repertuarPoniżej zamieszczamy  marcowy repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
5 marca (piątek)     
6 marca (sobota)    
7 marca (niedziela)   
12 marca (piątek)   
13 marca (sobota)   
14 marca (niedziela)
19 marca (piątek)    
20 marca (sobota)   
21 marca (niedziela)  
26 marca (piątek) 
27 marca (sobota) 
28 marca (niedziela)  
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Latający Kufer
15:30 Latający Kufer
17:00 Latający Kufer
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Śpiąca Królewna
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 marca (poniedziałek)
2 marca (wtorek)
3 marca (środa)    
4 marca (czwartek)   
5 marca (piątek)   
7 marca (niedziela)    
8 marca (poniedziałek)   
9 marca (wtorek)  
10 marca (środa)    
11 marca (czwartek)    
12 marca (piątek)    
13 marca (sobota)    
14 marca (niedziela)
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
22 marca (poniedziałek)
23 marca (wtorek)
24 marca (środa)
25 marca (czwartek)
26 marca (piątek)
28 marca (niedziela)
29 marca (poniedziałek)
30 marca (wtorek)
31 marca (środa)
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek    
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
12:00 Czerwony Kapturek
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
19:00 Opera za trzy grosze
19:00 Opera za trzy grosze
19:00 Opera za trzy grosze     
18:00 Złodziej czasu – PREMIERA    
16:00 Złodziej czasu     
9:00 11:00 Złodziej czasu      
9:00 11:00 Złodziej czasu    
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu    
9:00 11:00 Złodziej czasu    
12:00 Złodziej czasu    
9:00 11:00 Złodziej czasu    
9:00 11:00 Złodziej czasu    
9:00 11:00 Złodziej czasu
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 marca (wtorek)
3 marca (środa)
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)  
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
16 marca (wtorek)
17 marca (środa)
18 marca (czwartek) 
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)
24 marca (środa)
25 marca (czwartek)
30 marca (wtorek)
31 marca (środa)
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii    
19:00 Antygona w Nowym Jorku    
10:00 19:00 Antygona w Nowym Jorku    
10:00 Antygona w Nowym Jorku    
19:00 Otello – wariacje na temat    
19:00 Otello – wariacje na temat    
19:00 Otello – wariacje na temat
19:00 Poskromienie złośnicy    
10:00 17:00 Poskromienie złośnicy
10:00 Poskromienie złośnicy    
19:00 Nad    
19:00 Nad        
18:00 Makbet    
18:00 Makbet     
19:00 Według Agafii    
19:00 Według Agafii
Scena mała
2 marca (wtorek)
3 marca (środa) 
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
16 marca (wtorek)    
17 marca (środa)  
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)    
21 marca (niedziela)       
23 marca (wtorek)
24 marca (środa)   
25 marca (czwartek)
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)       
30 marca (wtorek)    
31 marca (środa)
19:00 Survival    
19:00 Survival    
19:00 Merylin Mongoł    
19:00 Merylin Mongoł    
19:00 Merylin Mongoł    
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy        
18:00 Lew na ulicy        
19:00 Ślub    
19:00 Ślub    
18:00 Habitat
18:00 Habitat    
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll        
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Produkt    
19:00 Produkt    
19:00 Produkt         
19:00 Survival    
19:00 Survival
Scena kameralna
2 marca (wtorek)
3 marca (środa)
4 marca (czwartek)
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)   
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)     
13 marca (sobota)  
14 marca (niedziela)  
16 marca (wtorek) 
17 marca (środa)      
20 marca (sobota)   
21 marca (niedziela)       
23 marca (wtorek)  
24 marca (środa) 
25 marca (czwartek)
27 marca (sobota)  
28 marca (niedziela)
30 marca (wtorek)
31 marca (środa)
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Przypadek Iwana Iljicza        
19:00 Rowerzyści    
19:00 Rowerzyści    
19:00 Brzydal    
19:00 Brzydal    
19:00 Brzydal        
19:00 Niżyński    
19:00 Niżyński    
19:00 Osaczeni    
19:00 Osaczeni        
19:00 Balkon    
19:00 Balkon        
19:00 Zszywanie    
19:00 Zszywanie    
19:00 Zszywanie    
19:00 Bramy raju    
19:00 Bramy raju        
19:00 Toporem w serce    
19:00 Toporem w serce
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
3 marca (środa)
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)
17 marca (środa) 
18 marca (czwartek)   
28 marca (niedziela)    
29 marca (poniedziałek)
20:00 8 słów o ziemi        
19:00 Spowie w drewnie    
19:00 Spowie w drewnie        
20:00 Wygnani    
20:00 Wygnani     
19:00 O Łazarzu    
18:30 O Łazarzu
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
7 marca (niedziela)    
8 marca (poniedziałek)
10 marca (środa)    
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)  
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
31 marca (środa)
19:15 Wielki Jazz w Teatrze Małym – Kattorna Jazz  
19:15 Olek Grotowski, Małgorzata Zwierzchowska
11:15 Emigranci    
11:15 19:15 Emigranci    
18:15 Trzy razy łóżko (spektakl zamknięty)    
19:15 Trzy razy łóżko    
19:15 Trzy razy łóżko         
19:15 Romanca    
19:15 Romanca    
19:15 Romanca    
19:15 Kukła – spektakl przedpremierowy    
19:15 Kukła – PREMIERA    
19:15 Kukła    
10:15 Emigranci
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
5 marca (piątek)   
6 marca (sobota)        
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)     
12 marca (piątek)
13 marca (sobota)       
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)   
20 marca (sobota)
18:30 Ptasznik z Tyrolu (Muzeum Miasta Łodzi)    
18:30 Noc w Wenecji (Muzeum Miasta Łodzi)        
11:00 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (Teatr V6)    
11:00 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (Teatr V6)        
11:00 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (Teatr V6)        
18:30 Na końcu tęczy (AOIA)    
18:30 Na końcu tęczy (AOIA)            
18:30 Kraina uśmiechu (Klub Wytwórnia)    
18:30 Kraina uśmiechu (Klub Wytwórnia)    
18:30 Broadwaym, róg Północnej (Klub Wywórnia)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża scena
2 marca (wtorek)
3 marca (środa)
4 marca (czwartek) 
5 marca (piątek)
6 marca (sobota)
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)  
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)   
21 marca (niedziela)   
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
10:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Mistrz i Małgorzata    
10:00 Mistrz i Małgorzata    
10:00 Mistrz i Małgorzata
18:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Krzesiwo    
10:00 Krzesiwo    
10:00 Krzesiwo    
10:00 Krzesiwo    
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze     
10:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze    
19:00 Biedermann i podpalacze    
19:00 Biedermann i podpalacze    
19:00 Na dnie    
19:00 Na dnie        
19:00 Na dnie
Mała scena
2 marca (wtorek)
3 marca (środa)
4 marca (czwartek)
5 marca (piątek)
6 marca (sobota) 
7 marca (niedziela) 
8 marca (poniedziałek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
23 marca (wtorek)
24 marca (środa)
25 marca (czwartek)  
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
19:15 Transfer
19:15 Transfer    
19:15 Transfer    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie    
19:15 Jazzują kolorują    
10:00 Horror vacui    
19:15 Horror vacui
9:15 Matematyka miłości – pokaz przedpremierowy    
19:15 Matematyka miłości – PREMIERA    
19:15 Matematyka miłości – premiera prasowa
19:15 Matematyka miłości    
19:15 Matematyka miłości    
19:15 Matematyka miłości    
19:15 Matematyka miłości    
19:15 Matematyka miłości    
19:15 Matematyka miłości    
19:15 Matematyka miłości
CET (Struga 90)
25 marca (czwartek)
30 marca (wtorek)
19:00 Ślepcy – PREMIERA
19:00 Ślepcy
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 marca (środa)   
4 marca (czwartek)
5 marca (piątek)
7 marca (niedziela)
8 marca (poniedziałek)
9 marca (wtorek)
12 marca (piątek)
14 marca (niedziela)
16 marca (wtorek)
21 marca (niedziela)
28 marca (niedziela)
10:00  Magiczny Komputer    
10:00 Złota kaczka    
10:00 Złota kaczka    
12:30 Złota kaczka    
10:00 W środku Miasta- spektakl profilaktyczny
10:00 Bałwankowa Kraina        
10:00 Złota kaczka        
12:30 Złota kaczka
10:00 Urodziny  Baby Jagi        
12:30 Calineczka-Magiczny Świat Teatru        
12:30 Calineczka-Magiczny Świat Teatru
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 marca (wtorek) 
3 marca (środa)
4 marca (czwartek)
5 marca (piątek)
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)
9 marca (wtorek)  
10 marca (środa)
11 marca (czwartek) 
12 marca (piątek)   
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
16 marca (wtorek) 
17 marca (środa)   
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)  
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
23 marca (wtorek) 
24 marca (środa) 
25 marca (czwartek) 
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
30 marca (wtorek)  
31 marca (środa)
9:00 11:00 Konik Garbusek    
9:00 11:00 Pinokio    
9:00 11:00 Pinokio    
9:00 11:00 Pinokio    
17:00 Pinokio    
12:00 Pinokio    
9:00 11:00 Pinokio        
9:00 11:00 Białe baloniki    
9:00 11:00 Białe baloniki    
9:00 11:00 Białe baloniki    
17:00 Białe baloniki    
12:00 Białe baloniki     
9:00 11:00 Białe baloniki    
9:00 11:00 Moje-nie moje    
9:00 11:00 Moje-nie moje    
9:00 11:00 Moje-nie moje    
17:00 Moje-nie moje    
12:00 Moje-nie moje        
9:00 11:00 Moje-nie moje    
9:00 11:00 Ja Ty My (Miniatury)    
9:00 11:00 Ja Ty My (Miniatury)    
9:00 11:00 Tuwimki
17:00 Tuwimki    
12:00 Tuwimki        
9:00 11:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia nie wrócił do domu    
9:00 11:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia nie wrócił do domu
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
2 marca (wtorek)
3 marca (środa)
4 marca (czwartek) 
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)   
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
16 marca (wtorek)
17 marca (środa)
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)    
23 marca (wtorek) 
24 marca (środa)   
25 marca (czwartek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
30 marca (wtorek)
31 marca (środa)
19:00 Next-ex    
10:00 19:00 Next-ex        
10:00 19:00 Next-ex        
18:00 Trylogia    
18:00 Trylogia
19:00 Roszada    
19:00 Roszada    
19:00 Roszada        
19:00 U pani miłosierdzia    
19:00 U pani miłosierdzia    
19:00 2084    
19:00 2084        
19:00 Wassa Żeleznowa    
19:00 Wassa Żeleznowa         
19:00 39 stopni i 19:00 Fedra (Klub Wytwórnia)    
19:00 39 stopni i 19:00 Fedra (Klub Wytwórnia)    
19:00 39 stopni    
19:00 Trzecia generacja    
19:00 Trzecia generacja         
19:00 Komedia romantyczna    
19:00 Komedia romantyczna
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
3 marca (środa)
4 marca (czwartek)
5 marca (piątek)
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
17 marca (środa)
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Equus        
19:07 Ceremonie    
19:07 Ceremonie    
19:07 Ceremonie    
19:07 Ceremonie    
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Equus    
19:07 Zmierzch
19:07 Zmierzch    
19:07 Zmierzch
Mała sala
5 marca (piątek)
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
17 marca (środa)
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
19:07 Msza za miasto Arras    
19:07 Msza za miasto Arras    
19:07 Msza za miasto Arras    
19:07 Plastelina    
19:07 Plastelina    
19:07 Plastelina    
19:07 Plastelina     
19:07 Gąska    
19:07 Gąska    
19:07 Gąska    
19:07 Gąska    
19:07 Gąska
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
27 marca (sobota) 22:00 Zemsta czerwonych bucików, Technika punktu świetlnego + koncert
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
6 marca (sobota)    
7 marca (niedziela)
8 marca (poniedziałek)   
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)
12 marca (piątek)
13 marca (sobota)
14 marca (niedziela)
16 marca (wtorek)
17 marca (środa)
18 marca (czwartek)
19 marca (piątek)   
20 marca (sobota)
21 marca (niedziela)
22 marca (poniedziałek)
23 marca (wtorek)
24 marca (środa)
25 marca (czwartek)
26 marca (piątek)
27 marca (sobota)
28 marca (niedziela)
30 marca (wtorek)
19:00 Rusałka – PREMIERA    
19:00 Rusałka – PREMIERA II  
 
19:00 Filharmonia dowcipu i kabaretu    
11:00 Straszny dwór    
18:00 Kopciuszek    
11:00 Kopciuszek    
19:00 Księżniczka Czardasza    
18:00 Rusałka     
16:30 20:30 Lady Fosse    
18:00 Dziadek do orzechów    
11:00 Dziadek do orzechów    
19:00 Traviata    
19:00 Nabucco    
19:00 Jezioro łabędzie    
V Gala Baletowa
V Gala Baletowa
20:00 Gaelforce Dance    
19:00 Hrabina Marica    
18:00 Cyganeria    
19:00 Wesele Figara    
19:00 Jezioro łabędzie        
19:00 Michał Bajor – piosenki Marka Grechuty i Jonasza Kofty
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
6 marca (sobota)
7 marca (niedziela)    
9 marca (wtorek)
10 marca (środa)
11 marca (czwartek)
18 marca (czwartek)
20 marca (sobota)
24 marca (środa)
25 marca (czwartek)    
26 marca (piątek)
18:00 Mistrz i Małgorzata    
18:00 Mistrz i Małgorzata    
11:00 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!    
11:00 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!     
11:00 Znasz-Li Ten Kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!         
Karnawały świata  
19:00 Cezary Pazura w programie ‘Adam i Ewa’
9:30 12:30 The Importance of Being Earnest
9:30 12:30 The Importance of Being Earnest    
9:30 12:30 The Importance of Being Earnest
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – styczeń 2010
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2016
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*