repertuarPoniżej zamieszczamy  czerwcowy repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

 

BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (042) 632-21-21; 0-601-704-299
1 czerwca (wtorek)
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota) 
6 czerwca (niedziela)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek) 
26 czerwca (sobota) 
27 czerwca (niedziela)
17:30 Ulf Stark “Jak tata pokazał mi wrzechświat”
18:00 Czerwony Kapturek
15:30 Czerwony Kapturek
17:00 Czerwony Kapturek
18:00 Ali Baba i 40 rozbójników
15:30 Ali Baba i 40 rozbójników
17:00 Ali Baba i 40 rozbójników
18:00 Brzydkie Kaczątko – PREMIERA
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Brzydkie Kaczątko
18:00 Brzydkie Kaczątko
15:30 Brzydkie Kaczątko
17:00 Brzydkie Kaczątko
TEATR ARLEKIN
www.arlekin.lodz.pl ul. 1 Maja 2 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 632-58-99
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
6 czerwca (niedziela)
7 czerwca (poniedziałek)
8 czerwca (wtorek)   
9 czerwca (środa)   
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
13 czerwca (niedziela)
14 czerwca (poniedziałek)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)   
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
9:00 11:00 Niebieski piesek
9:00 11:00 Niebieski piesek
12:00 Skarb Pirata Cynamona
9:00 11:00 Skarb Pirata Cynamona
9:00 11:00 Skarb Pirata Cynamona    
9:00 11:00 Skarb Pirata Cynamona 
9:00 11:00 Skarb Pirata Cynamona    
9:00 Skarb Pirata Cynamona
12:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek    
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
9:00 11:00 Czerwony Kapturek
TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
5 czerwca (sobota) 
6 czerwca (niedziela)
8 czerwca (wtorek)    
9 czerwca (środa)   
16 czerwca (środa)
17 czerwca (czwartek)
19:00 Otello – wariacje na temat
19:00 Otello – wariacje na temat    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę    
19:00 Czołem wbijając gwoździe w podłogę
19:00 Dybuk    
19:00 Dybuk        
19:00 Według Agafii
19:00 Według Agafii
Scena mała
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek) 
16 czerwca (środa)  
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
18:00 Habitat
18:00 Habitat        
19:00 Merylin Mongoł – pożegnanie z tytułem
19:00 Podróż do Buenos Aires        
19:00 Pamięć wody – Pokaz przedpremierowy (odwołane)
19:00 Pamięć wody – Pokaz przedpremierowy (odwołane)
19:00 Pamięć wody – Pokaz przedpremierowy (odwołane)
19:00 Survival    
19:00 Survival    
19:00 Seks, prochy i rock and roll    
19:00 Seks, prochy i rock and roll
19:00 Seks, prochy i rock and roll
Scena kameralna
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
5 czerwca (sobota)   
6 czerwca (niedziela)
9 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
19:00 Rowerzyści
19:00 Rowerzyści    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu    
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Kotka na rozpalonym, blaszanym dachu
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Przypadek Iwana Iljicza
19:00 Brzydal    
19:00 Brzydal
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
19:00 Zszywanie
TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
7 czerwca (poniedziałek)
8 czerwca (wtorek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
20:00 Miłość
20:00 Miłosć   
19:00 Salome
20:00 salome   
19:00 7 słów o ziemi
19:00 7 słów o ziemi
19:00 Spowiedź w drewnie
19:00 Spowiedź w drewnie
TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24
1 czerwca (wtorek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
21 czerwca (poniedziałek)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela) 
17:15 Krawiec Niteczka z miasta Łodzi    
19:15 Morderstwo w hotelu
19:15 Morderstwo w hotelu    
19:15 Piosenki z pianką
19:15 Piosenki z pianką
13:15 Krawiec Niteczka z miasta Łodzi 19:15 Zbrodnia i kara
19:15 Edyta Geppert recital (I urodziny Teatru Małego)
19:15 Emigranci
19:15 Romanca
19:15 “Shirley Valentine” monodram Izabeli Noszczyk
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68
1 czerwca (wtorek)
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
15 czerwca (wtorek)   
16 czerwca (środa)
10:00 13:00 Kopciuszek (grany w klubie  Wytwórnia)   
18:30 Porwanie Sabinek – pożegnanie z tytułem (grany w ŁDK)   
18:30 Porwanie Sabinek – pożegnanie z tytułem (grany w ŁDK)   
18:30 Na końcu tęczy (grane w AOIA)    
18:30 Na końcu tęczy (grane w AOIA)
TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża scena
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
5 czerwca (sobota)  
6 czerwca (niedziela)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
10:00 Krzesiwo
9:00 11:00 Krzesiwo   
19:00 Biedermann i podpalacze   
19:00 Biedermann i podpalacze
19:00 Złodziej
19:00 Złodziej
Mała scena
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)  
6 czerwca (niedziela)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie    
19:15 Małe zbrodnie małzeńskie 
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
19:15 Mój boski rozwód
CET (Struga 90)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
19:00 Brygada szlifierza Karhana
19:00 Brygada szlifierza Karhana 
TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94
2 czerwca (środa)  
6 czerwca (niedziela)
9 czerwca (środa)
10 czerwca (czwartek)
13 czerwca (niedziela)
14 czerwca (poniedziałek)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)
25 czerwca (piątek)
10:00 Złota Kaczka        
12:00 Złota Kaczka    
10:00 Złota Kaczka    
10:00 Wielka draka w Prosiaczkowie, czyli niebezpieczne zabawy    
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Złota Kaczka    
10:00 Urodziny Baby Jagi        
10:00 Złota Kaczka
TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)
8 czerwca (wtorek)  
9 czerwca (środa) 
10 czerwca (czwartek)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek) 
9:00 11:00 Jaś i Małgosia
10:00 Jaś i Małgosia    
10:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie    
10:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie    
10:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie    
10:00 Gra o szczęście. Bajka o Janku i księżniczce Kalinie
17:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia nie wrócił do domu
12:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia nie wrócił do domu
10:00 Opowieść o tym, jak Tygrysek pewnego dnia nie wrócił do domu    
TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
1 czerwca (wtorek)
2 czerwca (środa)     
4 czerwca (piątek)
5 czerwca (sobota)
6 czerwca (niedziela)
8 czerwca (wtorek)
9 czerwca (środa)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19 czerwca (sobota)
20 czerwca (niedziela)
23 czerwca (środa)
24 czerwca (czwartek)
25 czerwca (piątek)
26 czerwca (sobota)
27 czerwca (niedziela)
30 czerwca (środa)
19:00 Kolacja dla głupców
19:00 Kolacja dla głupców        
19:00 Kolacja dla głupców
19:00 Kolacja dla głupców    
19:00 Kolacja dla głupców
10:00 39 stopni    
10:00 39 stopni        
19:00 Roszada
19:00 Roszada
19:00 Roszada
19:00 Next-Ex    
10:00 19:00 Next-Ex    
10:00 Next-Ex    
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice
19:00 Kochanowo i okolice
Teatr Czytany 19:00 Szalone nożyczki    
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Weekend na wsi – premiera Teatru Czytanego
TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża sala
17 czerwca (czwartek)
18 czerwca (piątek)
19:07 Equus
19:07 Equus
Mała sala
15 czerwca (wtorek)
18 czerwca (piątek)
19:07 Plastelina
19:07 Gąska
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Jaracza 40 tel. 607417674, 042 6172701
teatr zamknięty
TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86
6 czerwca (niedziela)
9 czerwca (środa)
11 czerwca (piątek)
12 czerwca (sobota)
13 czerwca (niedziela)
14 czerwca (poniedziałek)
15 czerwca (wtorek)
16 czerwca (środa)
18 czerwca (piątek)
20 czerwca (niedziela)
25 czerwca (piątek)
19:00 Romeo i Julia    
19:00 Romeo i Julia    
18:00 My Fair Lady
18:00 My Fair Lady
18:00 My Fair Lady
Shen Yun Performing Arts
Shen Yun Performing Arts    
Shen Yun Performing Arts        
19:00Oskary Jazzowe
18:00 Koncert Trzech Polskich Tenorów    
20:00 Kiri Te Kanawa – koncert
TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51
21 czerwca (poniedziałek) 19:00 Bal Wampirów
TEATR ZWIERCIADŁO – SCENA MŁODEGO WIDZA
www.teatrzwierciadlo.pl ul. Wspólna 6
repertuar wkrótce

 

7 maja (piątek) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)
8 maja (sobota) 18:30 Być jak Callas (grane w Łódzkim Domu Kultury)    
11 maja (wtorek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
12 maja (środa) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
13 maja (czwartek) 10:00 Znasz-li ten kraj… Spoko, to przecież Moniuszko! (grane w Teatrze V6)    
21 maja (piątek) 18:30 Skrzypek na dachu (grane w Klubie Wytwórnia)
26 maja (środa) 18:30 Twoim jest serce me (grane w Teatrze V6)
27 maja (czwartek) 18:30 Noc w Wenecji (grane w Muzeum Miasta Łodzi)    
28 maja (piątek) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
29 maja (sobota) 18:30 Yentl (grane w Teatrze Studyjnym)
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2016
repertuar
Repertuar teatrów – październik 2013
repertuar
Repertuar teatrów – maj 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*