repertuarPoniżej zamieszczamy  kwietniowy repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

ZMIANY W REPERTUARACH ZWIĄZANE Z ŻAŁOBĄ NARODOWĄ – ZOBACZ

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
9 kwietnia (piątek)   
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
16 kwietnia (piątek) 
17 kwietnia (sobota) 
18 kwietnia (niedziela)
23 kwietnia (piątek)  
24 kwietnia (sobota) 
25 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (piątek)
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Śpiąca Królewna
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Śpiąca Królewna
18:00 Latający Kufer
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
7 kwietnia (środa)
8 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (poniedziałek)
13 kwietnia (wtorek)
14 kwietnia (środa)
15 kwietnia (czwartek) 
16 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (niedziela)
19 kwietnia (poniedziałek)
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)
22 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (piątek)
25 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (poniedziałek)
27 kwietnia (wtorek)   
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek)   
30 kwietnia (piątek)
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 11:00 Złodziej czasu
9:00 Złodziej czasu
12:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka    
9:00 11:00 Mała Syrenka    
9:00 11:00 Mała Syrenka    
9:00 11:00 Mała Syrenka    
9:00 Mała Syrenka        
12:00 Piotruś Pan
9:00 11:30 Piotruś Pan    
9:00 11:30 Piotruś Pan    
9:00 11:30 Piotruś Pan    
9:00 11:30 Piotruś Pan
9:00 Piotruś Pan    
12:00 Wielkoludy
9:00 11:30 Wielkoludy     
9:00 11:30 Wielkoludy     
9:00 11:30 Wielkoludy     
9:00 11:30 Wielkoludy     
9:00 Wielkoludy
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
7 kwietnia (środa)
8 kwietnia (czwartek)
11 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (poniedziałek)
14 kwietnia (środa)  
15 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (piątek)  
17 kwietnia (sobota)
21 kwietnia (środa)  
22 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (piątek)
19:00 Zagłada ludu albo MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU    
19:00 Zagłada ludu albo MOJA WĄTROBA JEST BEZ SENSU
19:00 Nad
19:00 Nad        
19:00 Brzydal    
19:00 Brzydal
19:00 Toksyny    
19:00 Toksyny         
19:00 Graj klezmerska kapelo    
19:00 Graj klezmerska kapelo    
19:00 Graj klezmerska kapelo
Scena mała
6 kwietnia (wtorek)
7 kwietnia (środa) 
8 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (piątek)
12 kwietnia (poniedziałek)
13 kwietnia (wtorek) 
14 kwietnia (środa) 
15 kwietnia (czwartek)
17 kwietnia (sobota)
18 kwietnia (niedziela) 
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)   
22 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (piątek)
24 kwietnia (sobota)
27 kwietnia (wtorek)
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek)
30 kwietnia (piątek)
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Survival    
19:00 Survival
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę     
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Ślub    
19:00 Ślub    
19:00 Produkt    
19:00 Produkt    
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy    
19:00 Merylin Mongoł    
19:00 Merylin Mongoł    
18:00 Habitat
18:00 Habitat
Scena kameralna
6 kwietnia (wtorek)
7 kwietnia (środa)
8 kwietnia (czwartek)  
9 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
24 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (wtorek)
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek)
30 kwietnia (piątek)
19:00 Zszywanie    
19:00 Zszywanie    
19:00 Przypadek Iwana Iljicza    
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński     
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu – PREMIERA
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu – PREMIERA    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Bramy raju    
19:00 Bramy raju
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
13 kwietnia (wtorek)
14 kwietnia (środa)
25 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (poniedziałek)
19:00 O Łazarzu     
19:00 O Łazarzu    
19:00 Miłość – PREMIERA
19:00 Miłość – PREMIERA PRASOWA
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 kwietnia (czwartek)
5 kwietnia (poniedziałek)
8 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (piątek)  
17 kwietnia (sobota)
18 kwietnia (niedziela)
22 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (piątek)
24 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (niedziela)
30 kwietnia (piątek) 
10:15 Emigranci    
19:15 Kukła (komedia na czasie!)    
10:15 Emigranci     
10:15 19:15 Emigranci
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Morderstwo w hotelu     
10:15 19:15 Zbrodnia i kara     
19:15 Kukła (komedia na czasie!)    
19:15 Kukła (komedia na czasie!) – PREMIERA PRASOWA    
16:15 19:15 Kukła (komedia na czasie!)
11:15 Romanca    
19:15 Romanca    
19:15 Romanca
16:15 19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Trzy razy łóżko
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
17 kwietnia (sobota)    
18 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)            
27 kwietnia (wtorek)
28 kwietnia (środa) 
29 kwietnia (czwartek)
30 kwietnia (piątek)
18:30 Zemsta nietoperza (w Klubie Wytwórnia)
18:30 Zemsta nietoperza (w Klubie Wytwórnia)
18:30 Noc w Wenecji (Muzeum Miasta Łodzi)     
18:30 Twoim jest scerce me (Muzeum Miasta Łodzi)     
11:00 All That Jazz Between Us (Teatr V6)    
11:00 All That Jazz Between Us (Teatr V6)             
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (Łódzki Dom Kultury)    
10:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (Łódzki Dom Kultury)    
19:00 Jazzowe klimaty
19:00 Jazzowe klimaty
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża scena
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (wtorek) 
21 kwietnia (środa)
22 kwietnia (czwartek)
24 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek)
30 kwietnia (piątek)
19:00 Złodziej – PREMIERA
19:00 Złodziej
10:00 Mistrz i Małgorzata    
10:00 Mistrz i Małgorzata    
10:00 Mistrz i Małgorzata    
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej     
10:00 Krzesiwo    
10:00 Krzesiwo    
10:00 Krzesiwo
Mała scena
9 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (wtorek)
23 kwietnia (piątek)
24 kwietnia (sobota)
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek) 
30 kwietnia (piątek)
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm
19:15 Metoda Grönholm    
19:15 Transfer
19:15 Mój boski rozwód     
19:15 Mój boski rozwód    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie    
30 kwietnia (piątek) 19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
CET (Struga 90)
21 kwietnia (środa)
25 kwietnia (niedziela)
19:00 Ślepcy    
19:00 Ślepcy
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
8 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (piątek)
11 kwietnia (niedziela)
12 kwietnia (pon.)
13 kwietnia (wtorek)
15 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (piątek)
18 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)
25 kwietnia (niedziela)
28 kwietnia (środa)
10:00 Urodziny Baby Jagi    
10:00 Urodziny Baby Jagi
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy    
10:00 Złota Kaczka
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Złota Kaczka    
12:30 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy
10:00 Calineczka-Magiczny świat teatru
11:00  Złota Kaczka    
12:30 Magiczny Komputer    
10:00 Magiczny Komputer
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
7 kwietnia (środa)  
8 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
13 kwietnia (wtorek)
14 kwietnia (środa)
15 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (sobota)    
18 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)
22 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (piątek)
24 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (wtorek)
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek)
30 kwietnia (piątek)
9:00 11:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia…
9:00 11:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia…
9:00 11:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie
17:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie
12:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie    
9:00 11:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie    
9:00 11:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie     
9:00 11:00 Pinokio    
9:00 11:00 Pinokio    
17:00 Pinokio    
12:00 Pinokio    
9:00 11:00 Pinokio    
9:00 11:00 Pinokio    
9:00 11:00 Białe baloniki    
9:00 11:00 Białe baloniki    
17:00 Białe baloniki
12:00 Białe baloniki     
9:00 11:00 Białe baloniki    
9:00 11:00 Białe baloniki
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
7 kwietnia (środa)
8 kwietnia (czwartek)
9 kwietnia (piątek)
10 kwietnia (sobota)
11 kwietnia (niedziela)
15 kwietnia (czwartek)
16 kwietnia (piątek)
17 kwietnia (sobota)
18 kwietnia (niedziela)
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)   
22 kwietnia (czwartek)
23 kwietnia (piątek)
24 kwietnia (sobota)
25 kwietnia (niedziela)
27 kwietnia (wtorek)
28 kwietnia (środa)
29 kwietnia (czwartek)
30 kwietnia (piątek)
10:00 19:00 Szalone nożyczki    
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca     
18:00 Supernova. Rekonstrukcja
18:00 Supernova. Rekonstrukcja
18:00 (A)pollonia (w Wytwórni) 19:00 Kolacja dla Głupca
16:00 19:00 Kolacja dla Głupca 18:00 (A)pollonia (w Wytwórni)         
19:00 39 stopni    
10:00 39 stopni    
10:00 39 stopni    
10:00 19:00 Szalone nożyczki    
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki     
19:00 Kolacja dla głupca     
10:00 19:00 Kolacja dla głupca     
10:00 19:00 Kolacja dla głupca     
10:00 19:00 Kolacja dla głupca
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
13-17 kwietnia XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi
Mała sala
13-17 kwietnia XXVIII Festiwal Szkół Teatralnych w Łodzi
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
teatr nieczynny
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
16 kwietnia (piątek)  
20 kwietnia (wtorek)
22 kwietnia (czwartek)
25 kwietnia (niedziela)
26 kwietnia (poniedziałek)
19:00 Dama Pikowa – PREMIERA     
18:00 Dama Pikowa        
19:00 Rusałka    
18:00 Carmen
19:00 Występ Zespołu Pieśni i Tańca Mazowsze
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
20 kwietnia (wtorek)
21 kwietnia (środa)
11:00 All That Jazz (Teatru Muzycznego)
11:00 All That Jazz (Teatru Muzycznego)
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

 

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2017
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2015
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*