repertuarPoniżej zamieszczamy kwietniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
18:00 Brzydkie Kaczątko
12:00 IV Spotkanie z Książką 15:30 Latający Kufer
17:00 Latający Kufer
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek   
18:00 Latający Kufer
15:30 Śpiąca Królewna
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 kwietnia (piątek)
3 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (poniedziałek)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)  
28 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (piątek)
9:00 Złodziej czasu 15:00 Kot w butach
12:00 Złodziej czasu (Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci)
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy
VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy
VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy
VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy
VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy
VII Międzynarodowy Festiwal Solistów Lalkarzy
12:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka  
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
11 kwietnia (poniedziałek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (wtorek)
28 kwietnia (czwartek)
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk
19:00 Dybuk
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Słowo
19:00 Słowo
19:00 Słowo
19:00 Poskromienie złośnicy
19:00 Poskromienie złośnicy
18:00 Makbet   
11:00 18:00 Makbet
Scena mała
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
10 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (środa)
21 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (wtorek)
27 kwietnia (środa)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Produkt
19:00 Produkt
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Polaroidy
19:00 Polaroidy
19:00 Habitat
19:00 Habitat
19:00 Ślub
19:00 Ślub
Scena kameralna
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)
21 kwietnia (czwartek)
26 kwietnia (wtorek)
27 kwietnia (środa)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
19:00 Balkon
19:00 Balkon
19:00 Balkon
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)
19:00 Salome
19:00 Salome
19:00 Miłość
19:00 Miłość
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
25 kwietnia (poniedziałek)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
19:15 AB OVO – aprilisowo. Kabaretowy show prosto z głowy
19:15 Ja, Edith Piaf
19:15 P.G.R. – Polsko-Izraelski Jazz Kwartet Grzegorza Rogali
19:15 Kukła
19:15 Kukła
19:15 Kukła
19:15 Krzysztof Cwynar zaprasza: Wieczór z Darkiem Bernatkiem
19:15 Wydmuszka – III próba generalna z publicznością
19:15 Wydmuszka – PREMIERA
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka    
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)
18:30 Powróćmy jak za danych lat (w Muzeum Miasta Łodzi)
18:30 Powróćmy jak za danych lat (w Muzeum Miasta Łodzi)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (w Łódzkim Domu Kultury)
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (w Łódzkim Domu Kultury)
10:00 Znasz li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko (w ŁDK)
10:00 Znasz li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko (w ŁDK)
19:00 Kochałem panią – recital Zbigniewa Maciasa (w MMŁ)
19:00 Kochałem panią – recital  Zbigniewa Maciasa (w MMŁ)
18:30 Skrzypek na dachu (w klubie Wytwórnia)   
11:00 Skrzypek na dachu (w klubie Wytwórnia
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo 19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mayday
mała sala
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
19:15 Mord
19:15 Mord
19:15 Kto nie ma, nie płaci – pokaz przedpremierowy
19:15 Kto nie ma, nie płaci – PREMIERA
19:15 Kto nie ma, nie płaci – PREMIERA

11:00 Belfer
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód     
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 kwietnia (piątek)
3 kwietnia (niedziela)
5 kwietnia (wtorek)
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebespieczne zabawy
12:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
9:30 Skarb Kapitana Haka
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebespieczne zabawy
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebespieczne zabawy
11:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebespieczne zabawy
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Złota kaczka i duch starego zamku
9:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 kwietnia (piątek)
3 kwietnia (niedziela)
4 kwietnia (poniedziałek)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek)
12 kwietnia (wtorek)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (niedziela)
18 kwietnia (poniedziałek)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)
27 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (piątek)
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
12:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
9:00 11:00 Czarnoksiężnik OZ
12:00 Cuda i dziwy lokomotywy
9:00 11:00 Cuda i dziwy lokomotywy
9:00 11:00 Cuda i dziwy lokomotywy
9:00 11:00 Cuda i dziwy lokomotywy
10:00 Cuda i dziwy lokomotywy   
9:00 11:00 Cuda i dziwy lokomotywy
9:00 11:00 Konik Garbusek
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
13 kwietnia (środa)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (wtorek)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
19:00 Szalone nożyczki 19:00 MFSPiN Babel (Wytwórnia)
16:00 19:00 Szalone nożyczki 19:00 MFSPiN Babel (Wytwórnia)
19:00 MFSPiN Król umiera, czyli ceremonie
19:00 MFSPiN Król umiera, czyli ceremonie
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Weekend na wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na wsi – pokaz przedpremierowy
19:00 Weekend na wsi – PREMIERA
19:00 Weekend na wsi
19:00 Weekend na wsi   
19:00 Bóg mordu – spektakl dla bezrobotnych
19:00 Bóg mordu
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
1 kwietnia (piątek)
2 kwietnia (sobota)
3 kwietnia (niedziela)
5 kwietnia (wtorek)
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
8 kwietnia (piątek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
14 kwietnia (czwartek)
15 kwietnia (piątek)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Wkręć się! – pokaz etiud
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
19:07 Ożenek
19:07 Ożenek
19:07 Ożenek
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
19:07 Opowieści o zwyczajnym szaleństwie
Mała sala
6 kwietnia (środa)
7 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (sobota)
10 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (środa)
16 kwietnia (sobota)
17 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
19:07 I love Una
19:07 I love Una
19:07 Przebiegum życiae
19:07 Przebiegum życiae
19:07 Getsemani
19:07 Novecento
19:07 Novecento
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
teatr rusza ponownie w maju 2011
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 kwietnia (piątek)
3 kwietnia (niedziela)
6 kwietnia (środa)
8 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (środa)
15 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (niedziela)
29 kwietnia (piątek)
30 kwietnia (sobota)
20:00 Maryla Rodowicz
18:30 Czarodziejski flet
18:00 Dama pikowa
18:30 Dama pikowa
11:00 18:30 Cinderella
18:30 Carmen
18:30 Dydona i Eneasz + Zamek Sinobrodego
18:30 Kochankowie z klasztoru Valldemosa     
ŁSB 19:00 Spotkania w dwóch niespełnionych aktach – prapremiera
 ŁSB 19:00 Spotkania w dwóch niespełnionych aktach – PREMIERA
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 kwietnia (piątek)
3 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (wtorek)
20 kwietnia (środa)
27 kwietnia (środa)
28 kwietnia (czwartek)
19:00 Noce i Dnie Polskiego Filmu
18:30 20:30 Cztery Struny Skrzypiec – Koncert Muzyki i tańca Cygańskiego
9:30 12:30 Teatr Angielski – Lot nad Kukułczym Gniazdem
9:00 12:00 Teatr Angielski – Lot nad Kukułczym Gniazdem
18:00 20:30 Urodziny Teatru V6   
18:00 20:30 Urodziny Teatru V6
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2010
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2012
repertuar
Repertuar teatrów – lipiec 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*