repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 O wilku i siedmiu koźlątkach
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Czerwony Kapturek
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 O rybaku i podwodnym królestwie
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)  
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek) 
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (poniedziałek)
30 kwietnia (wtorek)
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów   
10:00 Pstryk 12:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka   
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 Mała Syrenka
10:00 Pstryk 12:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
10:00 Pstryk 12:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
9:00 11:00 Alicja w krainie czarów
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)

19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane  
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk  
19:00 Król Ryszard III  
19:00 Król Ryszard III
11:00 19:00 Poskromienie złośnicy
17:00 19:30 Komedia Polska, czyli z życia mrówek
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
19:00 Dyplom z miłości (Teatru Studyjnego)
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 FST: Harce młodzieży polskiej

Scena kameralna
4 kwietnia (czwartek)   
5 kwietnia (piątek)
7 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota) 
17 kwietnia (środa) 
18 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (wtorek)
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Niżyński – pokaz specjalny
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie   
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi   
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
Scena mała
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela) 
13 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (poniedziałek)
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy   
19:00 Pamięć wody   
19:00 Pamięć wody   
19:00 Polaroidy – pożegnanie z tytułem   
19:00 Polaroidy – pożegnanie z tytułem   
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
18:00 Habitat   
18:00 Habitat
19:00 Marzenie Nataszy   
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Spotkania u Jaracza
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
19:00 Moje urodziny
19:00 Moje urodziny
20:00 Spowiedź w drewnie
20:00 Spowiedź w drewnie
20:00 O Łazarzu
20:00 O Łazarzu
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
14 kwietnia (niedziela)   
19 kwietnia (piątek)
18:30 Dwie połówki pomarańczy
20:00 Klub Mężusiów
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 kwietnia (poniedziałek)  
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
17:15 Wydmuszka    
19:15 Wydmuszka   
19:15 Wydmuszka
18:15 Dał ci Bóg koniec wojny w prezencie
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko
18:15 Emigranci
19:15 Kukła
14:15 18:15 Kukła
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
5 kwietnia (piątek)
7 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (wtorek)  
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (wtorek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
18:30 Wesoła Wdówka
17:00 20:00 Bóg Mordu
17:30 Kabaret Moralnego Niepokoju   
11:00 Łajza
18:30 Łajza
18:30 Zemsta nietoperza
18:30 Zemsta nietoperza
19:00 The 12 Tenors
11:00 Zorro   
11:00 Zorro
18:30 Łajza   
11:00 Łajza
18:30 Wonderful Town
18:00 Maciej Maleńczuk – koncert
19:00 Ja, Feuerbach
11:00 Wonderful Town   
18:30 Kraina Uśmiechu
18:30 Kraina Uśmiechu
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
10 kwietnia (środa)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)   
23 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)

19:00 Antygona – przedpremierowy
19:00 Antygona – PREMIERA
10:00 Antygona  
18:00 20:15 Jabłko  
19:00 Antygona
19:00 Antygona
10:00 Antygona  
10:00 Pippi Långstrump  
10:00 Pippi Långstrump
10:00 Pippi Långstrump  
19:00 Diabli mnie biorą
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Diabli mnie biorą 
FST 16:00 Wesele
FST 19:00 Mężczyzna, który pomylił swoją żonę z kapeluszem
18:00 21:00 Sex Guru
FST 17:00 Love&information
FST 14:00 Zakończenie festiwalu

Mała Sala

5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
10 kwietnia (środa)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (sobota)

19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód  
10:00 Piaskownica  
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie  
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
FST 17:00 20:00 Noce sióstr Bronte
FST 17:00 20:00 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
FST 19:00 Pływalnia

Hotel Savoy (Traugutta 6)

18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)    
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)

19:00 Hotel Savoy
19:00 Hotel Savoy
19:00 Hotel Savoy
19:00 Hotel Savoy

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 kwietnia (środa)   
4 kwietnia (czwartek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)   
13 kwietnia (sobota)
16 kwietnia (wtorek)  
17 kwietnia (środa)   
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)  
26 kwietnia (piątek) 
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (poniedziałek)
30 kwietnia (wtorek)
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
11:00 PaT-warszataty artystyczne dla młodzieży
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
12:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi   
11:00 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
2 kwietnia (wtorek)
3 kwietnia (środa)  
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
7 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (poniedziałek)
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)  
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (poniedziałek)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (poniedziałek)
30 kwietnia (wtorek)
10:00 Maszyna do opowiadania bajek
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białe baloniki   
9:00 11:00 Maszyna do opowiadania bajek
9:00 Białe baloniki 11:00 Maszyna do opowiadania bajek
12:00 Maszyna do opowiadania bajek
9:00 Maszyna do opowiadania bajek 11:00 Białe baloniki
9:00 Białe baloniki 11:00 Oskar i pani Róża
9:00 Białe baloniki 11:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża 19:00 Balladyny i romanse
10:00 Oskar i pani Róża 18:00 Balladyny i romanse
18:00 Balladyny i romanse
12:00 Pokolorowanki 18:00 Balladyny i romanse
9:00 11:00 Pokolorowanki
9:00 Pokolorowanki 11:00 Pinokio
9:00 Pinokio 11:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
12:00 Pinokio
9:00 11:00 Pinokio
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek   
9:00 18:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (wtorek)
17 kwietnia (środa)
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (wtorek)
10:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2    
10:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2   
10:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca   
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Next-Ex   
19:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex
10:00 Next-Ex
Mała Sala
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)   
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (poniedziałek)
16 kwietnia (wtorek)  
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela) 
24 kwietnia (środa)  
25 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (niedziela)
19:15 Spiski
19:15 Spiski
19:15 Spiski   
19:15 Bóg Mordu   
19:15 Bóg Mordu   
16:00 Kochanowo i okolice
16:00 Kochanowo i okolice
10:00 Kochanowo i okolice
19:15 Kochanowo i okolice   
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 Artyści prowincjonalni
19:15 Artyści prowincjonalni    
19:15 Scena na wypadek deszczu   
19:15 Scena na wypadek deszczu    
19:15 Scena na wypadek deszczu
16:00 Scena na wypadek deszczu
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
3 kwietnia (środa)
4 kwietnia (czwartek)  
5 kwietnia (piątek)
6 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (poniedziałek)
9 kwietnia (wtorek)
10 kwietnia (środa)
11 kwietnia (czwartek)
12 kwietnia (piątek)  
13 kwietnia (sobota)
14 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (wtorek)
24 kwietnia (środa)
26 kwietnia (piątek)
19:07 Złesny   
19:07 Złesny   
19:07 Złesny
19:07 Złesny
19:07 Dyplom z miłości
19:07 Dyplom z miłości   
19:07 Dyplom z miłości   
19:07 Shopping and fucking   
19:07 Shopping and fucking   
19:07 Shopping and fucking
19:07 Shopping and fucking
FST 18:00 22:00 Nasza Klasa   
FST 16:00 19:00 Shopping and fucking
FST 16:00 21:00 Złesny
Mała Sala
18 kwietnia (czwartek)
19 kwietnia (piątek)
20 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (środa)
25 kwietnia (czwartek)
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku   
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
19:07 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
FST 16:00 19:00 Moskwa
FST 18:00 21:30 Dwoje biednych Rumunów mówiących po polsku
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
11 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (poniedziałek)
18:00 Szwalnia Czyta Dziecio
20:00 Pograjka Łódzka – potańcówka
18:00 Szwalnia Czyta Dzieciom
20:30 Bieżeńcy
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
6 kwietnia (sobota)
7 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (wtorek)
14 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (środa)    
18 kwietnia (czwartek)
21 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (wtorek)
19:00 Anna Bolena – PREMIERA
19:00 Anna Bolena – PREMIERA
18:30 Anna Bolena
18:30 Carmen
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady
18:30 Maria Stuarda
19:00 Traviata – PREMIERA
19:00 Traviata – PREMIERA
18:30 Gala Baletowa
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
12 kwietnia (piątek)    
13 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (niedziela
19:00 The Best of Aquarius
19:00 The Best of Aquarius
17:00 The Best of Aquarius
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
brak informacji o pokazach

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar Teatrów – lipiec 2020
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2011
Repertuar teatrów – październik 2020

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*