repertuarPoniżej zamieszczamy  majowy repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
7 maja (piątek)
8 maja (sobota)
9 maja (niedziela)
14 maja (piątek)
15 maja (sobota)
21 maja (piątek)
22 maja (sobota)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Śpiąca Królewna
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Czerwony Kapturek
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
4 maja (wtorek)   
5 maja (środa)
6 maja (czwartek)   
7 maja (piątek) 
9 maja (niedziela)
10 maja (poniedziałek)
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)
13 maja (czwartek)
14 maja (piątek)
16 maja (niedziela)
17 maja (poniedziałek)
18 maja (wtorek)
19 maja (środa)
20 maja (czwartek)
21 maja (piątek)   
23 maja (niedziela)
24 maja (poniedziałek)
25 maja (wtorek)         
27 maja (czwartek)   
28 maja (piątek)
30 maja (niedziela)
31 maja (poniedziałek)
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka    
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka    
9:00 Tajemnica wesołego miasteczka     
12:00 Kwiat paproci
9:00 11:00 Kwiat paproci
9:00 11:00 Kwiat paproci    
9:00 11:00 Kwiat paproci    
9:00 11:00 Kwiat paproci    
9:00 Kwiat paproci    
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek    
9:00 11:00 Kopciuszek    
9:00 11:00 Kopciuszek    
9:00 Kopciuszek    
12:00 Niebieski Piesek
9:00 11:00 Niebieski Piesek     
9:00 11:00 Niebieski Piesek         
9:00 11:00 Niebieski Piesek     
9:00 11:00 Niebieski Piesek
12:00 Niebieski Piesek
9:00 11:00 Niebieski Piese
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
8 maja (sobota)
9 maja (niedziela)
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)
16 maja (niedziela)
17 maja (poniedziałek)
18 maja (wtorek)
19 maja (środa)
20 maja (czwartek)
21 maja (piątek)
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela) 
19:00 Dybuk – PREMIERA    
19:00 Dybuk    
19:00 Według Agafii    
19:00 Według Agafii    
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk    
18:00 Makbet    
18:00 Makbet    
19:00 Zagłada ludu albo MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU     
19:00 Zagłada ludu albo MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU    
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Otello – wariacje na temat
19:00 Otello – wariacje na temat
19:00 Otello – wariacje na temat
Scena mała
4 maja (wtorek)
5 maja (środa)   
6 maja (czwartek) 
7 maja (piątek)
8 maja (sobota)  
9 maja (niedziela)
11 maja (wtorek)    
12 maja (środa)   
13 maja (czwartek)
14 maja (piątek)
15 maja (sobota)
18 maja (wtorek)  
19 maja (środa)  
21 maja (piątek)
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela)  
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Toksyny    
19:00 Toksyny
19:00 Produkt    
19:00 Produkt    
19:00 Produkt    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
18:00 Habitat    
18:00 Habitat        
19:00 Survival    
19:00 Survival
19:00 Survival    
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
Scena kameralna
4 maja (wtorek)   
5 maja (środa)
6 maja (czwartek)   
8 maja (sobota)
9 maja (niedziela)
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)
13 maja (czwartek)
14 maja (piątek)
15 maja (sobota)   
19 maja (środa)
20 maja (czwartek)
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela)
25 maja (wtorek)
26 maja (środa)
27 maja (czwartek) 
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Niżyński    
19:00 Niżyński
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Rowerzyści    
19:00 Rowerzyści    
19:00 Osaczeni    
19:00 Osaczeni
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Balkon     
19:00 Balkon    
19:00 Balkon    
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
16 maja (niedziela)
17 maja (poniedziałek)
21 maja (piątek)
23 maja (niedziela)
24 maja (poniedziałek)
19:00 Miłość
20:00 Miłość
20:00 Miłość
19:00 Miłość
20:00 Miłość
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 maja (sobota)
2 maja (niedziela)
3 maja (poniedziałek)    
6 maja (czwartek) 
8 maja (sobota)
9 maja (niedziela)
10 maja (poniedziałek)  
14 maja (piątek)
15 maja (sobota)
16 maja (niedziela)   
21 maja (piątek) 
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela) 
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
30 maja (niedziela) 
19:15 Kukła (komedia na czasie !)
19:15 Kukła (komedia na czasie !)
19:15 Kukła (komedia na czasie !)    
19:15 Zbrodnia i kara    
19:15 Romanca    
19:15 Piosenki Bułata Okudżawy-śpiewają przyjaciele teatru
11:15 19:15 Teatr Kropka Theatre – Convict Women Lifetime Exile     
19:15 Kukła (komedia na czasie !)    
19:15 Kukła (komedia na czasie !)
19:15 Kukła (komedia na czasie !) 
19:15 Emigranci     
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Irena Jun gra Samuela Becketta (monodram)     
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Morderstwo w hotelu
15:15 Krawiec Niteczka z miasta Łodzi
19:15 Czyste szaleństwo – Ross & Gałczyńska
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
7 maja (piątek)
8 maja (sobota)
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)   
13 maja (czwartek)   
21 maja (piątek)
26 maja (środa)
27 maja (czwartek)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
18:30 Być jak Callas (odwołany)
18:30 Być jak Callas (odwołany) 
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)
18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża scena
5 maja (środa)
6 maja (czwartek)
7 maja (piątek)
8 maja (sobota)   
9 maja (niedziela) j
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)
13 maja (czwartek)     
15 maja (sobota)
16 maja (niedziela)   
22 maja (sobota)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
10:00 Przygody Barona Münchhausena
9:00 Przygody Barona Münchhausena    
19:00 Złodziej – PREMIERA
19:00 Złodziej    
19:00 Złodziej
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych    
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych    
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych 
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Biedermann i podpalacze     
19:00 Rewia Orientalna    
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
Mała scena
7 maja (piątek)
8 maja (sobota)   
10 maja (poniedziałek)   
12 maja (środa)  
13 maja (czwartek)
14 maja (piątek)   
15 maja (sobota)
16 maja (niedziela)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm    
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych    
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych    
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych    
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie     
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
CET (Struga 90)
20 maja (czwartek)
23 maja (niedziela)
19:00 Ślepcy    
19:00 Krystyna Janda – recital
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 maja (środa)    
9 maja (niedziela)
10 maja (poniedziałek)
12 maja (środa)
13 maja (czwartek)
16 maja (niedziela)
17 maja (poniedziałek)
18 maja (wtorek)   
21 maja (piątek)
23 maja (niedziela)
24 maja (poniedziałek)
30 maja (niedziela)
31 maja (poniedziałek) 
10:00 W środku Miasta-profilaktyka dla młodzieży    
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy
10:00 Złota kaczka        
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy     
10:00 Urodziny Baby Jagi    
12:30 Skarb Kapitana Haka
11:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka        
10:00 Skarb Kapitana Haka    
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 maja (niedziela)
8 maja (sobota)
9 maja (niedziela)
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)
13 maja (czwartek)
14 maja (piątek)
15 maja (sobota)
16 maja (niedziela)
17 maja (poniedziałek)
18 maja (wtorek)
19 maja (środa)
20 maja (czwartek)
21 maja (piątek)   
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela)
25 maja (wtorek)
26 maja (środa)    
27 maja (czwartek)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
12:00 Konik Garbusek
17:00 Bruno Schulz- Historia występnej wyobraźni – PREMIERA    
18:00 Historia występnej wyobraźni
10:00  Konik Garbusek    
10:00  Konik Garbusek    
10:00  Konik Garbusek    
10:00  Konik Garbusek    
17:00  Tuwimki
12:00  Tuwimki
10:00-15:00 Festiwal Sztuki Małego Dziecka
10:00 Tuwimki    
10:00 Tuwimki    
10:00 Tuwimki    
18:00 Bruno Schulz- Historia występnej wyobraźni    
17:00 Bruno Schulz- Historia występnej wyobraźni
12:00 Kot w butach
10:00 Kot w butach    
10:00 Kot w butach    
10:00 Kot w butach    
10:00 Jaś i Małgosia
17:00 Jaś i Małgosia
16:00 Jaś i Małgosia
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 maja (sobota)
2 maja (niedziela)
11 maja (wtorek)   
12 maja (środa) 
13 maja (czwartek)
14 maja (piątek)  
15 maja (sobota)
16 maja (niedziela)
18 maja (wtorek)
19 maja (środa)
20 maja (czwartek)
21 maja (piątek)
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela)
24 maja (poniedziałek)
25 maja (wtorek)
26 maja (środa)
27 maja (czwartek)
28 maja (piątek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela) 
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
17:00 Kochanowo i okolice – spektakl przedpremierowy dla bezrobotnych    
17:00 Kochanowo i okolice – spektakl przedpremierowy dla bezrobotnych    
19:00 Kochanowo i okolice – spektakl przedpremierowy
19:00 Kochanowo i okolice – spektakl przedpremierowy
19:00 Kochanowo i okolice – spektakl przedpremierowy
19:00 Kochanowo i okolice – PRAPREMIERA    
19:00 Kochanowo i okolice    
19:00 Kochanowo i okolice    
19:00 Kochanowo i okolice    
19:00 Szalone nożyczki    
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki    
19:00 Szalone nożyczki    
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
10-14 maja XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi
Mała sala
10-14 maja
26 maja (środa)
27 maja (czwartek)
XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi
19:07 Ceremonie
19:07 Ceremonie
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
teatr zamknięty
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
9 maja (niedziela)     
15 maja (sobota)
16 maja (niedziela) 
19 maja (środa)   
20 maja (czwartek)
22 maja (sobota)
23 maja (niedziela)
25 maja (wtorek)
26 maja (środa)
27 maja (czwartek)
29 maja (sobota)
30 maja (niedziela)
17:00 40-lecie Zespołu Pieśni i Tańca Anilana     
19:00 Contact – PREMIERA
19:00 Contact – PREMIERA  
 
18:00 Contact    
18:00 Straszny dwór    
18:00 My fair lady
18:00 My fair lady
19:00 Jezioro łabędzie    
11:00 Jezioro łabędzie    
18:00 Koncert wiosenny    
18:00 35-lecie Państwowej Ogólnokształcącej Szkoły Baletowej
19:00 Nabucco
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
11 maja (wtorek)
12 maja (środa)   
13 maja (czwartek) 
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!
10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko!
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

 

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2017
Repertuar teatrów – czerwiec 2019
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*