repertuarPoniżej zamieszczamy marcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
25 marca (piątek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Latający Kufer
17:00 Latający Kufer
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Brzydkie Kaczątko
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Śpiąca Królewna
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 marca (wtorek)  
2 marca (środa) 
3 marca (czwartek) 
4 marca (piątek)
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
18 marca (piątek)
20 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek) 
23 marca (środa)  
24 marca (czwartek)
25 marca (piątek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
28 marca (poniedziałek)
29 marca (wtorek)   
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 Czerwony Kapturek
10:00 Piotruś Pan – Niedziela z Arelkinem
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan   
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan
12:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka   
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
12:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk   
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk   
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk   
9:00 Cynowy Żołnierzyk
18:00 Kot w butach – PREMIERA
12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu 15:00 Kot w butach
9:00 11:00 Złodziej czasu 15:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Złodziej czasu 15:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Złodziej czasu 15:00 Kot w butach
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
9 marca (środa) 
10 marca (czwartek)
25 marca (piątek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
29 marca (wtorek) 
30 marca (środa)
19:00 Dybuk   
19:00 Dybuk   
19:00 Według Agafii   
19:00 Według Agafii   
19:00 Słowo – pokaz przedpremierowy
19:00 Słowo – pokaz przedpremierowy
19:00 Słowo – PREMIERA
19:00 Słowo   
19:00 Słowo
Scena mała
1 marca (wtorek) 
2 marca (środa)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
25 marca (piątek) 
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
18:00 Habitat    
18:00 Habitat
18:00 Habitat    
19:00 Podróż do Buenos Aires    
19:00 Podróż do Buenos Aires
Scena kameralna
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
8 marca (wtorek)  
9 marca (środa) 
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
22 marca (wtorek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
31 marca (czwartek)
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie   
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Toporem w serce
19:00 Toporem w serce
19:00 Toporem w serce   
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal    
19:00 Balkon
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa) 
27 marca (niedziela)
20:30 Spowiedź w drewnie
20:00 Spowiedź w drewnie
18:00 Salome
19:00 Salome   
19:00 Podróż do zielonych cieni
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)  
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)  
25 marca (piątek)
27 marca (niedziela)
19:15 Federacja – koncert
19:15 Kukła
19:15 Kukła
19:15 Kukła   
10:15 Emigranci
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Katarzyna Groniec – koncert   
19:15 Ja, Edith Piaff
19:15 Ja, Edith Piaff
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
8 marca (wtorek)
9 marca (środa) 
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa) 
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)  
24 marca (czwartek)
27 marca (niedziela)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (ŁDK)   
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (ŁDK)   
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat (MMŁ)
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat  (MMŁ)
17:00 Powróćmy jak za dawnych lat (MMŁ)
10:00 ZNasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko ( ŁDK)
9:00 11:30 ZNasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko (ŁDK)   
18:30 Skrzypek na dachu (klub Wytwórnia)   
11:00 Skrzypek na dachu (klub Wytwórnia)   
18:30 Broadway, róg Północnej (klub Wytwórnia)   
18:30 Na końcu tęczy (AOIA)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
29 marca (wtorek)
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
10:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
10:00 Mistrz i Małgorzata
18:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Mistrz i Małgorzata    
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze    
19:00 Diabli mnie biorą    
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
mała sala
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
27 marca (niedziela)
19:15 Mord    
19:15 Mord     
17:00 Belfer – Inauguracja sceny 14+    
10:00 Belfer    
10:00 Belfer
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie     
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
10:00 Metoda Grönholm    
10:00 Metoda Grönholm    
19:15 Metoda Grönholm    
20:00 Na krańcach świata
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa) 
11 marca (piątek)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
17 marca (czwartek)
18 marca (piątek)
20 marca (niedziela)
22 marca (wtorek)
24 marca (czwartek)  
25 marca (piątek)
27 marca (niedziela)
29 marca (wtorek)   
31 marca (czwartek)
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku   
10:00 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
12:30 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
10:00 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
10:00 Calineczka – Magiczny Świat Teatru   
10:00 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
12:30 Calineczka – Magiczny Świat Teatru
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie        
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
7 marca (poniedziałek)
8 marca (wtorek)
9 marca (środa) 
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
18 marca (piątek)
19 marca (sobota)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
25 marca (piątek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
28 marca (poniedziałek)
29 marca (wtorek)
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
10:00 Czarnoksiężnik OZ
16:30 Czarnoksiężnik OZ – PREMIERA
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
17:00 Historia występnej wyobraźni
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
Dotknij Teatru
Obchody Międzynarodowego Dnia Teatru
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia   
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Ja, Ty, My
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 marca (wtorek) 
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela) 
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
14 marca (poniedziałek)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
22 marca (wtorek)
23 marca (środa)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
30 marca (środa) 
31 marca (czwartek)
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 MFSPiN – Motio Trio – koncert
19:30 MFSPiN – Nasza Klasa
19:00 MFSPiN – Nasza Klasa   
19:00 Bóg Mordu   
19:00 MFSPiN – Bóg Mordu   
19:00 MFSPiN – Bóg Mordu
19:00 MFSPiN – Migrena 19:00 Woyzeck (w Wytwórni)
19:00 MFSPiN – Migrena 19:00 Woyzeck (w Wytwórni)
19:00 Czytanie na Małej Scenie – Pływanie Synchroniczne
19:00 MFSPiN – Białe Małżeństwo
19:00 MFSPiN – Białe Małżeństwo 19:00 Zmierzch Bogów (W Wytwórni)
19:00 MFSPiN – Zmierzch Bogów (W Wytwórni)   
19:00 MFSPiN – Kazimierz i Karolina 19:00 Opowieści z… (w Wytwórni)
19:00 MFSPiN – Kazimierz i Karolina 19:00 Opowieści z…(w Wytwórni)
19:00 MFSPiN – Utwór o Matce i Ojczyźnie (w Wytwórni)   
19:00 MFSPiN – Utwór o Matce i Ojczyźnie (w Wytwórni)   
19:00 MFSPiN – Niech żyje wojna
19:00 MFSPiN – Niech żyje wojna   
19:00 39 stopni   
19:00 39 stopni
Scena w Teatrze V6 (Żeromskiego 74/76)
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)   
9 marca (środa)  
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek) 
23 marca (środa)  
24 marca (czwartek)
19:00 Weekend na Wsi – dla bezrobotnych   
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
10:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy   
10:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy   
10:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
10:00 Kochanowo i okolice
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 19:00 Kochanowo i okolice
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
8 marca (wtorek)  
16 marca (środa)
17 marca (czwartek)
19 marca (sobota)
20 marca (niedziela)
29 marca (wtorek)
19:07 Wkręć się! – etiudy    
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie – PREMIERA
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie    
19:07 Wkręć się! – etiudy
Mała sala
1 marca (wtorek)
2 marca (środa)
3 marca (czwartek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)   
25 marca (piątek)
26 marca (sobota)
19:07 I love Una    
19:07 I love Una    
19:07 I love Una – PREMIERA
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera     
19:07 Kwartet dla czterech aktorów
19:07 Kwartet dla czterech aktorów     
19:07 I love Una
19:07 I love Una
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
teatr zamknięty
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
9 marca (środa)  
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
15 marca (wtorek)
16 marca (środa)
18 marca (piątek)
20 marca (niedziela)
23 marca (środa)
24 marca (czwartek)
26 marca (sobota)
27 marca (niedziela)
29 marca (wtorek)
30 marca (środa)
31 marca (czwartek)
19:00 Dydona i Eneasz oraz Zamek Sinobrodego – PREMIERA
19:00 Dydona i Eneasz oraz Zamek Sinobrodego – PREMIERA    

17:30 Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków    
18:30 Traviata
18:30 Ziemia Obiecana
18:00 Dydona i Eneasz oraz Zamek Sinobrodego
18:00 VI Gala Baletowa
18:30 Cinderella (Kopciuszek)        
18:30 Czarodziejski Flet
18:30 Najpiękniejsze Chóry Świata    
18:30 Wolny Strzelec    
18:30 Hrabina Mrica    
18:30 Cyganeria
18:30 Jezioro Łabędzie
11:00 Jezioro Łabędzie    
18:30 Łucja z Lammermooru    
18:30 Hrabina Marica
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
26 marca (sobota)
28 marca (poniedziałek)
19:00 Zatrudnię milionera
19:00 Taniec Wampirów – Mroczna Legenda
Spektakle Teatru Powszechnego grane w Teatrze V6
3 marca (czwartek)
4 marca (piątek)
5 marca (sobota)
6 marca (niedziela)
8 marca (wtorek)   
9 marca (środa)  
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
13 marca (niedziela)
21 marca (poniedziałek)
22 marca (wtorek) 
23 marca (środa)  
24 marca (czwartek)
19:00 Weekend na Wsi – dla bezrobotnych   
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
10:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy   
10:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy   
10:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na Wsi – pokaz przedpremierowy
10:00 Kochanowo i okolice
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 19:00 Kochanowo i okolice
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
8 marca (wtorek)
9 marca (środa)
10 marca (czwartek)
11 marca (piątek)
12 marca (sobota)
19:00 Mąż i Żona – PREMIERA    
19:00 Mąż i Żona    
19:00 Mąż i Żona
19:00 Mąż i Żona
19:00 Mąż i Żona

{jumi [media/reklama.htm]}

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – marzec 2019
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2017
Repertuar teatrów – styczeń 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*