repertuarPoniżej zamieszczamy  grudniowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
17 grudnia (piątek)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Wesoła Nowina
17:00 Wesoła Nowina
18:00 Wesoła Nowina
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Wesoła Nowina
18:00 Wesoła Nowina
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Wesoła Nowina
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 grudnia (środa)
2 grudnia (czwartek)
3 grudnia (piątek)
5 grudnia (niedziela)
6 grudnia (poniedziałek)
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa)   
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
12 grudnia (niedziela)
13 grudnia (poniedziałek)
14 grudnia (wtorek)
15 grudnia (środa)      
16 grudnia (czwartek)
17 grudnia (piątek)
19 grudnia (niedziela)
20 grudnia (poniedziałek)  
21 grudnia (wtorek)
31 grudnia (piątek)
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
12:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
10:00 12:00 (Niedziela z Arlekinem) Stworzenie świata
9:00 11:00 Stworzenie świata   
9:00 11:00 Stworzenie świata       
9:00 11:00 Stworzenie świata       
9:00 11:00 Stworzenie świata
9:00 11:00 Stworzenie świata   
12:00 Stworzenie świata   
9:00 11:00 Stworzenie świata       
9:00 Stworzenie świata       
22:00 Koncert Sylwestrowy
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
7 grudnia (wtorek) 
8 grudnia (środa)  
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
15 grudnia (środa)
17 grudnia (piątek)
19 grudnia (niedziela)
21 grudnia (wtorek)
22 grudnia (środa)
23 grudnia (czwartek)
31 grudnia (piątek)
10:00 19:00 Antygona w Nowym Jorku   
10:00 Antygona w Nowym Jorku   
11:00 Sen nocy letniej
10:00 Sen nocy letniej
19:00 Poskromienie złośnicy   
10:00 Poskromienie złośnicy
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii   
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
19:00 Sylwester – Sen nocy letniej
Scena mała
1 grudnia (środa)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa) 
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
14 grudnia (wtorek)
15 grudnia (środa)
17 grudnia (piątek)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
28 grudnia (wtorek)
29 grudnia (środa)
30 grudnia (czwartek)
18:00 Lew na ulicy    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Survival    
19:00 Survival    
18:00 Lew na ulicy    
18:00 Lew na ulicy
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Produkt
19:00 Produkt
19:00 Produkt
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
Scena kameralna
1 grudnia (środa)
2 grudnia (czwartek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)  
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa)
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
21 grudnia (wtorek)
22 grudnia (środa)
28 grudnia (wtorek)
29 grudnia (środa)
30 grudnia (czwartek)
19:00 Zszywanie    
17:00 19:00 Zszywanie    
19:00 Stara kobieta wysiaduje
19:00 Stara kobieta wysiaduje    
19:00 Brzydal    
19:00 Brzydal
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
19:00 Niżyński
19:00 Niżyński
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach – pokaz przedpremierowy
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach – pokaz przedpremierowy
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach – pokaz przedpremierowy    
19:00 Barbelo, o psach i dzieciach – pokaz przedpremierowy    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
6 grudnia (poniedziałek)
7 grudnia (wtorek)
10 grudnia (piątek)
17 grudnia (piątek)
19 grudnia (niedziela)
20:00 Powrót do zielonych cieni (w j. hiszpańskim)
20:00 Powrót do zielonych cieni (w j. hiszpańskim)   
19:00 Powrót do zielonych cieni
18:00 Miłość
18:00 Miłość
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
6 grudnia (poniedziałek)
7 grudnia (wtorek)   
8 grudnia (środa)  
9 grudnia (czwartek)   
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
17 grudnia (piątek)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
26 grudnia (niedziela)
30 grudnia (czwartek)
31 grudnia (piątek)
19:15 Ja, Edith Piaf – III próba generalna z publicznością
12:15 Szaro – Buro…KOLOROWO 19:15 Ja, Edith Piaf – PREMIERA
11:15 Szaro – Buro…KOLOROWO 19:15 Ja, Edith Piaf
Pierwszy Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu   
Pierwszy Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu   
Pierwszy Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu   
Pierwszy Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu   
Pierwszy Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu
Pierwszy Łódzki Festiwal Monodramu MonowManu
19:15 Ja, Edith Piaf   
19:15 Idę z daleka… – J. Zelnik prezentuje poezję A. Mickiewicza – ODOWŁANE
19:15 Eksperyment Adam i Ewa – Teatr TM Tomasza Mędrzaka – ODWOŁANE
11:15 Szaro – Buro…KOLOROWO 19:15 Ewa Zając Trio Jazz
11:15 Szaro – Buro…KOLOROWO 19:15 Ja, Edith Piaf
19:15 Bożyszcze kobiet – III próba  z publicznością
20:30 Wieczór Sylwestrowy
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 grudnia (środa)
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
6 grudnia (poniedziałek)
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
20 grudnia (poniedziałek)
9:00 11:300 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko (w ŁDK)
18:30 Na końcu tęczy (w AOIA)
18:30 Na końcu tęczy (w AOIA)
11:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (w Wytwórni)   
11:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (w Wytwórni)   
18:30 Skrzypek na dachu (w Wytwórni)   
18:30 Powróćmy jak za danych lat (w Muzeum Miasta Łodzi)
18:30 Powróćmy jak za danych lat (w Muzeum Miasta Łodzi)
18:30 Zapalcie światła na Ziemi (w ŁDK)
18:30 Zapalcie światła na Ziemi (w ŁDK)
19:00 Zapalcie światła na Ziemi (w Muzeum Miasta Łodzi)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
1 grudnia (środa)
2 grudnia (czwartek)
4 grudnia (sobota)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela) 
14 grudnia (wtorek)
15 grudnia (środa)
17 grudnia (piątek)
31 grudnia (piątek)
10:00 Krzesiwo
10:00 Krzesiwo
19:00 Diabli mnie biorą
19:00 Pastorałka – spektakl przedpremierowy
19:00 Pastorałka – PREMIERA
10:00 19:00 Pastorałka
10:00 19:00 Pastorałka
10:00 19:00 Mayday
18:00 21:00 Mayday – Sylwester w Nowym
mała sala
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
19:15 Transfer
19:15 Transfer
19:15 Transfer    
17:00 IV Festiwal Puls Literatury    
19:15 Fumum Vendere
19:15 Fumum Vendere
19:15 Fumum Vendere
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
3 grudnia (piątek)
5 grudnia (niedziela)
6 grudnia (poniedziałek)
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa)
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
12 grudnia (niedziela)
13 grudnia (poniedziałek)
14 grudnia (wtorek)
15 grudnia (środa)
16 grudnia (czwartek)
19 grudnia (niedziela)
20 grudnia (poniedziałek)
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
12:30 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
10:30 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem    
10:00 Skarb Kapitana Haka – z Mikołajem
10:00 Skarb Kapitana Haka – z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem    
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
12:30 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem    
9:00 11:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
9:00 11:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem    
9:00 11:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
17:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
10:00 Poszukiwacze zaginionej gwiazdki – z Mikołajem
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
3 grudnia (piątek)
5 grudnia (niedziela)
6 grudnia (poniedziałek)
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa) 
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
13 grudnia (poniedziałek)
14 grudnia (wtorek)
15 grudnia (środa) 
16 grudnia (czwartek)
17 grudnia (piątek)
20 grudnia (poniedziałek)
21 grudnia (wtorek)
10:00 Królowa Śniegu
12:00 Królowa Śniegu
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 Królowa Śniegu
17:00 Królowa Śniegu
17:00 Królowa Śniegu – PREMIERA
9:00 11:00 Królowa Śniegu   
9:00 11:00 13:00 Opowieść wigilijna   
9:00 11:00 13:00 Opowieść wigilijna   
9:00 11:00 13:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 13:00 Opowieść wigilijna
9:00 11:00 Kot w butach   
9:00 11:00 Kot w butach   
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 grudnia (środa)
2 grudnia (czwartek)
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
7 grudnia (wtorek)
8 grudnia (środa)
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
16 grudnia (czwartek)
17 grudnia (piątek)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
30 grudnia (czwartek)
31 grudnia (piątek)
10:00 Next-Ex    
10:00 19:00 Next-Ex    
10:00 19:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex
16:00 Next-Ex    
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki   
10:00 19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
16:00 19:00 Szalone nożyczki 18:30 Moja Nasza ulubiona poezja
10:00 Kolacja dla głupca
10:00 19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Kolacja dla głupca
19:00 Matka brata mojego syna
18:00 21:00 Matka brata mojego syna – Sylwester
Scena w Teatrze V6 (Żeromskiego 74/76)
2 grudnia (czwartek)
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
10:00 Kochanowo i okolice
10:00 19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice   
19:00 Matka brata mojego syna
19:00 Matka brata mojego syna
19:00 Matka brata mojego syna
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
21 grudnia (wtorek)
22 grudnia (środa)
19:07 Top Dogs
19:07 Top Dogs
19:07 Ożenek – próba otwarta    
19:07 Ożenek – próba otwarta    
Mała sala
2 grudnia (czwartek)
3 grudnia (piątek)
8 grudnia (środa)   
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
12 grudnia (niedziela)
19:07 Dramat powiatowego performera     
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 I love Una – próba otwarta – wstęp wolny    
19:07 I love Una – próba otwarta – wstęp wolny
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
19:07 Dramat powiatowego performera
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
teatr zamknięty
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
2 grudnia (czwartek)
3 grudnia (piątek)
5 grudnia (niedziela
6 grudnia (poniedziałek)
8 grudnia (środa)  
9 grudnia (czwartek)
12 grudnia (niedziela)
18 grudnia (sobota)
19 grudnia (niedziela)
20 grudnia (poniedziałek)
21 grudnia (wtorek)
22 grudnia (środa)
26 grudnia (niedziela)
31 grudnia (piątek)
18:30 My fair lady    
18:30 My fair lady
18:30 Ziemia obiecana
19:00 Michał Bajor – piosenki Grechuty i Kofty        
11:00 18:30 Błękitny zamek    
18:30 Błękitny zamek    
11:00 Komitet dzieci 18:00 Ziemia obiecana
19:00 Kochankowie z Klasztoru Valldemosa – PREMIERA I
19:00 Kochankowie z Klasztoru Valldemosa – PREMIERA II

20:00 Jezioro łabędzie – Moscow City Ballet    
18:30 Wieczór kolęd – koncert    
18:30 Jezioro łabędzie    
18:00 Kochankowie z Klasztoru Valldemosa
20:00 Wieczór noworoczny
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
17 grudnia (piątek)
18 grudnia (sobota)
31 grudnia (piątek)
19:00 Muzyczne Noce i Dnie polskiego filmu
19:00 Zatrudnię Milionera
18:00 20:00 Zatrudnię Milionera – Sylwester w V6
Spektakle Teatru Powszechnego grane w Teatrze V6
2 grudnia (czwartek)
3 grudnia (piątek)
4 grudnia (sobota)
5 grudnia (niedziela)
9 grudnia (czwartek)
10 grudnia (piątek)
11 grudnia (sobota)
10:00 Kochanowo i okolice
10:00 19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice    
19:00 Matka brata mojego syna
19:00 Matka brata mojego syna
19:00 Matka brata mojego syna
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2015
repertuar
Repertuar teatrów – listopad 2014
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2013

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*