repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

6 listopada (poniedziałek)
8 listopada (środa)
10 listopada (piątek)
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
20 listopada (poniedziałek)

19:00 For Our Freedom and Yours
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
18:00 Teatru nam się zachciało
19:00 Cudowna terapia – PREMIERA
19:00 Cudowna terapia – PREMIERA II
19:00 Cudowna terapia – PREMIERA III

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

17 listopada (piątek)
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)

Festiwal Perspektywy 2017
Festiwal Perspektywy 2017
Festiwal Perspektywy 2017

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

5 listopada (niedziela)
12 listopada (niedziela)
19 listopada (niedziela)
26 listopada (niedziela)

13:00 Czerwony Kapturek 16:00 Śpiąca królewna   
13:00 O wilku i 7 koźlątkach 16:00 Lokomotywa
13:00 Biała foka 16:00 Śpiąca królewna   
13:00 Calineczka 16:00 Na wyspach Bergamutach

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
5 listopada (niedziela) 19:00 Młynarski. O tych co się za pewnie poczuli
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
8 listopada (środa)
20 listopada (poniedziałek)
19:00 Spektakl Teatru pod Lupą – grupa warsztatowa „Jim”
17:00 Żurawiejki – Kuplety Wolności
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

5 listopada (niedziela)
6 listopada (poniedziałek)    
7 listopada (wtorek)    
8 listopada (środa)    
9 listopada (czwartek)    
10 listopada (piątek)        
12 listopada (niedziela)
13 listopada (poniedziałek)    
14 listopada (wtorek)    
15 listopada (środa)    
16 listopada (czwartek)    
17 listopada (piątek)    
18 listopada (sobota)    
19 listopada (niedziela)
20 listopada (poniedziałek)    
21 listopada (wtorek)    
22 listopada (środa)    
23 listopada (czwartek)    
24 listopada (piątek)    
25 listopada (sobota)    
26 listopada (niedziela)
27 listopada (poniedziałek)    
28 listopada (wtorek)    
29 listopada (środa)    
30 listopada (czwartek)

12:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 Czerwony Kapturek 19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Szary Chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Mistrz i Małgorzata
18:00 Krawiec Pan Niteczka – PREMIERA
16:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

3 listopada (piątek)    
4 listopada (sobota)    
6 listopada (poniedziałek)
8 listopada (środa)    
9 listopada (czwartek)
11 listopada (sobota)    
12 listopada (niedziela)   
17 listopada (piątek)    
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
22 listopada (środa)    
23 listopada (czwartek)
29 listopada (środa)    
30 listopada (czwartek)

19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Edukacja Rity
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Przed odejściem w stan spoczunku
19:00 Przed odejsciem w stan spoczynku
17:30 20:15 Przepraszam, co Pan tu robi?
16:00 19:00 Kłamstewka
16:00 Kłamstewka
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem

Scena kameralna

5 listopada (niedziela)   
7 listopada (wtorek)
11 listopada (sobota)   
12 listopada (niedziela)
14 listopada (wtorek)   
15 listopada (środa) 
16 listopada (czwartek)
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
21 listopada (wtorek) 
22 listopada (środa)   
23 listopada (czwartek)

19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!

Scena mała

9 listopada (czwartek)    
10 listopada (piątek)    
14 listopada (wtorek)    
15 listopada (środa)        
17 listopada (piątek)    
18 listopada (sobota)    
21 listopada (wtorek)    
22 listopada (środa)    
25 listopada (sobota)    
26 listopada (niedziela)
29 listopada (środa)    
30 listopada (czwartek)

19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
11:00 19:00 Marzenie Nataszy
11:00 Marzenie Nataszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Filoktet
19:00 Filoktet

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

12 listopada (niedziela)

18:00 20:30 Kobold

TEATR DOM
strona fb, Piotrkowska 243 tel. 668 306 100

14 listopada (wtorek) 
24 listopada (piątek)

10:00 Muzyczna Komedia Improwizowana
20:00 Kobieta pierwotna

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

3 listopada (piątek)    
4 listopada (sobota)
9 listopada (czwartek)  
10 listopada (piątek) 
11 listopada (sobota) 
17 listopada (piątek)  
18 listopada (sobota)
24 listopada (piątek) 
25 listopada (sobota)

19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Krzysztof Daukszewicz – recital
19:15 Pan Tadeusz
19:15 Pan Tadeusz
19:15 Skąpiec, albo sknera ukarany
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
11:15 Ania z Zielonego Wzgórza

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

4 listopada (sobota) 
5 listopada (niedziela)
6 listopada (poniedziałek)
7 listopada (wtorek)
9 listopada (czwartek)
10 listopada (piątek) 
11 listopada (sobota)
12 listopada (niedziela)  
14 listopada (wtorek)
16 listopada (czwartek)   
17 listopada (piątek)
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
20 listopada (poniedziałek)
23 listopada (czwartek)   
24 listopada (piątek)  
25 listopada (sobota)
26 listopada (niedziela)   
30 listopada (czwartek)

18:30 Cyran
17:00 Cyran
19:00 Alosza Awdiejew
20:00 30-lecie LOGOS: Parsons Dance
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
17:00 19:30 Ludzie inteligentni
18:00 Jaromir Nohavica
19:00 Spa, czyli Salon Ponętnych Alternatyw
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
15:00 Klimaterium… i już 18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
19:00 Andrzej Poniedzielski – Melo-nie-dramat
11:00 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
11:00 Les Miserables

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

3 listopada (piątek)    
4 listopada (sobota) 
5 listopada (niedziela)
10 listopada (piątek)   
11 listopada (sobota)
12 listopada (niedziela)
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
21 listopada (wtorek)  
22 listopada (środa)
23 listopada (czwartek)

19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 Mayday
19:00 Fabryka muchołapek
19:00 Fabryka muchołapek
16:00 Fabryka muchołapek
19:00 Przyjazne dusze
16:00 19:00 Przyjazdne dusze
19:00 Wiele demonów
19:00 Wiele demonów
19:00 Wiele demonów

Mała Sala

3 listopada (piątek)    
4 listopada (sobota)    
5 listopada (niedziela)
8 listopada (środa)    
9 listopada (czwartek)    
10 listopada (piątek)    
11 listopada (sobota)    
12 listopada (niedziela)
15 listopada (środa)    
16 listopada (czwartek)    
17 listopada (piątek)    
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
22 listopada (środa)    
23 listopada (czwartek)
24 listopada (piątek)    
25 listopada (sobota)    
26 listopada (niedziela)
29 listopada (środa)    
30 listopada (czwartek)

16:00 Antygona w Nowym Jorku 21:15 Impro Atak!
16:00 Antygona w Nowym Jorku 21:15 Impro Atak!
19:30 Antygona w Nowym Jorku
19:15 Ostatni tramwaj
19:15 Ostatni tramwaj
16:00 Ostatni tramwaj
16:00 Ostatni tramwaj
19:15 Ostatni tramwaj
10:00 Belfer
10:00 belfer
10:00 Belfer
21:15 Impro Atak!
19:15 Ostatni tramwaj
11:00 19:15 Metoda Gronholm
19:15 Metoda Gronholm
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko…  21:15 Impro Atak! Kryminał…  – PREMIERA
19:15 Wszystko o kobietach
10:00 19:15 Policja 21:15 Impro Atak!
11:00 19:15 Policja

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

5 listopada (niedziela)   
7 listopada (wtorek)
8 listopada (środa)   
9 listopada (czwartek)   
10 listopada (piątek) 
12 listopada (niedziela)
14 listopada (wtorek)  
15 listopada (środa) 
16 listopada (czwartek)    
17 listopada (piątek)
19 listopada (niedziela)
23 listopada (czwartek)   
24 listopada (piątek) 
26 listopada (niedziela)
27 listopada (poniedziałek)    
28 listopada (wtorek) 
29 listopada (środa)
30 listopada (czwartek)

12:30 Ekomisie – PREMIERA
10:00 Ekomisie
10:00 Ekomisie
10:00 Ekomisie
10:00 Ekomisie
12:00 Ekomisie
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 W środku miasta
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 W środku miasta
12:30 Zakochany miś
10:00 W środku miasta
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapotana Haka
10:00 Bałwankowa kraina
10:00 Bałwankowa kraina
10:00 Bałwankowa kraina
10:00 Bałwankowa kraina

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

2 listopada (czwartek) 
3 listopada (piątek)    
5 listopada (niedziela)
6 listopada (poniedziałek)
10 listopada (piątek)    
12 listopada (niedziela)
13 listopada (poniedziałek)    
14 listopada (wtorek)   
15 listopada (środa)   
16 listopada (czwartek)    
17 listopada (piątek)   
19 listopada (niedziela)
20 listopada (poniedziałek)    
21 listopada (wtorek)
22 listopada (środa)           
26 listopada (niedziela)
27 listopada (poniedziałek)
28 listopada (wtorek)
29 listopada (środa) 
30 listopada (czwartek)

9:30 Koralina 16:00 Tuliluli
9:30 Karolina 12:00 17:00 Tuliluli
10:00 12:00 Tuliluli
9:00 Tuliluli
17:00 Chłopcy z Placu Broni – premiera nauczycielska
17:00 Chłopcy z Placu Broni – PREMIERA
9:00 11:00 Chłopcy z Placu Broni
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Chłopcy z Placu Broni
12:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:00 Przygody Pędrka… 19:30 Bruno Schulz – Historia występnej…
9:00 11:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
12:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:15 Ronja, córka zbójnika
9:00 Ronja, córka zbójnika
12:00 18:00 Bruno Schulz – Historia występnej wyobraźni

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

3 listopada (piątek)
4 listopada (sobota) 
5 listopada (niedziela)
7 listopada (wtorek)
8 listopada (środa)
10 listopada (piątek)
14 listopada (wtorek) 
15 listopada (środa)
16 listopada (czwartek)
17 listopada (piątek)
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
21 listopada (wtorek)
22 listopada (środa)
23 listopada (czwartek)   
24 listopada (piątek) 
25 listopada (sobota)
26 listopada (niedziela)
29 listopada (środa) 
30 listopada (czwartek)

19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 Żona potrzebna od zaraz
11:00 Żona potrzebna od zaraz  
11:00 19:00 Żona potrzebna od zaraz
19:00 30-lecie LOGOS: Romeo i Julia
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 Pomoc Domowa
10:00 Pomoc Domowa
10:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
11:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing

Mała Sala

3 listopada (piątek)
5 listopada (niedziela)
7 listopada (wtorek)
8 listopada (środa)
9 listopada (czwartek)
10 listopada (piątek)
11 listopada (sobota)   
12 listopada (niedziela)
14 listopada (wtorek)   
15 listopada (środa)  
16 listopada (czwartek)
17 listopada (piątek) 
18 listopada (sobota)
19 listopada (niedziela)
21 listopada (wtorek) 
22 listopada (środa) 
23 listopada (czwartek)   
24 listopada (piątek)
25 listopada (sobota)
26 listopada (niedziela)   
28 listopada (wtorek)
29 listopada (środa)
30 listopada (czwartek)

19:00 30-lecie LOGOS: Kamien na kamieniu
19:00 30-lecie LOGOS: Tak się leci…
9:00 Dziewczyna jak ta
9:00 Dziewczyna jak ta
9:00 11:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 11:00 Mój tata chce latać jak ptak
19:15 Tango Łódź
19:15 Tango Łódź
9:00 13:00 Impreza
9:00 11:00 Impreza
19:15 Dryl
11:00 Dryl
19:15 Brancz
19:15 Brancz
11:00 Szkoła żon
11:00 Szkoła żon 14:00 Teatr dla niewidomych i słabo widzących
11:00 Szkoła żon
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Arcydzieło na śmietniku
10:00 Ony
9:00 Ony
10:00 Ony

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
w listopadzie repertuar wkrótce
Mała Sala
w listopadzie repertuar wkrótce
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

4 listopada (sobota)
18 listopada (sobota)   
25 listopada (sobota)

19:00 szwalnia.DOK2: Atlas dźwięków – PREMIERA
19:00 szwalnia.DOK2: Warsztaty Teatru Dokumentalnego – pokaz
19:00 szwalnia.DOK2: Wieczór Tischnerowski

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

5 listopada (niedziela)   
7 listopada (wtorek)  
8 listopada (środa) 
10 listopada (piątek)   
11 listopada (sobota)
12 listopada (niedziela)
13 listopada (poniedziałek)
14 listopada (wtorek) 
17 listopada (piątek)
19 listopada (niedziela)
23 listopada (czwartek)    
24 listopada (piątek)   
25 listopada (sobota)   
26 listopada (niedziela)    
28 listopada (wtorek)
29 listopada (środa)

17:00 Straszny dwór
18:30 Nabucco
18:30 Niepodległa w Kameralnej
18:30 Halka
18:30 Halka
18:30 Nie tylko opera – Walce Brahmsa odkryte na nowo
19:00 Paweł Domagała
18:30 Halka
18:30 Święto Wiosny/Krzesany
18:00 Grzegorz Turnau
18:30 Carmen
18:30 Carmen
19:00 Raz Dwa Trzy – Młynarski
17:00 Carmen
18:30 Halka
18:30 Nie tylko opera – bezsenna noc w teatrze

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
12 listopada (niedziela) 17:00 Świat u stóp
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
4 listopada (sobota)
17 listopada (piątek)
19:00 Soma
18:00 Wieczór Patriotyczny
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2017
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2011
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*