repertuarPoniżej zamieszczamy lutowe repertuary łódzkich teatrów. Tradycyjnie zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299

4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)

15:30 Brzydkie Kaczątko
12:00 Spotkanie z Książką 17:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Chiński Cesarz i Żaba
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników

TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99

5 lutego (niedziela)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
13 lutego (poniedziałek)
14 lutego (wtorek)
15 lutego (środa)
16 lutego (czwartek)
17 lutego (piątek)
19 lutego (niedziela)
20 lutego (poniedziałek)
21 lutego (wtorek) 
22 lutego (środa)
23 lutego (czwartek)
24 lutego (piątek)
26 lutego (niedziela)
27 lutego (poniedziałek)
28 lutego (wtorek)
29 lutego (środa)

12:00 Wyprawa na Szklaną Górę   
18:00 Finał Ferii w Arlekinie
10:00 12:00 Pstryk
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan   
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
12:00 Cynowy żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk   
9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk
9:00 Cynowy żołnierzyk
12:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)  
6 lutego (poniedziałek)  
10 lutego (piątek)  
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)  
17 lutego (piątek)
18 lutego (sobota)
21 lutego (wtorek) 
22 lutego (środa)
23 lutego (czwartek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
28 lutego (wtorek)
29 lutego (środa)
19:00 Posprzątane – PREMIERA 
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane 
19:00 Posprzątane 
19:00 Hiszpańskie Fascynacje – PREMIERA (Teatru Wielkiego)   
19:00 Hiszpańskie Fascynacje – PREMIERA (Teatru Wielkiego)
19:00 Hiszpańskie Fascynacje – PREMIERA (Teatru Wielkiego)   
19:00 Kaskada   
19:00 Kaskada   
19:00 Ziemia Obiecana (Teatru Wielkiego)   
19:00 Rewizor   
10:00 19:00 Rewizor
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk   
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane
Scena mała
1 lutego (środa) 
2 lutego (czwartek)
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
14 lutego (wtorek)
15 lutego (środa)
17 lutego (piątek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
19:00 Seks, prochy i rock and roll   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
18:00 Habitat   
18:00 Habitat
19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody   
19:00 Ślub – pożegnanie z tytułem
19:00 Ślub – pożegnanie z tytułem
Scena kameralna

1 lutego (środa)
2 lutego (czwartek) 
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
7 lutego (wtorek)  
8 lutego (środa)
9 lutego (czwartek) 
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
15 lutego (środa)
16 lutego (czwartek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
21 lutego (wtorek)
22 lutego (środa)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
28 lutego (wtorek)
29 lutego (środa)

19:00 Zszywanie   
19:00 Totalnie szczęśliwi   
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi   
19:00 Gorące lato w Oklahomie   
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie   
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal   
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie   
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński   
19:00 Stara kobieta wysiaduje
19:00 Stara kobieta wysiaduje

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

8 lutego (środa)
9 lutego (czwartek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
27 lutego (poniedziałek)
28 lutego (wtorek)

20:00 Miłość  
20:00 Miłość       
19:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa… – PREMIERA
19:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa… – PREMIERA PRASOWA
20:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa…
20:00 Medytacje o sakramencie małżeństwa…

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
6 lutego (poniedziałek)
10 lutego (piątek)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela) 
14 lutego (wtorek) 
15 lutego (środa)  
17 lutego (piątek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela) 
24 lutego (piątek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
29 lutego (środa)

19:15 Trzy razy łóżko   
18:00 20:15 Lubiewo
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka
19:15 Kukła   
19:15 Kukła
19:15 Romans z Czechowem   
19:15 Romans z Czechowem   
19:15 Romans z Czechowem (spektakl zamknięty)   
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Zacznijmy od Gałczyńskiego – z cyklu Manufaktura Poezji   
19:15 Emigranci   
19:15 Emigranci
19:15 Wariat i zakonnica   
18:15 Promocja książki Co reżyser ma w środku? + mini spektakl

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

2 lutego (czwartek) 
3 lutego (piątek)  
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
14 lutego (wtorek)  
15 lutego (środa)  
16 lutego (czwartek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)  
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
28 lutego (wtorek)

18:30 Skrzypek na dachu  
18:30 Skrzypek na dachu   
18:30 Zemsta Nietoperza
17:00 Zemsta Nietoperza  
18:30 Koncert Karnawałowy   
18:30 Koncert Karnawałowy
18:00 Królewna Śnieżka (Teatru Wielkiego)
18:00 Edyta Geppert – recital
17:00 W 80 minut dookoła świata   
18:30 Wesoła Wdówka
17:00 Wesoła Wdówka
9:00 12:00 Romeo i Julia (Teatr Nowy ze Słupska)

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
10 lutego (piątek)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
14 lutego (wtorek)
15 lutego (środa)  
16 lutego (czwartek)
17 lutego (piątek) 
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
20 lutego (poniedziałek)
21 lutego (wtorek)
22 lutego (środa)
23 lutego (czwartek)
24 lutego (piątek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
28 lutego (wtorek)
29 lutego (środa)

19:00 Złodziej   
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej   
19:00 Przyjazne dusze   
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze   
19:00 Okolice Europy   
10:00 Pippi Långstrumpf   
10:00 Pippi Långstrumpf
19:00 Diabli mnie biorą   
19:00 Diabli mnie biorą
11:00 Pippi 19:00 Diabli mnie biorą
19:30 Alosza Awdiejew – Odruchy Optymizmu
10:00 Pippi Långstrumpf   
10:00 Pippi Långstrumpf
10:00 Pippi Långstrumpf
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday   
10:00 Pippi Långstrumpf
10:00 Pippi Långstrumpf

mała sala
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
17 lutego (piątek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)  
21 lutego (wtorek)
22 lutego (środa)
24 lutego (piątek)  
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
19:15 I Ifigenia   
19:15 I Ifigenia
19:15 I Ifigenia
19:15 Mord
19:15 Mord
19:15 Mord   
18:00 Trzy Siostry (Teatru Studyjnego)
18:00 Trzy Siostry (Teatru Studyjnego)
19:15 Święta Joanna szlachtuzów   
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 lutego (środa)
2 lutego (czwartek)
3 lutego (piątek) 
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela) 
7 lutego (wtorek)
8 lutego (środa)
10 lutego (piątek)  
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela) 
14 lutego (wtorek)
16 lutego (czwartek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
21 lutego (wtorek)
23 lutego (czwartek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
28 lutego (wtorek)
29 lutego (środa)

10:00 Calineczka   
10:00 Bałankowa Kraina   
10:00 Bałankowa Kraina   
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Calineczka   
10:00 Calineczka   
10:00 Bałwankowa Kraina   
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Bałwankowa Kraina   
10:00 Zakochany Miś   
10:00 Zakochany Miś
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Zakochany Miś   
10:00 Zakochany Miś   
10:00 Bałwankowa Kraina
11:00-14:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Bałwankowa Kraina   
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
5 lutego (niedziela)
6 lutego (poniedziałek)
7 lutego (wtorek)
8 lutego (środa)
9 lutego (czwartek)
10 lutego (piątek)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
13 lutego (poniedziałek)
14 lutego (wtorek)
15 lutego (środa)   
16 lutego (czwartek)
17 lutego (piątek)
19 lutego (niedziela)
20 lutego (poniedziałek)
21 lutego (wtorek)
22 lutego (środa)
23 lutego (czwartek)
24 lutego (piątek)
26 lutego (niedziela)
27 lutego (poniedziałek)
28 lutego (wtorek)
29 lutego (środa)
12:00 Pokolorowanki
10:00 Momo
10:00 Momo
10:00 Momo
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
17:00 Momo – PREMIERA
12:00 Momo
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Ja, Ty, My (Miniatury)
9:00 11:00 Ja, Ty, My (Miniatury)   
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
12:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Białe baloniki
12:00 Moje nie moje
9:00 11:00 Moje nie moje
9:00 11:00 Moje nie moje
9:00 11:00 Moje nie moje
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36

1 lutego (środa)
2 lutego (czwartek)
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)  
8 lutego (środa)
9 lutego (czwartek)  
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
14 lutego (wtorek)
15 lutego (środa)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
21 lutego (wtorek)
22 lutego (środa)
23 lutego (czwartek)
24 lutego (piątek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)
29 lutego (środa)

19:00 Next-ex  
19:00 Next-ex
19:00 Next-ex  
19:00 Next-ex
19:00 Next-ex  
19:00 Letnisko  
19:00 Letnisko  
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca  
19:00 Marsz Polonia  
19:00 Marsz Polonia 
18:00 MFSPiN: Pan Tadeusz
18:00 MFSPiN: Pan Tadeusz
19:00 MFSPiN: Marsz Polonia  
19:00 MFSPiN: Marsz Polonia  
19:00 Życie
19:00 Życie
19:00 Marsz Polonia
19:00 Marsz Polonia
19:00 MFSPiN: Iluzje

W Klubie Wytwórnia:

22 lutego (środa)
23 lutego (czwartek)
25 lutego (sobota)
26 lutego (niedziela)

19:00 MFSPiN: III Furie
19:00 MFSPiN: III Furie
19:00 MFSPiN: Tęczowa Trybuna
19:00 MFSPiN: Tęczowa Trybuna

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
3 lutego (piątek)
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)  
9 lutego (czwartek)
10 lutego (piątek)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
16 lutego (czwartek)
17 lutego (piątek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
21 lutego (wtorek)  
22 lutego (środa)  
23 lutego (czwartek)
24 lutego (piątek)

19:07 Robertoo Zucco – pokaz przedpremierowy   
19:07 Robertoo Zucco – pokaz przedpremierowy
19:07 Robertoo Zucco – pokaz przedpremierowy   
19:07 Robertoo Zucco – pokaz przedpremierowy
19:07 Robertoo Zucco – pokaz przedpremierowy 
19:07 Robertoo Zucco – PREMIERA 
19:07 Robertoo Zucco
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
18:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)    
18:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)   
19:07 Robertoo Zucco   
19:07 Robertoo Zucco

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
3 lutego (piątek) 
4 lutego (sobota)
5 lutego (niedziela)
6 lutego (poniedziałek)  
10 lutego (piątek)  
11 lutego (sobota)
13 lutego (poniedziałek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
27 lutego (poniedziałek)
19:00 Ślub, czyli ja sam   
11:00 Warsztaty aktorskie 19:00 Ślub, czyli ja sam
19:00 Ślub, czyli ja sam
18:00 Szwalnia czyta dzieciom    
19:00 Przy drzwiach zamkniętych   
19:00 3x ART.51 22:00 Funk&SOul
18:00 Szwalnia czyta dzieciom       
11:00 Warsztaty aktorskie 19:00 Przy drzwiach zamkniętych
19:00 Przy drzwiach zamkniętych
18:00 Szwalnia czyta dzieciom
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

10 lutego (piątek)
11 lutego (sobota)
12 lutego (niedziela)
16 lutego (czwartek)
18 lutego (sobota)
19 lutego (niedziela)
21 lutego (wtorek)

19:00 Hiszpańskie Fascynacje – PREMIERA (w Teatrze Jaracza)   
19:00 Hiszpańskie Fascynacje – PREMIERA (w Teatrze Jaracza)
19:00 Hiszpańskie Fascynacje – PREMIERA (w Teatrze Jaracza)   
18:00 Królewna Śnieżka (w Teatrze Muzycznym)       
19:00 Va. Pensiero (w Filharmonii Łódzkiej)
19:00 Gala Operowa (w Filharmonii Łódzkiej)   
18:30 Ziemia Obiecana (w Teatrze Jaracza)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
14 lutego (wtorek) 20:00 Walentynkowy Koncert Musicalowy Your Song
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2016
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2013
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*