repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

5 listopada (wtorek)
8 listopada (piątek) 
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela) 
12 listopada (wtorek)
17 listopada (niedziela)
19 listopada (wtorek)  
20 listopada (środa)
24 listopada (niedziela)
30 listopada (sobota)

19:00 Diva Show        
19:00 Diva Show   
19:00 Sny i marzenia Violetty Villas
19:00 Diva Show    
19:00 Diva Show   
11:00 Pchła szachrajka
14:00 Moje drzewko pomarańczowe   
14:00 Moje drzewko pomarańczowe
19:00 Diva Show   
22:00 Fredro obScenicznie

ARTERION
www.arterion.pl ul. Pomorska 69/71 tel. 42 63 15 020/ 603 89 11 20

22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
25 listopada (poniedziałek)

19:00 Związek otwarty
19:00 Związek otwarty
19:00 Próby

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

2 listopada (sobota)
3 listopada (niedziela)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
30 listopada (sobota)

15:30 Czerwony Kapturek
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Lokomotywa
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Dlaczego słonie mają trąby
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Dlaczego słonie mają trąby
15:30 Lokomotywa
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
8 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
23 listopada (sobota)
18:00 Miłość ci wszystko wybaczy
19:00 Przypadek Adasia Miauczyńskieg   
19:00 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
3 listopada (niedziela)
4 listopada (poniedziałek)
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
17 listopada (niedziela)
18 listopada (poniedziałek)
19 listopada (wtorek)  
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)
26 listopada (wtorek)  
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
12:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00, 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00, 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00, 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00, 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 Tajemnica wesołego miasteczka
12:00 O żabce co nie została królewną
9:00, 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00, 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00, 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 O żabce co nie została królewną
10:00 Pstryk 12:00 Złodziej czasu
9:00, 11:00 Złodziej czasu
9:00, 11:00 Złodziej czasu   
9:00, 11:00 Złodziej czasu
9:00, 11:00 Złodziej czasu
9:00 Złodziej czasu
10:00 Pstryk 12:00 Niewielki, niemały król
9:00, 11:00 Niewielki, niemały król
9:00, 11:00 Niewielki, niemały król    
9:00, 11:00 Niewielki, niemały król
9:00, 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 Niewielki, niemały król
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)  
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
19:00 Kapliczka.pl
19:00 Kapliczka.pl   
19:00 Kapliczka.pl
19:00 Rewizor   
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane   
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
Scena kameralna
5 listopada (wtorek)  
6 listopada (środa)  
7 listopada (czwartek)
9 listopada (sobota
10 listopada (niedziela)
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)   
20 listopada (środa)  
21 listopada (czwartek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Kaligula   
19:00 Kaligula   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Podróż do Buenos Aires   
19:00 Podróż do Buenos Aires
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
Scena mała
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)    
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody   
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Habitat   
18:00 Habitat    
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
10 listopada (niedziela)
20 listopada (środa)    
21 listopada (czwartek)

16:00 Kolęda
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…

TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
9 listopada (sobota)    
14 listopada (czwartek)
24 listopada (niedziela)   
29 listopada (piątek
16:00 Andropauza 2
16:00 Dobry Wieczór Kawalerski
16:00 Trzy razy łóżko
19:00 Kabaret Smile
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
2 listopada (sobota)
3 listopada (niedziela)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
11 listopada (poniedziałek)  
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)  
27 listopada (środa)   
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
19:15 Trzy razy łóżko
18:15 Trzy razy łóżko    
19:15 Krzysztof Cwynar – Wędrowiec   
19:15 Kabaret Gentlemen
18:15 Gabinet luster
18:15 Zemsta    
19:15 Zwariować można
16:15 19:15 Zwariować można
12:00 Poranek dla dzieci z Teatrem Pacuś 18:15 Pocałunek
19:15 Wydmuszka   
19:15 Wydmuszka
18:15 Zemsta
11:15 Zemsta   
19:15 Krzysztof Cwynar zaprasza…   
19:15 Lubiewo   
17:15 20:15 Lubiewo: ciotowski bicz
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
3 listopada (niedziela)
6 listopada (środa)  
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
13 listopada (środa)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
19 listopada (wtorek)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
24 listopada (niedziela)
27 listopada (środa)   
28 listopada (czwartek) 
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
17:00 Powróćmy jak za dawnych lat   
11:00 Pan Lutosławski – PREMIERA   
11:00 Pan Lutosławski
19:00 The Gospel Time & Soundbusters   
20:00 Krzysztof Krawczyk – 50-lecie pracy artystycznej
19:00 Koncert z okazji Święta Niepodległości   
00:00 Czterdzieści – Polski Teatr Tańca   
18:30 Wonderful Town
17:00 Wonderful Town
11:00 Wonderful Town   
11:00 Łajza    
18:30 Łajza
16:30 19:00 Neo-nówka    
18:30 Człowiek z La Manchy   
11:00 Człowiek z La Manchy   
18:30 Wielka sława to żart
18:30 Wielka sława to żart
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 listopada (sobota)
3 listopada (niedziela) 
7 listopada (czwartek)   
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
14 listopada (czwartek)
19 listopada (wtorek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)  
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
19:00 Kokolobolo…
19:00 Kokolobolo…   
19:00 Bal w Operze – PREMIERA   
19:00 Bal w Operze   
19:00 Bal w Operze
16:00, 19:00 Sex Guru
10:00, 19:00 Antygona        
18:00, 20:15 Małżeński Rajd Dakar        
19:00 Wszyscy byli odwróceni – PREMIERA   
19:00 Wszyscy byli odwróceni
19:00 Wszyscy byli odwróceni    
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump   
19:00 Roma i Julian   
16:00, 19:00 Roma i Julian
Mała Sala
6 listopada (środa) 
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
10 listopada (niedziela)
15 listopada (piątek)  
16 listopada (sobota) 
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)    
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
17:00 Historia teatru dla niewtajemniczonych   
19:15 Dorian
19:15 Dorian
19:15 Kto nie ma, nie płaci   
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie   
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie   
19:15 Mężczyzna prawie idealny – PREMIERA
19:15 Mężczyzna prawie idealny     
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)
13 listopada (środa)   
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
17 listopada (niedziela)
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku + zabawy halloweenowe
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku + zabawy halloweenowe
13:00 Nić Ariadny   
10:00 Nić Ariadny   
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku + zabawy halloweenowe   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
12:30 Urodziny Baby Jagi    
10:00 Bezpieczna szkoła   
10:00 Bezpieczna szkoła   
10:00 Bezpieczna szkoła
12:30 Zakochany Miś – Święto Misia
10:00 Zakochany Miś – Święto Misia   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:30 Warszataty artystyczne PaT
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 listopada (niedziela)
4 listopada (poniedziałek)   
5 listopada (wtorek)
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
8 listopada (piątek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela) 
12 listopada (wtorek)  
13 listopada (środa)
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek) 
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
18 listopada (poniedziałek)
19 listopada (wtorek) 
20 listopada (środa)  
21 listopada (czwartek)  
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)  
26 listopada (wtorek)  
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
12:00, 16:00 Pokolorowanki
9:00, 11:00 Pokolorowanki   
9:00, 11:00 Koralina   
9:00, 11:00 Koralina   
9:00, 11:00 Koralina
9:00, 11:00 Koralina
19:00 Gliniane Pieśni
12:00 Jaś i Małgosia   
9:00, 11:00 Jaś i Małgosia   
9:00, 11:00 Jaś i Małgosia   
9:00, 11:00 Jaś i Małgosia
10:00 Maszyna do opowiadania bajek 18:00 Białe baloniki   
19:00 Maja Olenderek Esemble
12:00 Maszyna do opowiadania bajek
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białę baloniki
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białę baloniki
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białę baloniki
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białę baloniki
10:00 Białe baloniki 19:00 Bruno Schulz. Historia występnej wyobraźni
19:00 Karbido
12:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00, 11:00 Czarnoksiężnik Oz   
9:00, 11:00 Czarnoksiężnik Oz   
9:00, 11:00 Czarnoksiężnik Oz
10:00, 18:00 Kopciuszek
9:00, 11:00 Kopciuszek
19:00 Port Mone
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
8 listopada (piątek) 
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)  
19 listopada (wtorek)
20 listopada (środa)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)  
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)   
26 listopada (wtorek)
27 listopada (środa)
28 listopada (czwartek)
30 listopada (sobota)
10:00, 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
16:00, 19:00 Szalone nożyczki   
16:00 Dobre rzeczy
16:00 Dobre rzeczy   
10:00 Next-ex
10:00 Next-ex   
10:00 Next-ex   
10:00, 19:00 Boeing, Boeing   
19:00 Boeing, Boeing
16:00 19:00 Boeing, Boeing   
10:00 Boeing, Boeing   
10:00 Mayday 2   
10:00 Mayday 2 
19:00 Szalone nożyczki
Mała Sala
6 listopada (środa)
7 listopada (czwartek)
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
12 listopada (wtorek)  
13 listopada (środa)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
20 listopada (środa)   
21 listopada (czwartek)  
22 listopada (piątek)
24 listopada (niedziela)
25 listopada (poniedziałek)  
26 listopada (wtorek)  
30 listopada (sobota)
9:00, 11:30 Niezykły dom Pana A.
9:00, 11:30 Niezykły dom Pana A.
19:15 Tu-wim
19:15 Tu-wim   
10:00 Kochanowo i okolice   
10:00 Kochanowo i okolice 13:00 Teatr Czytany: Kontelacje
19:15 Podróż zimowa   
19:15 Podróż zimowa
19:15 Podróż zimowa   
9:00, 11:30 Niezykły dom Pana A.   
9:00, 11:30 Niezykły dom Pana A.   
10:30 19:15 Tu-wim
19:15 Tu-wim
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Artyści prowincjonalni   
19:15 Bóg mordu
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela)
17 listopada (niedziela)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
29 listopada (piątek)
30 listopada (niedziela)
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy – PREMIERA
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
24 listopada (niedziela)
30 listopada (sobota)
19:00 Muzg – PREMIERA
19:00 Muzg
19:00 Muzg
19:00 Matka Joanna – PREMIERA
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 listopada (wtorek)    
6 listopada (środa)    
9 listopada (sobota)
10 listopada (niedziela
14 listopada (czwartek)
15 listopada (piątek)
16 listopada (sobota)
17 listopada (niedziela)
21 listopada (czwartek)
22 listopada (piątek)
23 listopada (sobota)
29 listopada (piątek)
30 listopada (sobota)
19:00 ŁSB: Moving Target
19:00 ŁSB: Moving Target
19:00 ŁSB: Orfeusz i Eurydyka
19:00 ŁSB: Orfeusz i Eurydyka
19:00 ŁSB: Stream, Virtues, Revelations
19:00 ŁSB: Stream, Virtues, Revelations
19:00 ŁSB; Ailey Highlights, Doscongio, Rusty, Revelations
19:00 ŁSB; Ailey Highlights, Doscongio, Rusty, Revelations
19:00 ŁSB: Milonga
19:00 ŁSB: Milonga
19:00 ŁSB: Milonga
19:00 ŁSB; Still Current (Afterlight, Two, Duet, Solo, Trio)
19:00 ŁSB; Still Current (Afterlight, Two, Duet, Solo, Trio)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
22 listopada (piątek) 19:30 Recital Emilii Kudry
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
w listopadzie brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2010
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2018
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2017

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*