Poniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
8 maja (środa)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
24 maja (piątek)
30 maja (czwartek)
FST: 16:00 18:15 Fedra Fitness
19:00 50 słów
19:00 50 słów
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Baba Chanel – PREMIERA
19:00 Baba Chanel
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Echo November Delta
19:00 Baba Chanel
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
31 maja (piątek) 10:00 Rój. Sekretne życie społeczme
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
12 maja (niedziela)
19 maja (niedziela)
26 maja (niedziela)
13:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna
13:00 Bajka do góry nogami czyli nieznana przygoda Kapturka
13:00 Brzydkie Kaczątko
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
11 maja (sobota)
13 maja (poniedziałek)
19:00 Głodne
19:00 Improwizowany Fredro
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w maju brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Piątkowe granie na śniadanie – Złodziej czasu
16:00 Skrzaty Książkojady – Złota Rybak
12:00 Niedziela inna niż wszystkie – O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
9:00 11:00 Piątkowe granie na śniadanie – O dwóch takich, co ukradli księżyc
16:00 O dwóch takich, co ukradli księżyc
12:00 Dzień Teatru Publicznego – O dwóch takich, co ukradli księżyc
16:15 Teatrotrka Szkolna
10:00 Złota rybka
10:00 Złota rybka
10:00 Złota rybka
10:00 Piątkowe granie na śniadanie – Złota rybka
10:00 Skrzaty Książkojady – Złota rybka
12:00 Złota rybka
9:00 11:00 Złota rybka
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
29 maja (środa)
30 maja (czwartek)
18:00 Operetka
18:00 Operetka
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
18:00 Idioci
18:00 Idioci
18:00 Idioci
15:00 18:00 Weekend z R.
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
16:00 19:15 Przekręt (NIE)doskonały
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
17:30 20:00 Kabaret Ani Mru-Mru
Scena kameralna
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
Scena mała
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
16:00 Dyskusyjny Klub Jaracza
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
12 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
30 maja (czwartek)
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
19:00 Toast
19:00 Toast
TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
16 maja (czwartek)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
27 maja (poniedziałek)
31 maja (piątek)
9:00 Wielki Odkrywca
9:00 Łódzka Scena Taneczna
19:00 Głodomór
11:00 Wielki Odkrywca
19:00 Cello Chargers
19:00 Movie Night
19:00 Wyklęci
9:00 Czarnoksiężnik z Krainy OZ
9:15 Magiczny Program Komiczny
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Sklep to żaden interes
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
17:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Motel pod Mocnym Aniołem
19:15 Motel pod Mocnym Aniołem
16:15 Pan Tadeusz
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
4 maja (sobota)
6 maja (poniedziałek)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
26 maja (niedziela)
12:00 PCA – Physical Culture Association
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
15:00 Klimakterium… i już 18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 maja (czwartek)
3 maja (piątek)
4 maja (sobota)
6 maja (poniedziałek)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
31 maja (piątek)
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
FST 18:00 Nic nie ginie
FST 16:00 18:45 Każdy musi kiedyś umrzeć Porcelanko
FST 14:00 Matki
FST 19:15 Co gryzie Gilberta Grape’a
FST 15:00 Płatonow
FST 14:00 Piosenka jest dobra na wszystko
19:00 Czego nie widać
19:00 Czego nie widać
16:00 Czego nie widać
19:00 Lolita – PREMIERA
Mała Sala
2 maja (czwartek)
3 maja (piątek)
4 maja (sobota)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
19:15 Fantazja polska – PREMIERA
19:15 Fantazja polska
19:15 Fantazja polska
FST 16:00 18:45 Siksy
FST 21:30 Zachodnie wybrzeże
FST 16:45 21:30 Krótkie wywiady z paskudnymi ludźmi
FST 19:30 21:15 Jutro zawsze będzie jutro
FST 17:00 19:15 Spaleni słońcem secondhand
19:15 Komeda 21:15 Impro Atak!
19:15 Komeda 21:15 Impro Atak! Musical improwizowany
16:00 Impro Atak! Podglądacze 19:15 Komeda
19:15 Seks dla opornych
19:15 Seks dla opornych
19:15 Seks dla opornych
19:15 Fantazja polska
19:15 Fantazja polska
12:30 Krakowski Salon Poezji 16:00 Fantazja polska
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! Improwizowana komedia romatyczna
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
17 maja (piątek)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
21 maja (wtorek)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
29 maja (środa)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
12:30 Calineczka. Magiczny świat teatru
11:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 maja (czwartek)
5 maja (niedziela)
6 maja (poniedziałek)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)
13 maja (poniedziałek)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
26 maja (niedziela)
27 maja (poniedziałek)
28 maja (wtorek)
29 maja (środa)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
12:00 16:00 Tuliluli
12:00 16:00 Tuliluli
10:00 Tuliluli
9:00 11:00 Gdzie jest Lailonia?
9:00 11:00 Gdzie jest Lailonia?
12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:45 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
9:00 11:45 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
9:00 11:00 Echy i achy, chlipy i chachy
9:00 11:45 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
FTK 12:00 Łayma, czyli czarownica 10:00 14:00 Nic, dzika mrówka, Adam i Ewa
FTK 18:00 Baron Munchhausen
FTK 9:00 11:00 Akwarium
FTK 9:00 11:30 Małe żółte i małe niebieskie
FTK 9:00 11:00 Żyrafa 19:00 Mistrzowskie Impro Na 4
FTK 12:00 15:00 17:00 Księżycowo
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Dzień Teatru Publicznego – Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
Mała Sala
2 maja (czwartek)
3 maja (piątek)
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
29 maja (środa)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)
19:15 Ferragosto – dla emerytów
19:15 Ferragosto
19:15 Ferragosto
19:15 Ferragosto
19:15 Dryl – dla studentów
19:15 Dryl
19:15 Wracaj
19:15 Wracaj
19:15 Wracaj
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
16:00 lovebook – dla emerytów
16:00 lovebook
19:15 lovebook
13:00 63. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących
10:00 19:15 Szkoła żon
19:15 Taniec albatrosa
19:15 Taniec albatrosa
19:15 Taniec albatrosa
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
2 maja (czwartek)
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Śliskie słowa
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
21:15 FST: Pomysłowe mebelki z gąbki
18:00 FST: Pomysłowe mebelki z gąbki
15:30 FST: Anioły w Ameryce
21:00 FST: Anioły w Ameryce
17:00 19:30 FST: Śliskie słowa
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Śliskie słowa
19:07 Śliskie słowa
TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
9 maja (czwartek) 18:00 szwalnia Gości: Koncert klasycznej muzyki indyjskiej
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 maja (niedziela)
6 maja (poniedziałek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
20 maja (poniedziałek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
31 maja (piątek)
20:30 Niestraszny Straszny Dwór (na Placu Dąbrowskiego)
18:30 Nie Tylko Opera – Witaj Majowa Jutrzenko
19:00 ŁSB – Cisza / Silence
19:00 ŁSB – Cisza / Silence
19:00 ŁSB – La Sylphide
19:00 ŁSB – La Sylphide
Człowiek w Manufakturze (w Manufakturze)
18:30 Moniuszkowy Zawrót Głowy – Perły opery, operetki i musicalu
19:00 ŁSB – Horses in the sky
19:00 ŁSB – Mother’s Milk
19:00 ŁSB – Cisza / Silence – PREMIERA
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
18:00 Aquarius
18:00 Aquarius
FTK 17:00 Księga dżungli
FTK 17:00 Biblia rdz. 12-25 i rdz. 37-50
TEATR ZAMIAST
facebook / teatr przeniesiony
teatr nieczynny

Skróty:
ŁSB – Łódzkie Spotkania Baletowe
FTK – Festiwal Teatralna Karuzela
FST – Festiwal Szkół Teatralnych

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2017
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2012
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*