
26 marca (czwartek)    
27 marca (piątek)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)
16:00 Mistrzowie Scen Łódzkich 4 19:15 Czad
19:15 MFSPiN: Szkoła żon
19:15 MFSPiN: Szkoła żon
19:15 Szkoła żon
19:15 MFSPiN: Droga śliska od traw…
19:15 MFSPiN: Droga śliska od traw…
11:00 15:00 Szkoła żon
19:15 MFSPiN: Dowód na istnienie drugiego
19:15 MFSPiN: Dowód na istnienie drugiego
19:15 MFSPiN: Machina
19:15 MFSPiN: Machina
19:15 Oś
19:15 Oś
19:15 MFSPiN: Wyczerpani
19:15 MFSPiN: Wyczerpani
w Kubie Wytwórnia
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
13 marca (piątek)
15 marca (niedziela)
28 marca (sobota)
18:00 MFSPiN: Wycinka/Holzfallen
18:00 MFSPiN: Wycinka/Holzfallen
19:00 MFSPiN: Dziady
19:00 MFSPiN: Śmieszna ciemność
19:00 MFSPiN: Broniewski
w Filharmonii Łódzkiej

20 marca (piątek)

19:00 MFSPiN: Chopin bez fortepianu

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala

1 marca (niedziela)
4 marca (środa)  
5 marca (czwartek)
6 marca (piątek)  
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
13 marca (piątek)
14 marca (sobota)
15 marca (niedziela)
19 marca (czwartek)  
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
24 marca (wtorek)
25 marca (środa)  
26 marca (czwartek)  
28 marca (sobota)
31 marca (wtorek)

19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Cyberiada – pokaz przedpremierowy
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Dotknij Teatru: Tuer Auf
19:07 Kamień

Mała Sala
25 marca (środa) 
26 marca (czwartek) 
27 marca (piątek)
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

27 marca (piątek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
30 marca (poniedziałek)

16:00 DT: Szwalnia dla sąsiadów
16:00 DT: Szwalnia dla sąsiadów 19:00  A wersja – Teatr Art. 51
11:00 DT: Szwalnia… 17:00 Pokaz dla sąsiadów 19 21 From Bucharest…
19:00 DT: A wersja – Teatr Art. 51

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 marca (niedziela)
4 marca (środa)    
5 marca (czwartek)  
6 marca (piątek)    
7 marca (sobota)
8 marca (niedziela)
11 marca (środa)    
14 marca (sobota)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)   
24 marca (wtorek)  
27 marca (piątek)   
29 marca (niedziela)
11:00 Kopciuszek
18:30 Tosca
14:00 Edukacja – Lekcja Chóru – Money, money, money… i inne przeboje
18:30 Tosca
19:30 Shen Yun
14:00 Shen Yun
18:30 Traviata
20:00 Vivat Operetta Opera Lwowska
19:00 Baron Cygański – PREMIERA
19:00 Baron Cygański – PREMIERA II
19:00 Baron Cygański
12:00 Magiczna moc sceny 18:30 Nabucco
18:30 Ziemia obiecana
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 marca (niedziela)
8 marca (niedziela)   
14 marca (sobota)   
19 marca (czwartek)    
20 marca (piątek)
21 marca (sobota)
22 marca (niedziela)
17:00 Imbala
18:00 Porozmawiajmy o kobietach – show iluzji
19:00 Eachtra – celtycka podróż
9:30 12:30 The Wave
9:00 12:00 The Wave
18:00 Imbala
17:00 Imbala
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
27 marca (piatek)
28 marca (sobota)
29 marca (niedziela)
19:00 DT: MACHT MIR SPAΒ
12:00 DT: Pantomima… 15:00 Strach… 19:00 MACHT MIR SPAΒ
15:00 DT: Strach… 19:00 Tajemnice Kwiatu Paproci
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2011
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2010
Repertuar teatrów – sierpień 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*