repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:00 Wraki
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
18:30 21:00 FST: Między nami dobrze jest
19:00 Scena Ruchu
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:00 Krowa w esencji różanej
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
21 maja (sobota)
24 maja (wtorek)
19:00 Error 404 – drugi pokaz pracy grupy Take Over
12:00 Teren Otwarty: Vidomi
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)

15:30 Czerwony Kapturek
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Dlaczego słonie mają trąby
16:00 Kot w butach
15:30 Calineczka
16:00 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
15:30 Byczek Fernando
16:00 Kot w butach

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
19:00 KABARETiONE czyli Superprodukcja
12:00 Pchła Szachrajka
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
14 maja (sobota)

21:00 Pędrek wyrzutek 22:30 ćwiczenia improwizacyjne (Teatr California)

TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
4 maja (środa)    
5 maja (czwartek)    
6 maja (piątek)    
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek)  
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)    
12 maja (czwartek)    
13 maja (piątek)    
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
17 maja (wtorek)    
18 maja (środa)    
19 maja (czwartek)    
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)   
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
31 maja (wtorek)
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
10:00 Krawiec Niteczka 12:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 11:00 Alicja w Krainie Czarów
9:00 Alicja w Krainie Czarów
12:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
10:00 Pan Teatr 19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Pan Teatr 19:00 Mistrz i Małgorzata
18:00 Tymoteusz Rymcimci – PREMIERA
16:00 Tymoteusz Rymcimci
9:00 11:00 Tymoteusz Rymcimci
9:00 11:00 Tymoteusz Rymcimci
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
4 maja (środa)    
5 maja (czwartek)    
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)    
12 maja (czwartek)    
13 maja (piątek)    
14 maja (sobota)    
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
18:00 Książę Niezłomny
18:00 Książę Niezłomny
17:00 ?? 19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Antoniusz i Kleopatra
19:00 Antoniusz i Kleopatra
Scena kameralna
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)
17 maja (wtorek)    
18 maja (środa)    
25 maja (środa)        
27 maja (piątek)   
28 maja (sobota)
19:15 Karamazow
19:15 Karamazow
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Boże mój
19:00 Boże mój
19:00 Wassa Żelaznowa
19:00 Wassa Żelaznowa
19:00 Wassa Żelaznowa
Scena mała
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)
18 maja (środa)    
19 maja (czwartek)    
20 maja (piątek)
27 maja (piątek)    
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
10 maja (wtorek)
12 maja (czwartek)
16 maja (poniedziałek)
17 maja (wtorek)
31 maja (wtorek)
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. 795-036-770
2 maja (poniedziałek)   
6 maja (piątek)    
8 maja (niedziela)
13 maja (piątek)    
14 maja (sobota)
19:00 W krainie uśmiechu
20:00 Urszula
16:00 Powróćmy jak za (nie)dawnych lat
19:00 Single po japońsku
19:00 Wieczór z Andrzejem Grabowskim
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
6 maja (piątek)    
7 maja (sobota)
13 maja (piątek)    
14 maja (sobota)    
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)   
26 maja (czwartek) 
27 maja (piątek)    
28 maja (sobota)
30 maja (poniedziałek)
19:15 Rodzinny interes
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Rodzinny interes
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Rodzinny interes 22:15 Działa wszystkie Szekspira…
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 16:15 19:15 Nareszcie w Dudapeszcie
19:15 Janusz Yanina Iwański
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
4 maja (środa)    
6 maja (piątek)    
7 maja (sobota)
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)    
17 maja (wtorek)
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)   
28 maja (sobota)
30 maja (poniedziałek)    
31 maja (wtorek)
19:00 Otwarta Scena – The Gospel Time
18:30 Cyrano
18:30 Cyrano
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
19:00 Artur Andrus w recitalu kabaretowym
18:30 Sen Nocy (Nie)letniej
18:30 Człowiek z La Manchy
18:30 Człowiek z La Manchy
15:00 Klimakterium… i już 18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
19:00 Wielka Gala Baletowa
18:30 Nie ma jak u mamy
11:00 Zorro
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

6 maja (piątek)   
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)   
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)   
13 maja (piątek)   
14 maja (sobota)
19 maja (czwartek)   
20 maja (piątek)   
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)   
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)

19:00 Dogville
19:00 Dogville
16:00 Dogville
19:00 FST: Kryształowa Dziewczyna
18:30 FST: Opowieść o zwyczajnym szaleństwie
18:00 FST: Mewa
19:00 FST: Barbarzyńcy
17:00 21:00 FST: Jednak Płatonow
19:00 Impro Atak! Musical Improwizowany
19:00 Ziemia Obiecana
19:00 Ziemia Obiecana
16:00 19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Więcej niż możesz zjeść
19:00 Więcej niż możesz zjeść
Mała Sala
5 maja (czwartek)    
6 maja (piątek)    
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)    
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)    
12 maja (czwartek)    
13 maja (piątek)    
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)   
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)    
27 maja (piątek)    
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:15 Vatzlav
19:15 Vatzlav
19:15 Spowiedź masochisty
16:00 Mała Literacka: Jacek Hugo-Bader 19:15 Spowiedź masochisty
16:00 FST: Biesy
16:30 19:30 FST: Orlando
16:00 19:00 FST: Awantura w Chioggi
16:00 20:00 FST: Dogville_
11:00 Pogromcy baśni
11:00 Senioralia w Nowym
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
16:00 Vatzlav
16:00 Vatzlav 16:00 Mała Literacka: Zbigniew Mentzel
17:30 Bardzo Mała Literacka
21:15 Impro Atak!
19:15 SHitz 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Shitz
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 maja (środa)    
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek)
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)    
15 maja (niedziela)
22 maja (niedziela)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
10:00 Wieka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Nić Ariadny
10:00 Zakochany Miś
9:30 Zakochany Miś
9:30 Zakochany Miś
9:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Wieka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Zakochany Miś
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
4 maja (środa)    
5 maja (czwartek)    
6 maja (piątek)    
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek) 
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)   
12 maja (czwartek)    
13 maja (piątek)    
15 maja (niedziela)    
17 maja (wtorek)    
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)    
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
24 maja (wtorek)    
25 maja (środa)        
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
12:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
12:00 Ronja. Córka zbójnika
10:00 Ronja. Córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja. Córka zbójnika
10:00 Ronja. Córka zbójnika
10:00 Oskar i Pani Róża
12:00 Ronja. Córka zbójnika
12:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
6 maja (piątek)    
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)
13 maja (piątek)    
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
18 maja (środa)    
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)
23 maja (poniedziałek) 
27 maja (piątek)    
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
15:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
Mała Sala
6 maja (piątek)    
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)    
10 maja (wtorek)    
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)    
13 maja (piątek)    
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)    
18 maja (środa)    
19 maja (czwartek)    
20 maja (piątek)    
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
24 maja (wtorek)    
25 maja (środa)    
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:15 Brancz
19:15 Barncz
19:15 Brancz   
10:00 Ony
10:00 Ony 14:00 Teatr dla niewidomych i słabo widzących
10:00 Ony
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
9:00 Niezwykły dom Pana A.
9:00 Niezwykły dom Pana A.
19:15 Tango Łódź
19:15 Miarka za miarkę
19:15 Miarka za miarkę
19:15 Tango Łódź
19:15 Tango Łódź
11:00 Szkoła Żon
11:00 Szkoła Żon
19:15 Ony
19:15 Ony
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
11 maja (środa)
19:07 Laleczka
19:07 Laleczka
19:07 FST: Laleczka
Mała Sala
4 maja (środa)    
5 maja (czwartek)
14 maja (sobota)
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 FST: Maria Stuart
EC-1
6 maja (piątek)
9 maja (poniedziałek)
13 maja (piątek)
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 FST: Iwona, księżniczka Burgunda
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
2 maja (poniedziałek)
4 maja (środa)    
5 maja (czwartek)
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek) 
11 maja (środa)    
12 maja (czwartek)   
13 maja (piątek)    
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
18 maja (środa)    
19 maja (czwartek)
23 maja (poniedziałek) 
25 maja (środa)    
26 maja (czwartek)    
27 maja (piątek)    
28 maja (sobota) 
30 maja (poniedziałek)
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni
19:00 9.81
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni  19:00 Believe me your fool
18:00 Dasing
19:00 9.81
17:00 Joga w Szwalni 19:00 9.81
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni
17:00 Joga w Szwalni 19:00 Filozofia po góralsku
17:00 Joga w Szwalni 19:00 Filozofia po góralsku
19:00 Łysa śpiewaczka
19:00 Wieczór kurdyjski
17:00 Joga w Szwalni
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 maja (niedziela)
13 maja (piątek)    
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)    
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
17:00 Cinderella (Kopciuszek)
19:00 Turandot – PREMIERA
19:00 Turandot – PREMIERA II
19:00 Turandot – premiera z Expressem
18:30 Turandot
9:30 10:30 11:30 Lekcja Chóru
18:30 Noc w Wenecji
18:30 Noc w Wenecji
17:00 Noc w Wenecji
16:00 Mimiczne Emocje, czyli nauka sceniczna
11:00 Królewna Śnieżka
17:30 Królewna Śnieżka
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
brak informacji o repertuarze
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
19:00 Zanikam
19:00 Zanikam
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o repertuarze
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2010
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2016
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*