repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
1 kwietnia (wtorek)   
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)   
11 kwietnia (piątek)
15 kwietnia (wtorek)
16 kwietnia (środa)
27 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (wtorek)
30 kwietnia (środa)
20:00 Spokojnie… inni mają gorzej
20:00 Wieczór tańca – 2 spektakle Teatru Amareya
19:00 Witkacy? Profanacja
19:00 Witkacy? Profanacja
19:00 Influenza H5N1 – Skrócona historia wędrujących ja
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
11:00 Pchła Szachrajka
19:00 Pękające torby z papieru – PREMIERA
19:00 Pękające torby z papieru – PREMIERA
ARTERION
www.arterion.pl ul. Pomorska 69/71 tel. 42 63 15 020/ 603 89 11 20
repertuar wkrótce
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)

15:30 17:30 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:00 17:00 Śpiąca Królewna
15:30 17:30 Calineczka
15:00 17:00 Lokomotywa
15:30 Dlaczego słonie mają trąby
15:00 Calineczka 17:00 Czerwony Kapturek

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
13 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (piątek
19:00 Oj, rzucić to wszystko… Gdzie jest Zdzich
18:00 Kabaret Bi-Ba-Bo – Jeszcze w zielone gramy
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
3 kwietnia (czwartek)
4 kwietnia (piątek)
19:00 Elżbieta H. – Teatr Yeta
18:00 Rowerek
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
1 kwietnia (wtorek)
2 kwietnia (środa)    
3 kwietnia (czwartek)
4 kwietnia (piątek)    
6 kwietnia (niedziela)
7 kwietnia (poniedziałek)
8 kwietnia (wtorek) 
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (poniedziałek)
15 kwietnia (wtorek)  
16 kwietnia (środa)  
23 kwietnia (środa) 
24 kwietnia (czwartek) 
25 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (poniedziałek)
29 kwietnia (wtorek)
30 kwietnia (środa)
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Szary chłopiec
9:00 Szary chłopiec
10:00 Pstryk 12:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 Alicja w krainie czarów
12:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
12:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)   
8 kwietnia (wtorek)
9 kwietnia (środa)
11 kwietnia (piątek)
12 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (poniedziałek)    
15 kwietnia (wtorek)
16 kwietnia (środa)
23 kwietnia (środa)
24 kwietnia (czwartek)    
25 kwietnia (piątek)
26 kwietnia (sobota)   
29 kwietnia (wtorek) 
30 kwietnia (środa)
19:00 Rewizor
19:00 Rewizor
19:00 Iwona Książniczka Burgunda
19:00 Iwona Książniczka Burgunda
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
XIV Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Jajo węża
19:00 Jajo węża
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
Scena kameralna
1 kwietnia (wtorek)
3 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)   
11 kwietnia (piątek)
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)   
22 kwietnia (wtorek)
23 kwietnia (środa)
25 kwietnia (piątek)
26 kwietnia (sobota)   
29 kwietnia (wtorek)
30 kwietnia (środa)
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Boże mój
19:00 Boże mój
19:00 Boże mój
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
Scena mała
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (środa)
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
18:00 Habitat
18:00 Habitat
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
10:00 19:00 Marzenie Nataszy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

9 kwietnia (środa)   
10 kwietnia (czwartek)
14 kwietnia (poniedziałek)
28 kwietnia (poniedziałek)
29 kwietnia (wtorek)
30 kwietnia (środa)

19:00 Moje urodziny
19:00 Moje urodziny
19:00 Moje urodziny
19:00 Toast – PREMIERA
19:00 Toast – premiera prasowa
19:00 Toast

TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
10 kwietnia (czwartek) 
13 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (poniedziałek)
19:00 Randka w ciemno – przełożony
17:00 20:00 Stand up bez cenzury
18:00 20:30 Stand up bez cenzury
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 kwietnia (wtorek)
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)   
8 kwietnia (wtorek)
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
21 kwietnia (poniedziałek)    
23 kwietnia (środa)
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (wtorek)
19:15 Dzieła wszystkie Szekspira (w nieco skróconej wersji)
19:15 Pocałunek
19:15 Miłosc i polityka
17:15 Trzy razy łóżko
19:15 Zwariować można
12:00 Szewczyk Dratewka – Teatr Pacuś
16:30 Ocalić od zapomnienia
18:15 Dzieła wszystkie Szekspira…
19:15 Miłość i polityka
19:15 Pocałunek
17:15 Dzieła wszystkie Szekspira…
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 kwietnia (wtorek)    
2 kwietnia (środa)    
3 kwietnia (czwartek)  
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)
7 kwietnia (poniedziałek)
8 kwietnia (wtorek)    
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek) 
11 kwietnia (piątek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (wtorek)
18:30 Ten piękny, wspaniały świat
18:30 Ten piękny, wspaniały świat
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
15:00 19:00 Klimakterium 2, czyli menopauzy szał
19:00 The 12 Tenors
11:00 Smurfowisko
11:00 Smurfowisko
18:30 Aj Waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Aj Waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat
16:00 19:00 Siostrunie
18:30 Taneczne Zderzenia
18:30 Łajza
18:30 Łajza
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (czwartek) 
25 kwietnia (piątek)    
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
10:00 Pippi Langstrump
10:00 Pippi Langstrump 19:00 Roma i Julian
19:00 Roma i Julian
19:00 Roma i Julian
16:00 19:00 Roma i Julian
19:00 Zajmijmy się seksem!
19:00 Zajmijmy się seksem!
19:00 Zajmijmy się seksem!
19:00 Sex Guru
Mała Sala
2 kwietnia (środa)    
4 kwietnia (piątek)    
6 kwietnia (niedziela)   
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (piątek)    
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)
17:00 Historia teatru dla niewtajemniczonych
19:15 Savannah Bay
12:00 Re(vita)lizacja społeczna poprzez teatr
10:00 Belfer
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 21:00 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Shitz
19:15 Shitz
19:15 Shitz
19:15 Shitz
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 kwietnia (wtorek)    
2 kwietnia (środa)    
3 kwietnia (czwartek)    
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (poniedziałek)    
8 kwietnia (wtorek)    
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)  
11 kwietnia (piątek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (poniedziałek)    
15 kwietnia (wtorek)    
16 kwietnia (środa)    
17 kwietnia (czwartek)
18 kwietnia (piątek)    
19 kwietnia (sobota)   
22 kwietnia (wtorek)    
23 kwietnia (środa)    
24 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (piątek)    
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (poniedziałek)    
29 kwietnia (wtorek)    
30 kwietnia (środa)
9:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:00 Warsztaty artystyczne PaT
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
11:00 Warszttay artystyczne PaT
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
11:00 Warsztaty artystyczne PaT
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 kwietnia (wtorek)    
2 kwietnia (środa)    
3 kwietnia (czwartek)
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)
7 kwietnia (poniedziałek)
8 kwietnia (wtorek)    
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)    
13 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (poniedziałek)
15 kwietnia (wtorek)
16 kwietnia (środa)
23 kwietnia (środa)    
24 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (piątek)    
27 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (poniedziałek)
29 kwietnia (wtorek)
30 kwietnia (środa)
9:00 11:00 Echy i achy
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Echy i achy
10:00 Echy i achy 19:00 Balladyny i romanse
19:00 Balladyny i romanse
10:00 12:00 Maszyny do opowiadania bajek
9:00 Maszyny do opowiadania bajek
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białe baloniki
11:00 Białe baloniki
9:00 Księga dżungli 11:00 Masyzna do opowiadania bajek
9:00 11:00 Księga dżungli
12:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Karolina
9:00 11:00 Echy i achy
10:00 18:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
12:00 Tuwimki
9:00 11:00 Tuwimki
9:00 11:00 Czarnoksięznik OZ
9:00 11:00 Czarnoksięznik OZ
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 kwietnia (czwartek)
4 kwietnia (piątek)    
8 kwietnia (wtorek)    
9 kwietnia (środa)    
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (czwartek) 
25 kwietnia (piątek)    
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (poniedziałek)
29 kwietnia (wtorek)    
30 kwietnia (środa)

19:00 MFSPiN: Caryca Katarzyna
19:00 MFSPiN: Konstelacje
10:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2 13:00 dla niewidomych…
11:00 19:00 Szalone nożyczki
11:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Boeing, boeing – spektakl dla emerytów
19:00 Boeing, boeing
16:00 Boeing, boeing
19:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing

Mała Sala
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)
19:15 Uwolnić karpia
19:15 Uwolnić karpia – spektakl dla emerytów  
Hotel Grand
1 kwietnia (wtorek)    
2 kwietnia (środa)
19:15 Mars: Odyseja
19:15 Mars: Odyseja
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
1 kwietnia (wtorek)    
2 kwietnia (środa)    
4 kwietnia (piątek)    
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)   
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)    
12 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (niedziela)   
15 kwietnia (wtorek)    
16 kwietnia (środa)    
24 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (piątek)    
26 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (niedziela)
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Leonce i Lena – pokaz przedpremierowy
19:07 Leonce i Lena – PREMIERA
19:07 Leonce i Lena – premiera prasowa
19:07 Leonce i Lena
19:07 Leonce i Lena
19:07 Leonce i Lena
19:07 Leonce i Lena
19:07 Leonce i Lena
19:07 Leonce i Lena
19:07 Poskromienie złośnicy
19:07 Poskromienie złośnicy 19:07 The City
19:07 Poskromienie złośnicy 19:07 The City
19:07 Poskromienie złośnicy 19:07 The City
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
5 kwietnia (sobota)
6 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (piątek)
19:00 Radio
19:00 Matka Joanna 20:30 Koncert pieśni dziadowskich
18:00 Integracyjny warsztat teatralny
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 kwietnia (środa)    
5 kwietnia (sobota)   
10 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (piątek)    
13 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (piątek)    
23 kwietnia (środa)    
24 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (sobota)
18:30 Cyganeria
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Carmen
19:00 Edyta Bartosiewicz
18:30 Nabucco
19:00 Messa Da Requiem
18:30 Kopciuszek
11:00 Kopciuszek
18:30 Anna Bolena
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
12 kwietnia (sobota) 19:00 Nius
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
repertuar wkrótce
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2013
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2016
Repertuar teatrów – sierpień 2018
1 Komentarz
  • julia
    3 kwietnia 2014 at 15:54

    Szanowni Państwo! Spektakl Teatru YETA rozpoczyna się o godz. 19:00!!!

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*