repertuarPoniżej zamieszczamy czerwcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 0-601-704-299

1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
15 czerwca (sobota)
16 czerwca (niedziela)
22 czerwca (sobota)
23 czerwca (niedziela)
29 czerwca (sobota)

15:30 Lokomotywa – spotkanie z wierszami Tuwima
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie – PREMIERA
17:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
15:30 Lokomotywa – spotkanie z wierszami Tuwima
17:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 O wilku i 7 koźlątkach
15:30 Czerwony Kapturek
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (42) 632-58-99 (na czas remontu pokazy w siedzibie Harnam – Piotrkowska 282a)
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
3 czerwca (poniedziałek)
4 czerwca (wtorek)
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
10 czerwca (poniedziałek)
11 czerwca (wtorek)   
12 czerwca (środa)
13 czerwca (czwartek)
14 czerwca (piątek)
16 czerwca (niedziela)
17 czerwca (poniedziałek)
18 czerwca (wtorek)
19 czerwca (środa)
10:00 Szary chłopiec (Piramowicza 3) 18:00 O żabce…
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce co nie została królewną
9:00 O żabce… 19:00 Horror Kitchen Show (AOIA)
19:00 Horror Kitchen Show (AOIA)
10:00 13:00 Tajemnica… 19:00 Horror Kitchen Show (AOIA)
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka   
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 11:00 Tajemnica wesołego miasteczka
9:00 Tajemnica wesołego miasteczka
10:00 Pstryk 12:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
9:00 11:00 Kot w butach
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 czerwca (sobota)
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
19:00 Baba Chanel    
19:00 Posprzątane   
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
Scena kameralna
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
4 czerwca (wtorek)
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
19:00 Zszywanie – pożegnanie z tytułem
19:00 Totalnie szcześliwi
19:00 Totalnie szcześliwi
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow   
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
Scena mała
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
4 czerwca (wtorek)
5 czerwca (środa)  
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Seks prochy i rock and roll
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy   
19:00 Kaligula   
19:00 Kaligula
19:00 Kaligula
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
5 czerwca (środa)  
6 czerwca (czwartek)   
24 czerwca (poniedziałek)
26 czerwca (środa)
20:00 Podróż do zielonych cieni   
20:00 Podróż do zielonych cieni   
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
20:00 Medytacja o sakramencie małżeństwa…
TEATR LUTNIA
www.teatrlutnia.pl ul. Piotrkowska 243, tel. (042) 692-58-60-63 (zamównienia grupowe),  692-380-038 (spec. ds. kolportażu)
w czerwcu teatr nieczynny
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 czerwca (sobota)
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota)
15 czerwca (sobota)
22 czerwca (sobota)
23 czerwca (niedziela)
28 czerwca (piątek)
29 czerwca (sobota)
19:15 Iza Zając – Starsi panowie dwaj
19:15 Romans z Czechowem
19:15 Romans z Czechowem
19:15 Zwariować można
19:15 Wydmuszka
17:30 4 Urodziny Teatru Małego: Kwiaty Polskie
19:15 Trzy razy łóżko
18:15 Trzy razy łóżko
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 czerwca (sobota)
3 czerwca (poniedziałek)
4 czerwca (wtorek) 
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota) 
12 czerwca (środa) 
14 czerwca (piątek)  
15 czerwca (sobota)
16 czerwca (niedziela)
17 czerwca (poniedziałek)
20 czerwca (czwartek)
21 czerwca (piątek)
23 czerwca (niedziela)
17:00 Zorro
11:00 Zorro
11:00 Zorro   
11:00 Zorro
III Festiwal Piosenki Rosyjskiej   
III Festiwal Piosenki Rosyjskiej   
18:30 Jubileusz 25-lecia pracy Dariusza Stachury    
18:30 The Monkey King – Małpi Król   
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat   
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat
18:30 Koncert Agnieszki Greinert
19:00 Kolacja dla głupca   
11:00 Łajza
18:30 Łajza   
17:30 Lampy Alladyna – PREMIERA
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)   
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
8 czerwca (sobota)
10 czerwca (poniedziałek)
14 czerwca (piątek)
15 czerwca (sobota)
16 czerwca (niedziela)
19:00 Mayday
11:00 Pippi Långstrump   
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Chcę do nieba
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Chcę do nieba       
18:00 Jezus Chrystus Zbawiciel
11:00 Pippi Långstrump 19:00 Chcę do nieba   
10:00 19:00 Antygona   
19:00 Mayday
19:00 Mayday
Mała Sala
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
5 czerwca (środa)   
6 czerwca (czwartek)
7 czerwca (piątek)
9 czerwca (niedziela)
14 czerwca (piątek)
15 czerwca (sobota)
18 czerwca (wtorek)
19 czerwca (środa)
21 czerwca (piątek)
22 czerwca (sobota)
23 czerwca (niedziela)
19:15 Shitz
19:15 Shitz
19:00 Miłosz w świetle cenzury   
19:15 Tape   
19:15 Tape   
19:15 Tape   
19:15 Wszystko o kobietach – PREMIERA
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły
19:15 Karzeł, Down i inne żywioły
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
19:15 Wszystko o kobietach
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
3 czerwca (poniedziałek)
4 czerwca (wtorek)
5 czerwca (środa) 
6 czerwca (czwartek)
8 czerwca (sobota)
10 czerwca (poniedziałek)
11 czerwca (wtorek)
12 czerwca (środa)
13 czerwca (czwartek)
14 czerwca (piątek)
18 czerwca (wtorek)
19 czerwca (środa)
20 czerwca (czwartek)
21 czerwca (piątek)
22 czerwca (sobota)
24 czerwca (poniedziałek)
25 czerwca (wtorek)
26 czerwca (środa)
27 czerwca (czwartek)
28 czerwca (piątek)
10:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
12:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:30 PaT-warsztaty artystyczne dla młodzieży
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka   
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Urodziny Baby Jagi   
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
10:00 Urodziny Baby Jagi
11:00 PaT-warsztaty artystyczne
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
3 czerwca (poniedziałek)
4 czerwca (wtorek)
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
10 czerwca (poniedziałek)
11 czerwca (wtorek)
12 czerwca (środa)
13 czerwca (czwartek) 
14 czerwca (piątek)
16 czerwca (niedziela)
17 czerwca (poniedziałek)
18 czerwca (wtorek)
19 czerwca (środa) 
20 czerwca (czwartek)
21 czerwca (piątek)
23 czerwca (niedziela)
24 czerwca (poniedziałek)
25 czerwca (wtorek)
26 czerwca (środa)
27 czerwca (czwartek)
28 czerwca (piątek)
29 czerwca (sobota)
30 czerwca (niedziela)
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013
Teatralna Karuzela 2013

12:00 Kopciuszek
10:00 Kopciuszek
10:00 Kopciuszek   
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 Jaś i Małgosia   
10:00 Jaś i Małgosia
12:00 Pokolorowanki
10:00 Pokolorowanki
10:00 Oskar i pani Róża
10:00 Oskar i pani Róża   
10:00 Oskar i pani Róża 18:00 Jaś i Małgosia
10:00 Oskar i pani Róża
12:00 Maszyna do opowiadania bajek
Brave Kids
Brave Kids
Brave Kids
Brave Kids
Brave Kids
Brave Kids
Brave Kids
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
7 czerwca (piątek)
8 czerwca (sobota)
9 czerwca (niedziela)
14 czerwca (piątek)
15 czerwca (sobota)
19 czerwca (środa)
20 czerwca (czwartek)
25 czerwca (wtorek)
27 czerwca (czwartek)
28 czerwca (piątek)
13:00 Teatr Czytany   
19:00 Szalone nożyczki
10:00 19:00 Szalone nożyczki
16:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki   
19:00 Kolacja dla głupca
16:00 Kolacja dla głupca   
19:00 Mayday 2 – dla emerytów
19:00 Mayday 2
10:00 Mayday 2   
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
Mała Sala
1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
3 czerwca (poniedziałek)
4 czerwca (wtorek)  
5 czerwca (środa) 
8 czerwca (sobota)
12 czerwca (środa)
13 czerwca (czwartek)
14 czerwca (piątek) 
21 czerwca (piątek)
22 czerwca (sobota)
23 czerwca (niedziela)
29 czerwca (sobota)
30 czerwca (niedziela)
11:00 Niezwykły dom Pana A… – PREMIERA
11:00 Niezwykły dom Pana A… – PREMIERA II
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki   
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki   
19:15 Akt bez słów – komedia – ostatnia taśma Krappa   
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki   
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki
10:00 Niezwykły dom Pana A., czyli skradzione dźwięki   
19:15 Podróż zimowa   
19:15 Podróż zimowa
19:15 Podróż zimowa   
19:15 Bóg mordu
19:15 Bóg mordu
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
w czerwcu teatr nieczynny
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701

1 czerwca (sobota)
2 czerwca (niedziela)
8 czerwca (sobota)
15 czerwca (sobota)
22 czerwca (sobota)
29 czerwca (sobota)
30 czerwca (niedziela)

19:00 Displaced Women / History Remix / Berlin- Łódź-Mińsk
19:00 Displaced Women / History Remix / Berlin- Łódź-Mińsk
20:00 Pograjka Łódzka – potańcówka
18:00 Pokazy dyplomowych projektów tanecznych
18:00 Pokazy dyplomowych projektów tanecznych
19:00 Na krańcach świata
19:00 Na krańcach świata

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
5 czerwca (środa)
6 czerwca (czwartek)
9 czerwca (niedziela)
11 czerwca (wtorek)
12 czerwca (środa)
13 czerwca (czwartek)
22 czerwca (sobota)
23 czerwca (niedziela)
17:30 Królewna Śnieżka
11:00 Królewna Śnieżka
18:30 Carmen
18:30 Va, Pensiero – najpiękniejsze chóry operowe   
18:30 My Fair Lady   
18:30 My Fair Lady   
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA I
19:00 Madama Butterfly – PREMIERA II
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
9 czerwca (niedziela)
14 czerwca (piątek)
19:00 Emilia Kudra – recital piosenki aktorskiej
19:00 Your Song
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
w czerwcu brak informacji o pokazach

{jumi [media/reklama.htm]}

PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
Repertuar teatrów – lipiec 2018
repertuar
Repertuar teatrów – marzec 2014
repertuar
Repertuar teatrów – wrzesień 2010
1 Komentarz
  • agat
    23 czerwca 2013 at 18:23

    a gdyby ktoś chciał pójść do teatru w lipcu dajmy na to?

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*