repertuarPoniżej zamieszczamy listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299

4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)   
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)

18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Chiński Cesarz i Żaba   
15:30 Brzydkie Kaczątko
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników   
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Chiński Cesarz i Żaba   
18:00 Latający Kufer
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek

TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99

2 listopada (środa)  
3 listopada (czwartek)   
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek) 
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)

9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk   
9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk   
9:00 11:00 Cynowy żołnierzyk 18:00 Janulka
5 listopada (sobota) 18:00 Janulka
12:00 Czerwony Kapturek 18:00 Janulka
9:00 11:00 Czerwony Kapturek 18:00 Janulka
9:00 11:00 Czerwony Kapturek 18:00 Janulka   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek 18:00 Janulka
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
12:00 Impresariat Pstryk
10:00 12:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
12:00 Impresariat Pstryk
19:00 Zaczarowana Różdżka
19:00 Zaczarowana Różdżka   
19:00 Zaczarowana Różdżka
19:00 Zaczarowana Różdżka
19:00 Zaczarowana Różdżka
19:00 Zaczarowana Różdżka
12:00 Impresariat 19:00 Zaczarowana Różdżka
9:00 11:00 Niebieski Piesek
9:00 11:00 Niebieski Piesek

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

2 listopada (środa)
3 listopada (czwartek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)  
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)

19:00 Kaskada   
19:00 Kaskada
19:00 Słowo
19:00 Słowo
19:00 Rewizor – PREMIERA
19:00 Rewizor   
19:00 Rewizor
10:00, 19:00 Rewizor
10:00 Rewizor
19:00 Dybuk   
19:00 Dybuk
18:00 Makbet
18:00 Makbet
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii

Scena mała

2 listopada (środa)
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)  
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
15 listopada (wtorek)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
29 listopada (wtorek)  
30 listopada (środa)

19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll   
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy   
18:00 Lew na ulicy
18:00 Habitat
18:00 Habitat
18:00 Habitat
19:00 Polaroidy   
19:00 Polaroidy    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę        
19:00 Seks, prochy i rock and roll   
19:00 Seks, prochy i rock and roll

Scena kameralna

2 listopada (środa) 
3 listopada (czwartek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela) 
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)

19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach   
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal   
19:00 Balkon – Pożegnanie z tytułem   
19:00 Balkon – Pożegnanie z tytułem

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
6 listopada (niedziela)
11 listopada (piątek)
16:00 U progu nieba – Festiwal Kultury Chrześcijańskiej   
16:00 17:30 U progu nieba – Festiwal Kultury Chrześcijańskiej
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

2 listopada (środa)
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek) 
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)  
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
30 listopada (środa)

19:15 Umarli ze Spoon River – PREMIERA   
12:15 Umarli ze Spoon River
19:15 Wydmuszka
19:15 Trzy razy łózko
19:15 Chwyć mnie za rękę – koncert Kamila Wasickiego   
19:15 Umarli ze Spoon River   
19:15 Ułani, ułani… malowane dzieci
19:15 Ułani, ułani… malowane dzieci
18:00 Pod dachem Paryża – recital Jana Jakuba Należytego    
19:15 Wariat i zakonnica
19:15 Kukła
19:15 Kukła
19:15 Moje Fado – koncert Marka Dyjaka   
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka
19:15 Beltaine & Jochen Vogel – koncert
19:15 Trzy razy łóżko

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)  
9 listopada (środa)   
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)   
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
30 listopada (środa)

16:00 20:00 Kiedy Harry poznał Sally – Teatr Kwadrat
15:00 19:00 Drugi rozdział – Teatr Capitol
19:00 Jezioro Łabędzie – The Russian National ballet   
10:00 Znasz-Li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko   
10:00 Znasz-Li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko   
18:30 Broadway, róg Północnej
17:00 Broadway, róg Północnej    
18:30 Wonderful Town
11:00 Wonderful Town   
18:30 Wonderful Town
18:30 Wonderful Town
16:00 19:00 Zenon Laskowik i Kabareciarnia
19:00 Koncert Justyny Steczkowskiej   
18:00 20:30 Kabaret Paranienormalni   
18:30 Kraina uśmiechu
18:30 Kraina uśmiechu
11:00 Warsztaty muzyczne 17:00 Kraina uśmiechu   
18:30 Wesoła wdówka

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala

4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)   
9 listopada (środa)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)   
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
24 listopada (czwartek)  
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)

19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze   
19:00 Etiudy miłości – Teatr ze Smoleńska
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday   
19:00 Mayday   
10:00 Pippi Långstrumpf   
9:00 11:30 Pippi Långstrumpf   
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
11:00 Pippi 19:00 Diabli mnie biorą   
19:00 Uczycia – Teatr z Ulianowska    
9:00 11:30 Pippi Långstrumpf   
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze

mała sala
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Zdarzenia – Pracownia Fizyczna   
10:00 Piaskownica   
10:00 19:15 Piaskownica   
18:15 Trzy siostry
18:15 Trzy siostry
18:15 Trzy siostry
19:15 Zdarzenia – Pracownia Fizyczna        
10:00 19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci   
10:00 Metoda Grönholm   
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
19:15 Święta Joanna szlachtuzów
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 listopada (czwartek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)   
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
15 listopada (wtorek)
17 listopada (czwartek)   
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
24 listopada (czwartek) 
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)

10:00 Zakochany miś   
10:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku    
10:00 Zakochany miś   
10:00 Zakochany miś   
10:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Skarb kapitana Haka
10:00 Skarb kapitana Haka   
10:00 Skarb kapitana Haka   
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Zakochany Miś
10:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Skarb kapitana Haka   
10:00 Skarb kapitana Haka       
Wybieram Życie – Program profilaktyczny dla uczniów gimnazjów   
8:30 11:00 Wybieram Życie 16:00 PaT – warsztaty
10:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Skarb kapitana Haka   
10:00 Skarb kapitana Haka

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
6 listopada (niedziela)
7 listopada (poniedziałek)
9 listopada (środa)  
10 listopada (czwartek)
13 listopada (niedziela)
14 listopada (poniedziałek)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)
22 listopada (wtorek) 
23 listopada (środa)
25 listopada (piątek)
27 listopada (niedziela)
28 listopada (poniedziałek)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ   
11:00 Czarnoksiężnik OZ   
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
12:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ    
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 Czarnoksiężnik OZ   
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Czerwony Kapturek       
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
12:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
5 listopada (sobota)
6 listopada (niedziela)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
24 listopada (czwartek)
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
27 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Kolacja dla głupca
16:00 19:00 Kolacja dla głupca   
10:00 19:00 Next-Ex    
10:00 Next-Ex   
19:00 Letnisko
19:00 Letnisko
19:00 Letnisko   
9:00 11:30 Molier w pudełku + edukacja   
9:00 11:30 Molier w pudełku + edukacja   
9:00 11:30 Molier w pudełku + edukacja   
19:00 Życie
16:00 (dla emerytów) 19:00 Życie
19:00 Życie   
19:00 Weekend na wsi   
10:00 Weekend na wsi 13:00 Teatr Czytany – PREMIERA
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
11 listopada (piątek)
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)

18:15 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)
18:15 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)
18:15 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)

TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
5 listopada (sobota)
7 listopada (poniedziałek)
10 listopada (czwartek)
12 listopada (sobota)
14 listopada (poniedziałek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
18 listopada (piątek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
21 listopada (poniedziałek)  
25 listopada (piątek)
26 listopada (sobota)
28 listopada (poniedziałek) 
29 listopada (wtorek)
30 listopada (środa)

11:00 Warsztaty w Szwalni 19:00 Oszalała
18:00 Szwalnia czyta dzieciom       
19:00 Zielona Gęś – Teatrz Kraina Czarów   
11:00 Warsztaty w Szwalni
18:00 Szwalnia czyta dzieciom       
18:00 Wieczór wspomnień o DK Kolejarz   
19:00 Robert Rajner – fotografia 20:00 Koncert Purga   
19:00 Dancing w Szwalni
11:00 Warsztaty w Szwalni 19:00 Non-Stop
19:00 Non-Stop – Wacław Mikłaszewski
18:00 Szwalnia czyta dzieciom   
19:00 Schola Teatru Węgajty
11:00 Warsztaty w Szwalni 19:00 Orkiestra Klezmerska
19:00 Technika Punktu Świetlnego   
19:00 Technika Punktu Świetlnego 20:30 Wróżby w Szwalni
19:00 Technika Punktu Świetlnego

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 listopada (czwartek)
4 listopada (piątek)
6 listopada (niedziela)
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)   
12 listopada (sobota)
13 listopada (niedziela)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
19 listopada (sobota)
20 listopada (niedziela)
22 listopada (wtorek)
23 listopada (środa)
25 listopada (piątek)
27 listopada (niedziela)

18:30 Cinderella   
11:00 Cinderella
18:30 Cyganeria   
18:30 Traviata
20:00 Anna Maria Jopek   
18:30 Błękitny zamek   
18:00 Konkurs Sztuki Choreograficznej im. Sergiusza Diagilewa
18:00 Konkurs Sztuki Choreograficznej im. Sergiusza Diagilewa    
17:30 Królewna Śnieżka   
11:00 Królewna Śnieżka   
19:00 Galowy Koncert Jubileuszowy
18:30 Maria Stuarda    
18:30 My Fair Lady   
18:30 My Fair Lady
18:30 Carmen
18:30 Łucja z Lammerdooru

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
8 listopada (wtorek)
9 listopada (środa)
10 listopada (czwartek)
15 listopada (wtorek)
16 listopada (środa)
17 listopada (czwartek)
20 listopada (niedziela)
29 listopada (wtorek)  
30 listopada (środa)
9:00 11:30 Lekcja w teatrze (dla grup zorganizowanych)
9:00 11:30 Lekcja w teatrze (dla grup zorganizowanych)   
9:00 11:30 Lekcja w teatrze (dla grup zorganizowanych)   
9:00 11:30 Lekcja w teatrze (dla grup zorganizowanych)   
9:00 11:30 Lekcja w teatrze (dla grup zorganizowanych)   
9:00 11:30 Lekcja w teatrze (dla grup zorganizowanych)
18:00 The Best of Aquarius    
10:00 Dzieci innego Boga (dla grup zorganizowanych)    
10:00 Dzieci innego Boga (dla grup zorganizowanych)
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
w listopadzie brak informacji o spektaklach

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2010
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2015
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*