repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Tradycyjnie zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
1 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 O wilku i 7 koźlątkach
17:00 O wilku i 7 koźlątkach
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Śpiąca Królewna
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Chiński Cesarz i Żaba
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 kwietnia (niedziela)
2 kwietnia (poniedziałek)
3 kwietnia (wtorek)
4 kwietnia (środa)
11 kwietnia (środa)  
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
15 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (poniedziałek)
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa)
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
29 kwietnia (niedziela)
12:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną   
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud   
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud
9:00 11:00 Najzwyklejszy cud
12:00 Niebieski Piesek 19:00 Horror Kitchen Show
9:00 11:00 Niebieski Piesek 19:00 Horror Kitchen Show   
9:00 11:00 Niebieski Piesek 19:00 Horror Kitchen Show   
9:00 11:00 Niebieski Piesek 19:00 Horror Kitchen Show   
9:00 11:00 Niebieski Piesek 19:00 Horror Kitchen Show   
9:00 Niebieski Piesek 19:00 Horror Kitchen Show
12:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 Kot w butach
10:00 Pstryk 12:00 Kot w butach
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (środa)
5 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (środa)
12 kwietnia (czwartek)
18 kwietnia (środa)
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
19:00 Posprzątanie   
19:00 Posprzątanie   
19:00 Posprzątanie   
19:00 Apokalipsa
19:00 Apokalipsa   
19:00 Król Ryszard III   
19:00 Król Ryszard III   
19:00 Król Ryszard III
18:30 Traviata (Teatru Wielkiego)
18:30 Romeo i Julia (Teatru Wielkiego)
18:30 Romeo i Julia (Teatru Wielkiego)
19:00 Według Agafii   
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
Scena kameralna
1 kwietnia (niedziela)  
4 kwietnia (środa)
5 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (środa)
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa
19 kwietnia (czwartek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)   
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek) 
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
19:00 Niżyński   
19:00 Niżyński   
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal   
19:00 Brzydal
19:00 Rowerzyści   
19:00 Rowerzyści
19:00 Rowerzyści   
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie   
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza   
XXX Festiwal Szkół Teatralnych   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
Spotkania u Jaracza   
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
Scena mała

10 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (środa)
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (wtorek)
19 kwietnia (czwartek)   
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)

19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy  
19:00 Polaroidy
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego)
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego)
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego)
19:00 Instynkt gry (Teatru Studyjnego)
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
1 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
20:00 Spowiedź w drewnie
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
19:00 Miłość   
19:00 Miłość
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 kwietnia (niedziela)
9 kwietnia (poniedziałek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (piątek)  
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
18:15 Sex grupowy czyli psychoterapia
18:15 Wydmuszka
19:15 Kukła
15:15 Kukła 18:15 Artur Andrus – One Man Show   
19:15 Romans z Czechowem   
19:15 Romans z Czechowem
18:15 Kropka Theatre – Book of genesis/naked to the bone
10:15 Kropka Theatre – Book of genesis/naked to the bone       
19:15 Trzy razy łóżko   
19:15 Trzy razy łóżko
18:15 Wydmuszka
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (poniedziałek)  
17 kwietnia (wtorek)  
20 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)  
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
16:00 19:30 Mój przyjaciel Harvey
16:00 18:30 Kabaret Ani Mru Mru
17:30 20:30 Fredro dla dorosłych – Mężów i żon   
20:00 Blondynki wolą mężczyzn   
18:30 Zemsta nietoperza
18:30 Zemsta nietoperza    
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany   
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany   
18:30 The Beatles & Queen    
18:30 Wesoła wdówka   
18:30 Wesoła wdówka
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
1 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (środa)  
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)   
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)    
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
19:00 Złodziej
9:00 11:30 Pippi Långstrump   
10:00 Mayday
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Diabli mnie biorą
10:00 Wieczór Trzech Króli
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
XXX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXX Festiwal Szkół Teatralnych
XXX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXX Festiwal Szkół Teatralnych
XXX Festiwal Szkół Teatralnych    
XXX Festiwal Szkół Teatralnych
16:00 19:00 Mayday
mała sala
1 kwietnia (niedziela)   
11 kwietnia (środa)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (środa)
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)  
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
19:15 Święta Joanna szlachtuzów   
12:00 19:15 Belfer
18:30 Małe zbrodnie małżeńskie
16:00 19:15 Małe zbrodnie małżeńskie    
18:00 Trzy siostry (Teatru Studyjnego)
19:15 Mój boski rozwód   
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód    
XXX Festiwal Szkół Teatralnych   
XXX Festiwal Szkół Teatralnych
XXX Festiwal Szkół Teatralnych
XXX Festiwal Szkół Teatralnych
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 kwietnia (niedziela)
2 kwietnia (poniedziałek)
3 kwietnia (wtorek)
4 kwietnia (środa)  
11 kwietnia (środa)
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (środa)   
19 kwietnia (czwartek)   
20 kwietnia (piątek)   
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)  
26 kwietnia (czwartek)   
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Srab Kapitana Haka
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00-14:00 Bezpieczna szkoła   
10:00-14:00 Bezpieczna szkoła
10:00-14:00 Bezpieczna szkoła
11:00-14:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
11:00-14:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Zakochany Miś   
12:30 Zakochany Miś    
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie   
11:00-14:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
12:30 Zakochany Miś
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 kwietnia (niedziela)
2 kwietnia (poniedziałek)
3 kwietnia (wtorek)  
4 kwietnia (środa)
10 kwietnia (wtorek)
11 kwietnia (środa)
12 kwietnia (czwartek) 
13 kwietnia (piątek)  
15 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (poniedziałek)  
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa)
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek) 
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
29 kwietnia (niedziela)
12:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach   
9:00 Kot w butach   
10:00 Pokolorowanki   
10:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Gra o szczęście   
9:00 11:00 Gra o szczęście   
12:00 Gra o szczęście 16:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Gra o szczęście   
9:00 11:00 Gra o szczęście   
9:00 11:00 Ja, Ty, My (Miniatury)
9:00 11:00 Ja, Ty, My (Miniatury)
9:00 11:00 Moje nie moje
12:00 Moje nie moje 16:00 Pokolorowanki
9:00 11:00 Moje nie moje   
9:00 11:00 Moje nie moje
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Momo
9:00 11:00 Momo
12:00 Momo
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36

1 kwietnia (niedziela)
2 kwietnia (poniedziałek)
3 kwietnia (wtorek)
4 kwietnia (środa)
12 kwietnia (czwartek) 
13 kwietnia (piątek)
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)  
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa)
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)

16:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki   
10:00 Weekenda na wsi   
10:00 Weekenda na wsi   
19:00 Weekenda na wsi
19:00 Weekenda na wsi    
10:00 Mayday 2 – spektakl przedpremierowy   
10:00 Mayday 2 – spektakl przedpremierowy   
19:00 Mayday 2 – spektakl przedpremierowy   
19:00 Mayday 2 – spektakl przedpremierowy
19:00 Mayday 2 – PREMIERA
19:00 Mayday 2   
10:00 Letnisko   
10:00 Letnisko 13:00 Teatr czytany – PREMIERA
19:00 Marsz Polonia
19:00 Marsz Polonia
19:00 Marsz Polonia
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
12 kwietnia (czwartek)
13 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (poniedziałek) 
17 kwietnia (wtorek)
18 kwietnia (środa)  
19 kwietnia (czwartek)
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)
24 kwietnia (wtorek)  
25 kwietnia (środa)
26 kwietnia (czwartek)
27 kwietnia (piątek)
28 kwietnia (sobota)
19:07 Lipiec
19:07 Lipiec
19:00 Z Różewicza dyplom (w Teatrze im. Jaracza)   
19:00 Instynkt gry (w Teatrze im. Jaracza)   
18:00 Trzy siostry (w Teatrze Nowym)   
19:00 Instynkt gry (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Instynkt gry (w Teatrze im. Jaracza) 19:07 Dagny.Brecht
19:00 Instynkt gry (w Teatrze im. Jaracza) 19:07 Dagny.Brecht
19:00 Roberto Zucco
XXX Festiwal Szkół  Teatralnych
XXX Festiwal Szkół  Teatralnych   
XXX Festiwal Szkół  Teatralnych
XXX Festiwal Szkół  Teatralnych
XXX Festiwal Szkół  Teatralnych
XXX Festiwal Szkół  Teatralnych
TEATR SZWALNIA
www.teatrszwalnia.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
1 kwietnia (niedziela)
2 kwietnia (poniedziałek)     
13 kwietnia (piątek)  
14 kwietnia (sobota)
15 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (poniedziałek)
20 kwietnia (piątek)
21 kwietnia (sobota)
22 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (poniedziałek)
28 kwietnia (sobota)
29 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (poniedziałek)
19:00 Przypadek Piestrzeniewicza
18:00 Szwalnia czyta dzieciom       
19:00 Przy drzwiach zamkniętych 19:00 Warsztat aktorski   
11:00-15:00 ŁSTA 19:00 Przy drzwiach zamkniętych 21:00 Meeting Point
11:00-15:00 ŁSTA 19:00 Przy drzwiach zamkniętych
18:00 Szwalnia czyta dzieciom    
19:00 Warsztat aktorski   
11:00-15:00 Łódzkie Spotkania Teatrów Amatorskich 19:00 Złudzeni
11:00-15:00 Łódzkie Spotkania Teatrów Amatorskich
18:00 Szwalnia czyta dzieciom       
11:00-15:00 Łódzkie Spotkania Teatrów Amatorskich 20:00 Pograjka
11:00-15:00 Łódzkie Spotkania Teatrów Amatorskich
18:00 Szwalnia czyta dzieciom
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
4 kwietnia (środa)  
19 kwietnia (czwartek)
22 kwietnia (niedziela) 
24 kwietnia (wtorek)
25 kwietnia (środa)
19:00 Koncert na Wielki Tydzień (w Parafii św. Mateusza)   
18:30 Łucja z Lammermooru (w Klubie Wytwórnia)
18:30 Traviata (w Teatrze im. Jaracza)   
18:30 Romeo i Julia (w Teatrze im. Jaracza)   
18:30 Romeo i Julia (w Teatrze im. Jaracza)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
15 kwietnia (niedziela) 17:00 19:30 The Best of Aquarius
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2014
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2011
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2011

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*