repertuarPoniżej zamieszczamy majowe repertuary łódzkich teatrów. Zapraszamy do pójścia na spektakle.

    

AOIA

www.aoia.pl ul. Zachodnia 54/56, tel (42) 633 26 41 (42) 633 43 68

6 maja (niedziela)
11 maja (piątek)  
15 maja (wtorek)
16 maja (środa)   
21 maja (poniedziałek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:00 Diva Show
18:00 Bierki
17:00 20:30 FST: Rewizor. Będzie wojna
18:30 22:00 FST: Odys wracaj do domu
19:00 Ławeczka na Piotrkowskiej
19:00 Cudowna Terapia
19:00 Cudowna Terapia

ART_INKUBATOR / TEATR CHOREA
www.artinkubator.com ul. Tymienieckiego 3

12 maja (sobota)

19:00 Ciemność. To co jest ukryte
BAŚNIOWA KAWIARENKA
www.basniowakawiarenka.pl ul. Narutowicza 79c tel. (42) 632-21-21; 601-704-299

6 maja (niedziela)
13 maja (niedziela)
20 maja (niedziela)
27 maja (niedziela)

13:00 Brzydkie Kaczątko
13:00 Czerwony Kapturek
16:00 Lokomotywa – podróż z Julianem Tuwimem
13:00 Dlaczego słonie mają trąby – opowieści afrykańskie

DOM LITERATURY
www.dom-literatury.pl ul. Roosevelta 17 tel. (42) 636-68-38
10 maja (czwartek) 19:00 Przyj dziewczyno, przyj – PREMIERA
ŁÓDZKI DOM KULTURY
www.ldk.lodz.pl ul. Traugutta 18
11 maja (piątek) 19:00 Miss Tyfikacja – PREMIERA
TEATR ARLEKIN
www.teatrarlekin.pl ul. Wólczańska 5 Biuro Organizacji Widowni tel. 695 087 008, bilety: rezerwacja @teatrarlekin.pl

6 maja (niedziela)
7 maja (poniedziałek)
8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)   
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
21 maja (poniedziałek)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
25 maja (piątek)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)

10:00 12:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
9:00 11:00 Królewna z drewna
19:00 DekAmore
12:00 O żabce, co nie została królewną 19:00 DekAmore
9:00 11:00 O żabce, co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce, co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce, co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce, co nie została królewną
9:00 11:00 O żabce, co nie została królewną
19:00 Jaki Taki
12:00 Krawiec Pan Niteczka 19:00 Jaki Taki
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Krawiec Pan Niteczka
12:00 Krawiec Pan Niteczka
9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Złota Rybka
9:00 11:00 Złota Rybka

TEATR im. JARACZA
www.teatr-jaracza.lodz.pl ul. Jaracza 27 Biuro Organizacji Widowni tel. (042) (042) 662-33-33
Scena duża

4 maja (piątek)
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)   
13 maja (niedziela)
15 maja (wtorek)
16 maja (środa)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)
20 maja (niedziela)
24 maja (czwartek)
25 maja (piątek)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)

19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Posprzątane
19:00 Plac Bohaterów
19:00 Plac Bohaterów
12:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
10:00 Królowa Śniegu
19:00 Umrzeć z tęsknoty
19:00 Umrzeć z tęsknoty
17:00 Stand-up Polska
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
19:00 Przed odejściem w stan spoczynku
18:00 Czarownice z Salem
18:00 Czarownice z Salem

Scena kameralna

8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)   
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa)   
20 maja (niedziela)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)

19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Z miłości
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Otchłań
19:00 Gorące lato w Oklahomie
19:00 Ich czworo
19:00 Ich czworo
19:00 Karamazow
19:00 Karamazow
19:00 Boże mój!
19:00 Boże mój!

Scena mała

8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)   
12 maja (sobota)
15 maja (wtorek)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Marzenie Nataszy
19:00 Pamięć wody
19:00 Pamięć wody
19:00 Aszkenazy. Menel z Łodzi
19:00 Aszkenazy. Menel z Łodzi
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Mroczne perwersje codzienności
19:00 Filoktet – pożegnanie z tytułem
19:00 Filoktet – pożegnanie z tytułem

TEATR LOGOS
www.logos.art.pl ul. Skłodowskiej-Curie 22 tel (042) 637-65-45

6 maja (niedziela)
21 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)

19:30 Kobold
19:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin
19:00 Czas odwiedzin

TEATR DOM
www.teatrdom.pl, Piotrkowska 243 tel. 505 039 333

11 maja (piątek)   
13 maja (niedziela)
18 maja (piątek)   
19 maja (sobota)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)

19:00 Kabaret Sakreble
18:00 Kabaret Polefka
19:00 Bułat Okudżawa – najpiękniejsze pieśni i ballady
19:00 The Tume Quartet
19:00 Bal u Posejdona
17:00 Zołotar Band
17:00 Mężczyzna idealny
10:00 18:30 Balonowe Show

TEATR MAŁY
www.teatr-maly.pl ul. Drewnowska 58a tel. (042) 633-24-24

11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)   
18 maja (piątek)   
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:15 To nie byłą piąta, to była dziewiąta
11:15 Ania z Zielonego Wzgórza 19:15 To nie była piąta…
17:15 Zemsta
19:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Umrzeć ze śmiechu
18:15 Umrzeć ze śmiechu
19:15 Doktorze, pan tak nie może!
19:15 Doktorze, pan tak nie może!
17:30 Janusz Yanina Iwański
TEATR MUZYCZNY
www.teatr-muzyczny.lodz.pl ul. Północna 47/51 tel. (042) 678-19-68

5 maja (sobota)
11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa)   
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
21 maja (poniedziałek)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)

12:00 PCA Championship
18:30 Jesus Christ Superstar
18:30 Jesus Christ Superstar
17:00 Ciao Ciao Bambina
11:00 Zorro
11:00 Zorro
18:30 Człowiek z La Manchy
17:00 Człowiek z La Manchy
17:30 20:00 Ludzie inteligentni
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
18:30 Muzyczna podróż z Wiednia do Rio
11:00 Smurfowisko 19:00 Stare Dobre Małżeństwo
11:00 Smurfowisko

TEATR NOWY
www.nowy.pl ul. Więckowskiego 15 tel. (042) 630-20-86
Duża Sala

4 maja (piątek)
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

19:00 Ślubu nie będzie
19:00 Ślubu nie będzie
16:00 Ślubu nie będzie
20:30 Mayday
20:30 Mayday
16:00 Mayday
18:00 FST: Munument
19:00 FST: Bahamut
16:45 20:15 FST: Iluzje
17:00 20:00 FST: Kochanie zabiłam nasze koty
17:00 FST: Otello
19:45 FST: Otello
14:00 FST: Jutro – Piosenki Bertolta Brechta
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze
19:00 Przyjazne dusze

Mała Sala

9 maja (środa)
10 maja (czwartek)  
11 maja (piątek)  
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
15 maja (wtorek)
17 maja (czwartek)  
18 maja (piątek)  
19 maja (sobota)
23 maja (środa)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
30 maja (środa)
31 maja (czwartek)

10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
18:00 Metoda Gronholm
18:00 Metoda Gronholm 21:15 Impro Atak! komedia romatyczna
11:00 Impro Atak! Bajka improwizowana 19:15 Metoda Gronholm
19:00 21:00 FST: Bagaż
16:00 20:30 FST: Niewina
17:00 20:00 FST: Efekt
16:00 20:30 FST: prawie my
10:00 Kościuszko. Ostatnia bitwa
21:15 Impro Atak!
19:15 Komeda 21:15 Impro Atak! Kryminał improwizowany
19:15 Komeda
17:00 Teatralna Karuzela: Biblia. Rdz 1-11
11:00 Teatralna Karuzela: Indianie
17:00 Teatralna Karuzela: Teraz wszystkie dusze razem…

TEATR PICCOLO
www.teatrpiccolo.pl ul. Tuwima 34 tel. (042) 630-05-94

8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)   
20 maja (niedziela)
21 maja (poniedziałek)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)

10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
10:00 Zakochany Miś
12:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Skarb Kapitana Haka
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 W środku miasta
10:00 W środku miasta
12:30 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 W środku miasta
10:00 Skarb Kapitana Haka
10:00 Skarb Kapitana Haka
12:30 Urodziny Baby Jagi
10:00 Wielka Draka w Prosiaczkowie
10:00 Złota Kaczka i Duch Starego Zamku

TEATR PINOKIO
www.pinokio.art.pl ul. Kopernika 16 tel. (042) 636-66-90

2 maja (środa)
6 maja (niedziela)
7 maja (poniedziałek)
8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)   
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)   
19 maja (sobota)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
25 maja (piątek)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)   
31 maja (czwartek)

10:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 Echa i achy, chlipy i chachy
10:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
10:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
10:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
12:00 Przygody Pędrka Wyrzutka
10:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Ronja, córka zbójnika
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
10:00 Oskar i Pani Róża
17:00 Teatralna Karuzela: Wróg – instrukcja obsługi
11:00 Teatralna Karuzela: opowieść o niepamięci
17:00 Teatralna Karuzela: Zielona Gęś
10 12 TK: Mała, wielka podróż 10 TK: Kijów-Aleppo 19 TK: Ja, Syzyf
12:00 14:00 Teatralna Karuzela: Traktat o wykradaniu owoców

TEATR POWSZECHNY
www.powszechny.pl ul. Legionów 21 tel. (042) 633-50-36
Duża Sala

8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)   
11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)   
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

11:00 Mayday 2
11:00 Mayday 2
11:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Szalone nożyczki
19:00 Pomoc domowa – dla emerytów
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
19:00 Pomoc domowa
11:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie
19:00 Wszystko w rodzinie

Mała Sala

2 maja (środa)
4 maja (piątek)
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
8 maja (wtorek)   
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)
11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
17 maja (czwartek)
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
22 maja (wtorek)
23 maja (środa)
24 maja (czwartek)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
29 maja (wtorek)   
30 maja (środa)

19:15 Arcydzieło na śmietniku – dla emerytów
19:15 Ony – dla bezrobotnych
19:15 Ony
19:15 Ony
9:00 11:30 Imprza
19:15 Hanna Arendt: Ucieczka
19:15 Hanna Arendt: Ucieczka
19:15 Siódmy Anioł
19:15 Siódmy Anioł
19:15 Siódmy Anioł
13:00 Teatr na niewidomych i słabo widzących
16:00 lovebook
16:00 lovebook
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Dziewczyna jak ta
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
10:00 Mój tata chce latać jak ptak
16:00 Brancz
16:00 Brancz
19:15 lovebook
19:15 lovebook

TEATR STUDYJNY
www.filmschool.lodz.pl ul. Kopernika 8 tel. (042) 636-41-66
Duża Sala

4 maja (piątek)
5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
9 maja (środa)
10 maja (czwartek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)   
16 maja (środa)   
17 maja (czwartek)   
18 maja (piątek)

19:07 Operetka
19:07 Operetka
19:07 Operetka
12:00 19:07 Operetka
20:30 Przebudzenie wiosny
19:07 Przebudzenie wiosny
19:07 Przebudzenie wiosny
15:00 18:00 FST: Przebudzenie wiosny
20:00 FST: Operetka
19:00 FST: Operetka

Mała Sala
w maju brak informacji o spektaklach
TEATR SZWALNIA
www.szwalnia.art.pl ul. Struga 90 tel. 665 338 171

11 maja (piątek)   
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
14 maja (poniedziałek)
20 maja (niedziela)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)

15:00 Masz w sobie kawałek mojego serca – warsztat
18:00 Starość jest. Piękna
19:00 Wieczór Tischnerowski
19:00 Wolny Kurdystan
18:00 Wspólna przestrzeń
19:00 Wieczór Tischnerowski
19:00 Wieczór Tischnerowski

TEATR WIELKI
www.operalodz.com pl. Dąbrowskiego tel. (042) 633-31-86

5 maja (sobota)
6 maja (niedziela)
12 maja (sobota)
13 maja (niedziela)
15 maja (wtorek)   
16 maja (środa) 
18 maja (piątek)   
19 maja (sobota)
20 maja (niedziela)
23 maja (środa)
25 maja (piątek)
26 maja (sobota)
27 maja (niedziela)
28 maja (poniedziałek)
29 maja (wtorek)
30 maja (środa)

19:00 Zemsta Nietoperza
19:00 Zemsta Nietoperza
19:00 Tramwaj zwany pożądaniem – PREMIERA
19:00 Tramwaj zwany pożądaniem – PREMIERA
19:00 Tramwaj zwany pożądaniem
19:00 Ziemia Obiecana
19:00 Turandot
19:00 Nie Tylko Opera – Lirka dźwięku i słowa
18:00 Turnadot
19:00 Gala Baletowa. Od romantyzmu do współczesności
19:00 Madama Butterfly
18:00 Dla Ciebie Mamo
18:00 Madama Butterfly
19:00 100 pieśni na 100 lat Niepodległości
18:00 Królewna Śnieżnka i siedmiu kasnoludków
11:00 18:00 Królewna Śnieżnka i siedmiu kasnoludków

TEATR V6
www.teatrv6.pl ul. Żeromskiego 74/76 tel. (042) 661-88-51

20 maja (niedziela)

18:00 Aquarius

TEATR ZAMIAST
facebook Piłsuskiego 135 (Wi-Ma)

25 maja (piątek)

20:00 KIPISZ
PODZIEL SIĘ
POWIĄZANE POSTY
repertuar
Repertuar teatrów – styczeń 2011
repertuar
Repertuar teatrów – sierpień 2014
repertuar
Repertuar teatrów – czerwiec 2012

ZOSTAWIĆ KOMENTARZ

*