repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
2 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
21 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
20:00 Performance KIJO „Projekt KISZ
19:30 Wieczór z Teatrem Tańca KIJO&AOIA  – 10 lat o niczym
19:00 Diva Show
19:00 Diva Show
19:00 Ucieczka/wycieczka
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Amok
ART_INKUBATOR
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

1 kwietnia (środa)
2 kwietnia (czwartek)
18 kwietnia (sobota)

19:00 Po Ptakach
19:00 Po Ptakach
18:00 Gry (w) Pana Cogito

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
15:30 Brzydkie Kaczątko
16:00 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
15:30 Calineczka
16:00 Czerwony Kapturek   
16:00 Byczek Fernando – PREMIERA
16:00 Byczek Fernando
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
24 kwietnia (piątek) 19:00 Wyznania komiwojażera
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
brak pokazów
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl
1 kwietnia (środa)
2 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (środa)
9 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (piątek)
12 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (poniedziałek)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)
16 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (poniedziałek)   
21 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (środa)
23 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (poniedziałek)   
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
10:00 Pan Teatr 12:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 11:00 Złodziej Czasu
9:00 Złodziej Czasu
19:00 Mistrz i Małgorzata
10:00 12:00 Szary Chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec 19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
19:00 Mistrz i Małgorzata
12:00 Kot w butach 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Kot w butach 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Kot w butach 19:00 Mistrz i Małgorzata
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 kwietnia (środa)
2 kwietnia (czwartek)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)   
21 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (środa)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Rewizor
19:00 Rewizor
19:00 Zwłoka
19:00 Zwłoka
19:00 Iwona księżniczka Burgunda
19:00 Iwona księżniczka Burgunda
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
Scena kameralna
10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (piątek)
19 kwietnia (niedziela)   
21 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (środa)
23 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
19:00 Lekcje miłości
Scena mała
8 kwietnia (środa)
9 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)
18:00 Habitat
18:00 Habitat
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
19 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (poniedziałek)  
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)
19:00 O Łazarzu
19:00 O Łazarzu
20:00 U progu nieba
20:00 U progu nieba
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)

18 kwietnia (sobota)
20 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (czwartek)

20:30 Piotr Bałtroczyk – tylko dla dorosłych!
19:00 Dziecko dla odważnych
10:30 16:00 Operowe Strachy

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
6 kwietnia (poniedziałek)   
10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (środa)
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (środa)
17:15 Ocalić od zapomnienia
19:15 Iris Munos śpiewa piosenki Edith Piaf
16:30 19:15 Miłość i polityka
16:30 Miłość i polityka
19:15 Zemsta
19:15 Petite, tu grandiras
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
17:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
18:15 Mój boski rozwód
19:15 Romans z Czechowem
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 kwietnia (środa)
10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (poniedziałek)
15 kwietnia (środa)
16 kwietnia (czwartek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (środa)
23 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)

18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Wesoła wdówka
18:30 Wesoła wdówka
15:00 Klimakterium… i już
17:00 20:30 Upadłe Anioły
11:00 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Ten piękny, wspaniały świat
18:30 Ten piękny, wspaniały świat
10:00 Smurfowisko
10:00 Smurfowisko
18:30 Zemsta nietoperza
18:30 Zemsta nietoperza
11:00 Sen nocy (nie)letniej
18:30 Taneczne zderzenia

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 kwietnia (czwartek)   
7 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:00 Nie ma tego złego, co by ładnie nie wyszło
17:00 Bardzo Mała Literacka: My jesteśmy krasnolutki
19:00 Akimudy
19:00 Akimudy
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
16:00 19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Zajmijmy się seksem
19:00 Zajmijmy się seksem
19:00 Mayday
19:00 Mayday
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele
Mała Sala
1 kwietnia (środa)
8 kwietnia (środa)
9 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (środa)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
17:00 19:15 Był sobie BOBOK
19:15 Shitz
19:15 Shitz
19:15 Shitz 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
16:00 19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Kto nie ma, nie płaci 21:15 Impro Atak!
19:15 Kto nie ma, nie płaci 21:15 Impro Atak!
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:00 Enamorada
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 kwietnia (środa)
9 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)
16 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (poniedziałek)   
21 kwietnia (wtorek)
23 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
9:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
12:30 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku
10:00 Nić Ariadny
12:30 Zakochany Miś
9:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Zakochany Miś
10:00 Nić Ariadny
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 kwietnia (piątek)
8 kwietnia (środa)
9 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (piątek)
12 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (poniedziałek)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)
16 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (piątek)
19 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (poniedziałek)   
21 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (środa)
23 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (poniedziałek)   
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:00 Dialogues de Passione (start – ul. Włokiennicza)
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
12:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 Koralina 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Koralina 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 11:00 Koralina
9:00 11:00 Pinokio
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 Pinokio 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Pinokio 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Kopciuszek 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Kopciuszek 11:00 Oskar i Pani Róża
19:00 Chorzy na Odrę
12:00 Kopciuszek
9:00 Kopciuszek 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Kopciuszek 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Kopciuszek 11:00 Oskar i Pani Róża
10:00 18:00 Oskar i Pani Róża
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)
16 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:00 MFSPiN: Wytwórnia piosenek – PRAPREMIERA
19:00 MFSPiN: Wytwórnia piosenek
19:00 Wytwórnia piosenek – dla bezrobotnych
19:00 Wytwórnia piosenek – dla emerytów
11:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Wytwórnia piosenek
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing
11:00 Boeing, boeing
Mała Sala
13 kwietnia (poniedziałek)
14 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (środa)
16 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (poniedziałek)   
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 11:00 Mój tata chce latać jak ptak
11:00 Szkoła żon
19:15 Szkoła żon – dla bezrobotnych
11:00 Szkoła żon
19:15 Szkoła żon
19:15 Szkoła żon
19:15 Stopklatka – PRAPREMIERA
19:15 Stopklatka
19:15 Stopklatka
11:00 Stopklatka
13:30 Teatr Czytany 19:15 Oś
19:15 Oś
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
22 kwietnia (środa)
23 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:07 Ślub
19:07 Ślub
19:07 Kamień
19:07 Kamień
Mała Sala
18 kwietnia (sobota)
19 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (środa)
23 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (sobota)
26 kwietnia (niedziela)
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
19:07 Pośród ciemności
19:07 Pośród ciemności
19:07 Pośród ciemności
19:07 Jungle People
19:07 Jungle People
EC-1

10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)

19:00 Cyberiada – przedpremierowy
19:00 Cyberiada – przedpremierowy
19:00 Cyberiada – PREMIERA

TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
2 kwietnia (czwartek) 21:15 Spadając
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (środa)
9 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (niedziela)
21 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (środa)
26 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (środa)
30 kwietnia (czwartek)
19:00 Koncert Na Wielki Tydzień
17:30 Dziadek do orzechów
11:00 Dziadek do orzechów
13:00 Edukacja – lekcja chóru
18:30 Madama Butterfly
18:30 Madama Butterfly
18:30 Anna Bolena
18:30 Cyrulik Sewilski
18:30 Cyrulik Sewllski
12:00 Magiczne moce sceny
17:30 Kopciuszek
18:30 Baron Cygański
18:30 Baron Cygański
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
17 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (sobota)
19:00 Imbala
19:00 Imbala
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
2 kwietnia (czwartek) 11:00 17:00 Tajemnice kwiatu paproci
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
6 kwietnia (poniedziałek) 17:15 Ocalić od zapomnienia (w Teatrze Małym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2012
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2014
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*