repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
7 listopada (piątek)    
8 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)   
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
19:00 Witkacy? – Profanacja
19:00 Witkacy? – Profanacja
19:00 Human Production
11:00 Pchła Szachrajka 19:00 Witkacy? – Profanacja
19:00 Witkacy? – Profanacja
19:00 Amok – PREMIERA
19:00 Amok – PREMIERA
AR_INKUBATOR
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
22 listopada (sobota)
28 listopada (piątek)
19:00 Obsesja
19:00 Vidomi – PREMIERA
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)   
11 listopada (wtorek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
16:00 Czerwony Kapturek    
16:00 Lokomotywa – podróż z J.Tuwimem
15:30 Calineczka
16:00 Dlaczego słonie mają trąby
15:30 Lokomotywa – podróż z J.Tuwimem
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
16:00 Sekret detektywa – PREMIERA
16:00 Sekret detektywa
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
6 listopada (czwartek) 19:00 Jedenasta: Pracuj.Enter
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
28 listopada (piątek) 19:00 Związek otwarty
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
2 listopada (niedziela)
3 listopada (poniedziałek)   
4 listopada (wtorek)
5 listopada (środa)
6 listopada (czwartek)
7 listopada (piątek)
9 listopada (niedziela)
10 listopada (poniedziałek)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
16 listopada (niedziela)
17 listopada (poniedziałek)
18 listopada (wtorek)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
23 listopada (niedziela)
24 listopada (poniedziałek)
25 listopada (wtorek)
26 listopada (środa)
27 listopada (czwartek)
28 listopada (piątek)
30 listopada (niedziela)
12:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
10:00 12:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
12:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
12:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
10:00 Pstryk 12:00 Stworzenie Świata
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
7 listopada (piątek)
8 listopada (sobota)
10 listopada (poniedziałek)
11 listopada (wtorek)
14 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
19:00 Nowa Klasyka Europy: Kosmos
19:00 Nowa Klasyka Europy: Kosmos
19:00 Nowa Klasyka Europy: Please, continue (Hamlet)
19:00 Nowa Klasyka Europy: Please, continue (Hamlet)
19:00 Nowa Klasyka Europy: Płatonow
19:00 Nowa Klasyka Europy: Płatonow
19:00 Nowa Klasyka Europy: Zwłoka – PREMIERA
19:00 Zwłoka
19:00 Zwłoka
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
Scena kameralna
4 listopada (wtorek)
5 listopada (środa)
6 listopada (czwartek)
9 listopada (niedziela)
11 listopada (wtorek)
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
16 listopada (niedziela)
18 listopada (wtorek)
19 listopada (środa)
25 listopada (wtorek)
26 listopada (środa)
30 listopada (niedziela)
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Boże mój!
Scena mała
4 listopada (wtorek)
5 listopada (środa)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
27 listopada (czwartek)
28 listopada (piątek)
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Podróż do Buenos Aires
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
6 listopada (czwartek)
9 listopada (niedziela)
18:30 20:00 FKCh: Nie tylko dla ciebie
16:00 FKCh: Toast
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
15 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
25 listopada (wtorek)    
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)   
30 listopada (niedziela)
18:00 Ratuj się kto rodzi!
17:00 Wielka sława to żart!
18:00 20:30 POLIŻ Standu Up
20:00 Old Love
19:00 Polska Liga Stand-Upu
16:00 Kabaret Skeczów Męczących
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
2 listopada (niedziela)
3 listopada (poniedziałek)   
7 listopada (piątek)
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)
10 listopada (poniedziałek)
11 listopada (wtorek)
14 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
17:15 Wydmuszka
18:30 Balladyna
19:15 Wesołego Powszedniego Dnia. Młynarski…
19:15 Wesołego Powszedniego Dnia. Młynarski…
16:30 Czytamy dzieła Williama Shakespearea
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
17:15 Balladyna
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
19:15 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
18:15 U studni
16:00 Baladyna
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

5 listopada (środa)
6 listopada (czwartek)
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)
10 listopada (poniedziałek)
11 listopada (wtorek)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
17 listopada (poniedziałek)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
24 listopada (poniedziałek)
25 listopada (wtorek)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)

19:30 Śpiąca Królewna – St. Petersburg Festival Ballet
19:30 Jezioro łabędzie – St. Petersburg Festival Ballet
18:30 Człowiek z La Manchy
17:00 Człowiek z La Manchy
19:00 Koncert z okazji Świeta Niepodległości
19:00 FKCh: Sen Jakuba, Monochrome – Kielecki Teatr Tańca
10:00 Smurfowisko
10:00 Smurfowisko
18:30 Aj waj! Czyli historie z cynamonem
18:30 Aj waj! Czyli historie z cynamonem
15:00 19:00 Klimakterium 2 czyli menopauzy szał
17:00 20:30 Kiedy kota nie ma
11:00 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
20:00 Maryla Rodowicz
15:00 19:00 Kiedy kota nie ma
19:00 The World Famous Cotton Club
11:00 Cztery sety jazzu
18:30 Kobieta z wydm
17:00 20:00 Kabaret Moralnego Niepokoju
15:00 19:00 Klimakterium 2 czyli menopauzy szał

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 listopada (niedziela)
6 listopada (czwartek)
7 listopada (piątek)
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
26 listopada (środa)
27 listopada (czwartek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Samuel Zborowski
19:00 Samuel Zborowski
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 19:00 Mayday
10:00 Doktor Dolittle i przyjciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjciele
19:00 Roma i Julian
16:00 19:00 Zajmijmy się seksem!
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Klajster
19:00 Klajster
Mała Sala
4 listopada (wtorek)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
19:15 Lewe strony widoków – Mała Literacka
19:15 Brygada szlifierza Karhana
19:15 Brygada szlifierza Karhana
19:15 Wszystko o kobietach
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Kobro – spektakl przedpremierowy
19:15 Kobro – PREMIERA
19:15 Kobro
19:15 Dobrze
19:15 Dobrze
16 Dobrze 20 Kolektyw Muzyczny Szlifierza… – PREMIERA
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

4 listopada (wtorek)
7 listopada (piątek)
16 listopada (niedziela)
18 listopada (wtorek)
23 listopada (niedziela)
30 listopada (niedziela)

10:00 Nić Ariadny
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Zakochany Miś
12:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 listopada (niedziela)
3 listopada (poniedziałek)   
4 listopada (wtorek)
5 listopada (środa)
6 listopada (czwartek)
7 listopada (piątek)
9 listopada (niedziela)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
16 listopada (niedziela)
17 listopada (poniedziałek)
18 listopada (wtorek)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
21 listopada (piątek)
24 listopada (poniedziałek)
25 listopada (wtorek)
26 listopada (środa)
27 listopada (czwartek)
28 listopada (piątek)
30 listopada (niedziela)
12:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 18:00 Księga dżungli 11:00 Trzy po trzy – PREMIERA
9:00 11:00 Echy i achy 19:00 Balladyny i romanse
10:00 12:00 Echy i achy 19:00 Balladyny i romanse
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
4 listopada (wtorek)
5 listopada (środa)
6 listopada (czwartek)
7 listopada (piątek)
9 listopada (niedziela)
12 listopada (środa)
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
18 listopada (wtorek)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
25 listopada (wtorek)
26 listopada (środa)
27 listopada (czwartek)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
11:00 Hotel Minister
11:00 Hotel Minister
11:00 19:00 Hotel Minister
11:00 19:00 Hotel Minister
19:00 FKCh: Wesele – Teatr STU
11:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Boeing, Boeing
11:00 Boeing, Boeing
11:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 19:00 Hotel Minister
11:00 19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
Mała Sala
2 listopada (niedziela)
6 listopada (czwartek)
7 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
26 listopada (środa)
27 listopada (czwartek)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
20:00 FKCh: Czas odwiedzin
16:00 Uwolnić Karpia – dla emerytów
16:00 Uwolnić Karpia – dla emerytów
19:15 Tu-wim
16:00 Mistrzowie Scen Łódzkich
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
19:15 Czad
19:15 Czad – dla bezrobotnych
13:30 Teatr dla niewidomych i słabo widzących 41. premiera
19:15 Prawda
19:15 Prawda
19:15 Prawda
19:15 Prawda
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
4 listopada (wtorek)
5 listopada (środa)
6 listopada (czwartek)
7 listopada (piątek)
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
27 listopada (czwartek)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)

19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień – premiera studencka
19:07 Stany szoku – pokaz przedpremierowy
19:07 Stany szoku – pokaz przedpremierowy
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień
19:07 Kamień

Mała Sala
13 listopada (czwartek)
14 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
19 listopada (środa)
20 listopada (czwartek)
21 listopada (piątek)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
19:07 Jungle People – pokaz przedpremierowy
19:07 Jungle People – pokaz przedpremierowy
19:07 Jungle People – PREMIERA
19:07 Jungle People – premiera prasowa
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

22 listopada (sobota)
28 listopada (piątek)
29 listopada (sobota)

19:00 Matka Joanna
19:00 A3 / Powyżej Nieba 20:30 Park Improwizacji – 5 lecie Pracowni Fizycznej
19:00 Portfolio

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 listopada (środa)
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)
10 listopada (poniedziałek)
12 listopada (środa)
14 listopada (piątek)
15 listopada (sobota)
22 listopada (sobota)
23 listopada (niedziela)
25 listopada (wtorek)
27 listopada (czwartek)
29 listopada (sobota)
30 listopada (niedziela)
18:30 Carmen
17:30 Dziadek do orzechów
11:00 Dziadek do orzechów
19:00 XXII Wielka Gala Jazzowa – Grand Prix Jazz Melomani
18:30 Va, Pensiero… najpiękniejsze chóry operowe
19:00 Festiwal tansman 2014: Wojna i Pokój
17:00 20:00 10 lat Kabaretu Paranienormalni
19:00 Trubadur – PREMIERA
19:00 Trubadur – PREMIERA II
18:30 Trubadur
19:00 Yamato
20:00 Maciej Maleńczuk & Psychodancing
18:30 Ziemia obiecana
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
8 listopada (sobota)
9 listopada (niedziela)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
18:30 Imbala – PREMIERA
18:30 Imbala – PREMIERA
18:30 Imbala
18:30 Imbala
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
15 listopada (sobota)
16 listopada (niedziela)
20:00 Targowisko
19:30 Targowisko
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
3 listopada (poniedziałek) 18:00 Drzazgi
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2014
Repertuar teatrów – maj 2019
Repertuar teatrów – wrzesień 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*