Poniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Wszystko może ulec zmianie z powodu covid19.

UWAGA! Ze względu na specyfikę układu strony najlepiej oglądać ją na komputerach, netbookach, na smartfonach część repertuaru może się zlewać ze sobą.

AKADEMICKI OŚRODEK INICJATYW ARTYSTYCZNYCH

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
w listopadzie brak informacji o spektaklach

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA

www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
w listopadzie brak informacji o spektaklach

BAŚNIOWA KAWIARENKA

www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
8 listopada (niedziela)
15 listopada (niedziela)
22 listopada (niedziela)
29 listopada (niedziela)
11:00 Ada i Kosmitek
11:00 Czerwony Kapturek
11:00 Ada i Kosmitek
11:00 Calineczka

DOM LITERATURY W ŁODZI

www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w środy pokazy archiwalnych spektakli Teatru Dziewięćsił pod tym linkiem

ARTKOMBINAT SCENA MONOPOLIS

www.artkombinat.pl Kopcińskiego 62a
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
9 listopada (poniedziałek)
17 listopada (wtorek)
30 listopada (poniedziałek)
19:30 Stryjeńka. Let’s dance, Zofia
19:00 happysad
20:00 Małe Zbrodnie Małżeńskie
19:30 Maurycy Polaski
20:30 Monika Mariotti
  Spektakle Fundacji Kamila Maćkowiaka
3 listopada (wtorek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
23 listopada (poniedziałek)
19:00 50 słów
19:00 Idiota – przedpremiera
19:00 Idiota – przedpremiera
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Klaus – obsesja miłości
19:00 Idiota – przedpremiera

ŁÓDZKI DOM KULTURY

www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w listopadzie brak informacji o spektaklach

TEATR ARLEKIN IM. HENRYKA RYLA

www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
24 listopada (wtorek)
25 listopada (środa)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
10:00 Złota Rybka
9:30 Złota Rybka
16:00 Złota Rybka
12:00 Złota Rybka
17:00 Tata – PREMIERA
16:00 Tata
10:00 Tata
10:00 Tata
10:00 Złodziej czasu
16:00 Złodziej czasu
12:00 Złodziej czasu
10:00 Złodziej czasu
10:00 Złodziej czasu
16:00 Tata
12:00 Tymoteusz wśród ptaków

TEATR IM. STEFANA JARACZA

www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena Duża
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
10 listopada (wtorek)
12 listopada (czwartek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)
19 listopada (czwartek)
25 listopada (środa)
26 listopada (czwartek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
19:00 Róbmy swoje – PREMIERA
19:00 Róbmy swoje – PREMIERA II
19:00 Róbmy swoje
19:00 Róbmy swoje
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
Scena Kameralna
  scena nieczynna
Scena Mała
  scena nieczynna

TEATR LOGOS

www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
2 listopada (poniedziałek)
3 listopada (wtorek)
4 listopada (środa)
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)
19 listopada (czwartek)
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu – 33 urodziny Teatru
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
20:00 Inferno
20:00 Inferno
20:00 Inferno

TEATR DOM

www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
21 listopada (sobota) 18:00 Piotr Bałtroczyk

TEATR MAŁY

www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
11 listopada (środa)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
29 listopada (niedziela)
19:15 Akompaniator
19:15 Umrzeć ze śmiechu
16:15 Pan Tadeusz
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
19:15 O!Impro – Love Story
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show
19:15 Geriatrix Show
16:15 Ania z Zielonego Wzgórza
  Teatr od 20 października zawiesił działalność. Listopadowy repertuar zostanie potwierdzony wkrótce.

TEATR MUZYCZNY

www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
14 listopada (sobota)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
24 listopada (wtorek)
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
19:00 Mój Jazz – PRAPREMIERA
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
18:30 Prosimy nie wyrywać foteli
19:00 Koncert 10 Tenorów

TEATR NOWY IM. KAZIMIERZA DEJMKA

www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
15 listopada (niedziela)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
28 listopada (sobota)
19:00 Obietnica poranka
19:00 Obietnica poranka
16:00 Obietnica poranka
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi
19:00 Seks dla opornych 21:15 Impro Atak! Paleta singli 1 – PREMIERA
21:15 Impro Atak! Paleta singli 2
19:00 Seks dla opornych 21:15 Andrzejki z Impro Atakiem!
Mała Sala
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
19:15 Testament Szekspira
19:15 Testament Szekspira 21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
19:15 Testament Szekspira
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! Impro Shoty!
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Bum
19:15 Bum
12:30 Krakowski Salon Poezji w Łodzi 19:15 Bum
19:15 Znikomość
19:15 Znikomość
19:15 Znikomość
Scena Pod Sufitem
  brak spektakli
w każdą środę od 19 Teatralny Wehikuł Czasu – informacje tutaj
w każdą niedzielę od 16 Teatralna (wy)Bawialnia online – informacje tutaj

TEATR PICCOLO

www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
8 listopada (niedziela)
15 listopada (niedziela)
22 listopada (niedziela)
29 listopada (niedziela)
12:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Doktor Nieboli
12:30 Zakochany Miś
12:30 Urodziny Baby Jagi

TEATR PINOKIO

www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
12:00 Warsztaty scenograficzne
12:00 Ronja, córka zbójnika
12:00 Warsztaty z aktorem
16:00 Osmędeusze – PREMIERA
12:00 Warsztaty familijne
16:00 Koralina
12:00 Echa i achy, chlipy i chachy 16:00 Świnki 3
12:00 Echa i achy, chlipy i chachy

TEATR POWSZECHNY

www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
12 listopada (czwartek)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
18 listopada (środa)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
24 listopada (wtorek)
25 listopada (środa)
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
17:00 Manewry weselne – dla emerytów
19:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
19:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
11:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
16:00 Pomoc domowa
16:00 Pomoc domowa
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
Mała Sala
3 listopada (wtorek)
5 listopada (czwartek)
6 listopada (piątek)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
13 listopada (piątek)
14 listopada (sobota)
15 listopada (niedziela)
17 listopada (wtorek)
18 listopada (środa)
19 listopada (czwartek)
20 listopada (piątek)
21 listopada (sobota)
22 listopada (niedziela)
24 listopada (wtorek)
25 listopada (środa)
26 listopada (czwartek)
27 listopada (piątek)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
19:15 Ferragosto – odwołany
10:00 Dotknąć pustki
10:00 Dotknąć pustki
16:00 Taniec albatrosa
16:00 Taniec albatrosa
19:15 lovebook
16:00 lovebook
16:00 lovebook – dla studentów
10:00 Janek, król przeprowadzek
9:00 Janek, król przeprowadzek
11:00 Jednorożec
11:00 Jednorożec
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
19:15 Najpierw kochaj, potem strzelaj
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Impreza
10:00 Impreza
16:00 Wykapany zięć
12:00 Wykapany zięć – dla emerytów

TEATR STUDYJNY

www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
repertuar wkrótce

TEATR SZWALNIA

www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
w listopadzie brak informacji o spektaklach

TEATR WIELKI

www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 listopada (wtorek)
4 listopada (środa)
7 listopada (sobota)
8 listopada (niedziela)
28 listopada (sobota)
29 listopada (niedziela)
18:30 Czas i pamięć. Wspomnienie Artystów, którzy odeszli…
18:30 Lo Speziale (Aptekarz)
19:00 Głos ludzki – PREMIERA
19:00 Głos ludzki – PREMIERA
19:00 Wieczór debiutów choreograficznych: Face The Truth / Hubris
19:00 Wieczór debiutów choreograficznych: Face The Truth / Hubris

TEATR V6

www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
w listopadzie brak informacji o spektaklach

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2017
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2015
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*