repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
15:00 17:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Chiński Cesarz i Żaba
15:30 O rybaku i podwodnym królestwie
17:00 Śpiąca Królewna
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
1 marca (piątek)
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
10 marca (niedziela)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
17 marca (niedziela)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
9:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
12:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 Złodziej Czasu
12:00 Szkoła na opak   
9:00 11:00 Szkoła na opak
9:00 11:00 Szkoła na opak   
9:00 11:00 Szkoła na opak
9:00 Szkoła na opak
12:00 Szkoła na opak   
17:00 Alicja w krainie czarów – PREMIERA
16:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)  
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
19 marca (wtorek)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
11:00 19:00 Poskromienie złośnicy
18:30 Traviata (Teatru Wielkiego)
18:30 Madama Butterfly (Teatru Wielkiego)
18:30 Gala Baletowa (Teatru Wielkiego)
18:30 Hiszpańskie fascynacje (Teatru Wielkiego)
19:00 Baba Chanel – PREMIERA
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel   
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk
19:00 Jajo węża
19:00 Jajo węża
Scena kameralna
1 marca (piątek)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)  
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)   
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
12 marca (wtorek) 
13 marca (środa)  
14 marca (czwartek) 
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
24 marca (niedziela) 
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)

19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
19:00 Niżyński – pożegnanie z tytułem
19:00 Niżyński – pożegnanie z tytułem   
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow    
17:00 19:30 Zszywanie   
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Spotkania u Jaracza   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu

Scena mała
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
12 marca (wtorek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
19 marca (wtorek)  
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)

19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę       
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody       
19:00 Marzenie Nataszy – pokaz przedpremierowy
19:00 Marzenie Nataszy – PREMIERA
19:00 Marzenie Nataszy   
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy   
18:00 Habitat   
18:00 Habitat

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
19:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa…
19:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa…
20:00 Salome
20:00 Salome
19:00 Moje urodziny
19:00 Moje urodziny
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
15 marca (piątek) 
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
27 marca (środa)
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko
18:15 Novocento – Teatr Nowy z Krakowa   
19:15 Krzysztof Daukszewicz – wieczór kabaretowy   
19:15 Kukła
18:15 Wydmuszka   
19:15 Zwariować można   
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można   
19:15 Trzy razy łóżko
14:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Kwiaty Polskie – Julian Tuwim
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
6 marca (środa)  
7 marca (czwartek)   
8 marca (piątek)  
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)  
15 marca (piątek) 
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
20 marca (środa)  
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek) 
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
17:00 19:30 Występ Marcina Dańca
18:30 Gala Jubileuszowa Henryka Płóciennika   
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat   
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat   
19:00 Klimakterium… i już   
15:00 19:00 Klimakterium… i już
19:00 Berlin, czwarta rano
17:15 20:15 Weekend z R.
10:00 Zorro   
10:00 Zorro   
11:00 Wonderful Town   
18:30 Wonderful Town
17:00 Wielka sława to żart
17:30 20:30 Po drodze do Madison
11:00 Człowiek z La Manchy   
18:30 Człowiek z La Manchy    
18:30 Jeszcze nie pora nam spać   
10:00 Dzień Otwarty 18:30 Jeszcze nie pora nam spać
17:00 19:30 Występ Kabaretu Paranienormalni    
18:00 VIII Koncert Galowy OSB im. Feliksa Parnella
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
6 marca (środa)  
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek) 
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
19:00 Kokolobolo….   
19:00 Kokolobolo….
19:00 Kokolobolo….   
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday
19:00 Mayday
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday
19:00 Roma i Julian
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump
19:00 Diabli mnie biorą
16:00 19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Dajdros   
19:00 Przyjazne dusze   
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
Mała Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)  
13 marca (środa)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
19 marca (wtorek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
26 marca (wtorek)
28 marca (czwartek)
19:15 Tape   
19:15 Tape
19:15 Tape   
19:15 Kwartet   
19:15 Kwartet
19:15 Kwartet    
13:00 Piaskownica   
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
11:00 Piękna i bestia   
19:00 Savannah Bay – PREMIERA
19:00 Savannah Bay – PREMIERA
10:00 Edukacja przez taniec
19:00 Kokolobolo MAKING-OF
17:00 19:00 I Ifigenia
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)  
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
16 marca (sobota)
18 marca (poniedziałek)
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
10:30-13:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:30-13:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Zakochany miś
10:00 Zakochany miś   
10:00 Zakochany miś
10:00 Zakochany miś
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:00 Bałwankowa kraina
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
11:00-14:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)
15 marca (piątek)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)  
19 marca (wtorek)
20 marca (środa)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
28 marca (czwartek)
9:00 Pokolorowanki 11:00 Bruno Schulz 19:00 Balladyny i romanse
19:00 Balladyny i romanse
12:00 Pokorowanki 18:00 Balladyny i romanse
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i pani Róża   
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i pani Róża
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i pani Róża    
11:00 Oskar i pani Róża
12:00 Królowa Śniegu 18:00 Oskar i pani Róża
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ    
9:00 11:00 Kopciuszek   
9:00 11:00 Kopciuszek   
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
12:00 Kopciuszek 17:00 Maszyna do opowiadania – PREMIERA
9:00 11:00 Jaś i Małgosia   
9:00 11:00 Jaś i Małgosia   
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
18:00 Maszyna do opowiadania
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)  
6 marca (środa) 
7 marca (czwartek) 
13 marca (środa)
15 marca (piątek)  
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
19 marca (wtorek)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek) 
26 marca (wtorek)
27 marca (środa)
18:30 Ślady 19:00 MFSPiN: Danuta W.
12:00 Autorytety 19:00 MFSPiN: Danuta W.
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 MFSPiN: Podróże Guliwera       
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 MFSPiN: #Dziady
19:00 MFSPiN: #Dziady   
19:00 MFSPiN: Hopla żyjemy!
16:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2   
10:00 Mayday 2   
19:00 Mayday 2
Mała Sala
1 marca (piątek)
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
13 marca (środa)
14 marca (czwartek)  
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 Artyści prowincjonalni
16:00 (dla bezrobotnych) 19:00 Artyści prowincjonalni
19:15 MFSPiN: Nowa Warszawa   
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 MFSPiN: Nancy. Wywiad
19:15 MFSPiN: Nancy. Wywiad   
19:15 Scena na wypadek deszczu – dla bezrobotnych   
19:15 Scena na wypadek deszczu – dla emerytów   
19:15 Scena na wypadek deszczu   
19:15 MFSPiN: Podróż zimowa
19:15 MFSPiN: Podróż zimowa
19:15 MFSPiN: Podróż zimowa
Inne miejsca
6 marca (środa)
11 marca (poniedziałek)
12 marca (wtorek)
19:00 MFSPiN Kupiecki kontrakt (Dom Towarzystwa Kredytowego)
18:00 Courtney Love (Wytwórnia)
18:00 Courtney Love (Wytwórnia)
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
4 marca (poniedziałek)
5 marca (wtorek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
11 marca (poniedziałek)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
17 marca (niedziela)
18 marca (poniedziałek)
28 marca (czwartek)
29 marca (piątek)
19:07 Dyplom z miłości
11:00 Dyplom z miłości
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Złesny
19:07 Złesny
19:07 Złesny
19:07 Złesny
19:07 Złesny   
19:07 Złesny
Mała Sala

8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
10 marca (niedziela)
15 marca (piątek)
16 marca (sobota)
21 marca (czwartek)
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)

19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku  
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku

TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
7 marca (czwartek)
8 marca (piątek) 
9 marca (sobota) 
14 marca (czwartek) 
22 marca (piątek)
23 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
25 marca (poniedziałek)
26 marca (wtorek)
11:00 Moskwa – Pietuszki 18:00 Szwalnia czyta dzieciom
11:00 Moskwa – Pietuszki   
19:00 Moskwa – Pietuszki   
18:00 Szwalnia czyta dzieciom   
15:00 17:00 19:00 Pobyt tolerowany (Piotrkowska 31/56)
15:00 17:00 19:00 Pobyt tolerowany (Piotrkowska 31/56)
15:00 17:00 19:00 Pobyt tolerowany (Piotrkowska 31/56)
20:30 Spektakl na motywach rozmów S. Aleksiejewicz – PREMIERA
20:30 Spektakl na motywach rozmów S. Aleksiejewicz – PREMIERA
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 marca (sobota)
3 marca (niedziela)
5 marca (wtorek)
6 marca (środa)
18:30 Traviata (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Madama Butterfly (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Gala baletowa (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Hiszpańskie fascynacje (w Teatrze im. Jaracza)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 marca (piątek)
8 marca (piątek)
9 marca (sobota)
16 marca (sobota)
24 marca (niedziela)
9:00 12:00 Oliver Twist   
20:00 Dzień Kobiet w Sweet Chic Club
20:00 Dzień Kobiet w Sweet Chic Club   
19:00 Your Song
17:00 19:30 The Best of Aquarius
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o marcowym repertuarze

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2010
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2016
repertuar
Repertuar teatralny – lipiec 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*