repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 O rybaku i podwodnym królestwie – PREMIERA
17:00 O rybaku i podwodnym królestwie
15:30 O rybaku i podwodnym królestwie
17:00 Śpiąca Królewna
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99
4 listopada (niedziela)
5 listopada (poniedziałek)
6 listopada (wtorek)  
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
10:00 Pstryk 12:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król   
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Niewielki, niemały król
9:00 11:00 Kot w Butach
9:00 11:00 Kot w Butach
19:00 Złota Różdżka
12:00 Kot w Butach 19:00 Złota Różdżka
12:00 Kot w Butach 19:00 Złota Różdżka
12:00 Kot w Butach 19:00 Złota Różdżka
12:00 Kot w Butach 19:00 Złota Różdżka
12:00 Kot w Butach 19:00 Złota Różdżka
10:00 Pstryk 12:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan   
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 listopada (piątek)
3 listopada (sobota) 
4 listopada (niedziela)
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
21 listopada (środa)
24 listopada (sobota)   
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane   
18:30 Traviata (Teatru Wielkiego)
19:00 Król Ryszard III   
19:00 Król Ryszard III
18:30 Ziemia Obiecana (Teatru Wielkiego)
19:00 Jajo węża   
19:00 Jajo węża
19:00 Nowa Klasyka Europy: Gwałt na Lukrecji   
19:00 Nowa Klasyka Europy: Gwałt na Lukrecji    
19:00 Nowa Klasyka Europy: Szota
19:00 Nowa Klasyka Europy: Szota
19:00 Rewizor
11:00 Rewizor
19:00 Nowa Klasyka Europy: Zbójcy   
19:00 Nowa Klasyka Europy: Borys Godunow   
19:00 Nowa Klasyka Europy: Borys Godunow   
Scena kameralna
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek) 
10 listopada (sobota)
12 listopada (poniedziałek) 
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:00 Brzydal
11:00 Brzydal
19:00 Totalnie szcześliwi
19:00 Totalnie szcześliwi   
19:00 Totalnie szcześliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi   
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Gorące lato w Oklahomie
11:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
Scena mała
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)  
20 listopada (wtorek)   
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
18:00 Instynkt gry   
18:00 Instynkt gry
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Podróż do Buenos Aires   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
4 listopada (niedziela)
18 listopada (niedziela)
17:00 Medytacja o sakramencie…
15:00 Rzeczy

Od 2 do 18 listopada – XVI Festiwal Kultury Chrześcijańskiej

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
9 listopada (piątek)    
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
30 listopada (piątek)
19:15 Umarli ze Spoon River
18:15 Umarli ze Spoon River
19:15 Kukła
19:15 Dwa – Teatr Kortez z Katowic
17:15 Czytanie Warszawianki – S. Wyspańskiego
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka
18:15 Katarzyna Groniec – koncert
19:15 Romans z Czechowem
19:15 Romans z Czechowem
18:15 Romans z Czechowem
19:15 Trzy razy łóżko
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

4 listopada (niedziela)
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
10 listopada (sobota)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
28 listopada (środa) 
29 listopada (czwartek)

11:00 Zorro – PREMIERA DLA DZIECI 17:00 PREMIERA
10:00 Zorro
10:00 Zorro
10:00 Zorro
Koncert z okazji Święta Niepodległości
19:00 Stomp   
17:00 20:30 Stomp   
18:30 Chłowiek z La Manchy
17:00 Człowiek z La Manchy   
19:00 Dance Story – odwołane
18:30 Kengishu Kamui – odwołane
18:30 Wesoła wdówka
18:30 Wesoła wdówka
16:00 19:00 Berlin, czwarta rano
18:00 20:30 Maciej Maleńczuk – koncert
18:30 Jeszcze nie pora nam spać   
18:30 Jeszcze nie pora nam spać
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela) 
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
21 listopada (środa)  
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze   
19:00 Wieczór Trzech Króli albo Co Chcecie
19:00 Wieczór Trzech Króli albo Co Chcecie   
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump   
10:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday
19:00 Mayday
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Mayday   
18:00 20:00 Kobieta Pierwotna  
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej    
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump   
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
Mała Sala
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
19:15 I Ifigenia   
11:00 I Ifigenia   
19:15 Kwartet
19:15 Kwartet
10:00 Piaskownica
10:00 Piaskownica    
19:15 Kto nie ma, nie płaci   
11:00 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
Hotel Savoy (Traugutta 6)
12 listopada (poniedziałek)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
19:00 Hotel Savoy
19:00 Hotel savoy
19:00 Hotel Savoy
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 listopada (sobota)
4 listopada (niedziela)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek) 
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek) 
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek) 
30 listopada (piątek)
10:30 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
12:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:30 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
10:30 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
12:30 Urodziny Baby Jagi    
10:00 Urodziny Baby Jagi    
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:30 PaT-warsztay artystyczne dla młodzieży
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie…   
10:00 Bałankowa Kraina
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 listopada (piątek)
4 listopada (niedziela)
5 listopada (poniedziałek) 
6 listopada (wtorek) 
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
11 listopada (niedziela)
12 listopada (poniedziałek)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa) 
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
18 listopada (niedziela)
19 listopada (poniedziałek)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
26 listopada (poniedziałek)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)  
30 listopada (piątek)
10:00 Pokolorowanki 18:00 Oskar i pani Róża
12:00 16:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki   
9:00 11:00 Pokolorowanki   
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Momo   
9:00 11:00 Momo
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 Czarnoksiężnik OZ 11:30 Pokolorowanki   
9:00 Czarnoksiężnik OZ 11:30 Pokolorowanki   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 Czarnoksiężnik OZ 11:30 Pokolorowanki   
9:00 Czarnoksiężnik OZ 11:30 Pokolorowanki
12:00 Czarnoksiężnik OZ 17:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża   
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża   
9:00 Oskar i pani Róża   
9:00 11:00 Momo 19:00 Historia występnej wyobraźni
19:00 Bubliczki – koncert
12:00 Momo 19:00 Bruno Schulz – koncert
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 listopada (sobota)
5 listopada (poniedziałek)
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)  
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
27 listopada (wtorek)
28 listopada (środa)
30 listopada (piątek)
19:00 XVI FKCh: Desert na podstawie Małego Księcia
17:00 XVI FKCh: Nieskończona historia   
20:00 XVI FKCh: Gwiazda   
20:00 XVI FKCh: Ziemia i wszechświat
19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Mayday 2   
10:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
10:00 Next-Ex   
10:00 Next-Ex    
10:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex
10:00 Next-Ex
10:00 Next-Ex
19:00 Matka brata mojego syna
Mała Sala
4 listopada (niedziela)    
6 listopada (wtorek)
7 listopada (środa) 
15 listopada (czwartek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
20 listopada (wtorek)
21 listopada (środa)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
20:00 XVI FKCh: Mimo wszystko    
17:00 XVI FKCh: Zapiski miłosne   
17:00 XVI FKCh: Akt 1925   
19:00 Kochanowo i okolice   
19:00 Kochanowo i okolice
16:00 Kochanowo i okolice
16:00 Kochanowo i okolice   
19:00 Marsz Polonia – dla bezrobotnych
13:00 Teatr Czytany – PREMIERA 19:00 Marsz Polonia – dla emerytów
19:00 Spiski   
19:00 Spiski
16:00 Spiski
16:00 Spiski    
19:00 Bóg Mordu   
10:00 Bóg Mordu
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
10 listopada (sobota)
11 listopada (niedziela)
13 listopada (wtorek)
14 listopada (środa)
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie) 19:07 Shopping and Fucking   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie) 19:07 Shopping and Fucking   
19:07 Shopping and Fucking – PREMIERA
19:07 Z Różewicza 19:07 Shopping and Fucking – P. PRASOWA   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)   
19:07 Z Różewicza dyplom (w Arterionie)
19:07 Dyplom z miłości   
19:07 Dyplom z miłości
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
3 listopada (sobota)
8 listopada (czwartek)
9 listopada (piątek)
16 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
18 listopada (niedziela)
23 listopada (piątek)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
29 listopada (czwartek)    
30 listopada (piątek)
19:00 Sutari – koncert
18:00 Szwalnia czyta dzieciom
19:00 Klezmafour – koncert
19:00 Moskwa Pietuszki
19:00 Krystynąa Redlich-Kurczab – spotkanie, filmy, spektakl
19:00 Moskwa Pietuszki 18:00 Szwalnia czyta dzieciom
19:00 Novocento
19:00 Minimalover – koncert
19:00 Novocento
19:00 Szwalnia czyta dzieciom
16:00 warsztat Rob Curgenven/Ludomir Franczak 19:00 Performance
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
4 listopada (niedziela)
8 listopada (czwartek)    
9 listopada (piątek)
17 listopada (sobota)
24 listopada (sobota)
25 listopada (niedziela)
18:30 Traviata (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Ziemia Obiecana (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Koncert Muzyki Sakralnej (w Kościele WNMP w Łodzi)
19:30 Koncert pamięci łódzkich artystów (w Archikatedrze)
19:00 Va, Pensiero (w Filharmonii Łódzkiej)
19:00 Gala Operowa (w Filharmonii Łódzkiej)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
8 listopada (czwartek)    
9 listopada (piątek)
14 listopada (środa)
15 listopada (czwartek)
17 listopada (sobota)
22 listopada (czwartek)
23 listopada (piątek)   
29 listopada (czwartek)
30 listopada (piątek)
19:30 Zatrudnię Milionera
19:30 Zatrudnię Milionera
19:30 Zatrudnię Milionera
20:00 Sweet Chic Club
19:00 Sweet Chic Club
9:30 12:30 Teatr Angielski – Gulliver’s Travels
9:00 12:00 Teatr Angielski – Gulliver’s Travels
20:00 Sweet Chic Club
20:00 Sweet Chic Club
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
24 listopada (sobota) Przerwany lot

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatralny – październik 2015
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2016
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2010
1 Komentarz
  • Tomasz
    25 listopada 2012 at 11:16

    swietna informacja ale grudzien za pasem i nie ma podobnej!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*