repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
9 maja (wtorek)
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)   
16 maja (wtorek)
18 maja (czwartek)  
30 maja (wtorek)
19:00 One
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Diva Show
19:00 Krowa w esencji różanej
18:00 Krzyk
19:00 Wywiad
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
5 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
19:30 Error 404
Festiwal Retroperspektywy: 19:00 Nicea/14.VII
Festiwal Retroperspektywy: 19:00 Deadline
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
6 maja (sobota)
7 maja (niedziela)
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)
16:00 Lokomotywa – podróż z J.Tuwimem
16:00 Kot w butach
16:00 Na Wyspach Bergamutach – rejs z J. Brzechwą
16:00 Biała foka
16:00 Czerwony Kapturek
16:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Na Wyspach Bergamutach – rejs z J. Brzechwą
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w maju brak informacji o spektaklach
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w maju brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
4 maja (czwartek)    
5 maja (piątek)    
7 maja (niedziela)
8 maja (poniedziałek)
9 maja (wtorek)    
10 maja (środa)    
11 maja (czwartek)    
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
15 maja (poniedziałek)
16 maja (wtorek)    
17 maja (środa)    
18 maja (czwartek)    
19 maja (piątek)    
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)
22 maja (poniedziałek)
23 maja (wtorek)    
24 maja (środa)    
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)    
28 maja (niedziela)
29 maja (poniedziałek)
30 maja (wtorek)    
31 maja (środa)
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
10:00 12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
19:00 DekAmore
12:00 O żabce co nie została królewną 19:00 DekAmore
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 O żabce co nie została królewną 19:07 Jaki Taki
19:07 Jaki Taki
12:00 Mała Syrenka 19:07 Jaki Taki
9:00 11:00 Małą Syrenka
9:00 11:00 Małą Syrenka
9:00 11:00 Małą Syrenka
9:00 11:00 Małą Syrenka
9:00 Małą Syrenka
12:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
4 maja (czwartek)    
5 maja (piątek)
9 maja (wtorek)    
10 maja (środa)    
11 maja (czwartek)
17 maja (środa)    
18 maja (czwartek)    
23 maja (wtorek)    
24 maja (środa)    
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)
19:00 Antoniusz i Kleopatra
19:00 Antoniusz i Kleopatra
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Bang Bang
18:00 Bang Bang
19:00 Iwona księżniczka Burgunda
19:00 Iwona księżniczka Burgunda
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
Scena kameralna
9 maja (wtorek)    
10 maja (środa)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)   
23 maja (wtorek)    
24 maja (środa)
30 maja (wtorek)    
31 maja (środa)
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
Scena mała
6 maja (sobota)
7 maja (niedziela)
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
16 maja (wtorek)    
17 maja (środa)    
18 maja (czwartek)
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)   
31 maja (środa)
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Cień – PREMIERA
19:00 Cień
19:00 Cień
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Filoktet
19:00 Filoktet
19:00 Filoktet
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
4 maja (czwartek)
9 maja (wtorek)   
16 maja (wtorek)   
26 maja (piątek)

19:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin
19:00 Podróż do zielonych cieni
19:00 Podróż do zielonych cieni

TEATR DOM
strona fb, Piotrkowska 243 tel. 668 306 100
9 maja (wtorek)
16 maja (wtorek)        
20 maja (sobota)
27 maja (sobota)
16:00 Tajniki animacji
16:00 Warsztaty plastyczne Mali artyści – Wiosna ach to Ty!
18:00 Koncert Halleluja
17:00 20:00 Wojciech Cejrowski na żywo
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
19 maja (piątek)    
20 maja (sobota)   
26 maja (piątek)    
27 maja (sobota)
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
17:15 Ania z Zielonego Wzgórza
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
6 maja (sobota)
9 maja (wtorek)    
10 maja (środa)    
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
15 maja (poniedziałek)   
16 maja (wtorek)    
17 maja (środa)
19 maja (piątek)    
20 maja (sobota)
22 maja (poniedziałek)     
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)   
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)
29 maja (poniedziałek) 
31 maja (środa)
18:30 Sen nocy (nie)letniej
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Nasz portret – piosenki Osieckiej, Kofty i Młynarskiego
18:30 Nasz portret – piosenki Osieckiej, Kofty i Młynarskiego
19:00 Rozdarty Pończoch – Michael Jackson Show
18:30 Wielka Księżna Gerolstein
18:30 Wielka Księżna Gerolstein
17:15 20:30 Upadłe Anioły
18:30 Powróćmy jak za dawnych at
18:30 Nie ma jak u mamy
18:30 Cyrano
18:30 Cyrano
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
10:00 Smurfowisko 15:00 Zorro
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
8 maja (poniedziałek)
9 maja (wtorek)    
10 maja (środa)
11 maja (czwartek)    
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
19 maja (piątek)    
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)   
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)    
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)    
31 maja (środa)
18:00 FST: Soyer
18:00 FST: Pibloktoq. Piosenki Marii Peszek
16:00 20:00 FST: Szantaż
19:00 FST: Do dna
18:00 FST: Wspomnienia polskie
19:00 FST: Icoidi
14:00 FST: Alicja w krainie czarów
19:00 Fabryka muchołapek – prestage
19:00 Mayday
16:00 Mayday
19:00 Kokolobolo
19:00 Kobolobolo
19:00 Kokolobolo
16:00 Kokolobolo
10:00 Pippi Langstrump
Mała Sala
4 maja (czwartek)    
5 maja (piątek)    
10 maja (środa)    
11 maja (czwartek)    
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
17 maja (środa)    
18 maja (czwartek)    
19 maja (piątek)    
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)
23 maja (wtorek)
24 maja (środa)    
25 maja (czwartek)
26 maja (piątek)
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)    
31 maja (środa)
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
15:30 FST: pelikan. Zabawa z ogniem
16:00 19:30 FST: Miłość
16:00 18:30 FST: Poczelania sześć-dwa-zero
16:30 19:30 FST: Bezdech
19:15 Niżyński
19:15 Niżyński
10:00 Belfer
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach
10:00 Impro Atak
10:00 Impro Atak
10:00 Impro Atak
17:30 Tango d’amore 21:15 Impro Atak
19:15 Zofia 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Zofia
19:15 Shitz
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

7 maja (niedziela)   
10 maja (środa)    
11 maja (czwartek)
12 maja (piątek)    
14 maja (niedziela)   
17 maja (środa)    
21 maja (niedziela)
23 maja (wtorek)    
28 maja (niedziela)
31 maja (środa)

12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy
10:00 Złota Kaczka i duch starego zamku
10:00 Zakochany Miś
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

5 maja (piątek)    
7 maja (niedziela)   
9 maja (wtorek)
10 maja (środa)    
11 maja (czwartek)    
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)   
16 maja (wtorek)    
17 maja (środa)    
18 maja (czwartek)    
21 maja (niedziela)
22 maja (poniedziałek)    
23 maja (wtorek)    
24 maja (środa)    
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)    
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)
29 maja (poniedziałek)    
30 maja (wtorek)    
31 maja (środa)

16:00 Tuliluli
10:00 12:00 Tuliluli
9:00 11:00 Tuliluli
10:00 Kopciuszek
10:00 Kopciuszek
10:00 Kopciuszek
12:00 Smaograj
12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
10:00 Samograj
10:00 Samograj
9:00 Echy i achy, chlipy i chachy
12:00 Echy i achy, chlipy i chachy
10:00 Echy i achy, chlipy i chachy
12:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
12:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
Teatralna Karuzela: 10:00 Samograj 19:00 Polska 120
Teatralna Karuzela: 16:00 Król Maciuś Pierwszy
Teatralna Karuzela: 9:00 11:00 Wania
TK: 9:00 11:00 Nazywam się wojna 19:00 Cesky diplom
TK: 9:00 11:00 17:00 Zardzewiałe gwoździe 16:00 jeden gest

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

5 maja (piątek)    
6 maja (sobota)
7 maja (niedziela)   
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
17 maja (środa)    
18 maja (czwartek)    
19 maja (piątek)    
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)    
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)

19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Pomoc domowa
11:00 19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa

Mała Sala

8 maja (poniedziałek)
9 maja (wtorek)    
10 maja (środa)    
11 maja (czwartek)    
12 maja (piątek)    
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)    
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)
30 maja (wtorek)    
31 maja (środa

9:00 11:30 Impreza
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Ony
10:00 Ony
19:15 MFSPiN: Arcydzieło na śmietniku – PRAPREMIERA
19:15 MFSPiN: Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
15:00 Arcydzieło na śmietniku – dla emerytów
15:00 Arcydzieło na śmietniku – dla bezrobotnych
10:00 Stopklatka
10:00 Stopklatka
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
4 maja (czwartek) 
5 maja (piątek)    
6 maja (sobota)
7 maja (niedziela)
9 maja (wtorek)
11 maja (czwartek)
12 maja (piątek)
24 maja (środa)    
25 maja (czwartek)      
31 maja (środa)
18:00 Lovecraft
18:00 Lovecraft
18:00 Lovecraft
18:00 Lovecraft
16:00 20:30 FST: Lovecraft
17:00 19:00 FST: Amor Omnia Vincit
17:00 20:00 FST: Diabeł, który…
19:07 Lovecraft
19:07 Lovecraft
19:07 Lovecraft
Mała Sala
4 maja (czwartek)
5 maja (piątek)    
6 maja (sobota)
7 maja (niedziela)
10 maja (środa)
20:30 Beczka prochu
20:30 Beczka prochu
20:30 Beczka prochu
20:30 Beczka prochu
19:00 21:45 FST: Beczka prochu
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

9 maja (wtorek)    
13 maja (sobota)
14 maja (niedziela)
26 maja (piątek)

19:00 Kura nie jst ptakiem, Ukraina nie jest za granicą
19:00 Łysa Śpiewaczka
19:00 Łysa Śpiewaczka
19:00 Sutari

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

3 maja (środa)        
5 maja (piątek)    
6 maja (sobota)   
11 maja (czwartek)    
12 maja (piątek)    
13 maja (sobota)
15 maja (poniedziałek)        
17 maja (środa)        
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)    
24 maja (środa)
25 maja (czwartek)    
26 maja (piątek)    
27 maja (sobota)
28 maja (niedziela)

19:00 ŁSB: English National Ballet – Ballet Bold
19:00 ŁSB: English National Ballet – Korsarz
12:00 19:00 ŁSB: English National Ballet – Korsarz
19:00 ŁSB: Akram Khan Company – Until The Lions
19:00 ŁSB: Akram Khan Company – Until The Lions
18:00 ŁSB: Akram Khan Company – Until The Lions
18:30 Nie Tylko Opera: B jak barok i belcanto
18:30 Halka
19:00 ŁSB: Acosta Danza – Debut
18:00 ŁSB: Acosta Danza – Debut
18:30 Madama Butterfly
18:30 Madama Butterfly
18:00 Nie Tylko Opera – Smyczkowe Kadry
12:00 Bajkopera 19:00 ŁSB RUBBERBANDance Group – Vic’s Mix
12:00 Sellinarium 18:00 ŁSB RUBBERBANDance Group – Vic’s Mix

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
28 maja (niedziela)   
30 maja (wtorek)
9:00 12:00 Teatralna Karuzela: DOoKOŁA
9:30 11:30 Teatralna Karuzela: Miravella
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)

6 maja (sobota)
7 maja (niedziela)
13 maja (sobota)
20 maja (sobota)
21 maja (niedziela)

19:00 Ego Te Absolvo
19:00 Schron
19:00 Ego Te Absolvo
19:00 Motyl, publiczna egzekucja z muzyką na żywo – PREMIERA
19:00 Motyl, publiczna egzekucja z muzyką na żywo

TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2016
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2012
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*