repertuarPoniżej zamieszczamy czerwcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

8 czerwca (piątek)    
10 czerwca (niedziela)    
11 czerwca (poniedziałek)
12 czerwca (wtorek)      
13 czerwca (środa)  
18 czerwca (poniedziałek)
19 czerwca (wtorek)
28 czerwca (czwartek)

19:00 Wywiad
XIII Spotkania Teatralne Terapia i Teatr
XIII Spotkania Teatralne Terapia i Teatr
XIII Spotkania Teatralne Terapia i Teatr
XIII Spotkania Teatralne Terapia i Teatr
19:30 Cudowna Terapia
19:30 Cudowna Terapia
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

2 czerwca (sobota)

TD Bis: 17:00 Żarty Teatralne

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

3 czerwca (niedziela)
9 czerwca (sobota)  
10 czerwca (niedziela)    
17 czerwca (niedziela)

16:00 Na wyspach Bergamutach       
17:00 Bajka do góry nogami – PREMIERA
16:00 Bajka do góry nogami – nieznana przygoda Kapturka
16:00 Bajka do góry nogami – nieznana przygoda Kapturka
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
14 czerwca (czwartek)
19:00 Przyj dziewczyno, przyj
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
w czerwcu brak informacji o spektaklach
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

1 czerwca (piątek)
3 czerwca (niedziela) 
4 czerwca (poniedziałek)    
5 czerwca (wtorek)  
6 czerwca (środa)    
7 czerwca (czwartek)
10 czerwca (niedziela)
11 czerwca (poniedziałek)    
12 czerwca (wtorek)  
13 czerwca (środa)  
14 czerwca (czwartek)    
15 czerwca (piątek)  
17 czerwca (niedziela)
18 czerwca (poniedziałek)    
19 czerwca (wtorek) 
20 czerwca (środa)
21 czerwca (czwartek)

9:00 11:00 Złota Rybka
12:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
9:00 11:00 Księga dżungli
12:00 Przygody Misia Rymcimci   
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
9:00 11:00 Przygody Misia Rymcimci
12:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

2 czerwca (sobota)
3 czerwca (niedziela)
5 czerwca (wtorek)  
6 czerwca (środa)    
7 czerwca (czwartek)
8 czerwca (piątek)    
9 czerwca (sobota)
13 czerwca (środa)
14 czerwca (czwartek)        
16 czerwca (sobota)

19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
10:00 Królowa Śniegu
9:30 Królowa Śniegu
20:30 Kłamstwo
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem
19:00 Lekcje miłości
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane

Scena kameralna

6 czerwca (środa)    
7 czerwca (czwartek)
10 czerwca (niedziela)   
12 czerwca (wtorek)
17 czerwca (niedziela)   
19 czerwca (wtorek)

12:15 Lew na Ulicy
11:00 Lew na Ulicy
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy, menel z Łodzi
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody

Scena mała

1 czerwca (piątek)    
2 czerwca (sobota)
3 czerwca (niedziela)  
5 czerwca (wtorek) 
6 czerwca (środa)    
7 czerwca (czwartek)
10 czerwca (niedziela)   
12 czerwca (wtorek) 
14 czerwca (czwartek)    
15 czerwca (piątek) 
16 czerwca (sobota)
17 czerwca (niedziela)
20 czerwca (środa)  
21 czerwca (czwartek)

19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

2 czerwca (sobota)
3 czerwca (niedziela)  
4 czerwca (poniedziałek)    
5 czerwca (wtorek)
19 czerwca (wtorek)
20 czerwca (środa)

19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Tak się leci czyli krótkie opowiadania o przemijaniu
19:00 Spowiedź w drewnie
19:00 Spowiedź w drewnie

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333

3 czerwca (niedziela)  
14 czerwca (czwartek)    
15 czerwca (piątek)
16 czerwca (sobota)
22 czerwca (piątek)  
23 czerwca (sobota)
26 czerwca (wtorek)

16:00 Teresa Werner i Goran Karan
9:00 18:30 Koty domowe – legendy miejskie
9:00 Koty domowe – legendy miejskie 19:00 Zet
17:00 20:00 Smak tropików – Wojciech Cejrowski
20:00 Laboratorium Pieśni – Pieśni Świata
20:00 Rozrywkowe Smyczki
18:00 Strauss Gala i inni

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

9 czerwca (sobota) 
16 czerwca (sobota)
23 czerwca (sobota)   
30 czerwca (sobota)

Urodziny Teatru 12:15 Pan Tadeusz 19:15 Doktorze, Pan tak nie może!
19:15 Rodzinny Interes
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 To nie byłą piąta, to była dziewiąta

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

2 czerwca (sobota)
4 czerwca (poniedziałek)    
5 czerwca (wtorek)
6 czerwca (środa)  
8 czerwca (piątek)
9 czerwca (sobota)
10 czerwca (niedziela)
14 czerwca (czwartek)   
15 czerwca (piątek) 
16 czerwca (sobota)
17 czerwca (niedziela)
21 czerwca (czwartek)   
22 czerwca (piątek)

18:30 Prawy do lewego
11:00 Zorro
11:00 Zorro
11:00 Koncert Przedszkolaków 18:00 Broadway Girls
18:30 Wesoła Wdówka
18:30 Wesoła Wdówka
15:00 18:00 Złota Rybka
11:00 Les Miserables
18:30 Les Miserables
18:30 Les Miserables
17:00 Les Miserables
18:30 Step by step
18:30 Step by step

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

1 czerwca (piątek)
2 czerwca (sobota)
3 czerwca (niedziela)  
4 czerwca (poniedziałek)   
6 czerwca (środa)   
7 czerwca (czwartek)

TK 17:00 Tutaj jest wszystko
19:00 Mayday
19:00 Mayday
19:00 Mariusz Szczygieł i Res Factum
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele  
10:00 Doktor Dolittle i przyjaciele

Mała Sala

2 czerwca (sobota)
3 czerwca (niedziela)
9 czerwca (sobota)
10 czerwca (niedziela)

21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany w 2-ch atkatch
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana
19:15 Wszystko o kobietach 21:15 Impro Atak!
19:15 Wszystko o kobietach

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

3 czerwca (niedziela) 
6 czerwca (środa)    
8 czerwca (piątek)
10 czerwca (niedziela)
13 czerwca (środa)  
14 czerwca (czwartek)  
15 czerwca (piątek)

12:30 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Złota Kaczka
10:00 Złota Kaczka
10:00 Złota Kaczka

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

1 czerwca (piątek)
2 czerwca (sobota)
4 czerwca (poniedziałek)    
5 czerwca (wtorek)   
7 czerwca (czwartek) 
8 czerwca (piątek)
10 czerwca (niedziela)
11 czerwca (poniedziałek)    
12 czerwca (wtorek)
13 czerwca (środa)   
14 czerwca (czwartek) 
15 czerwca (piątek)  
17 czerwca (niedziela)
18 czerwca (poniedziałek)    
19 czerwca (wtorek)

TK 10:00 12:00 Bystry jak osioł
TK 12:00 Bracia Polarnej Zorzy 19:30 Chłopcy z Placu Broni
9:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
12:00 Pokolorowanki
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 12:00 Tuliluli
10:00 Tuliluli
10:00 Tuliluli

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

2 czerwca (sobota)
3 czerwca (niedziela)   
5 czerwca (wtorek)  
6 czerwca (środa)
8 czerwca (piątek)
10 czerwca (niedziela)

19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
15:00 MFSPiN: Piekło-niebo

Mała Sala

1 czerwca (piątek)    
7 czerwca (czwartek) 
8 czerwca (piątek)
12 czerwca (wtorek) 
13 czerwca (środa)
16 czerwca (sobota)
17 czerwca (niedziela)

19:15 MFSPiN: Henrietta Lacks
11:00 Siedemnaście – PRAPREMIERA
9:00 Siedemnaście
10:00 Siedemnaście
10:00 Siedemnaście
19:15 Siódmy Anioł
19:15 Siódmy Anioł

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
w czerwcu brak informacji o spektaklach
Mała Sala
w czerwcu brak informacji o spektaklach
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

4 czerwca (poniedziałek)

TD Bis: 19:00 Levin

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

9 czerwca (sobota)
10 czerwca (niedziela)
12 czerwca (wtorek)
13 czerwca (środa)
17 czerwca (niedziela)
22 czerwca (piątek)
27 czerwca (środa)
28 czerwca (czwartek)

19:00 Rigoletto – PREMIERA
19:00 Rigoletto – PREMIERA II
19:00 Rigoletto – PREMIERA III
19:00 Koncert Łódzkiego Chóru Teatralnego Verdiana
18:00 Tomasz Konina in Memoriam
19:00 Grand Prix Jazz Melomani 2017
19:00 Wesołe Kumoszki z Windsoru – PREMIERA
19:00 Wesołe Kumoszki z Windsoru – PREMIERA II

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51

1 czerwca (piątek)    
2 czerwca (sobota)  
3 czerwca (niedziela)

18:00 Dzień Dziecka: Aquarius
18:00 Dzień Dziecka: Aquarius
18:00 Dzień Dziecka: Aquarius

TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
29 czerwca (piątek) 20:00 KIPISZ #6
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2011
repertuar
Repertuar teatralny – kwiecień 2018
repertuar
Repertuar teatralny – maj 2018

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*