repertuarPoniżej zamieszczamy czerwcowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
1 czerwca (środa)
4 czerwca (sobota)
5 czerwca (niedziela)
11 czerwca (sobota)
12 czerwca (niedziela)
18 czerwca (sobota)
19 czerwca (niedziela)
25 czerwca (sobota)
26 czerwca (niedziela)
17:30 V spotkanie z książką – Dzień Dziecka
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Chiński Cesarz i Żaba
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Chiński Cesarz i Żaba    
15:30 Chiński Cesarz i Żaba
17:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Śpiąca Królewna
17:00 Ali Baba i 40 Rozbójników
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 czerwca (środa)
2 czerwca (czwartek)
3 czerwca (piątek)  
5 czerwca (niedziela)
6 czerwca (poniedziałek) 
7 czerwca (wtorek) 
8 czerwca (środa)
9 czerwca (czwartek)
10 czerwca (piątek)  
12 czerwca (niedziela)
13 czerwca (poniedziałek)
14 czerwca (wtorek)
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
9:00 11:00 13:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek    
12:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek    
9:00 11:00 Czerwony kapturek    
9:00 11:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Czerwony kapturek    
12:00 Czerwony kapturek
9:00 11:00 Kot w butach 19:00 Janulka    
9:00 11:00 Kot w butach 19:00 Janulka
9:00 Kot w butach 19:00 Janulka
12:00 Kot w butach 19:00 Janulka
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
4 czerwca (sobota)
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
21 czerwca (wtorek)
22 czerwca (środa)
18:30 The Infernal Comedy
19:00 Słowo    
19:00 Słowo    
19:00 Apokalipsa
19:00 Apokalipsa
Scena mała
1 czerwca (środa)
2 czerwca (czwartek)
5 czerwca (niedziela)
7 czerwca (wtorek)
8 czerwca (środa)
9 czerwca (czwartek)
11 czerwca (sobota)
12 czerwca (niedziela)
14 czerwca (wtorek)
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
18 czerwca (sobota)
19 czerwca (niedziela)
21 czerwca (wtorek)
22 czerwca (środa)
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Polaroidy    
19:00 Polaroidy    
19:00 Polaroidy    
18:00 Lew na ulicy
18:00 Lew na ulicy    
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
Scena kameralna
1 czerwca (środa)
2 czerwca (czwartek)
3 czerwca (piątek) 
5 czerwca (niedziela)  
7 czerwca (wtorek) 
8 czerwca (środa) 
10 czerwca (piątek)
11 czerwca (sobota)
12 czerwca (niedziela)
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
17 czerwca (piątek)
18 czerwca (sobota)
19 czerwca (niedziela) 
21 czerwca (wtorek)
22 czerwca (środa)
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Gorące lato w Oklahomie    
19:00 Gorące lato w Oklahomie    
19:00 Toporem w serce
19:00 Toporem w serce    
19:00 Zszywanie    
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie    
19:00 Brzydal    
19:00 Brzydal    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy    
19:00 Obudź się i poczuj smak kawy
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
1 czerwca (środa)
5 czerwca (niedziela)
9 czerwca (czwartek)
10 czerwca (piątek)  
11 czerwca (sobota)
19:00 Noc ciemna zmysłów
19:00 Noc ciemna zmysłów     
18:00 Spowiedź w drewnie
19:00 Spowiedź w drewnie    
19:00 Spowiedź w drewnie
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 czerwca (środa)
3 czerwca (piątek)
4 czerwca (sobota)
10 czerwca (piątek)
11 czerwca (sobota)
12 czerwca (niedziela)
16 czerwca (czwartek)
18 czerwca (sobota)
19 czerwca (niedziela)
20 czerwca (poniedziałek)
21 czerwca (wotek)
10:15 12:15 Szaro, buro, kolorowo – bajka dla dzieci    
19:15 Ja, Edith Piaf  
19:15 Ja, Edith Piaf  
19:15 Wydmuszka
19:15 Wydmuszka
19:15 Michał Bajor Live
19:15 IBRICCONCELLO -koncert w wykonaniu włoskich artystów
19:15 Trzy razy łóżko
19:15 Lekcja
19:15 O lepszy świat… – Roland Schummelfening
19:15 II Rocznica powstania Teatru Małego – Kukła
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 czerwca (środa)
2 czerwca (czwartek)
5 czerwca (niedziela) 
7 czerwca (wtorek)
8 czerwca (środa)
11:00 Smurfowisko, czyli Gargamel złapany (Klub Wytwórnia)
18:30 Broadway, róg Północnej (Klub Wytwórnia)    
18:30 Powróćmy jak za dawnych lat (Muzeum Miasta Łodzi)    
10:00 Znasz-Li ten kraj… spoko to przecież Moniuszko (ŁDK)    
10:00 Znasz-Li ten kraj… spoko to przecież Moniuszko (ŁDK)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
duża sala
1 czerwca (środa)
12 czerwca (niedziela)
24 czerwca (piątek)
25 czerwca (sobota)
26 czerwca (niedziela)

9:00 11:30 Pippi Långstrumpf – pokaz przedpremierowy
18:00 Opera mleczna (Stary Teatr w Krakowie)
19:00 HOMME@HOME: Carnaval
19:00 HOMME@HOME: Carnaval
19:00 HOMME@HOME: Carnaval
mała sala
10 czerwca (piątek)
11 czerwca (sobota)
12 czerwca (niedziela)
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
17 czerwca (piątek)
18 czerwca (sobota)
19 czerwca (niedziela)
24 czerwca (piątek)
25 czerwca (sobota)
26 czerwca (niedziela)
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci
19:15 Kto nie ma, nie płaci    
19:15 Yotam
19:15 Yotam – pożegnanie z tytułem
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie    
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
19:15 Małe zbrodnie małżeńskie
16:00 Wind Woman/Immersion 17:30 Performance Le Fu/ Le Vent
16:00 Wind Woman/Immersion 17:30 Performance Le Fu/ Le Vent
16:00 Wind Woman/Immersion 17:30 Performance Le Fu/ Le Vent
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
2 czerwca (czwartek) 
3 czerwca (piątek)
4 czerwca (sobota)  
7 czerwca (wtorek)
8 czerwca (środa)
10 czerwca (piątek)
11 czerwca (sobota)
13 czerwca (poniedziałek)
17 czerwca (piątek)  
24 czerwca (piątek)
10:00 Skarb Kapitana Haka    
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT    
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie    
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Warsztaty artystyczne dla młodzieży-PaT
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku
10:00 Złota kaczka i duch starego zamku    
10:00 Urodziny Baby Jagi
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 czerwca (środa)
2 czerwca (czwartek)
3 czerwca (piątek)   
4 czerwca (sobota)   
5 czerwca (niedziela)
6 czerwca (poniedziałek)  
7 czerwca (wtorek)
8 czerwca (środa)
9 czerwca (czwartek)
10 czerwca (piątek)
12 czerwca (niedziela)
13 czerwca (poniedziałek)
14 czerwca (wtorek)  
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
17 czerwca (piątek)
19 czerwca (niedziela)
9:00 11:00 Świat Garmanna (Teatr Baj z Warszawy)
9:00 Pokolorowanki 11:00 Świat Garmanna (Teatr Baj z Warszawy)
9:00 Pokolorowanki 11:00 Anima (Teatr Maridiano – Dania)    
17:00 Anima (Teatr Maridiano – Dania)    
12:00 Pokolorowanki
9:00 Pokolorowanki 11:00 Historia występnej wyobraźni    
10:00 Tuwimki    
10:00 Tuwimki    
10:00 Konik Garbusek
10:00 Konik Garbusek
12:00 Konik Garbusek
10:00 Konik Garbusek    
10:00 XI Festiwal Sztuki Małego Dziecka – koncert laureatów    
10:00 Jaś i Małgosia    
10:00 Jaś i Małgosia
10:00 Jaś i Małgosia
12:00 Tuwimki
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
2 czerwca (czwartek)
3 czerwca (piątek)  
4 czerwca (sobota)
5 czerwca (niedziela)
7 czerwca (wtorek)  
8 czerwca (środa)
10 czerwca (piątek)   
11 czerwca (sobota)
12 czerwca (niedziela)
14 czerwca (wtorek)   
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
17 czerwca (piątek)
18 czerwca (sobota)
19 czerwca (niedziela)
24 czerwca (piątek)
25 czerwca (sobota)
26 czerwca (niedziela)
10:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex    
19:00 Next-Ex
19:00 Next-Ex
10:00 Next-Ex    
10:00 Next-Ex
19:00 Letnisko    
19:00 Letnisko
19:00 Letnisko
19:00 Bóg Mordu     
13:00 Teatr Czytany – PREMIERA 19:00 Bóg Mordu    
19:00 Szalone nożyczki    
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Weekend na wsi
19:00 Weekend na wsi
19:00 Weekend na wsi
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
3 czerwca (piątek)
4 czerwca (sobota)
10 czerwca (piątek)
11 czerwca (sobota)
19:07 I Love Una
19:07 Związek otwarty
20:00 Radwan liryczny – Stanisława Radwana – Piosenki wokół miłości
19:07 Novocento
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 607417674, 042 6172701
4 czerwca (sobota)  
15 czerwca (środa)
16 czerwca (czwartek)
17 czerwca (piątek)
24 czerwca (piątek)
19:00 EksPLoracja   
19:00 Na krańcach świata
19:00 Na krańcach świata 21:00 Robert de Lira – koncert
17:00 19:00 Margaret
19:00 II Szwalnia Amatorów Teatru – Finał
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
1 czerwca (środa)
4 czerwca (sobota)
5 czerwca (niedziela)
9 czerwca (czwartek)
10 czerwca (piątek)
12 czerwca (niedziela)
14 czerwca (wtorek)
15 czerwca (środa)
17 czerwca (piątek)
19 czerwca (niedziela)
21 czerwca (wtorek)
18:30 Cinderella (Kopciuszek)
19:00 Jewels (Łódzkie Spotkania Baletowe)
19:00 Jewels (Łódzkie Spotkania Baletowe)
18:30 Jezioro Łabędzie    
11:00 Jezioro Łabędzie
18:30 My Fair Lady
18:30 My Fair Lady    
18:30 My Fair Lady        
19:00 Wielka Gala Jazzowa Plus Grand Prix Jazz Melomani 2010
18:30 Carmen    
18:00 Alicja w Krainie Czarów
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
5 czerwca (niedziela)
16 czerwca (czwartek)
17:00 Mov(i)es Nite – Wielka Rewia Urodzinowa Project Salsa
19:00 Grease!
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

{jumi [media/reklama.htm]}

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2016
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2018
repertuar
Repertuar teatrów – luty 2010

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*