repertuarPoniżej zamieszczamy grudniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
6 grudnia (niedziela)
10 grudnia (czwartek)
13 grudnia (niedziela)
16 grudnia (środa)
18 grudnia (piątek)
30  grudnia (środa)
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Seks, prochy, rock’n’roll
19:30 Demon Stróż
19:00 Skazane na ogień
19:00 Ucieczka/Wycieczka
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
11 grudnia (piątek) 19:00 Take Over – Event One
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
15:30 Lokomotywa – podróż z J. Tuwimem
13:30 Czerwony Kapturek 16:00 Czerwony Kapturek
15:30 Byczek Fernando
14:30 Żabi cesarz
15:30 Wesoła Nowina
13:30 Wesoła Nowina 16:00 Wesoła Nowina
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
7 grudnia (poniedziałek) 21:00 Festiwal Puls Literatury: Lubiewo
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
19:00 Łódzkie Spotkania Teatralne 2015
19:00 Łódzkie Spotkania Teatralne 2015
19:00 Łódzkie Spotkania Teatralne 2015
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl
1 grudnia (wtorek)    
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek)
6 grudnia (niedziela) 
8 grudnia (wtorek)    
9 grudnia (środa)    
10 grudnia (czwartek) 
11 grudnia (piątek)    
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
14 grudnia (poniedziałek)    
15 grudnia (wtorek)    
16 grudnia (środa)    
17 grudnia (czwartek)
18 grudnia (piątek)    
20 grudnia (niedziela)
31 grudnia (czwartek)
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
9:00 11:00 Tymoteusz wśród ptaków 10:00 Szary chłopiec
12:00 Krawiec Niteczka
12:00 Pan Teatr
10:00 Pan Teatr
10:00 Pan Teatr
10:00 Pan Teatr
18:00 Pastorałka dla woła i osła – PREMIERA
16:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
9:00 11:00 Pastorałka dla woła i osła
12:00 Pastorałka dla woła i osła
20:00 Dekamore
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

1 grudnia (wtorek)    
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek) 
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
8 grudnia (wtorek)    
9 grudnia (środa)    
10 grudnia (czwartek)
11 grudnia (piątek)    
15 grudnia (wtorek)    
16 grudnia (środa)
31 grudnia (czwartek)

19:00 Książę Niezłomny
19:00 Książę Niezłomny
19:00 Książę Niezłomny
15:00 19:00 Klimakterium… i już
15:30 19:00 Klub Mężusiów
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Baba Chanel
19:00 Baba Chanel
17:30 21:30 Sylwester – Dajcie mi Tenora
Scena kameralna
17 grudnia (czwartek)
18 grudnia (piątek)    
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)   
29 grudnia (wtorek)    
30 grudnia (środa)    
31 grudnia (czwartek)
19:00 Komediant – pokaz przedpremierowy
19:00 Komediant – PREMIERA
19:00 Komediant – PREMIERA
19:00 Komediant
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Sylwester – Ich czworo
Scena mała
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
10 grudnia (czwartek)
11 grudnia (piątek)
12 grudnia (sobota)
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
11:00 Marzenie Nataszy
11:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
18:00 Kaligula
18:00 Kaligula
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
7 grudnia (poniedziałek)
13 grudnia (niedziela)
14 grudnia (poniedziałek)
15 grudnia (wtorek)
20:00 Szelmostwa lisa Witalisa
19:00 Czas odwiedzin
20:00 Czas odwiedzin
20:00 Czas odwiedzin
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
6 grudnia (niedziela)
11 grudnia (piątek)
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
20 grudnia (niedziela)
31 grudnia (czwartek)
16:00 Alosza Awdiejew z zespołem
18:00 Wojciech Cejrowski – Wolna Amerykanka
17:00 20:30 Kabaret Smile
16:00 19:00 Siostrunia
20:00 Kolędy i Pastorałki – Piwnica Pod Baranami
19:00 Sylwester w Stylu Retro – MaNerwy Miłosne
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)   
11 grudnia (piątek)    
12 grudnia (sobota)    
17 grudnia (czwartek) 
18 grudnia (piątek)    
19 grudnia (sobota)
26 grudnia (sobota)   
30 grudnia (środa)    
31 grudnia (czwartek)
17:00 Ania z Zielonego Wzgórza
14:00 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 Trzy razy łóżko
19:15 To nie była piąta, to była dziewiąta
12:15 Ania z Zielonego Wzgórza 17:15 Miłość i polityka
19:15 Andrzej Korycki i Dominika Żukowska
19:15 Zwariować można
19:15 Zwariować można
16:30 To nie była piąta, to była dziewiąta
19:15 Rodzinny interes – III generalna z publicznością
20:15 Wieczór Sylwestrowej
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 grudnia (wtorek)    
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek)
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
12 grudnia (sobota)
18 grudnia (piątek)    
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
22 grudnia (wtorek)
31 grudnia (czwartek)
11:00 Zorro
11:00 Zorro
11:00 Zorro 18:30 Ciao Ciao Bambina
18:00 Lot Krajkinairem
15:00 19:00 Berek, czyli upiór w moherze
17:00 Gala Verdi
19:30 Przechowajmy się
18:30 Cyrano – PREMIERA
18:30 Cyrano
17:00 Cyrano
19:00 Hej, kolęda, kolęda
21:00 W zaczarowaną noc – koncert sylwestrowy
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
11 grudnia (piątek)    
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
18 grudnia (piątek)    
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
31 grudnia (czwartek)
19:00 Ziemia Obiecana – PREMIERA
18:00 Ziemia Obiecana
16:00 Ziemia Obiecana
19:00 Mayday
19:00 Mayday
16:00 Puls Literatury: Krall 18:00 Gala Nagrody Tuwima
19:00 Opowieść wigilijna – PREMIERA
16:00 Opowieść wigilijna
16:00 Opowieść wigilijna
21:00 Wieczór Sylwestrowy w Dużej Sali
Mała Sala
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
7 grudnia (poniedziałek)    
11 grudnia (piątek)    
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela) 
31 grudnia (czwartek)
21:15 Impro Atak! W pogoni za Haroldem
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
17:30 Bardzo Mała Literacka: W bajkowej rodzinie
19:15 Kobro 21:15 Impro Atak!
19:15 Kobro
19:15 Kobro   
21:30 Wieczór Sylwestrowy w Małej Sali
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek)  
4 grudnia (piątek)    
6 grudnia (niedziela)
7 grudnia (poniedziałek)    
8 grudnia (wtorek)
9 grudnia (środa)    
10 grudnia (czwartek) 
11 grudnia (piątek)    
16 grudnia (środa)    
17 grudnia (czwartek) 
20 grudnia (niedziela)
27 grudnia (niedziela)
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Bałwankowa Kraina
12:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Bałwankowa Kraina 12:30 W środku miasta
10:00 Bałwankowa Kraina
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
10:00 Nić Ariadny
10:00 Opowieść o prawdziwym Mikołaju
12:00 Bal Sylwestrowy dla najmłodszych
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 grudnia (wtorek)    
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek)
4 grudnia (piątek)    
6 grudnia (niedziela)
7 grudnia (poniedziałek)    
8 grudnia (wtorek)    
9 grudnia (środa)    
10 grudnia (czwartek)
11 grudnia (piątek)    
13 grudnia (niedziela)
14 grudnia (poniedziałek)    
15 grudnia (wtorek)    
16 grudnia (środa)    
17 grudnia (czwartek) 
18 grudnia (piątek)    
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
21 grudnia (poniedziałek)    
22 grudnia (wtorek)    
27 grudnia (niedziela)
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Świnki 3
9:00 11:00 Kopciuszek
12:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Kopciuszek
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Echa i achy, chlipy i chachy
12:00 Królowa Śniegu
9:00 Echa i achy, chlipy i chachy 11:00 Królowa Śniegu
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i Pani Róża
9:00 Królowa Śniegu 11:00 Oskar i Pani Róża
19:00 Czytanie performatywne
10:00 12:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 12:00 Pokolorowanki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 grudnia (wtorek)    
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek)
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
11 grudnia (piątek)    
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
15 grudnia (wtorek)    
16 grudnia (środa)    
17 grudnia (czwartek)
18 grudnia (piątek)    
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
31 grudnia (czwartek)
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
11:00 19:00 Wytwórnia Piosenek
19:00 Szalone Nożyczki
19:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
11:00 Szalone Nożyczki
11:00 19:00 Szalone Nożyczki
19:00 Szalone Nożyczki
16:00 19:00 Szalone Nożyczki
20:00 Sylwester – Boeing Boeing
Mała Sala
1 grudnia (wtorek)    
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek) 
4 grudnia (piątek)
6 grudnia (niedziela)
8 grudnia (wtorek)
9 grudnia (środa)    
10 grudnia (czwartek)
11 grudnia (piątek)    
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)  
15 grudnia (wtorek)    
16 grudnia (środa)
17 grudnia (czwartek)
18 grudnia (piątek)
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)   
30 grudnia (środa)    
31 grudnia (czwartek)
11:00 Stopklatka
11:00 14:00 Stopklatka
9:00 Oczy Nieba
9:00 Oczy Nieba
11:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 11:00 Mój tata chce latać jak ptak
9:00 11:00 Mój tata chce latać… 14:00 Teatr dla niewidomych
11:00 Szkoła Żon
11:00 19:15 Szkoła żon
19:15 Czad
19:15 Czad
10:00 Tu-Wim
10:00 Tu-wim
10:00 Tu-Wim
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Oś
17:00 Sylwester dla bezrobotnych – Oś
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
EC-1

1 grudnia (wtorek)
2 grudnia (środa)
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
14 grudnia (poniedziałek)

19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda
19:07 Iwona, księżniczka Burgunda

Mała Sala
6 grudnia (niedziela)
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
21 grudnia (poniedziałek)
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
19:07 Maria Stuart
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
1 grudnia (wtorek)   
2 grudnia (środa)    
3 grudnia (czwartek)
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
8 grudnia (wtorek)
11 grudnia (piątek)
12 grudnia (sobota)
15 grudnia (wtorek)
18 grudnia (piątek)   
19 grudnia (sobota)
16:00 Warsztat aktorski dla młodzieży 18:00 Wieczornica Po Staremu
19:00 A Wersja
19:00 Próby
19:00 Próby
19:00 Próby
18:00 Jazzowy Chór Wytwórni
18:00 Wieczornica Po Staremu
16:00 Warsztat aktorski dla młodzieży
19:00 Niewiarygodne
18:00 Wieczornica Po Staremu
16:00 Warsztat aktorski dla młodzieży
19:00 Boży Obiad
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

2 grudnia (środa)   
3 grudnia (czwartek)
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
7 grudnia (poniedziałek)
10 grudnia (czwartek)
11 grudnia (piątek)   
12 grudnia (sobota)
13 grudnia (niedziela)
14 grudnia (poniedziałek)
15 grudnia (wtorek)
19 grudnia (sobota)
20 grudnia (niedziela)
21 grudnia (poniedziałek)       
31 grudnia (czwartek)

17:30 Królewna Śnieżka
11:00 Królewna Śnieżka
11:00 Dziadek od orzechów
15:00 18:00 Moscow City Ballet – Jezioro łabędzie
19:00 Moscow City Ballet – Dziadek do orzechów
18:30 Cyrulik Sewilski
11:00 Cyrulik Sewliski
18:30 Cyrulik Sewilski
18:00 Krzysztof Krawczyk
12:00 Magiczne Moce Sceny
9:30 10:30 12:00 Lekcje chóru
17:30 Dziadek do orzechów
11:00 Dziadek do orzechów
18:00 Opera Bez Granic
22:00 Sylwester w Teatrze Wielkim
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
4 grudnia (piątek)    
5 grudnia (sobota)
6 grudnia (niedziela)
31 grudnia (czwartek)
9:30 12:00 Mikołajki w Teatrze
18:00 Mikołajki w Teatrze
17:00 Mikołajki w Teatrze
18:00 21:00 Bal Wampirów – Wieczność
TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
w grudniu brak informacji o spektaklach
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
w grudniu brak informacji o spektaklach
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar Teatrów – lipiec 2020
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2015
repertuar
Repertuar teatrów – grudzień 2014

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*