repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Tradycyjnie zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299

5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

15:30 Śpiąca Królewna
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach

TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99

6 maja (niedziela)
7 maja (poniedziałek)
8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)  
16 maja (środa)  
17 maja (czwartek)
18 maja (piątek)  
20 maja (niedziela)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)  
31 maja (czwartek)

12:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę   
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę   
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 11:00 Wyprawa na Szklaną Górę
9:00 Wyprawa na Szklaną Górę
12:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
10:00 Pstryk 12:00 O żabce co nie została królewną
18:00 Niewielki, niemały król – PREMIERA
16:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

2 maja (środa)
3 maja (czwartek)   
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek)
12 maja (sobota)
15 maja (wtorek)
17 maja (czwartek)
18 maja (piątek)
20 maja (niedziela)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
30 maja (środa)
31 maja (czwartek)

19:00 Kaskada
19:00 Kaskada   
19:00 Apokalipsa
19:00 Apokalipsa
18:30 Hiszpańskie fascynacje (Teatru Wielkiego)
18:30 Hiszpańskie fascynacje (Teatru Wielkiego)
19:00 Rewizor   
19:00 Rewizor   
18:30 Madam Butterfly (Teatru Wielkiego)
19:00 Król Ryszard III   
19:00 Król Ryszard III     
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane   
19:00 Słowo   
19:00 Słowo

Scena kameralna

8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
11 maja (piątek)
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
15 maja (wtorek)
16 maja (środa)
17 maja (czwartek)
18 maja (piątek)
24 maja (czwartek) 
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Spotkania u Jaracza   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach

Scena mała

2 maja (środa)
3 maja (czwartek)
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek)
13 maja (niedziela)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa) 
31 maja (czwartek)

19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody   
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego) 
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego)  
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego)
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy    
19:00 Polaroidy   
19:00 Podróż do Buenos Aires   
19:00 Podróż do Buenos Aires

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

7 maja (poniedziałek)
8 maja (wtorek)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa)

20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
20:00 Salome   
20:00 Salome

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

1 maja (wtorek)
2 maja (środa)
3 maja (czwartek)
4 maja (piątek)
5 maja (sobota)
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek)
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
18 maja (piątek)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
21 maja (poniedziałek)
25 maja (piątek)  
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka   
19:15 Dał ci Bóg koniec wojny w prezencie – piosenki Bułata Okudżawy
19:15 Romanca   
19:15 Romanca   
19:15 Dał ci Bóg koniec wojny w prezencie – piosenki Bułata Okudżawy
18:15 Chwyć mnie za rękę – koncert Kamila Wasickiego
19:15 Romans z Czechowem   
19:15 Romans z Czechowem
18:15 Emigranci
10:15 Emigranci   
19:15 Mordestwo w Hotelu   
19:15 Mordestwo w Hotelu
17:15 Magdalena Zawadzka – Gustaw i ja. Wspomnienie o Gustawie Holubku

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
7 maja (poniedziałek)
11 maja (piątek) 
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)  
16 maja (środa)
17 maja (czwartek)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)   
23 maja (środa)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa)

18:30 Człowiek z La Manchy
18:30 Człowiek z La Manchy
19:00 Koncert Charytatywny Fundacji-Integracja JPII
18:30 Wonderful Town   
18:30 Wonderful Town
18:30 Wonderful Town
19:00 Wojciech Cejrowski – spotkanie autorskie
10:00 Człowiek z La Manchy   
18:30 Kraina uśmiechu   
18:30 Kraina uśmiechu   
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
19:00 Wszyscyśmy z jednego szynela – Grupa Rafała Kmity
10:00 Dzień Otwarty Teatru 18:30 Zemsta Nietoperza
18:30 Zemsta Nietoperza
20:00 Dance Story   
20:00 Blondynki wolą mężczyzn

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala

10 maja (czwartek)  
11 maja (piątek)  
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
15 maja (wtorek)  
16 maja (środa)  
17 maja (czwartek)
20 maja (niedziela)
21 maja (poniedziałek)  
23 maja (środa)
24 maja (czwartek) 
25 maja (piątek)
27 maja (niedziela)   
30 maja (środa)
31 maja (czwartek)

10:00 Krzesiwo   
19:00 Diabli mnie biorą   
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
11:00 Wieczór Trzech Króli – odwołane
11:00 Wieczór Trzech Króli – odwołane 
19:00 Wieczór Trzech Króli – PREMIERA
14:30 19:00 Dni Francuskie w Łodzi
19:00 Dni Francuskie w Łodzi   
10:00 Pippi Långstrump   
19:00 Wieczór Trzech Króli   
19:00 Wieczór Trzech Króli
16:00 19:00 Przyjazne dusze   
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump

mała sala

5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)   
10 maja (czwartek)  
11 maja (piątek)  
12 maja (sobota)   
15 maja (wtorek)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
30 maja (środa) 
31 maja (czwartek)

19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie   
19:15 Kto nie ma, nie płaci   
18:15 Kto nie ma, nie płaci   
19:15 Kto nie ma, nie płaci   
19:15 I Ifigienia – odwołane       
19:15 Piaskownica   
10:00 Piaskownica   
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie
19:15 Krople wody na rozpalone kamienie   
18:00 Trzy siostry (Teatru Studyjnego)   
10:00 Trzy siostry (Teatru Studyjnego)

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
7 maja (poniedziałek)
8 maja (wtorek)
10 maja (czwartek)  
11 maja (piątek)  
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek) 
16 maja (środa)
17 maja (czwartek)      
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa) 
31 maja (czwartek)

11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi   
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi       
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka   
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:00 Zakochany miś
10:00 Zakochany miś
10:00 Zakochany miś   
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Skarb Kapitana Haka

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

4 maja (piątek)
6 maja (niedziela)
7 maja (poniedziałek)
8 maja (wtorek)  
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)
16 maja (środa)
17 maja (czwartek)
18 maja (piątek)
20 maja (niedziela)
23 maja (środa)
25 maja (piątek)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa)
31 maja (czwartek)

10:00 Pokolorowanki
12:00 Czarnoksiężnik OZ
10:00 Czarnoksiężnik OZ
10:00 Czarnoksiężnik OZ   
10:00 Czarnoksiężnik OZ
10:00 Kot w butach   
10:00 Kot w butach
12:00 Kot w butach
10:00 Kot w butach
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 11:30 Pokolorowanki 18:30 Histora występnej wyobraźni
12:00 Pokolorowanki   
Festiwal Sztuki Małego Dziecka – Finał       
25 maja (piątek) 10:00 Tuwimki
12:00 Tuwimki
10:00 Tuwimki 11:30 Pokolorowanki
10:00 Tuwimki
10:00 16:00 Najmniejszy Bal Świata (Teatr Baj Pomorski)   
10:00 11:30 Śpij (Teatr Baj Pomorski)

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36

2 maja (środa)
4 maja (piątek)
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
8 maja (wtorek)
9 maja (środa)
11 maja (piątek)
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
16 maja (środa)
17 maja (czwartek)
18 maja (piątek)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)  
24 maja (czwartek)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa)  
31 maja (czwartek)

19:00 Mayday 2 – spektakl dla bezrobotnych   
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2   
10:00 19:00 Mayday 2
19:00 Marsz Polonia   
19:00 Marsz Polonia
19:00 Marsz Polonia    
10:00 Next-ex   
10:00 Next-ex   
19:00 Next-ex
19:00 Next-ex
19:00 Next-ex
10:00 Next-ex   
10:00 Weekend na wsi   
10:00 Weekend na wsi 13:00 Teatr Czytany – PREMIERA
19:00 Kolacja dla głupca    
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca   
19:00 Kolacja dla głupca   
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66

10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
17 maja (czwartek)   
19 maja (sobota)
21 maja (poniedziałek)   
23 maja (środa)   
24 maja (czwartek)   
30 maja (środa)   
31 maja (czwartek)

19:00 Instynkt gry (w Teatrze Jaracza)   
19:00 Instynkt gry (w Teatrze Jaracza)   
19:07 Rainin’ Blues – musical
19:00 Instynkt gry (w Teatrze Jaracza) 19:07 Dagny.Brecht
19:00 Roberto Zucco – odwołany
19:00 Roberto Zucco
19:07 Rainin’ Blues – musical   
19:07 Lipiec   
19:07 Lipiec        
18:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)   
18:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)
TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701

3 maja (czwartek) 
4 maja (piątek)
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek) 
12 maja (sobota)  
17 maja (czwartek)
18 maja (piątek)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)   
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:00 Novocento   
11:00 ŁÓSTA – warsztaty
19:00 Klepsydra (Teatr Apart)
19:00 Jestem Czeczenem – PREMIERA   
19:00 Jestem Czeczenem   
11:00 ŁÓSTA – warsztaty   
18:00 Upadek – Psycho-Somatic Gay-m
19:00 Elementarne zadania aktorskie – warsztat
11:00 ŁÓSTA – warsztaty
19:00 Przypadek Piestrzeniewicza   
19:00 Przy drzwiach zamkniętych / 19:00 EZA – warszat   
20:00 Pograjka
19:00 Przy drzwiach zamkniętych

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

3 maja (czwartek
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
15 maja (wtorek)
24 maja (czwartek)
26 maja (sobota)

20:30 Koncert muzyki Wojciecha Kilara (w Archikatedrze)
18:30 Hiszpańskie fascynacje (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Hiszpańskie fascynacje (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Madama Butterfly (w Teatrze im. Jaracza)   
18:30 Ziemia obiecana (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Va, pensiero (w Filharmonii Łódzkiej)

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
repertuar wkrótce
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
26 maja (sobota) b.g. – Saxy – PRAPREMIERA

Nasz serwis z całej siły pragnie publikować najaktualniejsze repertuary, jednak za zmiany w programach teatrów nie odpowiadamy 🙂

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – październik 2018
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2010
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*