repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
1 kwietnia (piątek) 
2 kwietnia (sobota)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)
15 kwietnia (piątek)
19 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (czwartek)
22 kwietnia (piątek)
23 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (poniedziałek)

19:00 Jarmarczne teatrum
19:00 Jarmarczne teatrum – PREMIERA
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:00 Scena Ruchu
19:30 Sen Nocy Letniej
19:00 Jarmarczne teatrum
19:00 Diva Show
19:00 Diva – monodram Wiolety Komar
19:00 Krzyk – PREMIERA – Stowarzyszenie Ponadczasowi

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
1 kwietnia (piątek) DT: 17:00 Taśmy profesjonalne 19:00 Szczelina
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (sobota)
15:30 Kot w butach
16:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Byczek Fernando
16:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Calineczka
16:00 Lokomotywa – podróż z J.Tuwimem
15:30 Czerwony Kapturek
16:00 Dlaczego słonie mają trąby
15:30 Kot w butach
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
w kwietniu brak informacji o spektaklach
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
28 kwietnia (czwartek)

18:30 Spektakl Teatru Biuro Podrózy – Wot takaja zizn

TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl
1 kwietnia (piątek)  
3 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (poniedziałek)
5 kwietnia (wtorek) 
6 kwietnia (środa)    
7 kwietnia (czwartek)   
8 kwietnia (piątek)  
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa) 
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa) 
21 kwietnia (czwartek) 
22 kwietnia (piątek)    
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (poniedziałek)
26 kwietnia (wtorek)  
27 kwietnia (środa)    
28 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (piątek)
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
10:00 Krawiec Niteczka 12:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
9:00 11:00 O diable i Cyruliku
19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Szary Chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Szary Chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Piękna i Bestia 10:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Piękna i Bestia 10:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Piękna i Bestia 10:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Piękna i Bestia 10:00 Szary Chłopiec 19:00 Dekamore
12:00 Złodziej Czasu 19:00 Dekamore
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 Złodziej Czasu 19:00 Dekamore
19:00 Dekamore
12:00 Piotruś Pan 19:00 Dekamore
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 11:00 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (niedziela) 
26 kwietnia (wtorek)
27 kwietnia (środa)
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
18:30 Kabaret Ani Mru Mru
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
Festiwal Nauki, Techniki i Sztuki
19:00 Antoniusz i Kleopatra
19:00 Antoniusz i Kleopatra
19:00 Antoniusz i Kleopatra
Scena kameralna
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
15 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (środa) 
21 kwietnia (czwartek)     
26 kwietnia (wtorek)   
27 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)
18:55 Otwarcie Galerii… 19:00 Wassa Żelaznowa – PREMIERA
19:00 Wassa Żelaznowa – premiera prasowa
19:00 Wassa Żelaznowa
19:00 Wassa Żelaznowa
19:00 Cjankali – PREMIERA CZYTANA
17:00 Cjankali
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Komediant
19:00 Komediant
19:00 Komediant – premiera studencka
Scena mała
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)    
19 kwietnia (wtorek) 
20 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)    
29 kwietnia (piątek)
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
18:55 Aktorzy – wernisaż 19:00 Śmierć siedzi na gruszy… – PREMIERA
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy – premiera prasowa
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Śmierć siedzi na gruszy i się nie ruszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
3 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (poniedziałek)
14 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (wtorek)
20:00 O Łazarzu
18:00 O Łazarzu
20:00 Podróż do zielonych cieni
20:00 Podróż do zielonych cieni
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. 795-036-770
2 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (piątek) 
23 kwietnia (sobota)
17:00 20:30 Kabaret Smile
16:00 19:00 Kabaret Skeczów Męczących
16:00 Sceny dla dorosłych, czyli sztuka kochania
18:00 Scena Połączonych Pasją
18:00 Stand Up-Time
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 kwietnia (piątek) 
2 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek) 
9 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (piątek)   
16 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (czwartek)
22 kwietnia (piątek)  
23 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (piątek) 
30 kwietnia (sobota)
19:15 O szkodliwości…
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Trzy razy łóżko
19:15 U studni
19:15 Rodzinny interes
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Rodzinny interes
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Niepoważna śmierć – III próba generalna
19:15 Niepoważna śmierć – PREMIERA
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
19:15 Niepoważna śmierć
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 kwietnia (piątek)  
2 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek) 
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela) 
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
15 kwietnia (piątek) 
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)
22 kwietnia (piątek)  
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (czwartek) 
29 kwietnia (piątek)
11:00 Cyrano
18:30 Mira – na obu brzegach tęczy
18:30 Aj waj! czyli historie z cynamonem
11:00 Aj waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Kraina uśmiechu
18:30 Kraina uśmiechu
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 W zaczarowaną noc
18:30 W zaczarowaną noc
18:30 W zaczarowaną noc
9:30 18:30 Teatr Baniek Mydlanych
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
15:00 18:30 Klub mężusiów
18:30 Mur
20:00 Usłyszeć taniec (na terenie Monopolis)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 kwietnia (piątek)    
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
6 kwietnia (środa)    
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek)    
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (wtorek)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (środa)    
21 kwietnia (czwartek) 
22 kwietnia (piątek) 
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (wtorek)  
28 kwietnia (czwartek)  
29 kwietnia (piątek)
19:00 DT: Dogville
19:00 Dogville – PREMIERA
16:00 Dogville
10:00 Pippi Langstrump 18:00 Mała Literacka: Kobro/Stryjenka
10:00 Pippi Langstrump
19:00 Ziemia obiecana
19:00 Ziemia obiecana
11:00 Daj rodzinę za kurtynę 16:00 Ziemia obiecana
10:00 12:00 14:00 Interaktywna podróż teatralna
19:00 Impro Atak! Musial improwizowany
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
16:00 Złodziej
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 Mayday
10:00 14:00 Interaktywna podróż teatralna
19:00 Przyjazdne dusze
19:00 Przyjazdne dusze
Mała Sala
1 kwietnia (piątek)    
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
7 kwietnia (czwartek) 
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (środa)    
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)  
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)    
20 kwietnia (środa)
21 kwietnia (czwartek) 
22 kwietnia (piątek)
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (wtorek) 
28 kwietnia (czwartek)  
29 kwietnia (piątek)
DT: 17:00 19:00 21:00 Metoda Ustawień Narodowych
19:15 Metoda Gronholm 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Metoda Gronholm
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach
10:00 Pogromcy baśni
10:00 Pogromcy baśni
19:15 Juliusz Cezar wierzy w poranek 21:15 Impro Atak!
19:15 Juliusz Cezar… 21:15 Impro Atak! Siła Armando – PREMIERA
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Juliusz Cezar…
17:30 Bardzo Mała Literacka 2016
10:00 Pogromcy baśni
10:00 Pogromcy baśni
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
12:00 Interaktywna podróż teatralna
19:15 Brygada szligierza Karhana
19:15 Brygada szligierza Karhana 21:15 Impro Atak! Siła Armando
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 kwietnia (niedziela)   
5 kwietnia (wtorek)
7 kwietnia (czwartek) 
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)
17 kwietnia (niedziela)
21 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (niedziela)     
29 kwietnia (piątek)
12:00 Calineczka – magiczny świat teatru
10:00 Nić Ariadny
9:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:00 Zakochany Miś
9:30 Zakochany Miś
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 W środku miasta
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Zakochany Miś
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 kwietnia (piątek)    
3 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (poniedziałek)    
5 kwietnia (wtorek)    
6 kwietnia (środa)    
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek)    
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)    
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)    
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)    
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)    
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)    
21 kwietnia (czwartek)
22 kwietnia (piątek)    
24 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (poniedziałek)
26 kwietnia (wtorek) 
27 kwietnia (środa)    
28 kwietnia (czwartek) 
29 kwietnia (piątek)
9:00 11:00 Księga Dżungli
12:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Księga Dżungli
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
12:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Ronja, córka zbójnika
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:15 Czarnoksiężnik Oz
12:00 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:15 Czarnoksiężnik Oz
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
10:00 18:00 Kopciuszek
10:00 Oskar i Pani Róża
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
7 kwietnia (czwartek)   
8 kwietnia (piątek)  
9 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (czwartek)  
29 kwietnia (piątek)

11:00 Wytwórnia piosenek
16:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
11:00 Pomoc domowa
11:00 19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 MFKPiN: Lilla Weneda
19:00 Szalone nożyczki
16:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 MFSPiN: Wróg Ludu
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
Mała Sala

1 kwietnia (piątek)  
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)   
8 kwietnia (piątek) 
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)   
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)   
19 kwietnia (wtorek)   
20 kwietnia (środa)
21 kwietnia (czwartek)   
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (wtorek)   
27 kwietnia (środa)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)

DT 9:00 Oczy nieba 19:15 Follow the white rabbit
19:15 Follow the white rabbit
15:00 MFSPiN: Teatr, który szuka imienia – dyskusja
11:00 Ony 19:15 MFSPiN: Koncert muzyki Pawła Mykietyna
11:00 Ony
11:00 Ony
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
19:15 Vladimir
19:15 MFPSiN: Miarka za miarkę – PREMIERA
15:00 MFSPiN: Ciało artysty – dyskusja 19:15 Miarka za miarkę
19:15 Miarka za miarkę – dla bezrobotnych
19:15 Miarka za miarkę
19:15 Szkoła żon
11:00 19:15 Szkoła żon
12:00 Miarka za miarkę
12:00 Miarka za miarkę
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki
9:00 11:30 Niezwykły dom Pana A.
19:15 Stopklatka
19:15 Stopklatka

Inne miejsca
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)   
8 kwietnia (piątek)  
9 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (poniedziałek)
26 kwietnia (wtorek)   
27 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)    
29 kwietnia (piątek)   
30 kwietnia (sobota)
16:00 Warlikowski – wystawa (Monopolis) 18:00 MFSPiN: Francuzi (EC-1)
18:00 MFSPiN: Francuzi (EC-1)
19:00 MFSPiN: Apokalipsa (EC-1)
18:00 MFSPiN: Kordian (Teatr Narodowy w Warszawie)
19:00 MFSPiN: Car samozwaniec (w Opus Film)
19:00 MFSPiN: Alceste (w Filharmonii Łódzkiej)
19:00 MFSPiN: Tango Łódź – PRAPREMIERA (w EC-1)
19:00 Tango Łódź (w EC-1)
19:00 Tango Łódź – dla bezrobotnych (w EC-1)
19:00 Tango Łódź – dla emerytów (w EC-1)
19:00 Tango Łódź (w EC-1)
19:00 Tango Łódź (w EC-1)
19:00 Tango Łódź (w EC-1)
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)
21 kwietnia (czwartek)
22 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (poniedziałek)
26 kwietnia (wtorek)
27 kwietnia (środa)

19:07 Laleczka – PREMIERA
19:07 Laleczka – premiera prasowa
19:07 Laleczka  
19:07 Laleczka  
19:07 Laleczka  
19:07 Laleczka  
19:07 Laleczka  
19:07 Laleczka  
19:07 Laleczka
19:07 Laleczka

Mała Sala
8 kwietnia (piątek)
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
EC-1
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (piątek)
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
1 kwietnia (piątek)  
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (poniedziałek)
5 kwietnia (wtorek) 
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (czwartek)
22 kwietnia (piątek) 
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (piątek) 
30 kwietnia (sobota)
DT: 18:00 21:30 9.81 19:15 23:00 …dla Jennifer
DT: 19:00 9.81 21:00 Jesteśmy
DT: 19:00 Wieczór Tischnerowski
19:00 Koncert Tradycyjnych Pieśni Ukraińskich
19:00 Jesteśmy
18:00 Spotkania sąsiedzkie wokół dawnego DK Kolejarz
18:00 Potańc po staremu
18:00 Spotkania sąsiedzkie wokół dawnego DK Kolejarz
18:00 Spotkania sąsiedzkie wokół dawnego DK Kolejarz: Dansing   
19:00 Łysa śpiewaczka
19:00 Łysa Śpiewaczka
19:00 Prorok
16:00 Granie po staremu 18:00 Tańce wirowa 20:00 Potańc po staremu
19:00 21:00 From Bucharest…
17:00 19:00 21:00 From Bucharest…
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
6 kwietnia (środa) 
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (czwartek)    
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (piątek)  
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (poniedziałek)
28 kwietnia (czwartek)    
29 kwietnia (piątek)
18:30 Carmen
11:00 W krainie chińskiego smoka 18:30 Carmen
11:00 W krainie chińskiego smoka 12:00 Opera bez granic 17:00 Carmen
18:30 Oniegin
18:30 Straszny dwór
11:00 W krainie chińskiego smoka 18:30 Straszny dwór
11:00 W krainie chińskiego smoka 17:00 Straszny dwór
16:30 Od małego do dużego
18:30 Czarodziejski flet
18:30 Czarodziejski flet
17:00 Czarodziejski flet
18:30 Madama Butterfly
18:30 Madama Butterfly
18:00 La Scala Chamber Orkiestra
9:00 Warsztaty artystyczne
18:30 Ziemia obiecana
18:30 Ziemia obiecana
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (piątek
19:00 Bal Wampirów. Wieczność
18:30 Pokaz uczestników warsztatów tańca w powietrzu z Polski
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
3 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (piątek)
23 kwietnia (sobota)
24 kwietnia (niedziela)
19:00 Zanikam
19:00 Zanikam
17:00 Zanikam
19:00 Zanikam
19:00 Zanikam
19:00 Zanikam
19:00 Zanikam
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2016
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2017
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*