Poniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
19:00 Nasza kamienica
11:00 Nasza kamienica
19:00 50 słów – PREMIERA I
19:00 50 słów – PREMIERA II
19:00 50 słów – PREMIERA III
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
13 listopada (wtorek)
17 listopada (sobota)
19:00 Tragedia Jana – przedpremierowy spektakl dla nauczycieli
19:00 Tragedia Jana – PREMIERA
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
4 listopada (niedziela)
11 listopada (niedziela)
18 listopada (niedziela)
25 listopada (niedziela)
13:00 Bajka do góry nogami, czyli nieznana przygoda Kapturka 16:00 Brzydkie Kaczątko
13:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem 16:00 Czerwony Kapturek
13:00 Śpiąca królewna 16:00 Biała foka
13:00 Kot w butach 16:00 O wilku i 7 koźlątkach
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
23 listopada (piątek)
27 listopada (wtorek)
19:00 Piaf
19:00 Impro TADAM
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
brak informacji o listopadowym repertuarze
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
16:00 Szósty dzień tygodnia – Skrzaty książkojady – Szary chłopiec
12:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 Szary chłopiec 9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 Szary chłopiec 9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 Szary chłopiec 9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
9:00 11:00 KrUlewna Śnieżka
16:00 Szósty dzień tygodnia – Skrzaty książkojady – Szary chłopiec
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
10:30 12:30 Pracownia Twórczego Widza 16:00 Szósty dzień tygodnia – Złota rybka
10:00 12:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 13:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
16:00 Szósty dzień tygodnia – Skrzaty książkojady – Złota rybka
12:00 Niedziela inna niż wszystkie – Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
27 listopada (wtorek)
30 listopada (piątek)
18:00 Operetka – PREMIERA
18:00 Operetka – PREMIERA II
18:00 Operetka
10:00 Królowa śniegu
10:00 Królowa śniegu
19:00 Lekcje miłości
16:00 19:00 Kabaret Ani Mru-Mru
17:30 20:00 Pikantni
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Trzy siostry
19:00 Trzy siostry
17:30 20:15 Weekend z R.
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Umrzeć z tęsknoty
Scena kameralna
2 listopada (piątek)
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Noc Helvera – pokaz przedpremierowy
19:00 Noc Helvera – pokaz przedpremierowy
19:00 Noc Helvera – pokaz przedpremierowy
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
Scena mała
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
10 listopada (sobota)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Cień
19:00 Cień
Forum Dyskusyjne REINTERPRETACJE – CZECHOW
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
6 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
27 listopada (wtorek)
29 listopada (czwartek)
20:00 Krzesła
20:00 Krzesła
19:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin
TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
5 listopada (poniedziałek)
7 listopada (środa)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
12 listopada (poniedziałek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
16:00 Jacek i Placek
12:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz 18:00 Goran Larsen Quartet
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
9:00 Bogowie, Herosi i ludzie
19:30 Casting. Poczekalnia
16:00 Jaś i Małgosia
10:00 Ocalona
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
16:00 Wielka misiowa wyprawa na Księżyc
12:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz 18:00 Łódzki Wieczór Podróżniczy
9:00 Mały Książę 19:00 Run Camino 20:15 Chasing the Breath
9:00 Bogowie, Herosi i ludzie
20:02 Bogowie, Herosi i ludzie
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz
9:00 Baśniowe przygody Dorotki w Krainie Oz 19:00 Caryna
16:00 Mały Książę
9:00 Jacek i Placek 18:00 Kolacja pożegnalna
9:00 Show Szalonych Naukowców
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
30 listopada (piątek)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
17:15 Balladyna
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
17:15 Pan Tadeusz
19:15 Rodzinny interes
11:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Sklep to żaden interes – PRAPREMIERA
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
2 listopada (piątek)
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
11:00 Les Miserables
11:00 Les Miserables 19:00 Środa z Gwiazdą: Beata Olga Kowalska
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Adi Jazz Festival: Pancernik Potiomkin
15:00 Klimakterium… i już 18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
19:00 Urszula Dudziak
11:00 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:00 Andrzej Sikorowski i Maja Sikorowska z zespołem
18:30 Skok w bok
11:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
11:00 17:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
30 listopada (piątek)
19:00 Szewcy
16:00 Szewcy
19:00 POCZEKALNIA Kaczmarski/Tymański
19:00 POCZEKALNIA Kaczmarski/Tymański
16:00 POCZEKALNIA Kaczmarski/Tymański
19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 Ślubu nie będzie
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Mayday
19:00 Mayday
12:00 Daj rodzinę za kurtynę 16:00 Mayday
19:00 Wyklęci – PREMIERA
19:00 Ślubu nie będzie
Mała Sala
2 listopada (piątek)
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
11 listopada (niedziela)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
19:15 Kościuszko. Ostatnia bitwa
19:15 Antygona w Nowym Jorku
19:15 Antygona w Nowym Jorku
10 Impro Atak! Bajka 12:30 Krakowski Salon Poezji 19:15 Antygona w Nowym Jorku
21:15 Impro Atak! Podglądacze – PREMIERA
19:15 Seks dla opornych 21:30 Impro Atak! Podglądacze
18:00 21:00 Seks dla opornych
20:00 Impro Atak! Musical Improwizowany
19:15 Gala ’68. Wolność to luksus 21:15 Impro Atak!
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
4 listopada (niedziela)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
25 listopada (niedziela)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Zakochany Miś
10:00 W środku miasta
10:00 W środku miasta
10:00 Nić Ariadny
11:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
12:30 Doktor Nieboli – premiera prasowa
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
4 listopada (niedziela)
5 listopada (poniedziałek)
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
12 listopada (poniedziałek)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
10:00 12:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
9:00 Koralina
9:00 11:30 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:30 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
17:00 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:30 Sekretny dziennik Adriana Mole’a
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
5 listopada (poniedziałek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
11 listopada (niedziela)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
19:00 Żona potrzeba od zaraz
11:00 Boeing, Boeing
11:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
17:00 Niepodległa
11:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
16:00 Pomoc domowa
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Wszystko w rodzinie
11:00 Wszystko w rodzinie
Mała Sala
10 listopada (sobota)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:15 Taniec albatrosa – PREMIERA
19:15 Taniec albatrosa – dla emerytów
19:15 Taniec albatrosa – dla bezrobotnych
19:15 Taniec albatrosa
16:00 Taniec albatrosa – dla emerytów
16:00 Taniec albatrosa
19:15 Taniec albatrosa
9:00 11:30 Impreza
9:00 11:30 Impreza
9:00 Siedemnaście
9:00 Siedemnaście
16:00 Szkoła żon
16:00 Szkoła żon
9:00 11:30 Mój tata chce latać jak ptak
14:00 Teatr dla niewidomych i słabo widzących: 62. premiera
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
19:15 Tango Łódź
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki – PREMIERA
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki – PREMIERA
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Pomysłowe mebelki z gąbki
Mała Sala
brak informacji o listopadowym repertuarze
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
3 listopada (sobota)
10 listopada (sobota)
17 listopada (sobota)
24 listopada (sobota)
19:00 szwalnia.DOK3 – 1:1
19:00 szwalnia.DOK3 – Na Lighcie
19:00 szwalnia.DOK3 – Trzynasta klatka – PREMIERA
19:00 szwalnia.DOK3 – Szwalnia EXPO
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 listopada (poniedziałek)
7 listopada (środa)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
12 listopada (poniedziałek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
28 listopada (środa)
30 listopada (piątek)
18:30 100 pieśni na 100 lat Niepodległości
18:30 Wieczór z Joanną Woś
11:00 Straszny Dwór
18:30 Straszny Dwór
18:00 Straszny Dwór
18:30 100 pieśni na 100 lat Niepodległości
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady
18:30 Ziemia Obiecana
17:00 20:00 Ludzie Inteligentni
18:00 Ziemia Obiecana
19:00 Russian National Ballet – Kostroma
18:30 Rigoletto
18:30 Rigoletto
11:00 18:30 Halka
19:00 Gaelforce Dance
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
brak informacji o listopadowym repertuarze
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
24 listopada (sobota) 19:00 Pożegnanie Zamiastu z Wimą
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2016
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2012
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*