repertuarPoniżej zamieszczamy  listopadowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Latający Kufer
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Wesoła Nowina – PREMIERA
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
2 listopada (wtorek)
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)
7 listopada (niedziela)
8 listopada (poniedziałek)
9 listopada (wtorek)
10 listopada (środa)
12 listopada (piątek)
14 listopada (niedziela)
15 listopada (poniedziałek)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
21 listopada (niedziela)
22 listopada (poniedziałek)
23 listopada (wtorek)
24 listopada (środa)
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
28 listopada (niedziela)
29 listopada (poniedziałek)
30 listopada (wtorek)
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
12:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 11:00 Cynowy Żołnierzyk
9:00 Cynowy Żołnierzyk
12:00 Piotruś Pan (Niedziela z Arlekinem)
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
12:00 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan
12:00 Tajemnica wesołego miasteczka (Niedziela z Arlekinem)
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 listopada (wtorek)
3 listopada (środa)  
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)
9 listopada (wtorek)
10 listopada (środa)
12 listopada (piątek)
16 listopada (wtorek) 
17 listopada (środa)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
29 listopada (poniedziałek)
30 listopada (wtorek)
19:00 Antygona w Nowym Jorku
9:00 12:00 Antygona w Nowym Jorku   
10:00 Antygona w Nowym Jorku
18:00 Makbet
18:00 Makbet
18:00 Makbet   
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku   
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku   
10:00 Poskromienie złośnicy   
10:00 Poskromienie złośnicy
Nowa Klasyka Europy
Nowa Klasyka Europy
Nowa Klasyka Europy   
Nowa Klasyka Europy
Nowa Klasyka Europy
Nowa Klasyka Europy
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk
Scena mała
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)  
9 listopada (wtorek)
10 listopada (środa)   
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
30 listopada (wtorek)
19:00 Survival   
19:00 Survival
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll   
19:00 Toksyny
19:00 Toksyny   
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody    
18:00 Lew na ulicy
Scena kameralna
2 listopada (wtorek)
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
13 listopada (sobota)  
14 listopada (niedziela)     
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
29 listopada (poniedziałek)
30 listopada (wtorek)
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal   
19:00 Stara kobieta wysiaduje – PREMIERA   
19:00 Stara kobieta wysiaduje – PREMIERA
       
19:00 Stara kobieta wysiaduje
19:00 Stara kobieta wysiaduje
19:00 Zszywanie   
17:00 19:00 Zszywanie
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
2 listopada (wtorek)
7 listopada (niedziela)
14 listopada (niedziela)
29 listopada (poniedziałek)
19:00 Noc ciemna zmysłów
16:00 Noc ciemna zmysłów   
16:00 Miłość
17:00 Miłość (w Muzeum Miasta Łodzi)
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)
8 listopada (poniedziałek)
11 listopada (czwartek)
12 listopada (piątek)
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
15 listopada (poniedziałek)       
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
22 listopada (poniedziałek)  
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)

19:15 Trzy razy łóżko – wersja angielska – PREMIERA
19:15 Trzy razy łóżko – wersja angielska
19:15 Umarli ze Spoon River – Manufaktura Poezji   
20:15 Domek z kart – Poniedziałkowy Teatr TV
19:15 Audiencja III czyli Raj Eskimosów – Teatr Niepotrzebny   
19:15 Lekcja
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko
20:15 Zakręt – Poniedziałkowy Teatr TV       
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Emigranci
20:15 Bardzo dużo pajacyków – Poniedziałkowy Teatr TV   
19:15 Emigranci
19:15 Emigranci
11:15, 13:15 “Szaro – Buro…KOLOROWO”. Bajka dla dzieci – PREMIERA
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
7 listopada (niedziela)
9 listopada (wtorek)
10 listopada (środa)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
23 listopada (wtorek)
24 listopada (środa)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
18:00 Kocham Panią, czyli wieczór romansów rosyjskich (MMŁ)
18:30 Skrzypek na dachu (Klub Wytwórnia)
11:00 Skrzypek na dachu (Klub Wytwórnia)
11:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (ŁDK)
11:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (ŁDK)
11:00 Znasz-li ten kraj.. (ŁDK)
11:00 Znasz-li ten kraj.. (ŁDK)
18:30 Być jak Callas (ŁDK)
18:30 Być jak Callas (ŁDK)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
9 listopada (wtorek)
10 listopada (środa)
12 listopada (piątek)
13 listopada (sobota)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
10:00 Krzesiwo   
10:00 Krzesiwo   
10:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Mistrz i Małgorzata
18:00 Mistrz i Małgorzata   
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo   
10:00 Krzesiwo
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Złodziej
19:00 Złodzie
mała sala
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)
9 listopada (wtorek)
12 listopada (piątek)  
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
19:15 Transfer
19:15 Transfer
19:15 Transfer   
19:00 Mała Literacka – Claude Lanzmann
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie   
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie   
11:00 19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm   
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 listopada (środa)
5 listopada (piątek)
7 listopada (niedziela) 
14 listopada (niedziela)
15 listopada (poniedziałek)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
21 listopada (niedziela)
22 listopada (poniedziałek)
23 listopada (wtorek)
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
28 listopada (niedziela)
29 listopada (poniedziałek)
30 listopada (wtorek)
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie    
12:30 Skrab Kapitana Haka    
10:00 Skrab Kapitana Haka    
9:00 Magiczny Komputer    
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 W środku miasta – profilaktyka dla młodzieży
12:30 Skrab Kapitana Haka
10:00 Skrab Kapitana Haka
10:00 Skrab Kapitana Haka
10:00 Skrab Kapitana Haka    
10:00 Skrab Kapitana Haka
12:30 Magiczny Komputer
10:00 Skrab Kapitana Haka
10:00 Skrab Kapitana Haka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 listopada (wtorek)
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)
7 listopada (niedziela)
8 listopada (poniedziałek)
9 listopada (wtorek)
10 listopada (środa)
12 listopada (piątek)
14 listopada (niedziela)
15 listopada (poniedziałek)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
21 listopada (niedziela)
22 listopada (poniedziałek)
23 listopada (wtorek)
24 listopada (środa)
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
28 listopada (niedziela)
9:00 11:00 Tuwimki
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek   
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 Konik Garbusek
12:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek   
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
12:00 Moje nie moje
9:00 11:00 Moje nie moje   
9:00 11:00 Moje nie moje
9:00 11:00 Ja, Ty, My (Miniatury)
9:00 11:00 Ja, Ty, My (Miniatury)
9:00 11:00 Tuwimki
12:00 Tuwimki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela) 
12 listopada (piątek)
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
15 listopada (poniedziałek)  
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
23 listopada (wtorek)
24 listopada (środa)
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
30 listopada (wtorek)
10:00 19:00 Next-Ex
10:00 19:00 Next-Ex
10:00 19:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex
16:00 19:00 Next-Ex   
19:00 Matka mojego syna   
19:00 Matka mojego syna   
19:00 Matka mojego syna   
10:00 Matka mojego syna  19:00 Czytanie dramatu na Małą Scenę
10:00 Matka mojego syna   
10:00 Matka mojego syna 
19:00 Matka mojego syna   
10:00 19:00 Matka mojego syna
11:00 Warsztaty 15:00 Czytanie Dramatu 19:00 Matka mojego syna
19:00 Matka mojego syna   
19:00 Kolacja dla Głupca
10:00 19:00 Kolacja dla Głupca   
19:00 Kolacja dla Głupca   
19:00 Kolacja dla Głupca
19:00 Kolacja dla Głupca
19:00 Kolacja dla Głupca   
10:00 19:00 (dla bezrobotnych) Next-Ex
Scena w Teatrze V6 (Żeromskiego 74/76)
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)  
12 listopada (piątek)
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice    
19:00 Kochanowo i okolice    
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs     
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
Mała sala
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)       
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
19:07 Dramat powiatowego performera – pokaz przedpremierowy
19:07 Dramat powiatowego performera – pokaz przedpremierowy     
19:07 Dramat powiatowego performera – pokaz przedpremierowy    
19:07 Dramat powiatowego performera – pokaz przedpremierowy    
19:07 Dramat powiatowego performera – PREMIERA    
19:07 Dramat powiatowego performera        
19:07 Dramat powiatowego performera    
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
teatr zamknięty
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)
6 listopada (sobota)
7 listopada (niedziela)
8 listopada (poniedziałek)
9 listopada (wtorek)
12 listopada (piątek)
14 listopada (niedziela) 
15 listopada (poniedziałek)
16 listopada (wtorek)
18 listopada (czwartek)
24 listopada (środa)
25 listopada (czwartek)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
28 listopada (niedziela)
30 listopada (wtorek)
18:30 Romeo i Julia    
18:30 Romeo i Julia
18:30 Straszny Dwór
18:30 Księżniczka Czardasza
18:30 Nabucco
19:00 Trubadurzy – koncert
18:30 Nabucco    
18:30 Koncert Jesienny         
19:00 Tansman 2010 – Jerusalem    
19:00 Notre Dame – musical    
18:30 Hrabina Marica
17:30 Pro Opera: Płoemienne uczucia artystów     
18:30 Dziadek do orzechów    
18:30 Dziadek do orzechów    
11:00 Dziadek do orzechów
18:00 Filharmonia dowcipu i kabareciarnia
18:00 Klimakteriu i… już
19:00 Polski Teatr Tańca Minus 2
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
10 listopada (środa)
26 listopada (piątek)
27 listopada (sobota)
20:00 Zatrudnię milionera – PREMIERA   
19:00 Zatrudnię milionera
18:00 Zatrudnię milionera
Spektakle Teatru Powszechnego grane w Teatrze V6
3 listopada (środa)
4 listopada (czwartek)
5 listopada (piątek)  
12 listopada (piątek)
13 listopada (sobota)
14 listopada (niedziela)
16 listopada (wtorek)
17 listopada (środa)
18 listopada (czwartek)
19 listopada (piątek)
20 listopada (sobota)
21 listopada (niedziela)
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice    
19:00 Kochanowo i okolice    
10:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2013
repertuar
Repertuar teatrów – kwiecień 2010
Repertuar teatrów – wrzesień 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*