Poniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
1 kwietnia (poniedziałek)
7 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (sobota)
18:00 DT: Łódź, moja miłość
15:00 Teatr Tańca KIJO – KO_n_TAKT – PREMIERA
19:00 Cudowna Terapia
19:00 Cudowna Terapia
19:00 Echo Novemner Delta
19:00 50 słow
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
8 kwietnia (poniedziałek) 19:00 2.0.4.5. Minopera Metafizyczna
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
7 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (niedziela)
13:00 Czerwony Kapturek 16:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
17:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna – PREMIERA
16:00 Pinokio – opowieść o chłopcu z drewna
13:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie 16:00 Pinokio – opowieść…
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
13 kwietnia (sobota) 20:00 Noc Impro
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
brak informacji o repertuarze
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
2 kwietnia (wtorek)
3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków
10:00 Granie na śniadanie – Tymoteusz wśród ptaków
16:00 Skrzaty Książkojady – Złota Rybka
12:00 Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka
9:00 11:00 Huśtawka
9:00 Granie na śniadanie – Huśtawka
16:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek – PREMIERA
10:00 12:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek
9:00 11:00 Huśtawka 9:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek
10:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek
9:00 11:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek
9:00 11:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek
9:00 11:00 Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek 19:00 Włókniarki
14:15 POD/NAD/WOdne świaTY 16:00 Skrzaty Książkojady – Tomcio Paluszek 19:00 Włokniarki
12:00 Niedziela Inne Niż Wszystkie – Tomcio Paluszek – Gdzie ten maluszek 19:00 Włókniarki
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (wtorek)
18:00 Opera za trzy grosze – PREMIERA
18:00 Opera za trzy grosze
18:00 Opera za trzy grosze
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Idioci
19:00 Idioci
19:00 Idioci
18:00 Operetka
18:00 Operetka
Scena kameralna
2 kwietnia (wtorek)
3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Noc Helvera
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
Scena mała
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
19:00 Cień
19:00 Cień
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
19:00 Seksualne neurozy naszych rodziców
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
19:00 Szelmostwa lisa Witalisa
19:00 Szelmostwa lisa Witalisa
TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333
2 kwietnia (wtorek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
12 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (sobota)
17:00 20:00 Kabaret Hrabi – Wady i Waszki
19:00 Movie Night
20:00 Wesele. Poprawiny
11:00 Wilk i koźlęta
9:00 O piracie Buciorze, który zgubił skarb
19:00 Straty/Nadmiary
17:00 20:00 Stand-up Skład II – PATRONAT PLASTRA
9:00 Wilk i koźlęta
18:00 Klub Podrożników Keja: Skandynawskie perły nie muszą być drogie
9:00 Słodki domek
18:00 Kroki w marzenia
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (poniedziałek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
16:15 Pan Tadeusz
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Motel pod Mocnym Amorem
17:15 Motel pod Mocnym Amorem
17:15 Sklep to żaden interes
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
19:15 Tylko miłość (sceny z życia małżeńskiego)
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 kwietnia (poniedziałek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
18:30 Klimakterium… i już
18:30 Wielka Księżna Gerolstein
13:15 Muzyczny Junior 18:30 Wielka Księżna Gerolstein
17:00 Nasze Żony
17:00 20:00 Chcesz się bawić? Zadzwoń
9:00 12:00 Madagaskar – musicalowa przygoda
18:00 Wieczór z Gwiazdą: Agnieszka Przekupień
11:00 18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
18:00 Jezioro Łabędzie
19:00 Turnau Bedford Tour
18:30 OFF-Północna: Herman. Marchewka – Próba Generalizacji
18:30 OFF-Północna: Tam, gdzie wzrok nie sięga 21:00 Cool
18:30 OFF-Północna: Osiecka po męsku
18:30 OFF-Północna: Wrażliwość na olśnienie w normie
10:00 OFF: Masterclas z K. Imielą 14:00 Warsztaty 18:00 Sondheim 20:30 Kochanie, zabiłam…
18:30 OFF-Północna: Gala Finałowa – Koffta. Recital Anety Todorczuk
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 kwietnia (czwartek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
19:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
12:00 Daj rodzinę za kurtynę 17:00 Utracona część Barbary Radziwiłłówny
10:00 My, Psy
10:00 My, Psy
10:00 My, Psy
10:00 My, Psy 19:00 Mayday
16:00 20:00 Mayday
10:00 Szewcy
10:00 Szewcy
19:00 Szewcy
Mała Sala
1 kwietnia (poniedziałek)
3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
18:00 Burzenie polskiego kościoła
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko… 19:15 Testament Szekspira 21:15 Impro Atak! Improwizowana komedia
19:15 Testament Szekspira
19:15 Testament Szekspira
16:00 19:15 Testament Szekspira
21:15 Impro Atak! Musical improwizowany
19:15 Komeda 21:15 Impro Atak!
19:15 Komeda 21:15 Impro Atak! Podglądacze
12:30 Krakowski Salon Poezji 19:15 Komeda
19:15 Gala 68. Wolność to luksus
19:15 Gala 68. Wolność to luksus 21:15 Impro Atak! Tarantino – krwawa pulpa
19:15 Gala 68. Wolność to luksus
18:00 21:00 Seks dla opornych
19:15 Seks dla opornych
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
2 kwietnia (wtorek)
7 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (niedziela)
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Doktor Nieboli
10:00 Calineczka magiczny świat teatru
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Doktor Nieboli
10:00 Doktor Nieboli
10:00 W środku miasta
12:30 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
9 kwietnia (wtorek)
12 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (niedziela
29 kwietnia (poniedziałek)
30 kwietnia (wtorek)
17:00 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi – PREMIERA
12:00 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
9:00 11:30 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
9:00 11:30 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
9:00 11:30 Kapitan Nemo. 20000 mil podmorskiej żeglugi
12:00 Pokolorowanki 18:00 Don Kichot
10:00 12:00 Pokolorowanki 18:00 Don Kichot
10:00 Pokolorowanki 12:00 18:00 Don Kichot
10:00 16:00 Pokolorowanki
10:00 12:00 Pokolorowanki
10:00 16:00 Pokolorowanki
10:00 16:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 B@jki Robotów
9:00 11:15 B@jki Robotów
17:00 B@jki Robotów
9:00 11:00 B@jki Robotów
10:00 16:00 Tuliluli
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (wtorek)
11:00 Manewry weselne
19:00 Manewry weselne
16:00 Manewry weselne
16:00 Manewry weselne
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
19:00 Boeing, Boeing
15:00 Boeing, Boeing
Mała Sala
2 kwietnia (wtorek)
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
9 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (wtorek)
19:15 MFSPiN: Ułani
19:15 Wracaj – dla bezrobotnych
19:15 Wracaj – dla studentów
16:00 Wracaj – dla emerytów
19:15 Wracaj
19:15 Szkoła żon – dla studentów
19:15 Szkoła żon
19:15 Dryl
19:15 Dryl
16:00 Siódmy anioł – dla emerytów 19:15 Siódmy anioł – dla studentów
9:00 Dziewczyna taka jak ja
9:00 Dziewczyna taka jak ja
10:00 Arcydzieło na śmietniku
19:15 Ferragosto
15:00 Ferragosto – dla emerytów
15:00 Ferragosto – dla studentów
11:00 19:15 Ferragosto
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
1 kwietnia (poniedziałek)
2 kwietnia (wtorek)
3 kwietnia (środa)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (poniedziałek)
30 kwietnia (wtorek)
19.07 Śliskie słowa
19.07 Śliskie słowa
19.07 Śliskie słowa
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19:07 Pomysłowe mebelki z gąbki
19.07 Śliskie słowa
19.07 Śliskie słowa
19.07 Śliskie słowa
19.07 Śliskie słowa
19:07 Anioły w Ameryce
19:07 Anioły w Ameryce
TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 696 287 352
1 kwietnia (poniedziałek)
5 kwietnia (piątek)
8 kwietnia (poniedziałek)
20:00 DT: Jesteśmy/МИ-Є
17:30 NieObcy: Warsztaty pieśni tradycyjnej Romów (w Centrum Dialogu) – PATRONAT PLASTRA
18:00 NieObcy: Wieczór z kulturą romską – PATRONAT PLASTRA
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 kwietnia (wtorek)
3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
10 kwietnia (środa)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (sobota)
19:00 Moscow City Ballet – Giselle
19:00 Original Voices Enigma
18:30 Samson i Dalila
18:30 My Fair Lady
18:00 My Fair Lady
18:30 Nie Tylko Opera – Requiem dla pozostałych
11:00 18:00 Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków
18:30 Turandot
18:00 Turandot
18:30 Moniuszkowy zawrót głowy: Liryczne Inspiracje
18:30 Carmen
18:30 Carmen
18:30 Ziemia Obiecana
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 kwietnia (poniedziałek)
7 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
9:00 12:00 Romeo i Juliet
17:00 Colours of Tango
18:00 Jaki Taki
18:00 Jaki Taki
TEATR ZAMIAST
facebook / teatr przeniesiony
teatr nieczynny

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2013
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2014
Repertuar teatrów – sierpień 2019

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*