repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 Chiński Cesarz i Żaba – PREMIERA
17:30 Chiński Cesarz i Żaba
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Latający Kufer
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
5 maja (czwartek)   
6 maja (piątek) 
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek)
10 maja (wtorek)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
15 maja (niedziela)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek) 
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
31 maja (wtorek)
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
12:00 Najzwyklejszy cud
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud   
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud
12:00 Kot w butach   
18:00 Złota różdżka – PREMIERA
12:00 Kot w butach 18:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 18:00 Złota różdżka   
10:00 Kot w butach 18:00 Złota różdżka   
10:00 Kot w butach 18:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 18:00 Złota różdżka
10:00 Kot w butach 18:00 Złota różdżka
12:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieskie piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
11 maja (środa)
12 maja (czwartek) 
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)   
17 maja (wtorek)   
18 maja (środa)
20 maja (piątek)  
21 maja (sobota)    
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
19:00 Apokalipsa – pokaz przedpremierowy   
19:00 Apokalipsa – pokaz przedpremierowy   
19:00 Apokalipsa – pokaz przedpremierowy   
19:00 Apokalipsa – PREMIERA
19:00 Apokalipsa – PREMIERA   

19:00 Dybuk   
19:00 Dybuk   
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku   
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku    
19:00 Według Agafii   
19:00 Według Agafii        
19:00 Słowo
19:00 Słowo
19:00 Słowo
Scena mała
5 maja (czwartek)
6 maja (piątek)
10 maja (wtorek)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
24 maja (wtorek) 
25 maja (środa)  
26 maja (czwartek) 
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
18:00 Habitat    
18:00 Habitat         
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy    
19:00 Produkt
19:00 Produkt    
19:00 Pamięć wody    
19:00 Pamięć wody    
19:00 Pamięć wody    
19:00 Podróż do Buenos Aires    
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires – pożegnanie z tytułem
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
Scena kameralna
2 maja (poniedziałek)   
3 maja (wtorek)     
5 maja (czwartek)
6 maja (piątek) 
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
10 maja (wtorek)   
11 maja (środa)  
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)  
14 maja (sobota)  
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek)
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu       
19:00 Bramy raju   
19:00 Bramy raju   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal    
19:00 Sierpień – PREMIERA
19:00 Sierpień – PREMIERA

19:00 Sierpień
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
16 maja (poniedziałek)
18 maja (środa)
20 maja (piątek)
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
29 maja (niedziela)
20:00 Miłość   
19:00 Miłość       
19:00 Miłość        
19:00 O Łazarzu   
19:00 O Łazarzu   
19:00 O Łazarzu – 1700 spektakl Teatru Logos
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 maja (niedziela)
6 maja (piątek)  
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
13 maja (piątek)  
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela) 
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
16:15 19:15 Trzy razy łóżko    
19:15 Morderstwo w hotelu   
19:15 Morderstwo w hotelu
15:15 19:15 Morderstwo w hotelu   
19:15 Kukła   
19:15 Kukła
19:15 Wydmuszka    
19:15 Wydmuszka   
19:15 Wydmuszka
19:15 Jan Trebunia Tutka – koncert   
19:15 Ja, Edith Piaf   
19:15 Romanca
16:15 19:15 Romanca – pożegnanie z tytułem
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
6 maja (piątek)  
7 maja (sobota)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
27 maja (piątek)
18:30 Wesoła wdówka (Klub Wytwórnia)   
18:30 Wesoła wdówka (Klub Wytwórnia)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (Łódzki Dom Kultury)   
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (Łódzki Dom Kultury)       
18:30 Powróćmy jak za danych lat (Muzeum Miasta Łodzi)   
18:30 Powróćmy jak za danych lat (Muzeum Miasta Łodzi)
18:30 Powróćmy jak za danych lat (Muzeum Miasta Łodzi)
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoto, to przecież Moniuszko (ŁDK)   
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoto, to przecież Moniuszko (ŁDK)       
18:30 Ptasznik z Tyrolu (Muzeum Miasta Łodzi)   
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
4 maja (środa)   
5 maja (czwartek) 
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
17 maja (wtorek) 
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)  
31 maja (wtorek)
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych
16:00 Pippi Långstrump – pokaz przedpremierowy
9:30 Pippi Långstrump – pokaz przedpremierowy
10:00 Pippi Långstrump – pokaz przedpremierowy    
10:00 Pippi Långstrump – pokaz przedpremierowy    
10:00 Pippi Långstrump – pokaz przedpremierowy    
19:00 Diabli mnie biorą    
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą     
10:00 Krzesiwo    
10:00 Mayday        
19:00 Mayday
19:00 Mayday    
10:00 Pippi Långstrump – pokaz przedpremierowy
mała sala
1 maja (niedziela)
4 maja (środa)
5 maja (czwartek)
6 maja (piątek) 
7 maja (sobota) 
11 maja (środa)   
12 maja (czwartek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
19:15 Kto nie ma, nie płaci     
 XXIX Festiwal Szkół Teatralnych
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych     
10:00 Belfer    
10:00 Belfer        
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
11:00 Belfer    
10:00 Belfer
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 maja (środa)   
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek)
11 maja (środa)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek) 
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
24 maja (wtorek)
27 maja (piątek)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
31 maja (wtorek)
10:30 Skarb Kapitana Haka   
10:30 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
12:00 Magiczny komputer
10:00 Skarb Kapitana Haka       
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy   
10:00 Magiczny komputer   
13:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Magiczny komputer
11:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Skarb Kapitana Haka   
9:30 Skarb Kapitana Haka       
13:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi       
10:00 Urodziny Baby Jagi   
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
4 maja (środa)
5 maja (czwartek)
8 maja (niedziela)
9 maja (poniedziałek)
10 maja (wtorek)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
15 maja (niedziela)
16 maja (poniedziałek)
17 maja (wtorek)
18 maja (środa)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
22 maja (niedziela)
23 maja (poniedziałek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
31 maja (wtorek)
10:00 Konik Garbusek
10:00 Konik Garbusek   
12:00 Tuwimki
10:00 Tuwimki
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 Jaś i Małgosia
10:00 Pinokio
12:00 Pinokio
10:00 Pinokio
10:00 Pinokio
10:00 Gra o szczęście
10:00 Gra o szczęście   
10:00 Gra o szczęście
12:00 Gra o szczęście
10:00 Gra o szczęście    
17:00 Pokolorowanki – PREMIERA
17:00 Piosenki do grania na nosie – koncert
10:00 Pokolorowanki 17:00 Pan Satie (Atofori)
10:00 Pokolorowanki 17:00 Pan Satie (Atofori)
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
4 maja (środa)
5 maja (czwartek)
6 maja (piątek)
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
28 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
31 maja (wtorek) 
10:00 39 stopni
10:00 39 stopni
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 Weekend na wsi 13:00 Teatr Czytany   – PREMIERA
19:00 Weekend na wsi   
19:00 Weekend na wsi   
19:00 Weekend na wsi
19:00 Weekend na wsi   
19:00 Letnisko – pokaz przedpremierowy
19:00 Letnisko – pokaz przedpremierowy
19:00 Letnisko – spektakl dla bezrobotnych   
10:00 Letnisko – pokaz przedpremierowy   
10:00 Letnisko – pokaz przedpremierowy    
19:00 Letnisko – pokaz przedpremierowy   
19:00 Letnisko – PREMIERA
19:00 Letnisko
19:00 Letnisko   
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
4-8 maja
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
25 maja (środa)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
19:07 Ożenek
19:07 Ożenek
19:07 Ożenek
Mała sala
4-7 maja
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
15 maja (niedziela)
19 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
22 maja (niedziela)
26 maja (czwartek)
27 maja (piątek)
29 maja (niedziela)
XXIX Festiwal Szkół Teatralnych
19:07 Novecento
19:07 Novecento
19:07 Novecento
19:07 I love Una
19:07 I love Una
19:07 Związek Otwarty
19:07 Związek Otwarty
19:07 Przebiegum życiae
19:07 Przebiegum życiae
19:07 Dramat powiatowego performera
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
29 maja (niedziela)
19:00 Technika Punktu Świetlnego
19:00 Mona Rogers in person
19:00 Uczucie w dźwięku – Apoteoza
19:00 Silent Disco
18:00 Teczka
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
7 maja (sobota)
8 maja (niedziela)
11 maja (środa)
12 maja (czwartek)   
15 maja (niedziela)
20 maja (piątek)
21 maja (sobota)
26 maja (czwartek) 
27 maja (piątek)
29 maja (niedziela)
30 maja (poniedziałek)
Łódzkie Spotkania Baletowe – 19:00 Push
ŁSB – 19:00 Push
ŁSB – 19:00 Aria, Chant Du Compagnone i inne   
ŁSB – 19:00 Aria, Chant Du Compagnone i inne   
ŁSB – 18:00 Spotkania w dwóch niespełnionych aktach   
ŁSB – 19:00 Artifact   
ŁSB – 19:00 Artifact   
ŁSB – 19:00 The Four Seasons, The Concert   
ŁSB – 19:00 The Four Seasons, The Concert   
ŁSB – 19:00 Vertical Road
ŁSB – 19:00 Vertical Road
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
13 maja (piątek)
14 maja (sobota)
16 maja (poniedziałek)
19:00 Zatrudnię Milionera
19:00 Zatrudnię Milionera
19:00 Taniec Wampirów – Mroczna Legenda
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
24 maja (wtorek)
25 maja (środa)
19:00 Mąż i żona
19:00 Mąż i żona

{jumi [media/reklama.htm]}

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2014
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2016
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*