repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299
5 maja (niedziela)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 Lokomotywa – spotkanie z wierszami Tuwima
17:00 Chiński Cesarz i Żaba
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
5 maja (niedziela)
6 maja (poniedziałek)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)
13 maja (poniedziałek)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
26 maja (niedziela)
27 maja (poniedziałek)
28 maja (wtorek)
29 maja (środa)
12:00 Wyprawa na Szklaną Górę 19:00 Horror Kitchen Show (w AOIA)
9:00 11:00 Wyprawa na… 19:00 Horror Kitchen Show (w AOIA)
9:00 11:00 Wyprawa na… 19:00 Horror Kitchen Show (w AOIA)
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 Wyprawa na Szklaną Górę
12:00 Kot w butach 19:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 19:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 19:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 19:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 19:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 19:00 Złota różdżka
10:00 Pstryk 12:00 Tymoteusz… 16:00 Szary chłopiec – PREMIERA
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec   
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
10:00 Szary chłopiec 12:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
31 maja (piątek)
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk   
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane
11:00 Rewizor
19:00 Rewizor
19:00 Jajo węża
19:00 Jajo węża
15:30 19:00 Klimakterium…i już
15:30 19:00 Klimakterium…i już
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
Scena kameralna
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)   
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)  
29 maja (środa)
31 maja (piątek)
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Karamazow   
19:00 Karamazow
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
19:00 Zszywanie – pożegnanie z tytułem
19:00 Zszywanie – pożegnanie z tytułem
Scena mała
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)  
25 maja (sobota)
18:00 Instynkt gry – pożegnanie z tytułem
18:00 Instynkt gry – pożegnanie z tytułem   
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody   
19:00 Rowerzyści
19:00 Rowerzyści
18:00 Habitat   
18:00 Habitat
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy   
19:00 Marzenie Nataszy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)
16 maja (czwartek)    
18 maja (sobota)
19:00 O Łazarzu
19:00 O Łazarzu
19:00 Podróż do zielonych cieni – w jęz. hiszpańskim       
19:00 Podróż do zielonych cieni
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
16 maja (czwartek)
18 maja (sobota)
20:00 Trzy razy łóżko
Turniej Tańca Nowoczesnego RivieraCup
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
4 maja (sobota)  
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
18:15 Ocalić od zapomnienia   
19:15 Zwariować można   
19:15 Zwariować można
18:15 Zwariować można   
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko – po raz 100
18:15 Emigranci   
19:15 Wydmuszka   
19:15 Wydmuszka
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
16 maja (czwartek) 
17 maja (piątek) 
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek) 
22 maja (środa)
24 maja (piątek)  
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
29 maja (środa)
31 maja (piątek)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany   
18:30 Jubileusz 30-lecia prapremiery polskiej Skrzypka na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Jeszcze nie pora nam spać   
18:30 Jeszcze nie pora nam spać   
18:30 Człowiek z La Manchy
18:30 Człowiek z La Manchy
11:00 Łajza 18:00 Viva Espana Ole!   
18:30 Łajza   
19:00 Jak się kochają w niższych sferach    
18:30 Wielka sława to żart
18:30 Wielka sława to żart
18:30 Wielka sława to żart
18:30 Wielka sława to żart
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
6 maja (poniedziałek)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)  
10 maja (piątek) 
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)   
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
29 maja (środa)
31 maja (piątek)
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
18:00 Łódzki Festiwal Kabaretu Hrabi
18:00 Łódzki Festiwal Kabaretu Hrabi
18:00 Łódzki Festiwal Kabaretu Hrabi   
10:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday   
19:00 Mayday
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump   
19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…   
19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…
19:00 Kokolobolo, czyli opowieść o przypadkach…
19:00 Roma i Julian
19:00 Chcę do nieba. LeningradŁódź – PREMIERA   
19:00 Chcę do nieba. LeningradŁódź   
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
10:00 19:00 Antygona
19:00 Mayday
Mała Sala
10 maja (piątek)  
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
31 maja (piątek)
19:15 Shitz – PREMIERA   
19:15 Shitz
19:15 Shitz   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie
19:15 Re:akcja   
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Shitz
Hotel Savoy (Traugutta 6)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
20:00 Hotel Savoy
20:00 Hotel Savoy   
20:00 Hotel Savoy   
20:00 Hotel Savoy
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 maja (sobota)
8 maja (środa)
12 maja (niedziela)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
27 maja (poniedziałek)
10:30 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:00 Calineczka
10:00 Calineczka
10:00 Calineczka   
10:00 Urodziny Baby Jagi   
11:00 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Trzy życzenia
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
11:00 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
12:00 Zakochany miś
10:00 Zakochany miś
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
5 maja (niedziela)
6 maja (poniedziałek)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek)
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)
13 maja (poniedziałek)
14 maja (wtorek)
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
19 maja (niedziela)
20 maja (poniedziałek)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
26 maja (niedziela)
27 maja (poniedziałek)
28 maja (wtorek)
29 maja (środa)
12:00 Tuwimki
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 12:00 Tuwimki
9:00 11:00 Tuwimki   
10:00 12:00 Tuwimki
12:00 Kopciuszek
10:00 Kopciuszek
10:00 Kopciuszek
19:00 Maszyna do opowiadania bajek
19:00 Maszyna do opowiadania bajek   
19:00 Oskar i pani Róża
12:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża
Festiwal Sztuki Małego Dziecka – finał   
10:00 Maszyna do opowiadania bajek 18:00 Balladyny i romanse
12:00 Maszyna do opowiadania bajek
10:00 Maszyna do opowiadania bajek
10:00 Maszyna do opowiadania bajek
10:00 Maszyna do opowiadania bajek
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
9 maja (czwartek) 
10 maja (piątek)
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)
28 maja (wtorek)
29 maja (środa)
31 maja (piątek)

19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2
10:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy   
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy – PREMIERA
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy
19:00 Dobre rzeczy

Mała Sala
4 maja (sobota)
5 maja (niedziela)
9 maja (czwartek) 
10 maja (piątek)  
11 maja (sobota)
12 maja (niedziela)  
15 maja (środa)
16 maja (czwartek)   
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
22 maja (środa)
23 maja (czwartek)  
24 maja (piątek)
19:15 Spiski
19:15 Spiski
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 Artyści prowincjonalni   
10:00 Scena na wypadek deszczu
10:00 Scena na wypadek deszczu   
19:15 Scena na wypadek deszczu
19:15 Scena na wypadek deszczu
19:15 Scena na wypadek deszczu
10:00 Kochanowo i okolice
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)  
18 maja (sobota)
21 maja (wtorek)
22 maja (środa)
19:07 Dyplom z miłości   
19:07 Dyplom z miłości   
19:07 Dyplom z miłości
19:07 Złesny
19:07 Złesny
Mała Sala
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
29 maja (środa)
30 maja (czwartek)
31 maja (piątek)

19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku   
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku   
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking

TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701

15 maja (środa)
16 maja (czwartek)
17 maja (piątek)
18 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
25 maja (sobota)
26 maja (niedziela)

19:00 Na krańcach świata
19:00 Na krańcach świata
19:00 Ecce Homo
16:00 19:00 Pobyt tolerowany (Piotrkowska 31 m.56)
16:00 19:00 Pobyt tolerowany (Piotrkowska 31 m.56)
18:00 Szwalnia Czyta Dzieciom
19:00 Moskwa-Pietuszki
19:00 Moskwa-Pietuszki 20:00 Pograjka łódzka
20:00 Hantio

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
7 maja (wtorek)
8 maja (środa)
10 maja (piątek)
12 maja (niedziela)  
17 maja (piątek)   
19 maja (niedziela)
21 maja (wtorek)
23 maja (czwartek)
24 maja (piątek)
26 maja (niedziela)
29 maja (środa)
18:30 My fair lady
18:30 My fair lady   
118:30 Ziemia obiecana
18:00 Traviata   
19:00 Tosca – PREMIERA   
19:00 Tosca – PREMIERA
18:30 Tosca
18:30 Kopciuszek   
11:00 Kopciuszek
18:30 Anna Bolena
18:30 Maria Stuarda
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
11 maja (sobota)
19 maja (niedziela)
18:00 The Best of Aquarius
18:00 Zatrudnię milionera
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
4 maja (sobota) 18:15 Ocalić od zapomnienia (w Teatrze Małym)

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2016
Repertuar teatrów – styczeń 2020
repertuar
Repertuar teatralny – sierpień 2015

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*