repertuarPoniżej zamieszczamy czerwcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

          {jumi [media/reklama.htm]}

AOIA
www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68
7 czerwca (niedziela)
12 czerwca (piątek)
13 czerwca (sobota)
16 czerwca (wtorek)
19 czerwca (piątek)
20 czerwca (sobota)
22 czerwca (poniedziałek)
24 czerwca (środa)
19:00 Amok
19:00 Ucieczka/wycieczka
19:00 Demon Stróż
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:30 Wieczór z Teatrem Tańca KIJO&AOIA # 6
19:00 Diva Show
12:00 Spektakl Stowarzyszenia Pomost
19:00 Ucieczka/wycieczka
ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3
10 czerwca (środa)
12 czerwca (piątek)
18 czerwca (czwartek)
19 czerwca (piątek)
19:00 Rytm języka
17:00 Kołysała Mama Smoka
22:00 Derby.Białoczerwoni (podwórko Tymienieckiego/Milionowa)
22:00 Derby.Białoczerwoni (podwórko Tymienieckiego/Milionowa)
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
13 czerwca (sobota)
14 czerwca (niedziela)
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
15:30 Byczek Fernando
16:00 Calneczka
15:30 Sekret detektywa
16:00 Czerwony Kapturek
15:30 Brzydkie Kaczątko
16:00 Lokomotywa- podróż z J.Tuwimem
DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
14 czerwca (niedziela)
15 czerwca (poniedziałek)
19:00 Tlen wg Iwana Wyrypajewa
19:00 Tlen wg Iwana Wyrypajewa
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
repertuar wkrótce
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, biletyrezerwacja @teatrarlekin.pl

1 czerwca (poniedziałek)  
2 czerwca (wtorek)  
3 czerwca (środa)  
5 czerwca (piątek)  
7 czerwca (niedziela)
8 czerwca (poniedziałek)  
9 czerwca (wtorek)
10 czerwca (środa)
11 czerwca (czwartek)
12 czerwca (piątek)
14 czerwca (niedziela)
15 czerwca (poniedziałek)  
16 czerwca (wtorek)
17 czerwca (środa)
18 czerwca (czwartek)
19 czerwca (piątek)
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
22 czerwca (poniedziałek)  
23 czerwca (wtorek)

9:00 11:00 Konik Garbusek 19:00 Demon Stróż – PREMIERA
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
9:00 11:00 Konik Garbusek
12:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
12:00 Tajemnica Wesołego Miasteczka
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec
9:00 11:00 Szary Chłopiec
18:00 W pogoni za życiem – premiera wewnętrzna
16:00 W pogoni ze życiem
9:00 11:00 W pogoni ze życiem
9:00 11:00 W pogoni ze życiem
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
9 czerwca (wtorek)   
10 czerwca (środa)   
13 czerwca (sobota)
14 czerwca (niedziela)
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Umrzeć z tęsknoty. Najpiękniejsze piosenki żydowskie
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
Scena kameralna
2 czerwca (wtorek)
3 czerwca (środa)
9 czerwca (wtorek)   
10 czerwca (środa)   
12 czerwca (piątek)   
13 czerwca (sobota)
14 czerwca (niedziela)
16 czerwca (wtorek)
17 czerwca (środa)
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!
19:00 Seks prochy i rock and roll – pożegnanie z tytułem
19:00 Seks prochy i rock and roll – pożegnanie z tytułem
Scena mała
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
11 czerwca (czwartek)
12 czerwca (piątek)
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
19:00 Mroczne Perwersje Codzienności
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

9 czerwca (wtorek)   
10 czerwca (środa)   
21 czerwca (niedziela)

20:00 U progu nieba
20:00 U progu nieba
20:00 U progu nieba
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
w czerwcu brak pokazów teatralnych
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
12 czerwca (piątek)   
13 czerwca (sobota)
19 czerwca (piątek)   
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
26 czerwca (piątek) 
27 czerwca (sobota)
28 czerwca (niedziela)

19:15 Miłość i polityka
19:15 Miłość i polityka
19:15 Scenariusz dla trzech aktorek – III próba generalna
19:15 Scenariusz dla trzech aktorek – PREMIERA
17:15 Scenariusz dla trzech aktorek
19:15 Scenariusz dla trzech aktorek
19:15 Scenariusz dla trzech aktorek – premiera prasowa
19:15 Trzy razy łóżko – spektakl z niespodzianką

TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 czerwca (poniedziałek)
2 czerwca (wtorek)
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
11 czerwca (czwartek)
12 czerwca (piątek)   
13 czerwca (sobota)
16 czerwca (wtorek)
19 czerwca (piątek)   
20 czerwca (sobota)
26 czerwca (piątek)    
27 czerwca (sobota)
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 Aj Waj! czyli historie z cynamonem
18:30 Aj Waj! czyli historie z cynamonem
11:00 Jesus Christ Superstar
11:00 Jesus Christ Superstar
11:00 Jesus Christ Superstar
17:30 20:30 Pan Jowalski
18:30 Skrzypek na dachu
18:30 Skrzypek na dachu
15:30 18:00 Królena zaklęta w żabę
17:00 Don Vasyl i cygańskie gwiazdy – odwołane
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
2 czerwca (wtorek)
5 czerwca (piątek)   
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)   
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
10:00 Teatralna Karuzela: Dzieci z Bullerbyn
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
19:00 Diabli mnie biorą
18:00 Kobieta pierwotna
Mała Sala
1 czerwca (poniedziałek)   
5 czerwca (piątek)   
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
12 czerwca (piątek)   
13 czerwca (sobota)
19 czerwca (piątek)   
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
17:00 Bardzo Mała Literacka: Wróżki, Czarodzieje, Czarownice (amfiteatr)
19:15 Spowiedź masochisty 21:15 Impro Atak!
19:15 Spowiedź masochisty 21:15 Impro Atak!
19:15 Spowiedź masochisty
21:15 Impro Atak!
21:15 Impro Atak!
19:15 Vatzlav – PREMIERA 21:15 Impro Atak!
19:15 Vatzlav 21:15 Impro Atak!
19:15 Vatzlav
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 czerwca (poniedziałek)   
2 czerwca (wtorek)   
9 czerwca (wtorek)
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Zakochany Miś
11:00 Zakochany Miś
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 czerwca (poniedziałek)   
2 czerwca (wtorek)
3 czerwca (środa)
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
9 czerwca (wtorek)   
10 czerwca (środa)   
11 czerwca (czwartek)
12 czerwca (piątek)   
15 czerwca (poniedziałek)   
16 czerwca (wtorek)
17 czerwca (środa)   
18 czerwca (czwartek)
25 czerwca (czwartek)
V Teatralna Karuzela
V Teatralna Karuzela
V Teatralna Karuzela
16:00 Pippi (pokaz w Ogrodzie Botanicznym)
12:00 Koralina
9:00 Gdzie jest Lailonia? 11:00 warsztaty edukacyjne
9:00 Gdzie jest Lailonia? 11:00 warsztaty edukacyjne
9:00 Gdzie jest Lailonia? 11:00 warsztaty edukacyjne
9:00 Gdzie jest Lailonia? 11:00 warsztaty edukacyjne
10:00 Świnki 3
Festiwal Sztuki Małego Dziecka
10:00 Świnki 3
10:00 Świnki 3
17:00 Świnki 3 (pokaz na terenie Parku Żeromskiego)
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
5 czerwca (piątek)   
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
12 czerwca (piątek)   
13 czerwca (sobota)
14 czerwca (niedziela)   
17 czerwca (środa)   
18 czerwca (czwartek)
19 czerwca (piątek)   
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
19:00 Wytwórnia Piosenek
19:00 Wytwórnia Piosenek
19:00 Wytwórnia Piosenek
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
19:00 Hotel Minister
10:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
Mała Sala
1 czerwca (poniedziałek)   
2 czerwca (wtorek)
3 czerwca (środa)
6 czerwca (sobota)
7 czerwca (niedziela)
13 czerwca (sobota)
14 czerwca (niedziela)
15 czerwca (poniedziałek)   
16 czerwca (wtorek)
20 czerwca (sobota)
21 czerwca (niedziela)
23 czerwca (wtorek)
26 czerwca (piątek)    
27 czerwca (sobota)
28 czerwca (niedziela)
9:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
11:00 Stopklatka
19:15 Stopklatka
19:15 Stopklatka
12:00 Oczy nieba – PRAPREMIERA
12:00 Oczy nieba
10:00 Oczy nieba
10:00 Oczy nieba
19:15 Oś
19:15 Oś
10:30 12:00 Szkoła żon
19:15 Brancz
19:15 Brancz
19:15 Brancz
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala
repertuar wkrótce
Mała Sala
repertuar wkrótce
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171
2 czerwca (wtorek)
7 czerwca (niedziela)

12:00 V Teatralna Karuzela: Any-Body
12:00 Warsztaty iluzjonistyczne 18:30 Niewiarygodne – PREMIERA

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

3 czerwca (środa)
6 czerwca (sobota)  
10 czerwca (środa)  
12 czerwca (piątek)
17 czerwca (środa)  
18 czerwca (czwartek)
19 czerwca (piątek)
20 czerwca (sobota)
26 czerwca (piątek)

17:30 Królewna Śnieżka
11:00 Królewna Śnieżka
18:30 Straszny dwór
18:30 Straszny dwór
18:30 Baron cygański
18:30 Baron cygański
18:30 Baron cygański
19:00 Grand Prix Jazz Melomani 2014 – PATRONAT PLASTRA
18:00 40 lat minęło… – PATRONAT PLASTRA

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
repertuar wkrótce
TEATR ZAMIAST
www.teatrzamiast.pl Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)
3 czerwca (środa) 20:00 Bez sensu
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2017
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2017
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*