repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)   
10 listopada (czwartek)    
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
17 listopada (czwartek)    
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)   
25 listopada (piątek)
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:00 Szach Mat
19:00 Jarmarczne teatrum
19:00 Jarmarczne teatrum
19:00 One
19:00 Diva Show
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Amok
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
8 listopada (wtorek)
13 listopada (niedziela)
19:00 Szczelina
20:00 Error404
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
16:00 Biała foka – PREMIERA
16:00 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
16:00 Biała foka
16:00 Kot w butach
16:00 Brzydkie Kaczatko
16:00 Calineczka
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Czerwony kapturek
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w tym okresie brak pokazów teatralnych
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w tym okresie brak informacji o spektaklach teatralnych
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
2 listopada (środa)    
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)    
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)    
8 listopada (wtorek)    
9 listopada (środa)    
10 listopada (czwartek)    
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)    
15 listopada (wtorek) 
16 listopada (środa)    
17 listopada (czwartek)    
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)    
22 listopada (wtorek) 
23 listopada (środa)    
24 listopada (czwartek)    
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
28 listopada (poniedziałek)    
29 listopada (wtorek) 
30 listopada (środa)
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
12:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
9:00 11:00 Piękna i Bestia
12:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 12:00 W pogoni za… 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
9:00 11:00 W pogoni za…
18:00 Matek Rozstawacz – PREMIERA
16:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
9:00 11:00 Matek Rozstawacz
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
4 listopada (piątek)    
5 listopada (sobota)
8 listopada (wtorek)    
9 listopada (środa)    
13 listopada (niedziela)   
16 listopada (środa)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek) 
23 listopada (środa)    
24 listopada (czwartek)
29 listopada (wtorek) 
30 listopada (środa)
18:00 NKE: What if they went to Moscow?
18:00 NKE: What if they went to Moscow?
19:00 NKE: Battlefield
19:00 NKE: Battlefield
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Supermenka
19:00 Bang Bang
19:00 Bang Bang
17:30 20:00 Kłamstewka
19:00 Czekając na Godota
19:00 Czekając na Godota
Scena kameralna
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)   
9 listopada (środa)    
10 listopada (czwartek)
17 listopada (czwartek)    
18 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
16:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Boże mój
19:00 Boże mój
19:00 Komediant
19:00 Komediant
Scena mała
3 listopada (czwartek) 
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
10 listopada (czwartek)    
12 listopada (sobota)
17 listopada (czwartek)    
18 listopada (piątek)
25 listopada (piątek)   
26 listopada (sobota)
19:00 Czytanie: Pożar Reichstagu
18:00 NKE: Mahabharata
18:00 NKE: Mahabharata
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
7 listopada (poniedziałek)
11 listopada (piątek)
19:00 FKCh: Joanna d’Arc – Teatr STU
18:00 20:00 FKCh: Schron
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl  tel. 795-036-770
teatr w trakcie przenosin
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek) 
5 listopada (sobota) 
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
14 listopada (poniedziałek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota) 
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
30 listopada (środa)
19:15 Godzina kota – III generalna z publicznością
19:15 Godzina kota – PREMIERA
19:15 Godzina kota – PREMIERA II
19:15 Godzina kota
19:15 Godzina kota
19:15 Wieczór autorski irlandzkiego poety, Cathala McCabe
19:15 Rodzinny interes
19:15 Rodzinny interes
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Miłość i polityka
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)    
10 listopada (czwartek)    
11 listopada (piątek)  
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)    
15 listopada (wtorek)  
17 listopada (czwartek)    
18 listopada (piątek)   
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)    
22 listopada (wtorek)   
24 listopada (czwartek)    
25 listopada (piątek)   
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)   
30 listopada (środa)
18:30 Cyrano
17:00 Cyrano
19:00 A przecież mi żal
10:00 18:30 Laboratorium Szalonych Naukowców
16:00 19:00 Intryga
18:30 Zemsta Nietoperza
17:00 Zemsta Nietoperza
17:15 20:30 Klejnoty (komedia)
19:00 Panie
11:00 Człowiek z La Manchy
18:30 Człowiek z La Manchy
17:00 20:00 Filharmonia Dowcipu
15:00 18:30 Hawaje, czyli przygody Siostry Jane
18:30 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
18:30 Sen nocy (nie)letniej
18:30 W zaczarowaną noc
18:30 W zaczarowaną noc
18:30 W zaczarowaną noc
15:00 18:30 Klimakterium… i już
11:00 Mur
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 listopada (piątek)    
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)    
9 listopada (środa)    
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)   
18 listopada (piątek) 
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
23 listopada (środa)    
24 listopada (czwartek)    
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)   
30 listopada (środa)
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 Mayday
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Ziemia obiecana
19:00 Ziemia obiecana
16:00 Ziemia oniecana
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
18:00 Impro Atak! Musical improwizowany
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
Mała Sala
4 listopada (piątek)    
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)  
10 listopada (czwartek)    
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)    
18 listopada (piątek) 
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)    
22 listopada (wtorek)  
23 listopada (środa)   
25 listopada (piątek)   
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
21:15 Impro Atak!
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana
19:15 Mała Literacka: Plich w sensie ścisłym. Biografia
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Niżyński
19:15 Niżyński
21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
17:30 Bardzo Mała Literacka 2016
10:00 Belfer 19:15 Mała Literacka: Kobiety i Schulz
10:00 Belfer
19:15 Metoda Gronholm 21:15 Impro Atak!
19:15 Metoda Gronholm
19:15 Metoda Gronholm
19:00 Impro Atak!
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
6 listopada (niedziela)
9 listopada (środa)    
13 listopada (niedziela)
20 listopada (niedziela)
24 listopada (czwartek)    
25 listopada (piątek)
27 listopada (niedziela)
28 listopada (poniedziałek)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
12:30 Calineczka
10:00 Zakochany Miś
12:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
12:30 Zakochany Miś
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 listopada (środa)    
3 listopada (czwartek)  
4 listopada (piątek)    
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)    
8 listopada (wtorek)    
9 listopada (środa)    
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)    
15 listopada (wtorek) 
16 listopada (środa)    
17 listopada (czwartek)    
18 listopada (piątek)   
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)    
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)    
24 listopada (czwartek)
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
9:00 11:15 Koralina
12:00 B@jki robotów
9:00 11:00 B@jki robotów
9:00 11:00 B@jki robotów
9:00 11:00 B@jki robotów
10:00 12:00 Tuliluli
9:00 11:00 Tuliluli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
10:00 Tuliluli 18:00 Bruno Schulz – Historia występnej wyobraźni
12:00 Bruno Schulz – Historia występnej wyobraźni
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
4 listopada (piątek)    
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)   
8 listopada (wtorek)    
9 listopada (środa)    
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)    
17 listopada (czwartek)   
18 listopada (piątek) 
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)    
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)  
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
11:00 19:00 Boeing, Boeing
19:00 Beoing, Boeing
20:00 FKCh: Akropolis
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
11:00 Pomoc Domowa
11:00 Pomoc Domowa
11:00 Pomoc Domowa
19:00 Szalone Nożyczki
19:00 FKCh: Remus
16:00 19:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
19:00 Pomoc Domowa
Mała Sala
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
9 listopada (środa)    
10 listopada (czwartek)        
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
16 listopada (środa)    
17 listopada (czwartek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)   
23 listopada (środa)    
24 listopada (czwartek)    
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)   
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
16:00 Brancz
16:00 Brancz
9:00 Oczy Nieba
9:00 Oczy Nieba
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
19:00 FKCh: Niedźwiedź Wojtek
19:15 Tango Łódź – dla bezrobotnych
19:15 Tango Łódź – dla emerytów
19:15 Miarka za miarkę
19:15 Miarka za miarkę
14:00 52. premiera Teatru dla niewidomych i słabo widzących
11:00 14:00 Impreza
11:00 14:00 Impreza
16:00 Ony
16:00 Ony
10:00 Stopklatka
10:00 Stopklatka
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)   
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
19:07 Diabeł, którzy…
Mała Sala
w tym okresie brak pokazów teatralnych
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
20 listopada (niedziela)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)

18:00 20:00 szwalnia.DOK: Margarete
18:00 20:00 szwalnia.DOK: Margarete
17:00 19:00 szwalnia.DOK: Pobyt tolerowany
17:00 19:00 szwalnia.DOK: Pobyt tolerowany
19:00 szwalnia.DOK: Jesteśmy przynętą, kochanie!
19:00 20:30 szwalnia.DOK: Życie i śmierć Jainy Węgrzynowskiej
20:00 szlwania.DOK: Bieżeńcy
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
9 listopada (środa)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
18 listopada (piątek) 
19 listopada (sobota)   
24 listopada (czwartek)    
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
18:30 Eugeniusz Oniegin
17:00 Eugeniusz Oniegin – 25-lecie pracy artystycznej Doroty Wójcik
18:30 Nie tylko Opera
18:30 Straszny Dwór
18:30 Straszny Dwór
17:00 Straszny Dwór
19:00 Kronos Quartet
19:00 Jezioro Łabędzie – teatr Baletu Moscow Baller La Classique
18:30 Ziemia Obiecana
18:30 Ziemia Obiecana
18:30 Nabucco
19:00 Yamato – The Drummers Of Japan
12:00 Bajkopera: Śpiąca Królewna 18:30 Ziemia Obiecana
12:00 Sellinarium 16:00 19:30 Kariera Nikodema Dyzmy
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
5 listopada (sobota)
25 listopada (piątek) 
26 listopada (sobota)
19:00 Niewiarygodne
19:00 Niewiarygodne
19:00 Niewiarygodne
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)

12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)    
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)

19:00 #DBRMPP
19:00 #DBRMPP
20:00 Ego To Absolvo – PREMIERA
19:00 Schron
19:00 Schron
19:00 Ego To Absolvo
19:00 Ego To Absolvo

TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2011
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2016
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2016

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*