repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Tradycyjnie zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
31 marca (sobota)
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 Wilk i 7 Koźlątek – PREMIERA
17:00 Wilk i 7 Koźlątek
15:30 Wilk i 7 Koźlątek
17:00 Wilk i 7 Koźlątek
12:00 Spotkanie z Książką 15:30 Chiński Cesarz i Żaba
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 marca (czwartek)
2 marca (piątek)
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek)  
7 marca (środa)
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
18 marca (niedziela) 
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)
27 marca (wtorek)  
28 marca (środa)
29 marca (czwartek)
30 marca (piątek)
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 Małą Syrenka
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 Czerwony Kapturek
19:00 Złota Różdżka
10:00 Pstryk 12:00 Pchła Szachrajka 19:00 Złota Różdżka
19:00 Złota Różdżka   
19:00 Złota Różdżka
19:00 Złota Różdżka
19:00 Złota Różdżka
19:00 Złota Różdżka
12:00 Czerwony Kapturek   
18:00 O żabce co nie została królewną – PREMIERA
16:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 O żabce co nie została królewną
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 marca (czwartek)
2 marca (piątek)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)
27 marca (wtorek)
29 marca (czwartek)
30 marca (piątek)
31 marca (sobota)
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane   
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA I (Tearu Wielkiego)
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA II (Tearu Wielkiego)
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA III (Tearu Wielkiego)
19:00 Ryszard III – PREMIERA   
19:00 Ryszard III
19:00 Ryszard III
19:00 Ryszard III
19:00 Ryszard III   
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane
Scena mała
1 marca (czwartek)  
2 marca (piątek)
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)
7 marca (środa)
8 marca (czwartek)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)
15 marca (czwartek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
27 marca (wtorek) 
28 marca (środa)
29 marca (czwartek) 
30 marca (piątek)
31 marca (sobota)
10:00 Stara kobieta wysiaduje   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie   
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński   
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach    
19:00 Osaczeni   
19:00 Osaczeni
19:00 Osaczeni   
19:00 Toporem w serce   
19:00 Toporem w serce   
19:00 Czwartki u Jaracza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
Scena kameralna
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
14 marca (środa)
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)  
20 marca (wtorek)   
21 marca (środa)  
22 marca (czwartek)
23 marca (piątek) 
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody   
19:00 Polaroidy   
19:00 Polaroidy   
19:00 Polaroidy
19:00 Podróż do Beunos Aires
19:00 Podróż do Beunos Aires   
19:00 Seks, prochy i rock and roll   
19:00 Seks, prochy i rock and roll   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek)  
14 marca (środa)
15 marca (czwartek)
26 marca (poniedziałek)
27 marca (wtorek)
30 marca (piątek)  
31 marca (sobota)
19:00 Podróż do zielonych cieni
20:00 Podróż do zielonych cieni
20:00 Podróż do zielonych cieni    
19:00 Moje urodziny   
19:00 Moje urodziny   
20:00 Spowiedź w drewnie   
20:00 Spowiedź w drewnie       
19:00 Spowiedź w drewnie   
19:00 Spowiedź w drewnie
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
2 marca (piątek)
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek) 
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)  
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela) 
20 marca (wtorek)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)   
27 marca (wtorek)       
30 marca (piątek)
31 marca (sobota)
19:15 Lekcja   
19:15 Wydmuszka
18:15 Bez mężczyzn – odwołane
19:15 Smażone, zielone pomidory – PREMIERA   
19:15 Smażone, zielone pomidory – PREMIERA PRASOWA   
19:15 Kukła
18:15 Cesaria Evorai – In Memoriam    
19:15 Romans z Czechowem
19:15 Romans z Czechowem
19:15 Romans z Czechowem   
19:15 Ocalić od zapomnienia. Wiosna ach to ty!       
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko   
18:15 Witold Janiak MSQ feat. Zbigniew Namysłowski   
19:15 Wiersze o teatrze        
19:15 Romanca   
19:15 Romanca
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

3 marca (sobota)
7 marca (środa)
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
19 marca (poniedziałek)
21 marca (środa)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
26 marca (poniedziałek)
27 marca (wtorek)   
30 marca (piątek)
31 marca (sobota)

18:30 All That Jazz Between Us  
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany  
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany  
18:30 Kraina Uśmiechu  
18:30 Kraina Uśmiechu
18:00 Goło i Wesoło
17:00 20:300 Dziewczyny z kalendarza       
18:30 Człowiek z La Manchy
17:00 Człowiek z La Manchy
19:00 Touch of Ireland
18:00 VII Gala Baletowa – PATRONAT PLASTRA       
18:30 Wonderful Town  
18:30 Wonderful Town
18:30 Wonderful Town
19:00 Koncert Katarzyny Groniec  
10:00 Wonderful Town      
19:00 Morderstwo w hotelu   
18:00 Grupa MoCarta

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
1 marca (czwartek) 
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
7 marca (środa)
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek) 
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)   
14 marca (środa) 
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
21 marca (środa)
22 marca (czwartek)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
27 marca (wtorek)
29 marca (czwartek)
30 marca (piątek)
31 marca (sobota)
10:00 Pippi Långstrump   
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej   
10:00 Krzesiwo   
10:00 Krzesiwo 19:00 Okolice Europy
19:00 Przyjazne dusze   
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze   
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump 19:00 Diabli mnie biorą   
19:00 Diabli mnie biorą
10:00 Pippi Långstrump 19:00 Diabli mnie biorą       
10:00 Pippi Långstrump 19:30 Kobieta pierwotna   
11:00 Pippi Långstrump   
19:00 Mayday   
19:00 Mayday   
19:00 Mayday        
10:00 Krzesiwo   
19:00 Krzesiwo
19:00 Złodziej
mała sala
2 marca (piątek)
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)  
6 marca (wtorek)
7 marca (środa)  
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
16 marca (piątek)  
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
21 marca (środa) 
22 marca (czwartek)
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)
29 marca (czwartek)
31 marca (sobota)
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie – pokaz przedpremierowy   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie – PREMIERA
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie   
10:00 Trzy siostry (Teatru Studyjnego)   
18:00 Trzy siostry (Teatru Studyjnego)   
19:15 I Ifigenia
19:15 I Ifigenia   
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie   
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie       
19:15 Piaskownica   
19:15 Piaskownica   
10:00 Piaskownica
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)   
8 marca (czwartek)
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)
13 marca (wtorek)    
14 marca (środa)
15 marca (czwartek) 
16 marca (piątek) 
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
20 marca (wtorek)
22 marca (czwartek)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)
29 marca (czwartek)
30 marca (piątek)  
31 marca (sobota)
11:00 PaT – Warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
11:00 PaT – Warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Bałwankowa kraina   
10:00 Bałwankowa kraina    
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
11:00 PaT – Warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru       
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru   
11:00 PaT – Warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Calineczka – magiczny świat teatru   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
11:00 PaT – Warsztaty artystyczne dla młodzieży
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 marca (czwartek) 
2 marca (piątek)
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek)
6 marca (wtorek) 
7 marca (środa)
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek)
11 marca (niedziela)
12 marca (poniedziałek)
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
18 marca (niedziela)
19 marca (poniedziałek)  
20 marca (wtorek)   
21 marca (środa)
22 marca (czwartek)
23 marca (piątek)
26 marca (poniedziałek)
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)
29 marca (czwartek)
30 marca (piątek)
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu 19:00 Noc z Bruno Schulzem
12:00 Królowa Śniegu 16:00 Pokolorowanki
9:00 10:30 Pokolorowanki
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 Królowa Śniegu
12:00 13:30 Pokolorowanki
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Momo   
9:00 11:00 Momo 16:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Momo
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 18:00 Pinokio   
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 Pinokio   
9:00 11:00 Kot w Butach
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 marca (czwartek)
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)  
10 marca (sobota)
11 marca (niedziela) 
13 marca (wtorek)
14 marca (środa) 
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela) 
20 marca (wtorek) 
21 marca (środa) 
22 marca (czwartek)
23 marca (piątek)
24 marca (sobota)
25 marca (niedziela)
27 marca (wtorek)
28 marca (środa)
29 marca (czwartek)
30 marca (piątek) 
31 marca (sobota)
19:00 MFSPiN: Patrzę ci w oczy… (w Klubie Wytwórnia)
19:00 MFSPiN: Jackson Pollesch
19:00 MFSPiN: Jackson Pollesch   
19:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy
19:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy   
19:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl dla bezrobotnych   
10:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy   
10:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy   
19:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy
19:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy
19:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy   
10:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy   
10:00 Mayday 2 Ray Cooney – spektakl przedpremierowy   
19:00 Życie – spektakl dla bezrobotnych
13:00 Teatr Czytany 19:00 Życie   
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca – spektakl dla emerytów   
19:00 Kolacja dla głupca   
19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
6 marca (wtorek)   
7 marca (środa)  
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek)
10 marca (sobota)
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)   
15 marca (czwartek)
16 marca (piątek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
22 marca (czwartek)
19:07 Roberto Zucco
19:07 Roberto Zucco   
10:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)   
18:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
19:00 Dagny. Brecht (w Teatrze Szwalnia)   
19:00 Dagny. Brecht (w Teatrze Szwalnia)   
19:07 Roberto Zucco   
19:07 Roberto Zucco
19:07 Roberto Zucco
19:07 Roberto Zucco   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)
TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
2 marca (piątek)
3 marca (sobota)
4 marca (niedziela)
5 marca (poniedziałek) 
12 marca (poniedziałek)  
13 marca (wtorek)
14 marca (środa)
18 marca (niedziela)
24 marca (sobota)
26 marca (poniedziałek)
19:00 Novecento   
19:30 Opowieść o smutku
19:00 Novecento
18:00 Szwalnia czyta dzieciom   
18:00 Szwalnia czyta dzieciom   
19:00 Dagny.Brecht
19:00 Dagny.Brecht
19:00 Przypadek Piestrzeniewicza – wieczór iluzji       
15:00 Ach, Meter! 21:00 Upadek
21:00 Nachantki – Teatru Chorea
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

10 marca (sobota)
11 marca (niedziela)  
13 marca (wtorek)
17 marca (sobota)
18 marca (niedziela)
21 marca (środa)

19:00 Madama Butterfly – PREMIERA (w Teatrze Jaracza)
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA II (w Teatrze Jaracza)   
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA III (w Teatrze Jaracza)   
18:30 My Fair Lady (w Klubie Wytwórnia)
18:30 My Fair Lady (w Klubie Wytwórnia)   
18:30 Nabucco (w Klubie Wytwórnia)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
3 marca (sobota)  
8 marca (czwartek)
9 marca (piątek)
19:00 The Best of Aquarius   
9:30 12:30 The Canteville Ghost – Teatr Angielski   
9:00 12:00 The Canteville Ghost – Teatr Angielski    
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
20 marca (wtorek) 19:15 Ocalić od zapomnienia. Wiosna ach to ty! (w Teatrze Małym)

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – grudzień 2019
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2015
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*