repertuarPoniżej zamieszczamy grudniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
22 grudnia (sobota)
15:30 O rybaku i podwodnym… 17:15 Czerwony Kapturek
17:00 O rybaku i podwodnym królestwie
15:30 Wesoła Nowina
17:00 Wesoła Nowina
15:30 Wesoła Nowina
17:00 Wesoła Nowina
15:30 Wesoła Nowina
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99
2 grudnia (niedziela)
3 grudnia (poniedziałek)
4 grudnia (wtorek)
5 grudnia (środa)
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek)
9 grudnia (niedziela)
10 grudnia (poniedziałek)
11 grudnia (wtorek) 
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
16 grudnia (niedziela)
17 grudnia (poniedziałek)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek) 

10:00 Pstryk 12:00 Mała Syrenka – Niedziela z Arlekinem
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka   
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 11:00 Mała Syrenka
9:00 Mała Syrenka
10:00 Pstryk 12:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata   
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
12:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata
9:00 11:00 Stworzenie Świata

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela) 
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
11 grudnia (wtorek) 
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)  
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek)
28 grudnia (piątek)
29 grudnia (sobota) 
30 grudnia (niedziela)
31 grudnia (poniedziałek)
18:00 NKE – Wujaszek Wania
18:00 NKE – Wujaszek Wania   
19:00 Gala Baletowa – PREMIERA I (Teatru Wielkiego)
19:00 Gala Baletowa – PREMIERA II (Teatru Wielkiego)
18:30 Gala Baletowa (Teatru Wielkiego)   
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku   
19:00 Jajo węża
19:00 Jajo węża
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane   
18:30 Madama Butterfly (Teatru Wielkiego)
18:30 Tosca (Teatru Wielkiego)   
18:30 Tosca (Teatru Wielkiego)
19:00 Wieczór Sylwestrowy
Scena kameralna
6 grudnia (czwartek)  
7 grudnia (piątek)   
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
11 grudnia (wtorek)
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek)
21 grudnia (piątek)
22 grudnia (sobota)
27 grudnia (czwartek)
28 grudnia (piątek)
29 grudnia (sobota)
30 grudnia (niedziela)
31 grudnia (poniedziałek)
19:00 Kaligula – pokaz przedpremierowy   
19:00 Kaligula – pokaz przedpremierowy   
19:00 Kaligula – PREMIERA
19:00 Kaligula – PREMIERA
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Zszywanie   
19:00 Zszywanie
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym blaszanym dachu   
19:00 Brzydal
19:00 Brzydal
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi   
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
19:00 Totalnie szczęśliwi
Scena mała
4 grudnia (wtorek)
5 grudnia (środa)
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
15 grudnia (sobota)
20 grudnia (czwartek)
21 grudnia (piątek)
19:00 Pamięć wody    
19:00 Pamięć wody   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę   
19:00 Spotkania u Jaracza: Mariusz Saniternik
18:00 Instynkt gry
18:00 Instynkt gry
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
7 grudnia (piątek)    
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
17 grudnia (poniedziałek)
22 grudnia (sobota)
19:00 Miłość
19:00 Miłość
16:00 Miłość
19:00 Kolęda – PREMIERA
19:00 KOlęda – PREMIERA PRASOWA
19:00 Kolęda
19:00 Kolęda
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
7 grudnia (piątek)
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
10 grudnia (poniedziałek)
11 grudnia (wtorek)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)   
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela) 
20 grudnia (czwartek)
26 grudnia (środa)
29 grudnia (sobota)
30 grudnia (niedziela)
31 grudnia (poniedziałek)
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Emigranci
19:15 Wydmuszka
17:15 Niebiańskie Piosenki dla Każdego
12:15 Niebiańskie Piosenki… 18:15 Dał ci Bóg koniec wojny…
19:15 Carrantouhill – koncert
18:00 20:00 Jerzy Kryszak – Stand Up Show   
III Ogólnopolski Festiwal Monodramu MONOwMANU
III Ogólnopolski Festiwal Monodramu MONOwMANU   
III Ogólnopolski Festiwal Monodramu MONOwMANU
III Ogólnopolski Festiwal Monodramu MONOwMANU   
19:15 Zbigniew Wodecki Śpiewa Kolędy   
18:15 Kukła       
19:15 Morderstwo w hotelu
18:15 Morderstwo w hotelu
20:30 Wieczór Sylwestrowy – Morderstwo.. i Niebiańskie…
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
4 grudnia (wtorek)
5 grudnia (środa)
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek)
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
10 grudnia (poniedziałek)
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)    
14 grudnia (piątek)
16 grudnia (niedziela)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek)    
21 grudnia (piątek)
31 grudnia (poniedziałek)
18:00 VI Międzynarodowy Konkurs Sztuki Choreograficznej im. Diagilewa
18:00 VI Międzynarodowy Konkurs Sztuki Choreograficznej im. Diagilewa
19:00 Bożyszcze Kobiet
10:00 Zorro
10:00 Zorro
10:00 Zorro 18:00 20:30 Kabaret Ani Mru Mru
18:00 Michał Bajor – koncert
15:30 18:30 Berek, czyli upiór w moherze
19:00 Edyta Geppert – koncert
18:30 Zemsta nietoperza
18:30 Zemsta nietoperza
18:00 Powróćmy jak za dawnych lat
17:00 Zapalcie światła na Ziemi
17:00 Zapalcie światła na Ziemi
17:00 Zapalcie światła na Ziemi
19:00 Jezioro Łabędzie – Moscow City Ballet
19:00 Dziadek do orzechów – Moscow City Ballet
21:00 Wielka Sława to Żart – Gala Sylwestrowo-Noworoczna
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela) 
7 grudnia (piątek)
9 grudnia (niedziela)
11 grudnia (wtorek)
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
16 grudnia (niedziela)
20 grudnia (czwartek)  
21 grudnia (piątek)
22 grudnia (sobota)
31 grudnia (poniedziałek)
16:00 19:00 Sex Guru
16:00 19:00 Mayday   
18:00 VI Puls Literatury: A ja, Hanna
18:00 Pastorałka
10:00 Pastorałka
10:00 Pastorałka   
10:00 Pastorałka
10:00 Pastorałka
16:00 Pastorałka   
19:00 Kokolobolo…   
19:00 Kokolobolo…
19:00 Kokolobolo…
20:30 Sylwester: Złodziej
Mała Sala
9 grudnia (niedziela)
13 grudnia (czwartek)  
14 grudnia (piątek)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
21 grudnia (piątek)
22 grudnia (sobota)
19:15 VI Puls Literatury: Kwartet   
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły – pokaz przedpremierowy
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły – PRAPREMIERA
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły
19:15 Mój boski rozwód   
19:15 Mój boski rozwód
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
4 grudnia (wtorek)  
5 grudnia (środa)
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek)
8 grudnia (sobota)
10 grudnia (poniedziałek)
11 grudnia (wtorek)
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
17 grudnia (poniedziałek)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek)
21 grudnia (piątek)
22 grudnia (sobota)
23 grudnia (niedziela)
30 grudnia (niedziela)
10:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:00 Witaj Święty Mikołaju + spotkanie z Mikołajem
10:00 Bałwankowa kraina + spotkanie z Mikołajem   
10:00 Bałwankowa kraina + spotkanie z Mikołajem
10:00 Bałwankowa kraina + spotkanie z Mikołajem
10:00 Bałwankowa kraina + spotkanie z Mikołajem
10:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki + spotkanie z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki + spotkanie z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki + spotkanie z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki + spotkanie z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki + spotkanie z Mikołajem
10:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
16:30 Bałwankowa kraina + spotkanie z Mikołajem
10:00 Witaj Święty Mikołaju + spotkanie z Mikołajem
10:00 Witaj Święty Mikołaju    + spotkanie z Mikołajem
10:00 Witaj Święty Mikołaju + spotkanie z Mikołajem
10:00 Witaj Święty Mikołaju + spotkanie z Mikołajem
10:00 Witaj Święty Mikołaju + spotkanie z Mikołajem
10:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:30 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki + spotkanie z Mikołajem   
12:30 Bałwankowa kraina + karnawałowe zabawy
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
3 grudnia (poniedziałek)
4 grudnia (wtorek)
5 grudnia (środa)
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek)
9 grudnia (niedziela)
10 grudnia (poniedziałek)
11 grudnia (wtorek)
12 grudnia (środa)   
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
16 grudnia (niedziela)
17 grudnia (poniedziałek)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek)
21 grudnia (piątek)
28 grudnia (piątek)
30 grudnia (niedziela)
17:00 Balladyny i romanse – PRAPREMIERA
12:00 Królowa Śniegu 18:00 Balladyny i romanse – premiera nauczycielska
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
12:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna   
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
12:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Opowieść wigilijna   
10:00 Pokolorowanki       
12:00 Pokolorowanki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
5 grudnia (środa)  
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek) 
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
11 grudnia (wtorek)
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek) 
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
18 grudnia (wtorek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek)  
21 grudnia (piątek)
22 grudnia (sobota)
29 grudnia (sobota)
30 grudnia (niedziela)
31 grudnia (poniedziałek)
19:00 Matka brata mojego syna
16:00 Matka brata mojego syna
10:00 Kolacja dla głupca   
10:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca   
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
10:00 Next-Ex   
10:00 Next-Ex   
10:00 Next-Ex   
19:00 Szalone nożyczki    
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki
10:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Mayday 2
19:00 Mayday 2
20:00 Sylwester – Mayday 2
Mała Sala
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
5 grudnia (środa)
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek)
9 grudnia (niedziela)   
12 grudnia (środa)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
19 grudnia (środa)
20 grudnia (czwartek) 
21 grudnia (piątek)
30 grudnia (niedziela)
31 grudnia (poniedziałek)
16:00 Bóg Mordu
19:00 Bóg Mordu
13:00 Teatr Czytany – PREMIERA   
19:00 Kochanowo i okolice
10:00 Kochanowo i okolice
16:00 Kochanowo i okolice   
19:00 Spiski   
19:00 Spiski
10:00 Spiski
19:00 Bóg Mordu – dla bezrobotnych   
10:00 Bóg Mordu   
10:00 Bóg Mordu    
16:00 Spiski
17:00 Sylwester – Spiski
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
1 grudnia (sobota)
2 grudnia (niedziela)
3 grudnia (poniedziałek)
5 grudnia (środa) 
6 grudnia (czwartek)
7 grudnia (piątek)
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela) 
19 grudnia (środa) 
20 grudnia (czwartek)
19:07 Dyplom z miłości – próba otwarta
19:07 Dyplom z miłości – PREMIERA
19:07 Dyplom z miłości – PREMIERA PRASOWA
19:07 Dyplom z miłości   
19:07 Dyplom z miłości
19:07 Dyplom z miłości
19:07 Dyplom z miłości
19:07 Dyplom z miłości
19:07 Shopping and Fucking   
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking
19:07 Shopping and Fucking   
19:07 Shopping and Fucking   
19:07 Shopping and Fucking
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701

4 grudnia (wtorek)
8 grudnia (sobota)
11 grudnia (wtorek)
13 grudnia (czwartek)
14 grudnia (piątek)
15 grudnia (sobota)
16 grudnia (niedziela)
18 grudnia (wtorek)

19:00 Warsztaty Aktorskie
18:00 Szwalnia czyta dzieciom 19:00 Koncert Postindustrialny
19:00 Warsztaty Aktorskie
18:00 Szwalnia czyta dzieciom
18:00 Pokaz kolekcji dyplomowej Pauliny Ptasznik
12:00 14:30 Warsztaty kolęd i pastrałek
19:00 Koncert kolęd i pastorałek
19:00 Warsztaty aktorskie
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
8 grudnia (sobota)
9 grudnia (niedziela)
11 grudnia (wtorek)
16 grudnia (niedziela)
19 grudnia (środa)    
28 grudnia (piątek)
29 grudnia (sobota)
30 grudnia (niedziela
19:00 Gala Baletowa – PREMIERA I (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Gala Baletowa – PREMIERA II (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Gala Baletowa (w Teatrze im. Jaracza)
19:00 Va, Pensiero (w Filharmonii Łódzkiej)
19:00 Wieczór Kolęd (w Filharmonii Łódzkiej)
18:30 Madama Butterfly (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Tosca (w Teatrze im. Jaracza)
18:30 Tosca (w Teatrze im. Jaracza)
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
1 grudnia (sobota)
15 grudnia (sobota)
31 grudnia (poniedziałek)
20:00 Sweet Chic Club
19:00 Zatrudnię milionera
20:00 Wieczór Sylwestrowy: Karnawały Świata
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatralny – sierpień 2015
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2010
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*